Prekių kategorijos

Alergijos gydymas 

Fototerapinė priemonė nosiai Mesure SCB01
AKCIJA!
Fototerapinė priemonė nosiai Mesure SCB01
Veiksminga nemedikamentinė fototerapinė priemonė alerginei slogai gydyti bei simptomams lengvinti.
46,10 € 57,63 € -20%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Fototerapinė priemonė nosiai Mesure SCB06
AKCIJA!
Fototerapinė priemonė nosiai Mesure SCB06
Palengvina dirglios nosies simptomus (tekanti, užgulta, niežtinti nosis, ašarojančios akys, čiaudulys). Ypač veiksminga alerginio rinito atveju.
49,74 € 66,32 € -25%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Pakaitinis druskų maišelis BNM druskų inhaliatoriui
Pakaitinis druskų maišelis BNM Salt Inhaler druskų terapijos inhaliatoriui. Gydomosios druskos iš druskų kasyklos Praid Transilvanijoje.
9,90 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Ultragarsinis druskos difuzorius Saltair
Druskos difuzorius Saltaire – veiksminga haloterapija jūsų namuose. Šis prietaisas leis pilnai išnaudoti druskos gydomąjį poveikį. Skirta naudoti patalpoms iki 15m². Ultragarsas skaido druskos tirpalą į 1-5μm dydžio dalelytes, kurios įsiskverbusios į plaučius valo kvėpavimo takus, lengvina uždegimą ir gerina sveikatą.
169,00 €
7-8 darbo dienos
Užsisakyti
Fototerapinis priešalerginis prietaisas LANAFORM Allergolux
Šis šviesos terapijos prietaisas tam tikrais laiko intervalais skleidžia raudoną šviesą į nosies gleivinę, tokiu būdu palaipsniui sumažindamas asmens jautrumą alergijos sukėlėjams.
45,00 €
7-8 darbo dienos
Užsisakyti
Rodoma 1 - 5 iš 5 prekių
Alergijos gydymas

Alerginė reakcija – tai padidėjęs mūsų organizmo jautrumas tam tikrai medžiagai ar medžiagų grupei, kuris įvyksta dėl antikūnų ir antigenų sąveikos. Daugelis žmonių kovoja su šiuo sutrikimu: saugosi ir vengia alergijos sukėlėjų.

Jei jau išbandėte liaudiškas priemones alergijai gydyti ir nesulaukėte norimo rezultato, Jums gali padėti fototerapija arba druskų pypkė – inhaliatorius. Mūsų svetainėje rasite priemones, kurios padės, kad alergijos gydymas namuose taptų veiksmingas.

Priešalerginės terapijos įranga yra skirta kovoti su:

  • Šienlige;

  • Visos kvėpavimo takų alergijomis, kurias sukelia dulkių erkutės;

  • Gyvūnų plaukų alergija;

  • Dulkių, žiedadulkių alergija;

Fototerapinės priemonės alergijai gydyti padeda mažinti dirglios nosies simptomus, čiaudulį, ašarojančių akių simptomus, mažina histomino išsiskyrimą iš ląstelių ir t.t.

Druskų pypkės padės gydant kvėpavimo takus, laringito, astmos, įvairių alergijų atvejais; padės kvėpuoti rūkaliams, lengviau miegoti knarkiantiems.

Įdomu ar alergijos gydymas namuose gali Jums padėti? BioMed.lt siūlo Jums išbandyti efektyvias ir veiksmingas priemones alergijai gydyti.