Prekių kategorijos

Sveikatos priežiūra 

Termometrai

Termometrai – vieni iš tų prietaisų, kuriuos namuose turi kiekvienas. Tiek mūsų pačių, tiek artimųjų termometrai kūno temperatūrai matuoti skirti aparatai tampa vis modernesni ir vienoj tradicinių termometrų su gyvsidabriu, dabar jau naudojami šiuolaikiški elektroniniai termometrai, infraraudonųjų spindulių temperatūros matuokliai ir bekontakčiai termometrai. Visiškai paprastas jų valdymas ir ypač tikslus kūno temperatūros matavimas per atstumą užtikrina komfortą ir plačias termometro panaudojimo galimybes. Dėl novatoriškos technologijos, kūno temperatūra gali būti matuojama per atstumą. Tai labai patogu turint mažus vaikus ir ypač kūdikius. Bekontakčiai termometrai vaikams ir kūdikiams yra saugūs ir per nedidelį atstumą nustato mažųjų kūno temperatūrą, jų nepakėlus iš saldaus miego, netrukdant jiems žaisti ir pan. Termometrai kūno temperatūrai matuoti ypač praverčia esant karščiavimui, kai reikia sekti ar temperatūra yra saugi, ar jau reikia ją mušti.


Biomed.lt parduodamų termometrų rūšys:


Kitos termometrų rūšys, kuriomis neprekiaujame, tačiau bus lengviau išsirinkti naująjį termometrą, kai žinosite iš ko galite rinktis:

 • Stikliniai termometrai, kurie dar skirstomi į gyvsidabrinius ir galinstano termometrus. Galinstano termometras tai gyvsidabrinio termometro pakaitalas. Jo viduje vietoje kenksmingo gyvsidabrio talpinamas skystųjų metalų, galio, indžio bei alavo, mišinys. Tiesa, kad jam dužus nekyla pavojus įkvėpti kenksmingų medžiagų, tačiau jis yra kur kas sunkiau nukratomas nei gyvsidabrio termometras. Galinstato termometru temperatūra pamatuojama vidutiniškai per 5-6 minutes. Gyvsidabriniu — per 5-10 minučių.
 • Skystųjų kristalų termometrai, kuriuos labai mėgsta vaikai, tokie termometrai temperatūros matavimą paverčia žaidimu (kaip ir bekontakčiai termometrai). Skystųjų kristalų termometrai yra juostelės pavidalo. Temperatūra matuojama juostelę dedant prie paciento kaktos. Šie termometrai padaryti iš skystųjų kristalų bei cheminių medžiagų, kurios reaguodamos į kūno šilumą keičia spalvas. Temperatūra pamatuojama vidutiniškai per 2 minutes.

 

Elektroninėje medicinos priemonių ir įrenginių parduotuvėje „Biomed“ yra parduodami aukštos kokybės termometrai vandens temperatūrai matuoti, infraraudonųjų spindulių termometras kūdikiui, vaikams ir suaugusiems bei elektroninis termometras. Iš patikimų gamintojų tiekiami aparatai išmatuoja kūno temperatūrą akimirksniu, ypač tiksliai ar net neliečiant to objekto. Siūlome įsigyti šių gamintojų termometrus:

- Medisana (populiariausi kompanijos termometrų modeliai: Medisana FTN, Medisana TM750);

- Omron (populiariausias kompanijos termometrų modelis: Omron Gentle Temp 720);

- Vitammy;

- Beurer;

- Novama;

- HubDIC.

 

Priklausomai nuo temperatūros matuoklio rūšies, juos galima naudoti po liežuviu, pažastyje arba tiesiojoje žarnoje. O šiuolaikiški bekontakčiai termometrai parodo kūno temperatūrą net neprilietę odos. Per atstumą matuojantis įrenginys per kelias sekundes ekrane parodo tikslią kūno temperatūrą. Pora kartų ore ties kakta ar kitoje kūno dalimi pavedžiojus matuokliu gaunami aiškūs rodmenys. Bekontakčiai termometrai labai patogūs namuose turint naujagimį ar mažą vaiką.

 

Bekontakčiai termometrai vandens temperatūrai matuoti, kūdikio pieno ar maisto karščiui nustatyti – tai kitos alternatyvos, kam dar naudojami tokie matuokliai. Bekontaktis infraraudonųjų spindulių termometras kūdikiui, vaikui ar suaugusiam žmogui yra visiškai nepavojingas. Jo skleidžiamos bangos nekenkia organizmui ar vidaus organams, tad su termometru galima matuoti net kelis kartus iš eilės, siekiant ypatingo tikslumo.

 

Dar vienas šių aparatų privalumas – termometrai atsparūs vandeniui. Dėl savo nelaidumo vandeniui įrenginį nebaisu pridėti šalia skysčių, nes prietaisui įkritus ar sušlapus, jis nesuges ir galės toliau matuoti žmogaus ar aplinkos temperatūrą. 

Daugelis elektroninių termometrų saugo matavimo duomenis ir, esant reikalui, gali parodyti kelių paskutinių kartų temperatūrų statistiką. Tai aktualu sergant: įsijungus rezultatus, galima matyti, sveikata taisosi, ar tik blogėja.

 

Vieni populiariausių termometrų yra „Omron“ ir „Medisana“ kompanijų gaminiai.  „Medisana FTN“ infraraudonųjų spindulių multifunkcinis bekontaktis termometras labai aiškiai garsu ir vaizdu (rodmenys ekrane) išreiškia karščiavimą. Vos per keletą sekundžių kūno temperatūrą matuojantis įrenginys saugo 30 matavimo rezultatus. Termometras kūdikiui irgi tinkamas. Kitas didele paklausa pasižymintis produktas – tos pačios „Medisana“ kompanijos infraraudonųjų spindulių termometras „Medisana TM 750“. Šis prietaisas dedamas prie kaktos arba į ausį (temperatūros matavimas ausyje). Patogus, žaibiškai matuojantis įrenginys skirtas ir vaikams, ir kūdikiams. Gamintojo „Omron“ termometrai vandens temperatūrai matuoti, karščiavimui nustatyti ir ypač greitam rezultatų parodymui vertinami visame pasaulyje. Bene populiariausias iš jų - „Omron Gentle Temp 720“. Tik 1 sekundė ir prietaiso ekrane Jūs jau matysite kūno, skysčių, kūdikio maistelio ir pan. temperatūrą.

 

Siūlome rinktis Jums tinkamiausius elektroninius (skaitmeninius) infraraudonuosius bekontakčius termometrus internetu. Termometras kūno temperatūrą pamatuos tiksliai ir itin greitai. Prietaisai skirti įvairaus amžiaus žmonėms ir net naujagimiams (termometrai vaikams ir kūdikiams). Užsisakyti norimo gamintojo prietaisus galima internetu arba telefonu. Termometrų kainos – įvairios, tačiau mūsų taikoma akcija leis juos įsigyti kur kas pigiau. Pasinaudokite puikia proga ir išsirinkite aukštos kokybės, modernaus dizaino aparatą jau dabar. Parduodami termometrai internetu gali būti pristatomi visoje Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje bei kituose šalies miestuose.

 

Daugiau informacijos apie termometrų kainas, akcijas, pristatymo sąlygas – susisiekus nurodytais kontaktais

Inhaliatoriai
Kamuoja kosulys, laringitas, kvėpavimo takų infekcijos? Tuomet rekomenduojame įsigyti inhaliatorių, kuris yra laikomas efektyvia gydymo priemone, padedančia sergant kvėpavimo takų ligomis. Inhaliatorius gali puikiai pasitarnauti kaip pagalbinė priemonė sinusitui, laringitui gydyti, palengvinti bronchito, kosulio, slogos simptomus.

Svarbu paminėti, kad inhaliatoriai puikiai tinka ir profilaktikos tikslais. Profilaktinės procedūros padės apsisaugoti nuo kvėpavimo takų ligų, be to, inhaliatoriaus kaina yra kur kas patrauklesnė nei mintis, kad apsirkus reikės kęsti nemalonius kvėpavimo takų infekcijų simptomus, kuriems malšinti visgi reikės inhaliatoriaus.


Kaip naudoti inhaliatorių?
Inhaliacijos laikas 15 arba 20 min., pridėkite inhaliatorių prie burnos įkvėpkite per burną ir būtinai iškvėpkite per nosį. Kad būtų juntama inhaliacijos nauda rekomenduojamas inhaliatoriaus naudojimas — kasdien. Inhaliatoriai puikiai tinka įvairaus amžiaus asmenims: suaugusiems, vaikams, kūdikiams ir visiems norintiems pagerinti kvėpavimo takų darbą.


BioMed.lt
asortimente yra:
 • druskų inhaliatoriai
 • druskų pypkės
 • kompresoriniai inhaliatoriai
 • nešiojami inhaliatoriai
 • elektriniai inhaliatoriai

Prekių kataloge rasite BNM, A&D MEDICAL, BEURER, MEDISANA ir OMRON inhaliatorius, kuriuos galėsite įsigyti internetu. Kartu su prekių aprašymais svetainėje rasite inhaliatorių kainas bei akcijas. Taip pat turime ką pasiūlyti ir tiems, kurie nori įsigyti inhaliatorių pigiau.


Naudokite inhaliatorius ir mėgaukitės lengvu kvėpavimu kiekvieną dieną.


Inhaliacijos

Inhaliacijos gali būti įvairios, skaitykite plačiau apie jas mūsų informaciniuose straipsniuose:


Inhaliatoriaus nauda ir pasirinkimas

Daugelis eterinių aliejų pasižymi antibakteriniu poveikiu, tad inhaliacija gali būti ir turėtų būti atliekama ne tik naudojant vaistus, tačiau ir įsigijus pačius įvairiausius aliejus. Kokybiškai atliekamos inhaliacijos gali padėti išvengti kasmetinių peršalimo ligų, kurios dažniausiai „ateina“ kartu su vėsiuoju metų laiku. Tuo pačiu tai ir efektyvus būdas kovoje su rimtomis ligomis: nuo plaučių uždegimo, nuo astmos, nuo faringito, nuo laringito, nuo bronchito ir kitų bronchinių susirgimų, nuo slogos, nuo kosulio, nuo įvairių kvėpavimo takų ligų, kurios gali labai apsunkinti gyvenimą. Tai ir vaikui, ir suaugusiems, ir net kūdikiams puikiai tinkanti priemonę, kurią paprasta naudoti. Svarbiausia, kad inhaliacija būtų atliekama taisyklingai.


Kam reikalingas inhaliatorius?

Inhaliatorius, pirmiausia, naudojamas tuomet, kai žmogus jau skundžiasi kvėpavimo takų ligomis. Priimta manyti, kad jis labiausiai rekomenduojamas vaikams bei kūdikiams. Visgi, statistika rodo, kad paprastas inhaliatorius guli ir daugelio suaugusių žmonių stalčiuose. Paprasčiausiai jie juos naudoja retai. Žinoma, jeigu inhaliatorių pirkote seniai, galbūt jis atrodo neestetiškai, o ir pats naudojimas gana sudėtingas. Biomed.lt siūlo platų pasirinkimą, kad kiekvienas asmuo susirastų jam patį patraukliausią inhaliatorių, kuris padėtų tiek nuo peršalimo, tiek nuo kitų rimtų kvėpavimo takų ligų. Nauda – akivaizdi, tik reikia ja pasinaudoti.


Dozės „atlikta“, bet įkvėpta blogai. Ką daryti?

Inhaliacijos trukmė siekia vos kelias sekundes, tačiau daugelis žmonių nemoka tinkamai įkvėpti. Būtinai skaitykite instrukciją, kuri yra pateikiama kartu su prietaisu. Tokiu atveju bus paprasčiau suprasti, kaip tiksliai naudotis. Elektriniai naudojami itin paprastai, tačiau net ir šioje vietoje reikia šiek tiek žinių. Kaip naudoti? Visada naudinga pasitarti su savo šeimos gydytoju, kuris paaiškins ir atsakys Jums į iškilusius klausimus.


Jeigu po atliktos inhaliacijos jaučiasi, kad vaistai nugulė ant gomurio (geriausia tai suprasti galima iš pakitusio burnos skonio) – tokiu atveju drąsiai atlikite vieną arba dvi papildomas inhaliacijas. Net ir tokiu atveju, jeigu naudojate vaistus, o ne eterinius aliejus. Nereikia baimintis, kad vaistų gali būti paprasčiausiai per daug ir tai turėtų kaip nors pakenkti Jūsų organizmui. Skaičiuojama, kad tik apie 10 procentų vaistų tikslingai pasiekia vietą, tačiau to pilnai užtenka, kad jie sunaikintų Jūsų organizme besidauginančias bakterijas.


Jeigu po įkvėpimo, kurį atliekate su vaistais, jaučiate, kad širdis pradėjo labai intensyviai plakti, galbūt net susijaudinote – tokiu atveju įkvėpimas buvo taisyklingas ir nereikėtų kartoti procedūros. Paprasčiausiai tokiu atveju galite gauti per didelį vaistų kiekį, o tai irgi nėra labai naudinga žmogui. Su eteriniais aliejais viskas kiek paprasčiau, kadangi padauginti jų neįmanoma. Na, nebent jau atliekate inhaliacijas per trumpą laiką labai daug kartų, tačiau bent jau kelis kartus – tikrai galima.


Elektrinis užtikrina paprasčiausią ir mažiausiai diskomforto sukeliančią procedūrą. Su laiku ateina praktika, tad vėliau iš pirmo karto labai sėkmingai atliksite inhaliacijas. Kaip naudoti? Taip, kaip nurodyta instrukcijose. Tokiu atveju nauda bus pajuntama jau po poros inhaliacijų.


Biomed.lt inhaliatoriai

Atsiliepimai prekių puslapiuose yra pats geriausias ir paprasčiausias būdas įsitikinti, kad jūsų „nužiūrėtas“ inhaliatorius patenkins poreikius. Atsiliepimus palieka pirkėjai, kurie jau naudojosi Biomed.lt paslaugomis. Taigi, visi jie realūs ir gali padėti apsispręsti, ar konkretus inhaliatorius atitiks Jūsų poreikius.


Jeigu gyvenate Vilniuje – tokiu atveju galite sutaupyti savo laiką ir atvykti iki Biomed.lt biuro atsiimti prekes. Jeigu gyvenate kituose Lietuvos miestuose: Kaunas, Šiauliai, Panevėžys, Klaipėda arba nedideliuose Lietuvos miesteliuose – tokiu atveju prekės Jums bs siunčiamos nurodytų adresu. Užsisakyta produkcija internetu padeda sutaupyti labai daug laiko. Juolab, ir pinigų, kadangi reguliariai siūloma nuolaida leis įsigyti aukštos kokybės produkciją mažesne kaina. Dažniausiai skelbiamos net iki 15 procentų nuolaidos. Svarbiausia, kad jos nesumažina pačio inhaliatoriaus kokybės.


Biomed.lt parduodamas inhaliatorius – pasirinkimas tiems, kurie nori pamiršti nemalonias peršalimo ligas. Su jomis kovoti yra labai paprasta. Svarbiausia imtis priemonių, kurios padėtų panaikinti visus Jūsų kelyje atsiradusius virusus!

Kraujospūdžio matuokliai
Turite problemų su kraujotaka? O galbūt kamuoja širdies problemos? Tuomet kraujospūdžio matuokliai yra pagrindinis dalykas, kuris turėtų būti Jūsų namuose. Būtų dar geriau, jei kraujospūdžio matuokliai būtų visada po ranka ir reikalui esant, Jūs galėtumėte sekti kraujospūdžio ar pulso pokyčius. Siūlome automatinius kraujospūdžio matuoklius už gerą kainą. Šiame kraujospūdžio matuoklių puslapyje pateiktas ne tik prekių su nuotraukomis sąrašas, bet ir kainos ir akcijos. Nuolaida — tai puiki proga įsigyti kokybišką daiktą pigiau. 

Kraujospūdžio matuokliais, kurie yra mūsų siūlomame asortimente, naudotis išties labai paprasta, be to, kraujo spaudimo matavimo aparatai greitai ir lengvai nustato sistolinį, diastolinį kraujospūdį bei pulsą. Šie kraujo spaudimo aparatai automatiškai išsaugo paskutinio matavimo rezultatą, tad sekti pulso ar kraujospūdžio pokyčius visai nesudėtinga. 

Mūsų asortimente šių prekinių ženklų spaudimo matuokliai:
 • OMRON;
 • BEURER;
 • A&D MEDICAL;
 • MEDISANA;
 • BODY CARE;
 • HuBDIC;
 • NOVAMA;
 • VITAMMY.

BioMed.lt kraujo spaudimo matavimo aparatų rūšys:
 • žastiniai kraujospūdžio matuokliai;
 • riešiniai kraujospūdžio matuokliai;
 • kraujospūdžio matuokliai su stetoskopu.

Spaudimo matuoklius galite įsigyti internetu, kad ir kur bebūtumėte: Vilniuje, Kaune, Panevėžyje, Šiauliuose, Klaipėdoje, Alytuje, Marijampolėje ar bet kuriame kitame Lietuvos kampelyje.

Kraujospūdžio sekimas – kelias į gerą sveikatą

Norėdami būti tikri, kad jūsų kraujospūdis yra tinkamo intensyvumo – pateikiamo jo normų sąrašą. Kartais galima nuklysti nuo normų, tačiau jeigu tiek nuklydimai yra labai dažni – būtina apsilankyti pas gydytoją, kuris įvertinęs Jūsų sveikatą atsakys, kodėl kraujospūdžio matuoklio duomenys yra tokie, kokie yra.

 


Sistolinis kraujospūdis[mm Hg]

 

 Diastolinis kraujospūdis[mm Hg]

Normalus

120 – 129

80 – 84

Aukštas normalus

130 – 139

85 – 89

Hipertenzija I laipsnis

140 –159

90 – 99

Hipertenzija II laipsnis

160 – 179

100 – 109

Hipertenzija III laipsnis

≥ 180

≥ 110

 

Kraujospūdžio matavimo aparatai turi būti kasdien naudojami prietaisai. Ypač tokiu atveju, jeigu dažnai pastebite nukrypimus nuo normos. Jeigu kraujospūdis yra per mažas – tokiu atveju dažniausiai padeda kava ir fizinis aktyvumas. Nuo per didelio kraujospūdžio dažniausiai gelbėja tik vaistai. Žinoma, ieškant tinkamiausią vaistų būtina pasitarti su gydytoju.


Kraujospūdžio aparatai yra labai skirtingi. Trumpai aptarsime svarbiausias jų charakteristikas, kurios padės apsispręsti, kuris tinkamiausias. Jeigu pačiam rasti nepavyksta – pasitarkite su Biomed.lt profesionalais, kurie įvertinę Jūsų poreikius pateiks ir geriausią matuoklį, kuris sėkmingai nurodys detalius skaičius tiek vaikams, tiek suaugusiems.


Žastinis spaudimo matavimo aparatas
. Šio tipo automatiniai kraujospūdžio matuokliai nurodo pačius tiksliausius duomenis, tad labiausiai rekomenduojami tiems, kurie dažniausiai skundžiasi dideliu spaudimu ir nori visada tiksliai žinoti, koks jis: reikia gerti vaistus, ar ne? Turbūt verta paminėti, kad šie pilnai automatiniai matuokliai galbūt ne taip patogiai naudojami, kadangi pripūtus daug oro jie gali spausti ranką. Labai jautriems žmonėms gali likti net ir mėlynė, tačiau tokie atvejai tikrai gana reti. Visgi, rankovė laikosi stabiliai, tad matavimo tikslumas yra didelis, o tai svarbiausias privalumas ieškant matuoklio.


Riešiniai kraujospūdžio matuokliai
. Rankovė taip pat laikosi labai stabiliai, tačiau čia minusas, kad šio tipo kraujo spaudimo aparatai paprasčiausiai nenurodo labai tiksliai duomenų. Pusiau automatiniai arba pilnai automatiniai, žinoma, preliminariai nurodys, koks yra Jūsų spaudimas. Tačiau dažniausiai skaičiai nebūna labai tikslūs, tad tai ne visada geras pasirinkimas tiems, kurie serga. Papildomai rekomenduojamas adapteris, kuris supaprastina matavimo procesus. Kraujospūdžio matuoklis su adapteriu yra tikresnį rezultatą pasiekti padedantis pasirinkimas.


Kraujospūdžio matuokliai su stetoskopu
. Šis kraujospūdžio matuoklio tipas pasirenkamas labai retai, kadangi šio tipo matuoklis reikalauja išmanymo ir žinių, kaip juo naudotis. Šiuo metu beveik visada perkami elektroniniai, kadangi jas naudotis moka ir vaikai, kurie gali savo seneliams pamatuoti spaudimą. Nuolaida leis šio tipo matuoklį įsigyti itin pigiai. Tačiau verta atsižvelgti į tai, kad kraujo spaudimo matavimo aparatai turi būti funkcionalūs ir naudojami.


Kraujospūdžio matuokliai: kokį rinktis? Akcija leis sutaupyti,, o užsisakę internetu sutaupysite ne tik pinigų, tačiau ir laiko. Pigiau nebūtina yra blogiau. Svarbiausia palyginti alternatyvas, kad rastas spaudimo matuoklis tekintų jūsų poreikius.


Kokį pirkti? Tą, kuris patenkins Jūsų poreikius. Įvertinkite šias detales:

 1. Vieta, kur tvirtinamas matuoklis. Kraujospūdžio matuoklio rankovė gali būti tvirtinama ant žasto, riešo, net piršto. Tiksliausia yra tie, kurie tvirtinami ant žasto. Žinoma, geri ir kiti, tačiau norėdami tikslumo rinkitės tuos, kurie geba pateikti tiksliausius skaičius.
 2. Rinkitės tokius matuoklius, kurie nereikalauja daug pastangų norint tinkamai juos naudoti. Elektroniniai paprasčiausi ir jais puikiai naudojasi net vaikai. Automatinis kraujospūdžio matuoklis praktiškai veikia vieno mygtuko paspaudimu.
 3. Kraujo spaudimo matuoklis turėtų rodyti bent tris duomenis: sistolinis ir diastolinis kraujospūdis, taip pat, pulsas.
 4. Kraujo spaudimo matuoklis gali turėti ir atminties įrašymo funkciją. Taip asmuo gali paprasčiau sekti savo širdutės plakimo pakitimus. Juolab, rezultatus parodyti gydytojui, kuris įvertinęs patars, koks gydymo būdas geriausias.


Nežinote, koks labiausiai tinka Jums? Atsiliepimai prekių puslapiuose, kuriuos paliko kliento, gali padėti susidaryti nuomonę apie gautas prekes. Kam bandyti pačiam, kai galima pasitikėti kitų klientų nuomone ir iš pirmo karto susirasti tokį matuoklį, kuris visapusiškai patenkins Jūsų poreikius.


Sekite savo kraujospūdį ir būkite tikras, kad visapusiškai prižiūrite savo kūną, kuris būtent per pakilusį arba labai nukritusį kraujo spaudimą informuoja apie tam tikrus negalavimus.

Burnos higienos, dantų priežiūros priemonės

Graži šypsena nuo seniausių laikų laikoma gražaus ir sveiko žmogaus etalonu. Tiesa, išlaikyti baltus, stiprius, sveikus dantis reikia nemažai pastangų. Nors iki šiol profesionalią burnos higieną galėdavo atlikti tik odontologai, technologijoms sparčiai žengiant į priekį, vis daugiau medicinoje naudojamų priemonių atkeliauja ir į mūsų namus. Burnos higiena – ne išimtis. Pašalinti maisto likučius, po užkandžių ant dantų likusias apnašas dabar galima tiesiog namuose, naudojantis profesionaliomis, daugybe tyrimų patikrintomis ir odontologų patvirtintomis dantų priežiūros priemonėmis. Efektyvi ir visai neskausminga burnos higiena taip pat neleidžia formuotis dantų akmenims, ant dantų, dantenų, gomurio nesikaupia apnašos, todėl dantys mažiau genda. Išlaikyti sveikus ir stiprus dantis dabar galima tiesiog namuose: rekomenduojame reguliariai valytis dantis specialiais ultragarsiniais, elektriniais dantų šepetėliais arba naudoti burnos irigatorius. Pastaroji priemonė yra ypač populiari, o jos teigiamą poveikį pastebėjo tūkstančiai žmonių visame pasaulyje. Džiaukitės nuostabia šypsena ir pamirškite vizitus pas odontologus – įsigijus modernius burnos irigatorius ar elektrinius, ultragarsinius dantų šepetėlius kasdien dantis išsivalysite profesionaliai, kaip sėdėdami pas odontologą kėdėje.

Burnos higienos priemonės

Kaip prižiūrėti dantis, rodos, žino kiekvienas: valytis juos po valgio du kartus dienoje sukamaisiais judesiais ir reguliariai lankytis pas odontologą. Deja, tik tokios priežiūros maža. Ar žinote apie visas privalomas naudoti ir alternatyvias burnos higienos priemones? Profesionali, iš tikrųjų tinkama dantų priežiūra ir noras ilgą laiką išsaugoti sveikus dantis reikalauja kur kas daugiau laiko, priemonių ir pastangų. Kita vertus, viso to gailėti tikrai nevertėtų, nes netinkamos burnos higienos priemonės ir priežiūra gali lemti tai, kad dantys labai greitai ims gesti, o tada odontologo kėdėje reikės praleisti ne vieną valandą (ką jau kalbėti apie mediko paslaugų kainą). Taigi, nesistenkite taupyti savo sveikatos sąskaita – rinkitės profesionalias dantų priežiūros priemones užtikrinančias deramą burnos higieną. Elektroninėje medicinos priemonių parduotuvėje „Biomed“ siūlome įsigyti modernius, šiuolaikiško dizaino burnos irigatorius, ultragarsinius arba elektrinius dantų šepetėlius. Su šiomis burnos higienos priemonėmis dantų ir burnos higiena namuose taps dar efektyvesnė, o malonios procedūros tiks net ir jautrių dantenų savininkams.

Dantų priežiūros priemonės

Visi žinome, jog reikia naudoti dantų šepetėlį, na dar skalavimo skystį ir prisimename siūlą kai mus ima erzinti į dantis prilindę maisto likučiai. Tačiau yra kur kas daugiau dantų priežiūros priemonių, kurios padeda dar geriau prižiūrėti savo dantis ir rūpintis burnos higiena. Alternatyva paprastiems dantų šepetėliams dabar yra modernus elektrinis dantų šepetėlis arba ultragarsinis dantų šepetėlis. Jau po kelių pirmųjų valymų ant dantų pastebima mažiau apnašų, net ir toliau esantys dantys išvalomi nepriekaištingai. Reguliariai besisukdamas specialiais judesiais elektrinis šepetėlis tolygiai valo visus dantis, negadina danties emalio, nedirgina dantenų. Įvairios dantenų bei dantų ligos, pavyzdžiui, paradontozė, gali kiekvieną kartą valantis dantis paprastu šepetėliu sukelti diskomfortą. Ypač jautriems dantims, asmenims, turintiems breketus ar dantų implantus puikiai tinka ultragarsinis dantų šepetėlis. Su šiuo aparatu užkertamas kelias daugintis bakterijoms bei mikrobams, efektyviai suardomos apnašos, dantenų ligos neprogresuoja, o burgos higieną palaikyti tampa kur kas lengviau. Svarbu, kad dantų priežiūros priemonės būtų naudojamos pagal bendras burnos higienos taisykles: dantų valymas du kart per dieną po valgio, siūlo ir skalavimo skysčio naudojimas. Kombinuotai naudodami visas būtinas dantų priežiūros priemones galėsite džiaugtis sveikais ir gražiais dantimis.

 

Kasdienė dantų priežiūra bus dar lengvesnė, jeigu naudosite burnos irigatorius. Tai – novatoriškas prietaisas, leidžiantis tiesiog namuose šalinti maisto likučius, bakterijas, apnašas, maloniai raminantis dantenas. Jei galvojate, kaip pašalinti dantų apnašas, išbandykite irigatorius. Dantų valymas vandens srove efektyviai išplauna kiekvieną tarpdantį, atokiausias ir siauriausias burnos ertmes. Burnos irigatorius ypač rekomenduojamas nešiojantiems breketus, karūnėles, turintiems dantų implantus, laminates, tiltelius. Švelni vandens srovė pašalina bakterijas ir mikrobus, todėl mažėja rizika, kad paūmės dantenų uždegimas ar susirgsite įvairiomis dantenų ligomis. Siūlome įsigyti klinikiniais tyrimais patvirtintus ir daugelio žmonių visame pasaulyje jau įvertintus burnos įrigatorius „Waterpik WP-660“ ir „Waterpik WP-100“. Modernus, lengvas ir šiuolaikiško dizaino aparatas skirtas profesionaliai burnos priežiūrai tiek namuose, tiek odontologijos klinikose. Vos per pora sekundžių šie prietaisai pašalina 99,9 proc. visų dantų apnašų. Šansai, kad dėl burnoje likusių mikrobų prasidės dantenų uždegimas – visai sumažėja, nes maloni vandens srovė išplauna iš tarpdančių, ant liežuvio, gomurio ar dirbtinių dantų ar jų tiesinimo aparatų užsilikusias maisto likučius ir bakterijas. Nors burnos irigatorių kaina didesnė negu ultragarsinių ar elektrinių dantų šepetėlių, šio aparato nauda ir poveikis nepalyginama. Visiškai nesudėtinga ir svarbiausia ypač profesionali burnos higiena namuose padės sutaupyti, nes nereikės išleisti daug pinigų įvairioms dantų pastoms, burnos skalavimo skysčiams ar nuolatiniams vizitams pas odontologus.

 

Kviečiame rinktis ir užsisakyti burnos priežiūros prietaisus internetu arba telefonu. Ultragarsiniai ar elektriniai dantų šepetėliai bei profesionaliai burnos higienai skirti burnos irigatoriai mūsų parduotuvėje „Biomed“ parduodami itin gera kaina. Rinkitės Jums tinkančią prekę jau dabar ir džiuginkite kitus nuostabia savo šypsena. Užsakymus siunčiame visoje Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir kituose šalies miestuose.

 

Turinčius klausimų dėl prekių ar jų pristatymo, raginame susisiekti su mumis nurodytais kontaktais. Internetu arba telefonu atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus. 

Tiems, kuriuos domina atsiliepimai apie prekes (burnos irigatorius, ultragarsinius ar paprastus elektrinius dantų šepetėlius) turime gerą žinią: mūsų elektroninėje parduotuvėje yra galimybė tiek palikti atsiliepimą apie prekę tiek ir paskaityti kitų pirkėjų paliktus atsiliepimus. Tiesa, ne visos prekės turi atsiliepimus, bet Jūs galite palikti savo atsiliepimą pirmi. Sužinokite kokie atsiliepimai apie šias, kol kas daugiausiai atsiliepimų turinčias, burnos priežiūros ir higienos priemones:
Nosies aspiratoriai ir irigatoriai

Nosies aspiratorius ir irigatorius - patogios priemonės, skirtos palaikyti nosies higieną. Nors abu prietaisai išvalo nosies vidų ir palengvina kvėpavimą, jų veikimo principai skiriasi. Nosies irigatorius purškia vandens srovę į nosies ertmę taip ją išplaudamas. Priešingai nei irigatorius, nosies aspiratorius nepurškia srovės, bet veikia kaip savotiškas traukiklis, išsiurbdamas iš nosies gleives, dulkes, kitas įvairias nuosėdas bei leidžiantis laisviau kvėpuoti. Nosies irigatoriai bei aspiratoriai (dar dažnai vadinami „atsiurbėjais“) tinkami tiek suaugusių žmonių, tiek vaikų ar net kūdikių nosies išvalymui. Siekiant greitesnio nosies atsikimšimo bei geresnio nosies gleivinės drėkinimo, irigatorius galima naudoti su papildomais preparatais, pavyzdžiui, druskos tirpalu, kurie garantuoja maksimalų nosies išvalymą.

 

Aspiratorius bei irigatorius nosims palengvina kasdienę nosies priežiūrą. Išvalydamas bei drėkindamas nosies gleivinę, nosies irigatorius atveria kelią lengvesniam oro patekimui, todėl kvėpuoti darosi lengviau. Aspiratoriai pašalina nemalonų jausmą, lyg nosį kažkas būtų užkimšęs, todėl vos po akimirkos galima džiaugtis lengvesniu kvėpavimu. Šiuos įrenginius naudoti yra saugu net ir patiems mažiausiems: jei suaugusiems yra daug lengviau patiems išsipūsti nepageidaujamas nosies gleives ar dulkes, tai kūdikio nosiai pagalbą turi suteikti tėvai. Norint išvalyti visai mažų vaikų ar, ypatingai, kūdikių nosies vidų arba atkimšti jas, jei jos užsikimšusios, rekomenduojami nosies irigatoriai arba aspiratoriai. Su šiaip prietaisais nosies priežiūra tampa paprasta ir nepavojinga.

 

Nosies IRIGATORIUS:

- purškia į nosį vandens srovę;

- išplauna nosies ertmę;

- pašalina sinusus, gleives, dulkes, purvą ar kitas nuosėdas;

- neleidžia nosies gleivinei išsausėti;

- apsaugo nuo įvairių problemų ar ligų, kylančių dėl išsausėjusios nosies gleivinės;

- lengvina kvėpavimą;

- tinkamas įvairaus amžiaus asmenims, net ir kūdikiams;

- gali būti naudojami su papildomais preparatais (pvz.: druskos tirpalu ir pan.)

 

Nosies ASPIRATORIUS (siurbtukas / traukiklis):

- atkemša nosies kamščius;

- palengvina kvėpavimą;

- neleidžia nosyje esantiems sinusams bei įvairioms nuosėdoms formuoti „nosies kamščio“;

- tinkamas įvairaus amžiaus asmenims, net ir kūdikiams.

 

Nors nosies aspiratorius (siurbtukas, traukiklis) ir irigatorius yra tinkamas įvairaus amžiaus vyrams bei moterims, labai dažnai šis medicininis prietaisas yra naudojamas ir vaikų ar kūdikių nosies valymui, nosies gleivių atsiurbimui. Atlaisvinti kvėpavimo takus ne visada paprasta net ir suaugusiems, o ką jau kalbėti apie mažuosius, kurie pirmaisiais savo gyvenimo mėnesiais ar metais nemoka ir negali patys kontroliuoti savo nosies higienos. Tikra išeitimi be didelio vargo išvalyti vidinę kūdikių nosies ertmę tampa nosies irigatorius arba aspiratorius. Tiek vienas, tiek kitas prietaisas yra saugus naudoti įvairaus amžiaus vaikams ir visai nedideliems kūdikiams, kuriems svarbu nepažeisti itin jautrios nosies gleivinės.

 

Beveik visi nosies irigatorių bei aspiratorių gamintojai produkto komplektacijoje pateikia kelis skirtingus antgalius. Vos uždėjus vieną iš kelių antgalių, oras į kvėpavimo takus patenka netrukus ir be didelio vargo. Pašalinamas itin nemalonus ir varginantis pojūtis, jog nosyje kažkas yra, ji užsikimšusi ar pilna dulkių, sinusų, kitų nuosėdų. Kiekvienas gamintojas prietaiso komplektacijoje pateikia skirtingą antgalių skaičių. „Biomed“ elektroninėje parduotuvėje suaugusio žmogaus ar kūdikio nosiai pritaikyti aspiratoriai ir irigatoriai dažniausiai turi po 3 skirtingus antgalius. Pakuotėje taip pat būna ir specialios talpos, surinkti gleives ar nuosėdas, kelios atsarginės silikoninės tarpinės bei baterijos. Išsamų komplekto turinį galima sužinoti ant dėžutės arba susisiekus su oficialiais „Biomed“ atstovais.

 

Nauja sistema tiek nosies valymui, tiek jos gleivinės drėkinimui dabar rekomenduojama ir profesionalių sveikatos priežiūros specialistų. Efektyvesniam nosies valymui bei drėkinimui kartu su irigatoriais gydytojai ir vaistininkai rekomenduoja naudoti druskos tirpalą ar specialius vaistinius preparatus.

 

Ieškantiems, kur įsigyti kompaktiškus, lengvus ir paprastus naudoti medicininius įrenginius – nosies aspiratorius bei irigatorius, kviečiame susisiekti su mumis. Priimame užsakymus internetu arba telefonu iš visos Lietuvos: Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio ir kitų šalies miestų. Užsakymus siunčiame per kurjerį arba pristatome į kliento pageidaujamą OMNIVA siuntų terminalą. Suaugusių ar kūdikių nosies aspiratoriams ir irigatoriams periodiškai taikome akcijas – pasinaudojus specialiais pasiūlymais prietaisus įsigysite žemesne kaina.

 

Turite klausimų dėl nosies aspiratorių, irigatorių, kitų medicininių prietaisų užsakymų, jų kainos ar taikomų akcijų? Susisiekite nurodytais kontaktais

Gliukomačiai

Sėkmingai kovai su cukriniu diabetu turite pasitelkti patikimus ginklus, tad reguliarus gliukozės kiekio kraujyje matavimas gliukomačiu turi būti natūralus ir nekomplikuotas procesas. Šiam tikslui siūlome išsirinkti Jums patogiausią gliukomatį, kurio pagrindinės funkcijos yra patogumas ir tikslių rodmenų pateikimas.

 

Kiekvienas mūsų rekomenduojamas Medisana firmos gliukomatis kaina atitinka siūlomą kokybę bei rodmenų tikslumą. Tikrinkite gliukozės kiekį kraujyje pasitelkdami Apple išmanųjį įrenginį ar naudokite įprastu, tiksliu gliukomačiu.

 

BioMed.lt siūlomi gliukomačiai – puikus kainos ir kokybės santykis, užtikrinantis efektyvią Jūsų sveikatos priežiūrą. BioMed.lt - natūralios, ekologiškos, sveikos prekės Jums visada gera kaina! 

Svarstyklės, kūno masės analizatoriai

Apie savo kūną žinokite viską! Išmanios svarstyklės padės Jums įvertinti kūno masę, kūno masės indeksą (KMI), riebalų, skeleto raumenų kiekį ir pan. Elektroninės svarstyklės yra tikrų tikriausias kūno masės analizatorius, tiksliai parodantis visas kūno svorio sudedamąsias. Kūno analizės svarstyklės ne tik parodo, kiek sveriate, su šiuo prietaisu lengva sekti kūno riebalus, raumenų kiekį. Priklausomai nuo tokių duomenų galima lengvai kontroliuoti maisto racioną, normuoti maistą ir sėkmingai tobulinti kūno linijas. Taip pat „Biomed“ asortimente turime ir kiekvienai dienai virtuvėje naudojamas maistines svarstykles. Virtuvinės svarstyklės taip pat užtikrina tikslų maisto produktų, patiekalų ir pan. svėrimą. Būsite tikri, kad suvalgysite ar į patiekalą įdėsite tiksliai tiek, kiek reikia.

 

Džiaugiamės galėdami pasiūlyti įvairių užsienio gamintojų svarstykles maistui bei kūno masei analizuoti. Elektroninėje medicinos priemonių parduotuvėje „Biomed“ rasite kompanijų „Omron“, „Tanita“, „Medisana“, „Beurer“ ir „Vitammy“ svarstykles. Visos šios elektroninės svarstyklės palengvins kasdienybę normuojant maistą ir sekant savo kūno svorį.

 

Svarstyklės - kūno masės analizatorius – tai specialios svarstyklės tiems, kuriems rūpi jų organizmas, mityba ir, žinoma, figūra. Įsigijus tokį prietaisą, galėsite sekti savo kūno būklę, matuoti riebalų kiekį ir daug kitų aspektų. Ypatingai šie aparatai tinka žmonėms, nusprendusiems gyventi sveikiau ir norintiems sulieknėti. Reguliariai atliekama kūno analizė padės tikslingai siekti užsibrėžto tikslo.

 

Kūno sudėties analizatorius tai tarsi asmeninis dietologas Jūsų namuose. Toks kūno riebalų matuoklis padeda:

- matuoti kūno riebalus;

- kontroliuoti maisto racioną;

- planuoti treniruotes ir jas derinti su mityba;

- skaičiuoti KMI (kūno masės indeksą);

- matuoti skeleto raumenų lygį;

- nustatyti bendrąjį raumenų kiekį;

- identifikuoti kūne skysčių kiekį;

- pamatuoti mineralinės kaulų masės lygį;

- sužinoti apie bazinę medžiagų apykaitą ir pagal ją tikslingai suformuoti maisto racioną.

 

Vienos populiariausių svarstyklių – segmentinis kūno kompozicijos analizatorius „Tanita BC-545N“ ypač tiksliai atlieka apie 10 skirtingų matavimų. Aparato tikslumą ir matavimo greitį jau įvertino daug žmonių visame pasaulyje. Lietuvoje šis kūno riebalų matuoklis, kaip ir kitos kūno svarstyklės sparčiai populiarėja.

 

Priklausomai nuo gamintojo ir prietaiso galimybių, skirtingas kūno masės analizatorius gali matuoti ir saugoti nuo kelių iki keliolikos rezultatų. Sekant tokius duomenis yra žymiai lengviau suprasti savo kūno masę, prie to derinti maistą ar treniruočių režimą.

 

Ieškantiems paprastų svarstyklių į savo virtuvę, siūlome aukštos kokybės dietines svarstykles. Šios virtuvinės svarstyklės gelbsti normuojant maisto produktus. Be to, beveik visos virtuvinės dietinės svarstyklės turi 999 maisto produktų duomenų bazę. Elektroninės svarstyklės skirtos tiksliam maisto raciono kontroliavimui, kad būtų pasiektos dailios kūno formos.

 

Kūno masės analizatoriai-svarstyklės yra pagaminti iš tvirtų medžiagų, todėl ant jų svertis gali ir stambesni asmenys. Ko ne kiekvienas kūno riebalų matuoklis yra stikliniu paviršiumi, tai suteikia aparatui išskirtinę, modernią išvaizdą. Virtuvinės svarstyklės pasižymi kompaktiškumu. Svarstyklės yra lengvos, tad jas galima naudoti tiek namuose, tiek pasiimti su savimi vykstant į sodybą, kelionę, atostogaujant prie ežero ir pan.

 

Užsukite į elektroninę medicinos prietaisų ir priemonių parduotuvę „Biomed.lt“ - čia siūlome bene geriausias virtuvinių svarstyklių, kūno masės, kompozicijos, sudėties analizatorių kainas. Iš patikimų gamintojų tiekiamos svarstyklės kaina atitinka įprastus dažnai naudojamus medicinos įrenginius, tačiau jų nauda yra neįvertinama. Turint šį produktą lengvai seksite savo kūną ir prie jo masės pokyčių galėsite normuoti maistą. Užsakytas svarstykles pristatome visoje Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje Šiauliuose, Panevėžyje ir mažesniuose šalies miestuose. Taikome akcijas.

 

Susidomėjote kūno masės analizatoriumi, dietinėmis virtuvinėmis svarstyklėmis, norite daugiau informacijos apie svarstyklių ir kūno riebalų matuoklių kainas, akcijas ir pristatymo sąlygas? Mes pasiruošę atsakyti į Jūsų klausimus! Susisiekite internetu arba telefonu.

Šildytuvai, šildyklės

Sergant cukriniu diabetu, sutrikus skydliaukės veiklai, sumažėjus hemoglobino kiekiui kraujyje, dėl širdies, kraujagyslių ligų ar tam tikros anatominės struktūros, gali sutrikti kraujotaka. Apie tai dažnai byloja šąlančios galūnės ar visas kūnas. Žinoma, rankos ar kojos šalti gali ir dėl daugelio kitų priežasčių, dėl kurių Jums nevertėtų jaudintis. Įvairių sričių šildytuvai – nepamainoma Jūsų kūno šildymo įranga.

Pakeitėte mitybą, išbandėte įvairius mankštos pratimus, masažus, o šąlančios galūnės vis tiek neleidžia atsipalaiduoti? O gal reikalingas tam tikrų vietų šildymas po traumų? Siūlome įvairią pripažintų gamintojų įrangą kūno šildymui:

 • Juosmens srities šildytuvas;

 • Kaklo ir pečių srities šildytuvas;

 • Šildantis pledas,

 • Kojų šildyklė;

 • Šildanti paklodė ir t.t.

Taip pat rekomenduojame infraraudonųjų spindulių lempą su vibromasažo galvutėmis ar be jų. Infraraudonųjų spindulių masažas:

 • Stimuliuoja kalogeno gamybą;

 • Gerina kraujotaką;

 • Didina deguonies lygį kraujyje;

 • Didina baltųjų kraujo ląstelių kiekį kraujyje ir t.t.

BioMed.lt siūlo Jums išbandyti efektyvias ir veiksmingas priemones kūno šildymui. BioMed.lt - visada gera kaina.

Detoksikacija
Žmogaus organizme kaupiasi daug toksinų ir kenksmingų medžiagų. Deja, dėl menko fizinio aktyvumo ir netinkamos mitybos, organizmas ne visuomet sugeba pats šias kenksmingas medžiagas pašalinti, todėl kai kuriais atvejais jam gali prireikti pagalbos.
Šiam tikslui įgyvendinti puikiai tiks BNM Medical sukurti detoksikacijos aparatai, kurie:
 • paspartina organizmo medžiagų apykaitą, 
 • šalina įvairius infekcijų sukelėjus, 
 • šalina toksinus ir kitas nepageidaujamas medžiagas,
 • taip pat detoksikacijos aparatai stiprina imuninę sistemą.

Pasirūpinkite savo sveikata ir išvalykite organizmą, naudodami detoksikacijos aparatą namuose. Tam, kad kas dieną pabustumėte sveikas!
puslapyje
Salitair druskų pypkė - inhaliatorius
Druskos pypkė skatina natūralius savarankiško organizmo išsivalymo procesus, padedant atsikratyti nešvarumų kvėpavimo sistemoje ir palengvinti sudirginimus, sukeltus alergijos ir infekcijų.
21,90 € 30,00 € -27%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Infraraudonųjų spindulių - multifunkcinis bekontaktis termometras Medisana FTN
Infraraudonųjų spindulių-multifunkcinis bekontaktis termometras MEDISANA FTN greitai ir tiksliai matuoja kūno, aplinkos, skysčių bei paviršiaus temperatūrą (0-100 °C skalė). Galima net 30 matavimų atmintis.
29,99 € 44,10 € -32%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Žastinis kraujospūdžio matuoklis OMRON M6 Comfort
Žastinis kraujospūdžio matuoklis OMRON M6 COMFORT - ypatingai greitai ir tiksliai nustatantis kraujospūdį. Prietaise yra ,,IntellisenseTM" technologija, hipertenzijos indikacija, rezultatų vidurkių skaičiavimo galimybė. Aparatu gali naudotis keli vartotojai.
68,90 € 94,38 € -27%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Kūno masę analizuojančios svarstyklės su Bluetooth funkcija Medisana BS 440 Connect
Kūno masę analizuojančios svarstyklės su Bluetooth funkcija MEDISANA BS 440 Connect - tai įrenginys, nustatantis kaulų, kūno riebalų, vandens ir raumenų masės kiekį bei geba apskaičiuoti žmogui reikalingą dienos kalorijų poreikį.
74,99 € 97,39 € -23%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Bekontaktis termometras OMRON Gentle Temp 720
Bekontaktis termometras OMRON Gentle Temp 720 - tai ypatingai patogus ir greitas būdas be jokio prisilietimo išmatuoti kūno, objektų ar aplinkos temperatūrą. Prietaiso nereikia vedžioti per kaktą, o matavimas užtrunka vos 1 sekundę.
36,60 € 54,63 € -33%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Elektroninis ausies termometras OMRON Gentle Temp 521
AKCIJA!
Elektroninis ausies termometras OMRON Gentle Temp 521
Elektroninis ausies termometras OMRON Gentle Temp 521 - tai greitas ir patogus būdas temperatūrą išmatuoti ausyje. Procedūra užtrunka vos 1 sekundę. Su termometru galima matuoti ne tik kūno, bet ir objektų ar aplinkos temperatūrą.
35,10 € 43,88 € -20%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Žastinis kraujospūdžio matuoklis VITAMMY Beat
Pilnai automatinis kraujospūdžio matuoklis VITAMMY Beat, rodantis ir pulsą bei galintis pateikti trijų paskutinių matavimų vidurkį.
32,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Žastinis kraujospūdžio matuoklis OMRON M3
Žastinis kraujospūdžio matuoklis OMRON M3 - tai automatinis matuoklis su padidinta rankove ir "Intellisense" pripūtimo technologija. Dar tikslesnis kraujospūdžio nustatymas teisingo rankovės uždėjimo sistemos pagalba. Prietaisas - moderni širdies ritmo sutrikimų indikacija. 
59,00 € 78,67 € -25%
2-3 darbo dienos
Užsisakyti
Ultragarsinis dantų šepetėlis Emmi-dent 6 PROFESSIONAL
Idealiai tinka jautriems dantims, breketams ar implantams valyti ir prižiūrėti. Efektyviai suardo apnašas, sunaikina mikrobus ir bakterijas burnoje bei užkerta kelią dantenų ligoms.
118,00 €
7-8 darbo dienos
IŠPARDUOTA
Kūno masę analizuojančios svarstyklės su Bluetooth funkcija Medisana BS 430 Connect
Kūno masę analizuojančios svarstyklės su Bluetooth funkcija MEDISANA BS 430 Connect - tai įrenginys, nustatantis kaulų, kūno riebalų, vandens ir raumenų masės kiekį bei gebantis apskaičiuoti žmogui reikalingą dienos kalorijų poreikį.
53,99 € 79,40 € -32%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Žastinis kraujospūdžio matuoklis OMRON M6 AC su adapteriu
Žastinis kraujospūdžio matuoklis OMRON M6 AC su adapteriu - ypatingai greitai ir tiksliai nustatantis kraujospūdį. Prietaise yra ,,IntellisenseTM" technologija, hipertenzijos indikacija, rezultatų vidurkių skaičiavimo galimybė. Aparatu gali naudotis keli vartotojai.
76,70 € 103,65 € -26%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Svarstyklės ir kūno sudėties analizatorius OMRON BF-511 T
Svarstyklės ir kūno sudėties analizatorius OMRON BF-511 T - modernus ir greitas metodas apskaičiuoti kūno masės indeksą, kūno riebalų, skeletinių raumenų kiekį. Su prietaisu galima matuoti ramybės būsenos medžiagų apykaitą (metabolizmą).
95,00 € 126,66 € -25%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Svarstyklės ir kūno sudėties analizatorius OMRON BF-511 B
Svarstyklės ir kūno sudėties analizatorius OMRON BF-511 B - tai modernus prietaisas, galintis suskaičiuoti KMI, kūno riebalų, skeletinių raumenų masę. Taip pat su šiuo aparatu galimas ramybės būsenos medžiagų apykaitos (metabolizmo) matavimas ir kt.
95,00 € 126,66 € -25%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Bekontaktis infraraudonųjų spindulių termometras VITAMMY Space
Bekontaktis termometras skirtas matuoti tiek kūno, tiek ir objektų (pvz. maistelio buteliuke) ar skysčių (pvz. vandens vonelėje) temperatūrą. Tikslus ir greitas matavimas.
26,32 € 32,90 € -20%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Infraraudonųjų spindulių termometras VITAMMY Sky
AKCIJA!
Infraraudonųjų spindulių termometras VITAMMY Sky
Infraraudonųjų spindulių termometras skirtas matuoti kūno temperatūrą ausyje ar kaktoje. Taip pat matuoja objektų ir skysčių temperatūrą tad itin patogus auginant vaikus.
26,32 € 32,90 € -20%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Žastinis kraujospūdžio matuoklis Medisana BU 550
AKCIJA!
Žastinis kraujospūdžio matuoklis Medisana BU 550
Visiškai automatinis žastinis kraujospūdžio matuoklis MEDISANA BU 550 tiksliai nustato širdies ritmo sutrikimus. Prietaisu gali naudotis du vartotojai, o jų matavimo rezultatai išsaugomi atskirai. Galimybė atlikti matavimų vidurkio skaičiavimą.
68,00 € 90,67 € -25%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Riešinis kraujospūdžio matuoklis Medisana BW 300
AKCIJA!
Riešinis kraujospūdžio matuoklis Medisana BW 300
Visiškai automatizuotas riešinis kraujospūdžio matuoklis MEDISANA BW 300 – tai moderni technologija, tiksliai matuojanti kraujospūdį, bei nustatanti širdies ritmo sutrikimus.  
55,00 € 78,57 € -30%
2-3 darbo dienos
Užsisakyti
Skaitmeninis termometras Medisana FTC
Modernus tiksliai kūno temperatūrą išmatuojantis skaitmeninis termometras MEDISANA FTC. Jį galima naudoti dedant po liežuviu, į pažastį arba tiesiojoje žarnoje. Jis nėra pralaidus vandeniui taip pat geba išsaugoti paskutinius matavimų rodmenis.
3,99 €
2-3 darbo dienos
IŠPARDUOTA
Akumuliatorinis juosmens srities šildytuvas Hydas
Akumuliatorinis, judėjimo laisvės nevaržantis juosmens srities šildytuvas - raumenų atpalaidavimui, audinių šildymui ir skausmui juosmens srityje mažinti. Tinka naudoti lauke.
48,99 € 69,99 € -30%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Elektrinis kaklo ir pečių srities šildytuvas Hydas
Šildo, ramina ir atpalaiduoja kaklo ir pečių srities raumenis, padeda malšinti skausmą. Magnetinis užsegimas, atjungiamas valdiklis. Galima skalbti.
36,99 € 49,99 € -26%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Akumuliatorinis kaklo ir pečių srities šildytuvas Hydas
Akumuliatorinis, judėjimo laisvės nevaržantis kaklo ir pečių srities šildytuvas su 4 temperatūros lygiais ir magnetiniu užsegimu.
38,49 € 69,99 € -45%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Šildanti paklodė Medisana HDW
AKCIJA!
Šildanti paklodė Medisana HDW
Šildanti paklodė MEDISANA HDW turi net 4 skirtingus temperatūros nustatymus. Esant poreikiui, galima pasinaudoti specialiu turbo šildymu bei automatinio išsijungimo funkcija po 180 minučių. Su šia paklode neina perkaisti, o jos matmenys tinkami 180-130 cm lovoms. 
51,50 € 72,53 € -29%
2-3 darbo dienos
Užsisakyti
Šildoma pagalvėlė Medisana HP 605
AKCIJA!
Šildoma pagalvėlė Medisana HP 605
Šildoma pagalvėle MEDISANA HP 605 - unikali net 4 temperatūros nustatymus nurinti pagalvė sauganti nuo perkaitimo. Medvilninis pagalvės uždangalas gali būti skalbiamas 30 laipsnių temperatūroje.
22,89 € 33,66 € -32%
2-3 darbo dienos
Užsisakyti
Priemonė nuo uodų ar kitų vabzdžių įkandimų Itch Gone
Niežuliui, odos paburkimui ir paraudimui malšinti po uodų ar kitų vabzdžių įgėlimų. Mažas, kišenėje telpantis prietaisas. Puikiai tinka tiek suaugusiems, tiek vaikams.
11,95 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Burnos irigatoriaus SoWash Hydropulser + Hydrojet komplektas
Komplektas su pulsuojančia ir linijine galvutėmis. Apsaugo nuo dantenų ligų, dantų akmenų, kavos, vyno ar nikotino apnašų. Puikiai išvalo tarpdančius ir sunkiai pasiekiamas vietas.
39,90 €
7-8 darbo dienos
Užsisakyti
Burnos irigatorius SoWash Hydrojet
Apsaugo nuo dantenų ligų, dantų akmenų, kavos, vyno ar nikotino apnašų. Puikiai išvalo tarpdančius ir sunkiai pasiekiamas vietas. Prisukamas prie vandens čiaupo.
34,90 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Detoksikacijos aparatas VIDA10 DUO LINFA DETOX SPA
Detoksikacijos aparatas skirtas atstatyti organizmo energiją, išvalant kūną nuo toksinų, aplinkos teršalų. Padeda palaikyti įvairių medžiagų ir bioenerginių veiksnių pusiausvyrą organizme. Prietaisu vienu metu gali naudotis 2 žmonės.
625,00 €
10-15 darbo dienų
Užsisakyti
Kojų šildyklė Medisana FWS
Kojų šildyklė MEDISANA FWS - prietaisas, kuris pritaikytas asmenims, kuriems dažnai šąla kojos. Universalus šildyklės dydis tinka tiek mažoms, tiek didelėms kojoms. Galima rinktis iš 3 šilumos intensyvumo lygių. Kiti kojų šildyklės MEDISANA FWS privalumai - ją galima skalbti, ji automatiškai išsijungia.
27,99 € 39,99 € -30%
2-3 darbo dienos
Užsisakyti
Virtuvinės dietinės svarstyklės VITAMMY Light
Elektroninės virtuvinės dietinės analitinės maisto svarstyklės žmonėms, turintiems sveikatos problemų, kaip diabetas, ar norintiems kontroliuoti savo dienos maisto normas.
27,90 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Žastinis kraujospūdžio matavimo modulis iOS įrenginiams Medisana iHealth
Žastinis kraujospūdžio matavimo modulis iOS įrenginiams Medisana iHealth - inovatyvus metodas, kiekvieno išmanųjį iPhone telefoną, planšetinį kompiuterį iPad ar iPod paverčiantis į galingą ir praktišką kraujospūdžio matuoklį.
13,99 €
2-3 darbo dienos
Užsisakyti
Infraraudonųjų spindulių lempa Medisana IRH 100W
AKCIJA!
Infraraudonųjų spindulių lempa Medisana IRH 100W
Infraraudonųjų spindulių lempa Medisana IRH 100W - modernus prietaisas, identifikuojantis ir gydantis nosies, gerklės, ausų ligas bei užtikrinantis veido ir kūno odos priežiūrą. Lempos pagalba stiprinamas organizmas ir stabdomas virusų dauginimąsis. Prietaiso galingumas - 100W, projektuojamas kartu su stovu.
14,90 € 19,87 € -25%
10-15 darbo dienų
IŠPARDUOTA
Burnos irigatorius Waterpik Ultra WP-100
Padeda atlikti kasdieninį burnos valymą, pašalina maisto likučius ir likusį apnašą iš tolimiausių burnos vietų, iš tarpdančių, už breketų, iš po tiltų, protezų, implantų.
93,00 €
2-3 darbo dienos
Užsisakyti
Inhaliatorius Medisana IN 550 PRO
AKCIJA!
Inhaliatorius Medisana IN 550 PRO
Įvairioms kvėpavimo ligoms gydyti tinkamas inhaliatorius MEDISANA IN 550 PRO skirtas tokių viršutinių ir apatinių kvėpavimo takų sutrikimų prevencijai - pediatrinė astma, laringitas, faringitas, bronchiniai susirgimai ir kt. 
54,20 € 74,25 € -27%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Inhaliatorius Medisana IN 500
Įvairioms kvėpavimo ligoms gydyti tinkamas inhaliatorius MEDISANA IN 500 skirtas tokių viršutinių ir apatinių kvėpavimo takų sutrikimų prevencijai - pediatrinė astma, laringitas, faringitas, bronchiniai susirgimai ir kt. 
34,30 € 49,71 € -31%
1-3 darbo dienos
Užsisakyti
Svarstyklės Medisana PSW
AKCIJA!
Svarstyklės Medisana PSW
Svarstyklės MEDISANA PSW - stilingo dizaino ir tiksliai sveriančios svarstyklės. Maksimalus sveriamas svoris - net 150 kg. Prietaiso tikslumas - 100 gramų, o matmenys - 33x34x6cm.
16,00 € 20,00 € -20%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Žastinis kraujospūdžio matuoklis OMRON M2
Žastinis kraujospūdžio matuoklis OMRON M2 - tai automatinis matuoklis, tiksliai nustatantis kraujospūdį. Nereguliaraus širdies ritmo nustatymas specialios pripūtimo technologijos pagalba. Prietaise įmontuotos spaudimo kontrolės bei teisingo rankovės uždėjimo sistemos. 
49,00 € 75,38 € -35%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Rodoma 1 - 36 iš 166 prekių
Sveikata – tai tokia žmogaus būsena, kai jis jaučiasi puikiai tiek fiziškai, tiek protiškai, tiek psichiškai, kai neserga jokia liga ir neturi negalių. Tyrimais nustatyta, kad žmogaus sveikata 20 proc. priklauso nuo paveldimumo, 20 proc. nuo aplinkos poveikio, 10 proc. nuo medikų ir net 50 proc. nuo to, kiek pats žmogus rūpinasi savimi ir tuo, kad išsaugotų savo sveikatą. Nėra vieno, visiems tinkančio būdo, kaip pagerinti, išsaugoti ir stiprinti sveikatą, todėl kiekvienas žmogus turi atrasti savo sveiko gyvenimo receptą.

BioMed.lt siūlo Jums platų spektrą priemonių, kurios padės įveikti esamus negalavimus bei pasitarnaus kasdieniame gyvenime, stiprinant organizmą. Mūsų sveikatos prekių asortimente įvairios priemonės, aparatai, matuokliai ir prietaisai skirti sveikatos priežiūrai: poliarizuotos šviesos lempos, druskų inhaliatoriai, įvairūs masažuokliai, treniruokliai ir kt