Prekių kategorijos

Sveikiems namams 

Kvapų difuzoriai

Malonus kvapas Jūsų namuose bei tiesiog ore tvyranti ramybė ir gaiva – šiuolaikiška priemonė, patalpoje paskleidžianti malonų kvapą – kvapų difuzoriai. Elektrinis ultragarsinis difuzorius skaido eterinį aliejų ir į aplinką išskiria malonų kvapą. Nuo seniausių laikų taikyta kvapų terapija populiari išliko iki šiol. Jos nauda bei poveikis žmogaus vidinei būsenai, miego kokybei – akivaizdus: savo namuose ar biure turintys aromaterapinius aparatus lengviau susikoncentruoja, yra labiau atsipalaidavę, mažiau jaučia stresą, jų mąstymas yra orientuotas tik į tai, ką reikia, lengviau pailsi.

 

Kvapų difuzoriai daugelio žmonių namuose dažniausiai naudojami kaip jaukumo suteikiančios priemonės. Automatiškai į patalpos orą išskleidžiamas išskaidytas eterinis aliejus pasklinda po erdvę ir orą praturtina norimu kvapu. Aroma difuzorius turi specialią talpą vandeniui. Į jį įpylus kelis lašus eterinio aliejaus, jis greitai išskaidomas smulkesniais lašais, kurie patekę į orą suteikia patalpos atmosferai itin malonų kvapą.

 
Aroma difuzoriai

Dabar prekyboje esantys aromaterapijos aparatai — aroma difuzoriai — skirstomi į:

- elektrinius difuzorius;

- ultragarsinius difuzorius.

Elektriniai difuzoriai

Elektriniai kvapų difuzoriai veikia panašiai kaip ir daugelis elektrinių prietaisų: jiems reikalingas elektros šaltinis. Stalinę lempą primenantis aroma dizuforius įkištas į kištukinį lizdą pradeda skleisti malonų kvapą. Su šiuo aparatu kambaryje oras tampa grynesnis, juntamas malonus aromatas.  

Ultragarsiniai difuzoriai

Ultragarsiniai kvapų difuzoriai veikia specialios technologijos pagrindu, kai eterinio aliejaus lašai yra padalijami į ypatingai mažas daleles. Tokie prietaisai gali automatiškai įsijungti arba išsijungti. Dėl tokios prietaiso savybės jo naudojimas tampa dar paprastesnis: žmogui nebereikia galvoti, kada įjungti, o kada išjungti aroma difuzorių.


Eterinių aliejų difuzorius

Paprastai eterinių aliejų kvapų difuzoriai turi kelis korpusus, iš kurių vieną nuėmus, galima pripildyti vandens talpą. Jos tūris gali būti įvairus (dažniausiai pasitaiko 100 ml vandens talpa). Į vandenį yra įlašinamas norimo kvapo eterinis aliejus. Nuo karščio vanduo ima garuoti ir taip ne tik drėkina patalpą, bet ir skleidžia malonų aromatą. Įjungtas į elektros tinklą, prietaisas sunaudoja nedaug elektros energijos. Toks taupus veikimas leidžia sutaupyti ir mėgautis maloniu kvapu asmeninėse Jūsų erdvėse namuose arba darbe. Be to, kai kuriuose prietaisuose yra įdiegtas apsaugos mechanizmas, kuris veikia tokiu principu: pasibaigus vandeniui bei eteriniam aliejui specialioje talpoje, aroma difuzorius išvis išsijungia, taip taupydamas elektrą ir apsisaugodamas nuo perdegimo. Eterinių aliejų difuzorius gali būti pripildomas bet kokiu kvapiuoju eteriniu aliejumi. Žinoma, patartina rinktis natūralius eterinius aliejus, kurie ne tik skaniai kvepia, bet ir turi gydomųjų savybių. Difuzorius eteriniams aliejams taip pat gali padėti pagerinti nuotaiką, kovoti su peršalimno ligomis, stiprinti imunitetą, įveikti nemigą, svarbu tinkamai pasirinkti gydomųjų savybių turintį eterinį aliejų.

 
Aromaterapija namuose

Aromaterapija namuose ne tik suteikia patalpoms gaivos, malonaus kvapo, bet ir ramina, padeda atsipalaiduoti, gerina miego kokybę. Aromaterapija namuose buvo populiarus būdas atsipalaiduoti, šalinti įtampą, stresą, gerinti miego kokybę dar prieš kelis tūkstančius metų. Ypatingai Rytų medicinoje kvapų galia gydyti miego sutrikimai, buvo bandoma atstatyti vidinę žmogaus ramybę bei harmoniją. Į orą išsiskyrusios dalelės cirkuliuoja po patalpą. Žmogus užuodžia kvapą, kuris maloniai nuteikia, padeda pamiršti dienos rūpesčius. Difuzorius aromaterapijai namuose gali tapti puikia dovana bet kokia proga, bet kokio amžiaus žmogui.

 

Kvapų difuzoriai aromaterapijai beveik neskleidžia jokio garso, todėl aromaterapija namuose galima mėgautis net ir naktį, kai siekiama ypatingos ramybės bei tylos. Kai kurie prietaisai skleidžia įvairių spalvų šviesą. LED apšvietimas prideda erdvei išskirtinumo ir tampa savotišku šviesos šaltiniu. Šių difuzorių priežiūra – itin paprasta.

 

Elektroninėje medicinos prietaisų ir priemonių parduotuvėje „Biomed“ parduodame šių gamintojų kvapų difuzorius:

- Medisana;

- AirNaturel;

- Beurer.

 

Be to, pas mus galite užsisakyti ir jums patinkančio aromato eterinius aliejus, skirtus miego kokybės gerinimui, atsipalaidavimui. Unikaliais kvapais pasirūpino prancūzų kompanija „AirNaturel“.

 

Kviečiame užsisakyti modernius, patalpą maloniais kvapais praturtinančius aparatus – kvapų difuzorius už gerą kainą. Reguliariai taikome akcijas, todėl aromaterapija Jums atsieis dar pigiau. Mėgaukitės gaiva ir švelniais kvapais bet kada – prietaisai su automatišku įjungimu ar išsijungimu sutaupys Jūsų laiko bei pinigų. Pamirškite įvairius kvapiklius ar oro gaiviklius – jei bet kokia kaina norite namuose ar biure orą paversti švaresniu, rinkitės patikimą aroma difuzorių. Kvapų difuzorius siunčiame visoje Lietuvoje: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys bei kiti šalies miestai. Rinkitės akcija pažymėtas prekes ir mokėkite žemesnę kainą už ypatingos kokybės ultragarsinius difuzorius. 

Oro drėkintuvai

Oro drėkintuvai: galimybė ar būtinybė?

Vėsiuoju metų laiku, kai aktyviai apšildomi namai bei kiti pastatai, daugelis žmonių skundžiasi itin sausomis lūpomis, apsukintu kvėpavimu, sausa oda, o kartais net ir nuotaikos nebūvimu. Žinoma, šiuos simptomus gali sukelti labai daug skirtingų priežasčių, tačiau kartais dažniausia priežastis yra pati elementariausia. Sausas oras. Būtent oro drėkintuvas gali padėti išspręsti sauso oro problemą namuose. Verslininkai pastebėjo, kad pagerinus mikroklimatą darbuotojai dirba kur kas našiau, efektyviau siekia rezultatų. Panašiai elgtis reikėtų ir namuose. Oro drėkintuvas gali kur kas labiau pagerinti gyvenimo kokybę ir net padėti išspręsti rimtas lėtines ligas. Kartais genialiausias atsakymas yra paprasčiausias.


Sauso oro priežastis

Dažniausiai sausas oras namuose bei biuruose juntamas žiemos metu, kai aktyviai apšildomos patalpos. Natūralu, kad sklindanti šiluma tuo pačiu sausina orą. Daugelis žmonių stengiasi kuo dažniau vėdinti kambarius ir tikisi, kad tai gali padėti sumažinti sauso oro pajėgumus. Visgi, turimai rodo, kad šaltas oras turi gana mažai drėgmės. Taigi, taip atšaldysite patalpą, tačiau nuo to ji netaps drėgnesnė ir gaivus oras vėl greitai virs sausu ir gal kiek nemaloniu. Juolab, kuo didesnis skirtumas tarp lauke ir patalpoje vyraujančios temperatūros – tuo drėgmės lieka mažiau. O juk būtent itin vėsiomis dienomis kūrenama labai aktyviai. Galiausiai, rezultatas toks, kad sausas oras namuose sukelia diskomfortą ir kovos priemonės nepadeda pasiekti norimo rezultato.


Sauso oro problemos žmogaus organizmui ir namams

Žinoma, sausas oras nesukels kažkokių labai didelių sveikatos sutrikimų, tad nereikia į jį žiūrėti su labai didele baime. Tačiau net ir mažiausi dirgikliai gali prisidėti prie lėtinių ligų atsiradimo. Juolab, sausa oda erzina daugelį. Investuojate didelius pinigus į drėkinančius kremus, tačiau vistiek nepavyksta jos atgaivinti. O kartais paprasčiausias oro drėkintuvas gali padėti susitvarkyti su drėgnos odos problema.

Kai namuose oras labai sausas – džiūsta ne tik oda, tačiau taip pat atsiranda pleiskanų, daugelis skundžiasi džiūstančių akių dirginimu, net suprastėja miegas, kartais kyla nervinis niežulys. Verta akcentuoti, kad sausame ore kur kas geriau gyvena bakterijos bei virusai. Taip pat ir vabaliukai, pavyzdžiui blakės, kurios labai mėgsta sausumą bei šilumą. Tai joms puiki vieta veistis.

Didelis namų sausumas kenkia ir patiems namams, kurie gali deformuotis. Pavyzdžiui, jeigu baldai nebuvo labai gerai išdžiovinti – dėl per didelio sausumo gali pakisti jų išvaizda. Atrodo smulkmenos, tačiau labai reikšmingos ir galinčios labai pakoreguoti žmogaus gyvenimo kokybę.


Oro drėkintuvo nauda

Oro drėkintuvai gali kardinaliai pakoreguoti Jūsų gyvenimo kokybę. Biomed.lt orientuojasi į skirtingų žmonių poreikius, todėl siūlo labai platų skirtingų drėkintuvų pasirinkimą, kad kiekvienas susirastų tokį, kuris tinka labiausiai.

Jeigu gyvenate Vilniuje – tokiu atveju prekę galite atsiimti mūsų biure. Jeigu gyvenate kituose Lietuvos miestuose, pavyzdžiui, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose, mažesniuose Lietuvos miesteliuose – prekės bus atsiunčiamos paštu. Bet kuriuo atveju užsisakius oro drėkintuvą nereikės ilgai laukti, kol jis pasieks Jūsų namus ir pradės gerinti gyvenimo kokybę.


Geriausio drėkintuvo paieškos

Ieškodami tinkamiausio drėkintuvo  įvertinkite šiuos aspektus: tipai (jonizuojantis oro drėkintuvas, ultragarsiniai, ir kt), gamintojas (Airnaturel, Medisana, Vitammy, Beur ir kt.), kaina (kainos internetu visada mažesnės, nes Jūsų laukia nuolaidos bei akcijos), išdrėkinamo vandens našumo kiekis (nauda geresnė, kuo kiekis didesnis), automatika (patalpų drėkintuvas gali pats koreguoti kokio intensyvumo drėkinimas reikalingas),  akustika (kambario oro drėkintuvas gali veikti be jokio garso ir gali šiek tiek skleisti garsus. Natūralu, kad kūdikiams reikalingas itin tyliai veikiantis prietaisas). Oro drėkiklis nėra sudėtinga sistema, tačiau kuo daugiau galimybių įvertinsite – tuo tinkamesnį pavyks atrasti. Plačiau aprašėme kokius kriterijus reikia įvertinti norint susirasti tinkamiausią drėkintuvą. Straipsnį galite rasti čia.


Oro drėkintuvas ofisui ir namuose. Kada jis yra būtinas?

Gydytojai tikina, kad norint gyventi komfortabiliai – patalpoje turi vyrauti 40-60 % oro drėgmė. Tiesa, tyrimai rodo, kad jeigu vasaros metu pavyksta pasiekti šį skaičių – vėsiuoju metų laiku jis labai krenta ir pas gydytojus plūsta peršalimu sergantys ligoniai, kurie su tinkamai drėkindami kambarį galėjo išvengti ligų. Pats paprasčiausias būdas įsitikinti, ar Jums reikalingas oro drėkintuvas – jonizatorius yra drėgmės išmatavimas. Tam nereikalingas sudėtingas ir įmantrus prietaisas. Bet kuriame prekybos centre rasite pirkti specialius įrenginius, kurie kainuoja vos kelis eurus. Pastačius savo namuose reikia palaukti kelias valandas. Praėjus šiam laiko tarpui matysite, koks drėgnumas vyrauja jūsų namuose. Žinoma, oras gali būti ne tik per sausas, tačiau tuo pačiu ir per drėgnas, tad toks matavimas yra labai reikalingas ir turi būti atliekamas reguliariai. Žinoma, jeigu norite pamatyti tikslius rezultatus, tokiu atveju nestatykite matavimo prietaisų greta langų, vonios patalpoje arba greta radiatorių. Geriausia – viduryje kambario. Tokiu atveju pavyks pamatyti realų drėgmės lygį.

Taigi, jeigu Jūsų namuose arba biure drėgmės lygis yra mažesnis nei 40 % - tokiu atveju Jums reikalingas ultragarsinis oro drėkintuvas. Jeigu drėgmės lygis yra aukštesnis nei 60 % - tokiu atveju rekomenduojamas oro sausintuvas.


Kambario drėkintuvai ir jų nauda

Tiek ofisui, tiek namams oro drėkintuvas gali būti beveik gyvybiškai reikalingas. Daugiafunkcinis drėkintuvas gali panaikinti ilgai Jus kankinančias lėtines ligas ir kur kas labiau pagerinti gyvenimo kokybę. Taigi, abstrakčiai ir konkrečiai, kodėl oro drėkintuvas-difuzorius su jonizatoriumi tiek vaikams, tiek suaugusiems yra toks būtinas, kai oras namuose yra sausas?

 1. Kadangi patalpos tampa kur kas drėgnesnės – nosis ir akys tampa nebe tokios sausos, žmogus jaučiasi kur kas geriau.
 2. Oro drėkintuvas su eteriniais aliejais taip pat padeda panaikinti ir nemalonias sausos odos problemas. Daugelis perka brangius kremus bandydami odai suteikti kur kas daugiau drėgmės. Išeitis – tinkamas drėgmės sklaidytuvas.
 3. Oro drėkintuvų tipai yra skirtingi, tačiau visi jie padeda sumažinti tikimybę susirgti gripu. Kuomet oras yra tinkamos drėgmės – kur kas paprasčiau panaikinti virusus bei bakterijas. Net ir šaltasis metų sezonas gali sėkmingai paeiti be jokių peršalimo problemų.
 4. Oro aromatizatorius padeda kur kas lengviau užmigti. Tuo pačiu miegas tampa kur kas malonesnis ir gilesnis. Jeigu skundžiatės nemiga – to priežastis gali būt per sausas oras.
 5. Ofisui oro drėkintuvas yra būtinas, kadangi jis padeda būti kur kas produktyvesniu. Tai įranga, kuri būtina norint garantuoti ergonomišką vietą darbuotojui.
 6. Reguliarus drėkintuvo naudojimas padeda sumažinti ir dulkių koncentraciją ore. Panaikinus dulkes galima išvengti lėtinių kvėpavimo takų ligų.
 7. Jeigu aromatizatorius naudingas ir reikalingas tik žmonėms, tai pats oro drėkintuvas gali padėti sumažinti baldų bei sienų, grindų deformaciją, kuri dažnai atsiranda dėl per sauso oro.

Tinkamas oro drėkintuvas gali labai pagerinti Jūsų gyvenimo kokybę. Vietoj to, kad pirktumėte brangius kremus ir brangius vaistus – įsigykite drėkintuvą, kuri gali kardinaliai pakeisti jūsų gyvenimą: tiek išvaizdą, tiek sveikatą. Juolab, oro drėkintuvo priežiūra yra paprasta, nereikalauja nei laiko, nei papildomų investicijų, tad vertinkite galimybes ir gyvenkite komfortabiliai.


„Biomed“ oro drėkintuvai

Parduodamas oro drėkintuvas bei difuzorius leis  gyventi kur kas komfortabiliau bei pamiršti ligas. Atsiliepimai prekių puslapiuose yra puikus būdas susižinoti, ką apie konkretaus gaminio funkcijas galvoja jį jau įsigiję klientai. Biomed aromatizatorius kainuoja pigiau nei kitose prekybos vietoje, tad jeigu esate taupus žmogus, kuris nori gauti kokybišką įrenginį – siūlome pirkti pas mus. Akcija leis sutaupyti pinigų, tačiau ne kokybę. Vilniuje prekės gali būti pristatomos iki Jums patogios vietos arba galite jas atvykti paimti pats mūsų biure, o kitus Lietuvos miestus drėkintuvai yra siunčiami.

 • Biomed suteikia galimybę grąžinti oro drėkintuvą jeigu gauta produkcija nepatenkino Jūsų poreikių. Orientuodamiesi į tikslumą detaliai aprašomi drėkintuvai, kurie padeda įvertinti stipriąsias bei silpnąsias puses ir pasirinkti tą gaminį, kuris visapusiškai patenkins Jūsų poreikius.
 • Prekės pristatomos vos per kelias dienas, kad nereikėtų ilgai laukti, kol Jūsų namuose bus sukurtas tinkamas mikroklimatas. Jeigu gyvenate Vilniuje – tokiu atveju galite atvykti į biurą ir atsiimti prekes dar greičiau. Nelaukite ir pradėkite gyventi kokybiškai dabar.
 • Biomed stengiasi išlaikyti mažą kainą net ir tokiu atveju, kai siūlo aukščiausios kokybės produkciją. Tai reiškia, kad nuolatos vertinami konkurentų pasiūlymai ir į juos atsižvelgiant pasiūlomi dar mažesni ir dar labiau klientui tinkantys kainoraščiai.
 • Siūlomi tik žinomiausių gamintojų drėkintuvai bei difuzoriai, kurie puikiai veikia, yra funkcionalūs ir atitinka net ir pačių išrankiausių klientų poreikius. Gaminiams suteikiama garantija, kuri padeda dar labiau pasitikėti gaminiais.

Oro drėkintuvai nėra prabangos priemonė. Kiekvienas, kuris nori gyventi jaukiai bei maloniai turėtų pasirinkti kokybiškus oro drėkintuvus, kurie gali padėti tiek namams tiek biurui suteikti kur kas daugiau jaukumo ir padėti organizmui kur kas geriau jaustis. Šį įranga biuruose pasirenkama jau gana seniai, kadangi daugelis žmonių tikina pastebėję kad tinkamas oro drėgnumas užtikrina ir didesnį produktyvumą. Tuo tarpu namuose vis dar atrodo keista pirkti tokius įrenginius, kurie kvepia prabanga. Visgi, ateitis yra šiandien ir tik tinkamai apsirūpine reikalingais prietaisas galite būti tikri, kad jie visapusiškai patenkins Jūsų poreikius ir  leis pamiršti diskomfortą, kurį sukelia, atrodo, paprasčiausias oras.

Drėgmės surinkėjai – oro sausintuvai

Drėgmės surinkėjas – dar vadinamas oro sausintuvas – tai elektrinis įrenginys statomas namuose, kuriuose per daug drėgmės. Buitiniai drėgmės surinkėjai (oro sausintuvai) veikia efektyviai ir yra tylūs, todėl juos galima laikyti įjungtus net ir naktį. Drėgmės surinkėjų veikimo principas nėra sudėtingas – naudojamas oro sausintuvas butui ar namams tiesiog kondensuoja orą ir kaupia surenkamą vandenį į viduje esančią talpą. Šio įrenginio naudojimo instrukcija yra daugiau nei paprasta – viena iš svarbesnių taisyklių – drėgmės surinkėjas gali būti naudojamas ne žemesnės nei 9 laipsniai temperatūros aplinkoje.

BioMed.lt galima įsigyti patikimų gamintojų oro sausintuvus, kurie įvertinti geriausiais atsiliepimais  ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje, tad klausimas, kaip pasirinkti šią prekę, nekils. Internetu parduodamas Jūsų norimas oro sausintuvas garantuos subalansuotos drėgmės orą namuose. Nors kainos mūsų parduotuvėje yra ypač patrauklios akcijos metu, taip pat siūlome galimybę nusipirkti norimą drėgmės surinkėją išsimokėtinai (naudojantis Sving programa) – tad tai pigus būdas sukurti namuose puikų mikroklimatą.
Drėgmės matuokliai — termometrai
Žinoti, kokioje erdvėje gyvenate - svarbu. Yra nustatyta tam tikra temperatūra ir tam tikras drėgmės kiekis, kuriame kiekvienas mūsų jaučiasi komfortiškiausiai. Kad galėtumėte stebėti temperatūros ir drėgmės pokyčius ir visą laiką namuose ar darbe jaustis gerai, įsigykite termometrus ir drėgmės matuoklius. Platų jų pasirinkimą siūlome mes, BioMed.lt.

Termometrai ir drėgmės matuokliai palengvins Jūsų gyvenimą, nes suteiks galimybę jaustis gerai, kvėpuoti lengvai. Be to, nustatę tinkamą patalpos temperatūrą nejausite jokio diskomforto. Temperatūros matuokliai pravers tiek namuose, ruošiantis kur nors išeiti, tiek ir biure. Šiame puslapyje drėgmės ir temperatūros matuokliai pateikti su kainomis, išsamiais prekių aprašymais ir nuotraukomis, visa tai Jūsų patogumui renkantis sau tinkamiausią prekę.
Oro valytuvai, oro jonizatoriai
Kartais neužtenka tik nuvalyti dulkes nuo spintelių ar kitų namų paviršių, nes dulkės ir kiti nešvarumai kaupiasi tarp knygų, ant įvairių statulėlių, gėlių. Ką jau kalbėti apie vietas už spintelių ar lovų, kur ranka su šluoste patenka tikrai retai. Štai kodėl oro jonizatoriai valytuvai gali tapti puikiu pagalbininku kovojant su dulkėmis, virusais, žiedadulkėmis ir kitais mūsų namuose atsirandančiais nešvarumais. 
Visos šios minėtos medžiagos Jums arba Jūsų artimiesiems gali sukelti kvėpavimo sutrikimus arba alergijas, todėl oro valytuvai jonizatoriai yra itin reikalingi ir naudingi daiktai, kurie pasirūpins Jūsų namų švara. Užsisakykite oro valytuvą - jonizatorių internetu ir džiaukitės namuose esančia švara bei gaiva. Visos mūsų prekės, o kartu ir jonizatoriai - oro valytuvai pateikiami su kaina. Galite rinktis ne tik pagal techninius parametrus, bet ir pagal kainas. Taip pat dažnai taikome akcijas, dėl to galite rasti kokybiškų, gerų oro valytuvų jonizatorių tikrai gera kaina.
Ozonatoriai

Ozonatorius: kas tai? Šis prietaisas yra ozono generatorius, kuris naikina bakterijas, grybelį, blogus kvapus ir suskaido įvairias toksines medžiagas. Ozonatoriai skirti valyti vandeniui, orui įvairiose patalpose. Taip pat būna specialūs ozono generatoriai šaldytuvams, baseinui, pramoninis ar buitinis taip pat ir jonizuojantis ozonatorius.


Neretai po žiemos, namų kampučiuose aptinkame užsiveisusį pelėsį. Sunerimstame dėl sienų grožio, apdailos ir kitų estetinių dalykų, tačiau moksliniais tyrimais įrodyta, kad pelėsis labiau pavojingas ne mūsų namams, o mūsų sveikataiPelėsis į aplinką išskiria galybę nuodingų lakių medžiagų - mikrotoksinų, kurių įkvėpę gauname visą "puokštę" ligų.

Pelėsio išskiriami mikotoksinai veikia nervų sistemos, smegenų ląsteles, gali sukelti alergines reakcijas bei turi kancerogeninių savybių. Pelėsis dauginasi sporomis, kurios sklinda oru ir gali jame išsilaikyti labai ilgą laiką. Maži sporų kiekiai nėra pavojingi mūsų sveikatai, tai dalis natūralios mūsų aplinkos, tačiau ilgalaikis pelėsio sporų poveikis gali sukelti stiprias alergines reakcijas ir kitas sveikatos problemas.

Tad kaip kovoti su pelėsiu? Kaip pelėsį išnaikinti? Koks turėtų būti ilgalaikis pelėsio valymas?
Kadangi pelėsio sporos plinta ore ir jame dauginasi, pagrindinis dalykas, ką turėtumėte sutvarkyti, tai išvalyti patalpų orą. Tik taip panaikinsite pelėsio priežastį, o ne tik nuvalysite jo pasekmes. Vienas efektyviausių būdų - patalpų ozonavimasOzonas yra itin aktyvus ir stiprus oksidatorius, naikinantis visas bakterijas pasitaikančias jo kelyje, tame tarpe ir pelėsio sporas. Ozonuojant kambarį galima pagrįstai tikėtis 100% išnaikinti pelėsį ir užkirsti kelią jam daugintis. Nors Lietuvoje šis būdas ganėtinai naujas, Europoje jis plačiai ir dažnai taikomas dėl savo paprastumo ir specialių salygų nereikalavimo. Kompaktiški ir patogūs naudoti ozono generatoriai gali tapti stipriu ir pergalingu Jūsų įrankiu kovoje su pelėsiu. Ozonatorius naudojamas pelėsiui naikinti, patalpų orui, vandens valymui, šaldytuvui, automobilių dezinfekavimui ir kt.

Šio prietaiso naudojimas ir veikimo principas yra paprasti, o nauda – neįtikėtina, o geriausia, kad jis parduodamas ir mūsų parduotuvėje. BioMed.lt prekiauja patikimų gamintojų- Vida10 – ozonatoriais, kurie užtikrina švarų namų vandenį ir orą. Pasinaudokite mūsų akcija, kurią dažnai taikome savo prekėms, ir įsigykite šį prietaisą namams dar pigiau! Visi atsiliepimai apie mūsų prekes pristatomi jų puslapiuose – taip galėsite dar paprasčiau išsirinkti norimą ozonatorių
Čiužiniai ir pagalvės
Esate alergiškas vilnoniams arba kitokio tipo audiniams? Jus erzina, kuomet naktį tenka pabusti dėl to, kad Jums tai karšta, tai šalta? Kad miegas būtų ypač saldus ir jo netrikdytų jokie pašaliniai veiksniai, rekomenduojame rinktis viskoelastinius čiužinius, kurie nesukelia alergijos, reguliuoja šilumos pusiausvyrą ir padeda organizmui geriau įsisavinti deguonį. Taip pat mūsų asortimente rasite ir pagalves, kurios atitiks visus Jūsų kokybės reikalavimus.

Čiužiniai ir pagalvės - pagrindiniai elementai, lemiantys kokybišką poilsį ir saldų Jūsų miegą. 
Ventiliatoriai

Ventiliuoti orą patalpose būtina ne tik per didžiuosius karščius. Ventiliatoriaus pagalba efektyviai pašalinsite panaudotą orą ir pakeisite jį lauko oru, kuris neturi junginių, neigiamai veikiančių žmogaus sveikatą. Grynas oras turi daugiau deguonies, o tokiu oru kvėpuojantys žmonės pasižymi darbingumu, gera nuotaika ir žvalumu.

Ventiliatoriai gali būti pačių įvairiausių tipų ir panaudojami pagal galimybes.

Mes siūlome Airnaturel firmos produkciją:

 • staliniai ventiliatoriai;

 • besisukiojantys ventiliatoriai.

Airnaturel gamina ekonomišką ir tylią produkciją, puikiai tinkančią naudoti tiek biure, tiek vaikų kambaryje. Ventiliatoriai, turintis įvairių papildomų funkcijų, tokių kaip laikmatis ar termometras – dar malonesniam Jūsų darbui ar poilsiui.

BioMed.lt siūlo Jums išbandyti efektyvias ir veiksmingas patalpų ventiliavimo priemones. BioMed.lt - visada gera kaina.

puslapyje
Jonizuotas čiužinys VIDA10 ANION SYSTEM
Aukštas (23cm) vidutinio kietumo jonizuotas viskoelastinis čiužinys. Ozono ir anijonų sistema, sojų ir bambuko pluoštai. Viskoelastano tankis - net 63 Kg/m3.
265,00 €
10-15 darbo dienų
Užsisakyti
Viskoelastinė pagalvė VIDA10 Aloe Vera
MEMORY FOAM medžiaga jungia savyje tvirtumą ir gebėjimą idealiai prisitaikyti prie kūno formų. Stuburas išlaikomas tobuloje padėtyje miegant tiek ant šono, tiek ant nugaros.
19,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Dulkių erkučių naikinimo prietaisas Aller DMX
AKCIJA!
Dulkių erkučių naikinimo prietaisas Aller DMX
Efektyvus, netoksiškas ir bekvapis dulkių erkučių šalinimo prietaisas, kuris išvalys jūsų namus nuo dulkių erkučių, bei sumažins ar visiškai panaikins astmos bei alerginius simptomus.
26,36 € 32,95 € -20%
7-8 darbo dienos
IŠPARDUOTA
Ozono generatorius vandeniui valyti VIDA10 AQUA
Ozono generatorius skirtas vandeniui valyti, montuojamas tiesiai ant vandens čiaupo. Išnaikina iki 98 proc. bakterijų ir mikrobų. Nepriekaištinga higiena be cheminių priemonių. Ozono emisija: 70mg/h.
99,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Ozono generatorius - jonizatorius VIDA10 OZONO SMART DELUXE
Skirtas patalpų (iki 100m2), vandens bei automobilio dezinfekavimui. Taip pat išskiria ypač didelį anijonų kiekį. Valdomas nuotolinio valdymo pulteliu. Ozono emisija - 400mg/h. Anijonų emisija - 10mln./cm3.
349,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Skaitmeninis termometras - drėgmės matuoklis TFA 30.5023
Informatyvus temperatūros bei drėgmės matuoklis, kad visada žinotumėte, kokioje terpėje gyvenate.
22,99 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Skaitmeninis termometras - drėgmės matuoklis TFA 30.5019
Informatyvus temperatūros bei drėgmės matuoklis, kad visada žinotumėte, kokioje terpėje gyvenate.
24,99 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Skaitmeninis termometras - drėgmės matuoklis TFA 30.5002
Informatyvus temperatūros bei drėgmės matuoklis, kad visada žinotumėte, kokioje aplinkoje gyvenate.
29,99 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Ultragarsinis oro drėkintuvas AirNaturel Gota New Black
Ultragarsinis oro drėkintuvas skirtas aptarnauti patalpas iki 30m2. Subtilus ir nepriekaištingas dizainas. Paprastas valdymas ir automatinis drėgmės palaikymas su HygroSmart funkcija.
69,90 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Ultragarsinis oro drėkintuvas AirNaturel Gota New White
Ultragarsinis oro drėkintuvas skirtas aptarnauti patalpas iki 30m2. Subtilus ir nepriekaištingas dizainas. Paprastas valdymas ir automatinis drėgmės palaikymas su HygroSmart funkcija.
69,90 €
7-8 darbo dienos
Užsisakyti
Oro drėkintuvas su aromaterapijos funkcija AirNaturel Orion
Ekonomiškas ir efektyvus, ypač tylus oro drėkintuvas su aromaterapijos funkcija skirtas aptarnauti didesnį plotą (iki 50m2).
109,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Oro valytuvas - jonizatorius AirNaturel Buldair
Kompaktiškas ir modernus oro valytuvas su oro jonizatoriumi bei kvapiųjų eterinių aliejų difuzoriumi, skirtas aptarnauti iki 15m2 patalpas. 
63,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Stalinis ventiliatorius AirNaturel Naos
Nedidelis, bet galingas stalinis ventiliatorius, galintis aptarnauti net iki 20m2 patalpą, idealus tiek namuose, tiek ir biure, kai reikia nedidelio, bet efektyvaus vėsinimo sprendimo.
75,00 €
7-8 darbo dienos
Užsisakyti
Besisukiojantis ventiliatorius AirNaturel FanTastic
Estetiškas ir galingas besisukiojantis ventiliatorius su įmontuotu laikmačiu, termometru ir trimis greičiais. Skirtas naudoti patalpose iki 20m2.
109,00 €
7-8 darbo dienos
Užsisakyti
Besisukiojantis grindinis ventiliatorius AirNaturel Venturi
Stilingas, elegantiškas bei galingas, valdomas nuotolinio valdymo pulteliu, grindinis besisukiojantis ventiliatorius, skirtas aptarnauti patalpas iki 30m2.
129,00 €
7-8 darbo dienos
Užsisakyti
Oro valytuvas-jonizatorius LANAFORM Full Tech Filter
Padės Jums išvengti kvėpavimo takų problemų, kurias sukelia dulkės, tarša, žiedadulkės, bakterijos, virusai ir kiti alergenai.
239,00 €
7-8 darbo dienos
Užsisakyti
Oro drėkintuvas Medisana UHW
AKCIJA!
Oro drėkintuvas Medisana UHW
Oro drėkintuvas Medisana UHW - net 30m2 ploto patalpų drėkinimui tinkamas prietaisas. Jo veikimas - tylus, o energijos tausoja tik tiek, kiek reikia. Galima automatinio išsijungimo funkcija. Drėkintuvo našumas - iki 230 ml/val. Vandens rezervuaro talpa 4,2L. 
35,20 € 52,54 € -33%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Pagalvė RIPOSO Beauty
Viskoelastinė, specialios formos, atpalaiduoja įsitempusius kaklo raumenis miego metu, papildoma ventiliacija užtikrina geresnę oro cirkuliaciją.
29,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Pagalvė RIPOSO Memory
Viskoelastinė, ergonomiška, prisitaiko prie galvos kontūrų, atpalaiduoja įsitempusius kaklo raumenis miego metu, sumažina raumenų įtempimą bei nugaros skausmą.
26,00 €
3-4 darbo dienos
IŠPARDUOTA
Pagalvė RIPOSO Comfort
Klasikinės formos pagalvė, kimšta viskoelastinės medžiagos gabaliukais, puikiai prisitaiko prie kūno temperatūros, galvos ir kūno svorio ir padeda išvengti nugaros, kaklo ir pečių skausmų.
29,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Pagalvė RIPOSO Aloe Vera
Ypatingai minkšta ir patogi pagalvė, gerai praleidžianti orą. Užpildas: 100% silikonizuoto poliesterio kamuoliukai (500g). Matmenys: 50x70 cm. Galima skalbti skalbimo mašinoje.
20,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Kvapų difuzorius Medisana AD 610
AKCIJA!
Kvapų difuzorius Medisana AD 610
Kvapų difuzorius Medisana AD 610 - ultragarso technologijos pagrindu veikiantis įrenginys, sukuria smulkios miglos pavidalą ir paskleidžia norimus kvapus visoje patalpoje.  
28,00 € 36,00 € -22%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Kvapų difuzorius Medisana AD 620
Kvapų difuzorius Medisana AD 620 - ultragarso technologijos pagrindu veikiantis įrenginys, sukuria smulkios miglos pavidalą ir paskleidžia norimus kvapus visoje patalpoje.  
28,66 € 39,80 € -28%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Kvapų difuzorius Medisana AD 630
Kvapų difuzorius Medisana AD 630 - ypatingai tyliai veikiantis įrenginys, sukuria smulkios miglos pavidalą ir paskleidžia norimus kvapus visoje patalpoje. Prietaisas, ištuštėjus talpyklai, automatiškai išsijungia.  
39,00 € 58,21 € -33%
2-3 darbo dienos
IŠPARDUOTA
Kvapų difuzorius Medisana AD 640
Kvapų difuzorius Medisana AD 640 - ypatingai tyliai veikiantis įrenginys, valdomas specialiu jutikliu. 3 atspalvių apšvietimas paskleidžia norimus kvapus visoje patalpoje. Prietaisas, ištuštėjus talpyklai, automatiškai išsijungia.  
46,90 € 68,97 € -32%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Oro valytuvas Medisana AIR
AKCIJA!
Oro valytuvas Medisana AIR
Oro valytuvas MEDISANA AIR - kvėpuojamo oro kokybę gerinanti prietaisas. Su šiuo valytuvu patalpose išvalomos kietosios dalelės, dulkės, žiedadulkės, bakterijos ir kiti nemalonūs ar kenksmingi kvapai. 
50,50 € 72,14 € -30%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Grikių lukštų pagalvė kūdikiams Grikė 60x40 cm
Pagalvėlė yra plona, puikiai tinkanti guldyti kūdikius. Vaiko galva niekada nesukais, kadangi tarp grikių lukštų cirkuliuoja oras. Su pagalve dovanojamas medvilninis vaikiškas užvalkaliukas.
15,00 €
2-3 darbo dienos
Užsisakyti
Grikių lukštų čiužinys Grikė 200x80x7 cm
Šis 7 cm storio čiužinys tinka žmonėms, mėgstantiems kietą pagrindą, kaip pagrindinis čiužinys. Taip pat tinka žmonėms, turintiems stuburo negalavimų. Padeda išvengti pragulų.
91,00 €
2-3 darbo dienos
Užsisakyti
Grikių lukštų čiužinys Grikė 200x90x7 cm
Šis 7 cm storio čiužinys tinka žmonėms, mėgstantiems kietą pagrindą, kaip pagrindinis čiužinys. Taip pat tinka žmonėms, turintiems stuburo negalavimų. Padeda išvengti pragulų.
95,00 €
2-3 darbo dienos
Užsisakyti
Grikių lukštų čiužinys Grikė 200x80x4 cm
Šis 4 cm storio čiužinys tinka kaip viršutinis užklotas ant įprastinio čiužinio, suteikia patalui stangrumo ir natūralumo, o taip pat gaivos pojūtį, nes grikių lukštai pralaidūs orui.
84,00 €
2-3 darbo dienos
Užsisakyti
Grikių lukštų čiužinys Grikė 200x90x4 cm
Šis 4 cm storio čiužinys tinka kaip viršutinis užklotas ant įprastinio čiužinio, suteikia patalui stangrumo ir natūralumo, o taip pat gaivos pojūtį, nes grikių lukštai pralaidūs orui.
87,00 €
2-3 darbo dienos
Užsisakyti
Grikių lukštų čiužinukas kūdikio lopšiui Grikė 75x40x4 cm
Šį čiužinuką galite kloti į nešiojamą kūdikio lopšį arba tiesiai į vežimėlį. Čiužinukas pasiūtas taip, kad grikių lukštai nesubyra į kraštus, bet pasiskirsto tolygiai.
20,50 €
2-3 darbo dienos
Užsisakyti
Kvapų difuzorius (aromato skleidiklis) Beurer LA30
Kvapų difuzorius Beurer - Jūsų namų jaukumui. Beveik begarsis, skleidžiantis malonų aromatinių aliejų aromatą jūsų namuose.
29,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Oro drėkintuvas Beurer LB44
AKCIJA!
Oro drėkintuvas Beurer LB44
Ultragarsinis oro drėkintuvas, vandens rezervuaro talpa - 2,8L, drėkintuvo aptarnaujamas plotas - 25m², galingumas - 25W.
60,30 € 67,00 € -10%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Filtras AirNaturel Gota oro drėkintuvui
Mineralinis filtras skirtas naudoti su oro drėkintuvu AirNaturel Gota. Rekomenduojama pakeisti, kas 4-6 mėnesius naudojimo.
11,50 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Filtrų komplektas AirNaturel Orion oro drėkintuvui
Filtrų komplektas skirtas naudoti su oro drėkintuvu AirNaturel Orion. Komplekte 2 filtrai. Filtrus rekomenduojama keisti kas 2-4 mėnesius, priklausomai nuo vandens kietumo ir teršalų kiekio ore.
24,90 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Rodoma 1 - 36 iš 88 prekių
Namai, tai asmeninė erdvė, kurioje leidžiame laisvalaikį ir kitą, malonų mums laiką. Kaip tik dėl šios priežasties norisi, kad namuose būtų ne tik gražu bei švaru, tačiau ir sveika gyventi. Naršykite Biomed.lt svetainėje ir rasite  platų prekių pasirinkimą, skirtą sveikiems namams ir jų priežiūrai.
Čia rasite viskoelastinių čiužinių, pagalvių ir ozono generatorių. Visi produktai, skirti švariems ir sveikiems Jūsų namams išlaikyti.