Prekių kategorijos

Drėgmės surinkėjai – oro sausintuvai 

Oro sausintuvas (drėgmės surinkėjas) su jonizatoriumi AirNaturel Desair
Ekonomiškas, tylus ir efektyvus oro sausintuvas (drėgmės surinkėjas) skirtas aptarnauti iki 20m2 plotą. Turi įmontuotą jonizatorių bei filtrą, kurio dėka patalpos oras ne tik išvalomas nuo stambiausių nešvarumų, bet ir jonizuojamas.
99,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Drėgmės surinktuvas AirNaturel Gecko
Universalus drėgmės surinkėjas, tinkantis ir namas, ir ofisui ar viešosios paskirties patalpoms. Maksimalus aptarnaujamas plotas - 90 m2. Įmontuotas higrostatas bei iki 8 L surenkamo kondensato.
299,00 €
7-8 darbo dienos
Užsisakyti
Drėgmės surinktuvas AirNaturel Kompressor
Efektyvus drėgmės surinktuvas skirtas didelėms patalpoms - net iki 200 m2. Įmontuotas higrostatas bei 3 vandens nuleidimo būdai. Per dieną surenka iki 40L vandens!
399,00 €
7-8 darbo dienos
Užsisakyti
Rodoma 1 - 3 iš 3 prekių
Drėgmės surinkėjai – oro sausintuvai

Drėgmės surinkėjas – dar vadinamas oro sausintuvas – tai elektrinis įrenginys statomas namuose, kuriuose per daug drėgmės. Buitiniai drėgmės surinkėjai (oro sausintuvai) veikia efektyviai ir yra tylūs, todėl juos galima laikyti įjungtus net ir naktį. Drėgmės surinkėjų veikimo principas nėra sudėtingas – naudojamas oro sausintuvas butui ar namams tiesiog kondensuoja orą ir kaupia surenkamą vandenį į viduje esančią talpą. Šio įrenginio naudojimo instrukcija yra daugiau nei paprasta – viena iš svarbesnių taisyklių – drėgmės surinkėjas gali būti naudojamas ne žemesnės nei 9 laipsniai temperatūros aplinkoje.

BioMed.lt galima įsigyti patikimų gamintojų oro sausintuvus, kurie įvertinti geriausiais atsiliepimais  ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje, tad klausimas, kaip pasirinkti šią prekę, nekils. Internetu parduodamas Jūsų norimas oro sausintuvas garantuos subalansuotos drėgmės orą namuose. Nors kainos mūsų parduotuvėje yra ypač patrauklios akcijos metu, taip pat siūlome galimybę nusipirkti norimą drėgmės surinkėją išsimokėtinai (naudojantis Sving programa) – tad tai pigus būdas sukurti namuose puikų mikroklimatą.