Prekių kategorijos

Pagal prekės rūšį 

Elektrostimuliacija — TENS aparatai

Transkutaninė elektrinė nervų stimuliacija, arba TENS terapija, - tai ypač modernus, klinikiniais tyrimais patvirtintas skausmo malšinimo metodas. Specialiai tam sukurti TENS aparatai paprastai tvirtinami prie kūno ir siunčia specialaus dažnio signalus į skaudamas kūno vietas. Prietaisus galima naudoti ne vien skausmo malšinimui. Elektrostimuliatorius taip pat tinka raumenų stimuliavimui, ištvermės, jėgos didinimui, riebalų deginimui - EMS elektrostimuliatoriai. Naudojant šiuos aparatus jausitės geriau, dailinsite figūrą arba greičiau atsigausite po treniruočių. Tens terapija tinkama ir reabilitacijai po traumų, kaip pagalbinė priemonė reabilitacijos procese. Tokios terapijos esmė – į smegenis siunčiamų impulsų blokavimas ir skausmo malšinimas natūraliais būdais. Elektrostimuliatoriai daugeliu atvejų pakeičia cheminius vaistus. Jis yra nepavojingas, visiškai saugus ir efektyvus būdas pasijusti geriau ir atsistatyti po sunkių darbų. Tiesa, modernūs aparatai yra skirti ne visiems. Dėl siunčiamų elektros impulsų, elektrostimuliatorius netinka žmonėms, turintiems dirbtinį širdies stimuliatorių, sergantiems kraujagyslių ligomis ar epilepsija, taip pat nėščioms moterims.

 

Elektrostimuliacija – tai specialus metodas, patvirtintas profesionalų ir naudojamas medicinoje skausmo malšinimui, raumenų atpalaidavimui, ištvermės bei jėgos didinimui, siekiant sulieknėti ir padailinti kūno linijas. Ne vienos problemos sprendimo būdas – TENS aparatai – elektroninėje medicinos priemonių ir įrenginių parduotuvėje „Biomed“ tiekiami tik iš patikimų užsienio gamintojų.

 

Siekdami patenkinti net ir pačių reikliausių klientų poreikius, galime pasiūlyti ne vienos žinomos ir pasaulyje jau įvertintos kompanijos TENS aparatus. Aukštos kokybės prietaisai veiks skausmo židinį iš karto, vos tik bus įjungiamas elektrostimuliatorius. Paprastai uždedami TENS aparato elektrodai arba veikimas wi-fi bangomis užtikrins tikslų elektros impulsų siuntimą tiesiai į skaudamą kūno vietą, pavargusius raumenis. Toks skausmo malšinimo, jėgos bei ištvermės didinimo metodas yra visiškai nekenksmingas ir neskausmingas.

 

Galime pasiūlyti įvairių funkcijų, komplektacijos, veikimo principų, dizainų bei dydžių TENS elektrostimuliatorius gera kaina. Šiuo metu prekiaujame šių gamintojų skausmo malšinimo, jėgos bei ištvermės didinimo aparatais:

- Hydas;

- Vitammy;

- Medisana;

- Pain gone;

- Beurer;

- HubDIC;

- Saneo;

- WiTouch Pro;

- Omron;

- I-Tech.

 

Kiekvienos kompanijos elektrostimuliatoriai užtikrina efektyvų ir ypač greitą veikimą, juk, kai skauda kurią nors kūno vietą, ieškoti būdų, kaip sau padėti, – ne laikas. Išbandykite šiuolaikišką ir natūralų skausmo malšinimo metodą – TENS elektrostimuliaciją. Nustebsite, kaip staiga skausmas nugaros, pečių, kojų, rankų ar juosmens srityje dings ir Jūs vėl džiaugsitės nevaržoma judėjimo laisve. Elektrostimuliatorius tinkamas ir ištvermės, jėgų didinimui, raumenų atstatymui po sunkių treniruočių ar varžybų, riebalų deginimui. Šiam tikslui pritaikyti EMS elektrostimuliatoriai. TENS terapija taip pat gali būti naudinga ir kaip viena iš priemonių raumenų atrofijos gydyme. Nors raumenų atrofija yra neišgydoma, tačiau yra siekiama kaip ymanoma ilgiau išlaikyti raumenis funkcionuojančius, sulėtinti raumenų nykimo procesą.

 

Nuskausminamoji elektrostimuliacija paremta tam tikro dažnio elektros impulsų siuntimu laidais iš TENS/EMS aparato į elektrodus (arba wi-fi bangomis). Tose vietose, kur priklijuotas elektrodas per odoje esančius receptorius, nervais į smegenis siunčiami signalai, kurie slopina skausmo židinius. Be to,  diskomfortas, ūmus ar lėtinis skausmas pamažu dingsta, žmogus vėl tampa energingas.

 

Visi elektrostimuliatoriai yra patvirtinti kliniškai, todėl juos naudoti galima be baimės. TENS terapija tampa alternatyva cheminiams vaistams ar net chirurginei intervencijai. Naudojant šiuos aparatus nekenksite vidaus organams ir greičiau atstatysite normalią fiziologinę būklę.

SVARBU: tam, kad kūnas nepriprastų prie elektrostimuliacijos, reguliariai keiskite dažnius. Be to, šio prietaiso žmonėms, kurie turi širdies stimuliatorių, serga kraujagyslių ligomis, epileksija, moterims, kurios laukiasi negalima naudoti prieš tai nepasitarus su gydytojais. Tik sveikatos priežiūros specialistai gali profesionaliai įvertinti žmogaus būklę ir tiksliai pasakyti, prietaisas sveikatai pavojingas ar ne.

Elektroninėje medicinos priemonių parduotuvėje „Biomed“ kviečiame rinktis aukštos kokybės, iš patikimų gamintojų tiekiamus TENS elektrostimuliatorius. Gera kaina ir reguliariai taikoma akcija – nepraleiskite progos įsigyti modernius aparatus, malšinančius skausmą įvairiose kūno vietose. Užsakymus siunčiame visoje Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir mažesniuose miestuose ir miesteliuose. Rinkitės prekes internetu net neišėję iš namų. Turintiems klausimų, į juos atsakysime telefonu arba elektroniniu paštu. Susisiekite su „Biomed“ konsultantais jau dabar.

Daugiau informacijos apie elektrostimuliatorių kainas, akcijas, pristatymo sąlygas, prietaisų veikimą, elektrostimuliaciją – nurodytais kontaktais.

Magneto terapijos aparatai

Šiandien daugelis iš mūsų dirba sėdimą darbą. Ilgos darbo valandos sėdimoje padėtyje, palinkus prie kompiuterio dažniausiai skaudžiai atsiliepia mūsų sveikatai: ima skaudėti nugarą, pečius, kojas. Tai – netaisyklingos sėdėsenos bei laikysenos pasekmė. Be to, tam įtakos turi ir per mažas fizinis aktyvumas. Nemalonus, nuolat kankinantis lėtinis, o kartais ir ūmus, skausmas trukdo dirbti ir gyventi pilnavertį gyvenimą. Tokių pojūčių reikėtų vengti. Kaip padėti sau, kokiais metodais gydyti nugaros, kojų skausmus, kaip pagerinti kraujotaką? Visi šie klausimai neduoda ramybės ir turi būti kuo greičiau sprendžiami, kadangi ignoruojant problemą, ji labai greitai gali peraugti į rimtus skausmus ar ligas. Vienas efektyviausių, moderniais klinikiniais tyrimais patvirtintas būdas, skirtas gydyti įvairius skausmus, aktyviai veikti kraujotaką, padėti greičiau atsigauti po operacijų ir iš esmės gerinti savijautą, - magnetinė terapija ir specialūs magnetinės terapijos aparatai. Specialaus magneto terapija ne vienus metus buvo tikrinta daugybės laboratorinių tyrimų, kol galiausiai jos nauda žmogaus kūnui skausmo metu, pooperaciniu laikotarpiu, sergant kraujagyslių bei venų ligomis buvo patvirtinta oficialiai. Šiuo metu magnetinės terapijos prietaisai yra naudojami tiek profesionaliose gydymo įstaigose, tiek daugelio paprastų žmonių namuose. Originalūs, veiksmingi ir visai neskausmingai veikiantys magnetinės terapijos gaminiai parduodami ir elektroninėje medicinos priemonių parduotuvėje „Biomed“. O kai kurių prietaisų funkcijos skirtos ne vienai problemai spręsti. Rinkitės šiuolaikiškus gydymo būdus ir pamirškite skausmus.Magnetoterapija

Magnetinė terapija yra pagrįsta tam tikro dažnio impulsais, kuriuos į tam tikrą kūno vietą siunčia specialus magnetinės terapijos aparatas. Tai – tikra inovacija, šalinanti nugaros, kojų, raumenų, pečių skausmą, palengvinanti venų ir kraujagyslių ligų gydymą, padedanti atsigauti po chirurginės intervencijos ir t.t. Šio metodo nauda sveikatai – akivaizdi. Jau po pirmo gydymo seanso žmogus jaučiasi geriau, jam mažiau skauda, gerėja savijauta, o kartu su ja ir nuotaika. Gyventi reikia be skausmo, o tai padaryti galima kartu su magnetinės terapijos prietaisais.Magnetinio lauko terapija ir tam pritaikyti aparatai atlieka šias funkcijas:

- mažina nuovargį;

- malšina skausmą (nugaros, kojų, strėnų, rankų ir pan.);

- padeda gydyti venų ligas;

- magnetinės terapijos aparatai taip pat gelbsti pooperaciniu laikotarpiu;

- pagreitina lūžių gijimą;

- gydo venų nepakankamumą ir kt.Siūlome įsigyti aukštos kokybės prietaisus, su kuriais magnetinių impulsų terapija tiesiog Jūsų namuose padės pašalinti nemalonius pojūčius ar rimtus skausmus. Greitą ir efektyvų rezultatą pasieksite, jei įsigysite žinomų užsienio kompanijų „I-TECH“ arba „OMI PulsePad“ produktus. Šie magnetinės terapijos prietaisai atlieka žemo dažnio magnetoterapiją, stimuliuoja kraujotaką, deguonies bei maisto medžiagų išnešiojimą po organizmą, tad audiniai efektyviai aprūpinami reikalingomis medžiagomis. Natūralus ir tam tikro dažnio impulsais paremtas gydymas leidžia atsisakyti cheminių vaistų ar net sudėtingų operacijų.Rekomenduojame įsigyti „OMI PulsePad“ magnetinės terapijos prietaisus bei „I-TECH“ magnetinės terapijos aparatus. Mūsų asortimente esantys prietaisai efektyviai šalina Jus kamuojančias problemas. Kompaktiški, lengvi, originalaus dizaino prietaisai yra patogūs naudoti ir pasiimti kartu su savimi vykstant į kelionę ar atostogaujant sodyboje. Net ir nebūnant namuose, su tokių aparatų pagalba būsite tikri, kad nemalonūs pojūčiai Jūsų nekankins ir netrikdys sklandaus judėjimo. Visas šių prekinių ženklų prekes rasite šiame puslapyje, kartu su prekėmis pateikiamos kainos, platesnė informacija apie prietaisus ir akcijos.Taip pat galite rinktis ir ypač efektyvų magnetinės terapijos „OMI PulsePad“ čiužinį. Atsigulus ant jo, jausite tik malonų komfortą, o tylūs, tarsi nepastebimi, magnetiniai dažniai veiks Jūsų nugarą, pečius, kojas, kaklą, taip malšindami skausmą. Čiužinys tinkamas tiek jaučiantiems stiprius skausmus, tiek norintiems jų išvengti. Kaip ir kiti magnetinės terapijos prietaisai, čiužinys gerina kraujotaką, medžiagų bei deguonies išnešiojimą po organizmą, žaizdų gijimą.Užsisakius magnetinės terapijos prietaisus gera kaina iš elektroninės „Biomed“ parduotuvės (internetu), prekes pristatysime visoje Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Utenoje bei kituose šalies miestuose. Reguliariai taikome akcijas, tad aukštos kokybės produkciją nusipirksite dar mažesne kaina. Priimame užsakymus internetu (el.paštu) ir telefonu. Susisiekite su mumis ir džiaukitės pagerėjusia savo ar artimųjų sveikata!

Masažinės kėdės - sėdynės

Dirbate sėdimą darbą ir dienos pabaigoje jaučiatės pavargę? Medisana ir Lanaform masažinės kėdės padės to išvengti ir palaikys Jūsų aktyvumą visos darbo dienos metu. Su šiomis kėdėmis - sėdynėmis galite tiek atpalaiduoti savo kūną, tiek jį tonizuoti. Masažinėmis sėdynėmis džiaugiasi ir automobilių vairuotojai, ir sėdimą darbą biuruose dirbantys žmonės. Masažiniai sėdynių užvalkalai puikiai tinka automobiliui, ši prekė pasitarnauja daug laiko praleidžiantiems už vairo. Na, o masažinė kėdė gali tapti puikia dovana biure dirbančiam kolegai, kuris dažnai skundžiasi nugaros skausmais. Masažinės kėdės yra lengvai pritaikomos, ergonomiškos ir atlieka įvairių sričių masažą:

 • Sprando masažas;

 • Viršutinės nugaros dalies masažas;

 • Apatinės nugaros dalies masažas;

 • Sėdmenų masažas;

 • Kaklo masažas;

 • Masažas šildymu;

 • Shiatsu taškinis masažas;

 • Shiatsu sukamasis masažas;

 • Pačių masažas;

 • Juosmens masažas.

BioMed.lt siūlo platų spektrą masažuoklių, kurie padės padaryti Jūsų darbą malonų ir nevarginantį. Mūsų prekių asortimente rasite masažines sėdynes, kurios atitiks pačius įvairiausius Jūsų poreikius. Šiame puslapyje pateiktos ne tik mūsų parduodamos masažinės kėdės su išsamiais aprašymais, bet ir jų kainos bei akcijos.

Masažuokliai
Sunku susidoroti su stresu? Jaučiate nuolatinį tempimą kaklo srityje? Jūsų raumenys itin pavargę ir nori poilsio? Rekomenduojame efektyvią pagalbą - magnetinės terapijos masažuoklius.

Biomed.lt masažuoklių asortimente:


BioMed.lt siūlomi masažuokliai atpalaiduoja kūną ir malšina raumenų skausmus, o geriausia, kad visą tai galite padaryti ilsėdamiesi namuose. Šiame puslapyje pateikiamas ne tik prekių asortimentas, bet ir jų kainos bei akcijos. Pasirinkę prekę galite apie ją pasiskaityti plačiau ir užsisakyti internetu.
Liapko aplikatoriai

Liapko aplikatoriai yra skirti apsaugai nuo įvairiausių ligų bei efektyviam, prevenciniam organizmo būklės gerinimui. Aplikatoriai yra suskirstyti pagal panaudojimo sritis:

 

Liapko aplikatorius kilimėlis naudojant kasdien 1 – 2 savaites, numalšins skausmus, tonizuos, panaikins nuovargį, suteiks raminantį efektą.

 

Fiksuojama Liapko aplikatorius juosta dėvint puikiai tiks tiek namuose, tiek išvykoje, tiek darbe. Terapinis seansas, priklausomai nuo trukmės, padės tonizuoti ar raminti.

 

Liapko aplikatorius volelis padės masažuoti įvairias kūno vietas tiek gydantis, tiek naudojant prevenciniais tikslais.

 

Liapko aplikatoriai gerina kraujotaką, sustiprina medžiagų apykaitą, mažina skausmą, pabrinkimus, gerina odos intervenciją, normalizuoja pačias įvairiausias organizmo funkcijas, pradedant kūno motorikos aparato, kvėpavimo, limfinės, endokrininės nervų sistemos normalizavimu ir t. t.

 

Liapko aplikatoriai pirkti internetu – tai patogūs pirkiniai, o jų kainos ir kokybės santykis — puikus. BioMed.lt - natūralios, ekologiškos, sveikos prekės Jums visada gera kaina, o kai vyksta akcijos galite įsigyti kokybiškas prekes pigiau! 
Šildytuvai, šildyklės

Sergant cukriniu diabetu, sutrikus skydliaukės veiklai, sumažėjus hemoglobino kiekiui kraujyje, dėl širdies, kraujagyslių ligų ar tam tikros anatominės struktūros, gali sutrikti kraujotaka. Apie tai dažnai byloja šąlančios galūnės ar visas kūnas. Žinoma, rankos ar kojos šalti gali ir dėl daugelio kitų priežasčių, dėl kurių Jums nevertėtų jaudintis. Įvairių sričių šildyklės, šildytuvai kūnui – nepamainoma Jūsų šildymo įranga.

Pakeitėte mitybą, išbandėte įvairius mankštos pratimus, masažus, o šąlančios galūnės vis tiek neleidžia atsipalaiduoti? O gal reikalingas tam tikrų vietų šildymas po traumų? Siūlome įvairią pripažintų gamintojų įrangą kūno šildymui:

 • Juosmens srities šildytuvas;
 • Kaklo ir pečių srities šildytuvas;
 • Šildantis pledas,
 • Kojų šildyklė;
 • Šildoma antklodė;
 • Šildanti paklodė;
 • Šildoma pagalvėlė ir t.t.
BioMed.lt asortimente: infraraudonųjų spindulių šildytuvai, elektriniai šildytuvai, akumuliatoriniai šildytuvai.

Taip pat rekomenduojame infraraudonųjų spindulių šildytuvus - lempas su vibromasažo galvutėmis ar be jų. Infraraudonųjų spindulių masažas:

 • Stimuliuoja kalogeno gamybą;
 • Gerina kraujotaką;
 • Didina deguonies lygį kraujyje;
 • Didina baltųjų kraujo ląstelių kiekį kraujyje ir t.t.
BioMed.lt siūlo Jums išbandyti efektyvias ir veiksmingas priemones kūno šildymui.
puslapyje
Belaidis TENS elektrostimuliatorius WiTouch Pro
AKCIJA!
Belaidis TENS elektrostimuliatorius WiTouch Pro
Belaidis TENS elektrostimuliatorius nugaros, juosmens, klubų ir pečių skausmui malšinti. Ypač plonas, lengvas ir lankstus, puikiai priglunda, gali būti dėvimas po drabužiais.
129,00 € 159,00 € -19%
7-8 darbo dienos
IŠPARDUOTA
TENS/EMS elektrostimuliatorius Hydas - 4 kanalai / 8 elektrodai
Lėtiniam ir ūmiam skausmui kaklo, nugaros srityse, galūnėse ar sąnariuose malšinti. 8 elektrodai, 30 programų, 10 intensyvumo lygių. Veikia su baterijomis arba iš elektros tinklo.
89,99 € 119,99 € -25%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Skausmo malšinimo (TENS) pieštukas Pain Gone
Elektrinius impulsus siunčiantis prietaisas skausmui malšinti. Kliniškai patvirtintas efektyvumas. Vos 1 minutės stimuliavimas gali padėti atsikratyti varginančio chroniško skausmo.
29,99 € 42,84 € -30%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
TENS/EMS elektrostimuliatorius Hydas - 2 kanalai / 4 elektrodai
Lėtiniam ir ūmiam skausmui kaklo, nugaros srityse, galūnėse ar sąnariuose malšinti. Saugu ir veiksminga. 16 programų, 10 intensyvumo lygių.
39,99 € 49,99 € -20%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Mini elektrostimuliatorius - TENS aparatas Hydas
AKCIJA!
Mini elektrostimuliatorius - TENS aparatas Hydas
Skirtas elektros srovės impulsais per odą veikti nervų galūnes ir taip malšinti įvairių kūno vietų ūmius bei lėtinius skausmus.
17,49 € 24,99 € -30%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
TENS/EMS elektrostimuliatorius Medisana TDP
TENS/ EMS elektrostimuliatorius MEDISANA TDP turi net 4 skirtingas veikimo programas: akupunktūrą, stimuliavimą elektros impulsais, gilų stimuliavimą elektros impulsais, raumenų stimuliavimą. 
52,55 € 77,28 € -32%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
TENS/EMS elektrostimuliatorius VITAMMY Ice
TENS/EMS elektrostimuliacijos aparatas VITAMMY Ice yra efektyvi masažo, raumenų stimuliacijos (EMS), nervų stimuliacijos (TENS), akupresūros ir akupunktūros priemonė.
22,43 € 29,90 € -25%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Akumuliatorinis vibracinis daugiakryptis masažuoklis Hydas
Vibracinis masažas minkšta reljefine galvute. Trys galimos padėtys, du intensyvumo lygiai, maitinamas baterijomis.
19,99 €
7-8 darbo dienos
Užsisakyti
Kompresinės terapijos aparatas BEAUTY CENTER (presoterapija ir limfodrenažas)
Kompresinės terapijos ir limfodrenažinio masažo procedūros tiesiog namuose! Sugrįžtantis kojų lengvumas, dailesnės kūno linijos bei pagerėjusi kūno būklė.
549,00 € 599,00 € -8%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Masažinė sėdynė Medisana MCH
Masažinė sėdynė MEDISANA MCH pritaikyta naudoti ne tik automobilyje, tačiau ir namuose. Sėdynė gali masažuoti sprando, viršutinę, apatinę nugaros dalis bei sėdmenų sritį.
29,70 € 45,69 € -35%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Masažinis čiužinys Medisana MM 825
Masažinis čiužinys MEDISANA MM 825 - pagal 2 intensyvumo lygius apatinę, viršutinę nugaros zonas, apatinę, viršutinę kojų zoną masažuojantis ir šildantis čiužinys. 
59,30 € 84,71 € -30%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Akumuliatorinis kaklo ir pečių srities šildytuvas Hydas
Akumuliatorinis, judėjimo laisvės nevaržantis kaklo ir pečių srities šildytuvas su 4 temperatūros lygiais ir magnetiniu užsegimu.
38,49 € 69,99 € -45%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Akumuliatorinis juosmens srities šildytuvas Hydas
Akumuliatorinis, judėjimo laisvės nevaržantis juosmens srities šildytuvas - raumenų atpalaidavimui, audinių šildymui ir skausmui juosmens srityje mažinti. Tinka naudoti lauke.
48,99 € 69,99 € -30%
7-8 darbo dienos
Užsisakyti
Elektrinis kaklo ir pečių srities šildytuvas Hydas
Šildo, ramina ir atpalaiduoja kaklo ir pečių srities raumenis, padeda malšinti skausmą. Magnetinis užsegimas, atjungiamas valdiklis. Galima skalbti.
36,99 € 49,99 € -26%
7-8 darbo dienos
Užsisakyti
Vibruojantis blauzdų masažuoklis Hydas
AKCIJA!
Vibruojantis blauzdų masažuoklis Hydas
Vibracinis blauzdų masažas atpalaiduoja ir vėl suteikia jėgų nuvargusioms kojoms. 3 intensyvumo lygiai, maitinamas baterijomis.
20,99 € 29,99 € -30%
7-8 darbo dienos
Užsisakyti
Masažinė sėdynė Medisana MC 822 Shiatsu
Masažinė sėdynė MEDISANA MC 822 SHIATSU - tai tris masažo tipus turinti prekė, kurios dėka Shiatsu, taškiniais arba sukamaisiais judesiais gali būti atliekamas kombinuotasis sprando, viršutinės nugaros dalies ir apatinės nugaros dalies masažas. Sėdynė taip pat turi šildymo funkciją.
159,00 € 259,00 € -39%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Masažinė sėdynė Medisana MC 825 Shiatsu
Masažinė sėdynė MEDISANA MC 825 SHIATSU - tai tris masažo tipus turinti masažinė sėdynė, kurios dėka Shiatsu, taškiniais arba sukamaisiais judesiais gali būti atliekamas kombinuotas sprando, viršutinės nugaros dalies ir apatinės nugaros dalies masažas. Sėdynės dėka reguliuojamas kaklo srities masažas. 
159,00 € 269,00 € -41%
2-3 darbo dienos
Užsisakyti
Masažinė sėdynė Medisana MC 830 Gel
AKCIJA!
Masažinė sėdynė Medisana MC 830 Gel
Masažinė sėdynė MEDISANA MC 830 GEL - sėdynė turinti net 3 masažavimo intensyvumo lygius. Ji pagaminta iš aukštos kokybės Technogel® medžiagos. Su šia sėdyne galima masažuoti visos, viršutinės dalies ir apatinės nugaros dalies sritis. 
84,99 € 124,99 € -32%
2-3 darbo dienos
IŠPARDUOTA
Masažinė SHIATSU sėdynė LANAFORM Excellence
Įvairių masažo technikų pagalba Jūs iš karto pajusite, kaip atsipalaiduoja Jūsų nugara, kaklas, pečiai, juosmens sritis bei šlaunys.
239,00 € 299,00 € -20%
7-8 darbo dienos
Užsisakyti
Masažuoklis Medisana HM 855
AKCIJA!
Masažuoklis Medisana HM 855
Modernus ir išskirtinio dizaino masažuoklis MEDISANA 855 - itin patogios ir ergonominės formos aparatas, kurio dėka galima mėgautis maloniu vibraciniu masažu. Prietaisas turi papildomą infraraudonųjų spindulių šilumos funkciją.
20,90 € 27,90 € -25%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Masažinis diržas LANAFORM Full Mass
Masažinis diržas pagerins Jūsų savijautą, sumažins nuovargį, atpalaiduos raumenis ir sumažins skausmus. Net 6 intensyvumo lygiai.
69,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Masažinė kojų vonelė Medisana FS 885 Comfort
AKCIJA!
Masažinė kojų vonelė Medisana FS 885 Comfort
Burbulinė vonelė, kurios metu atliekamas vibracinis masažas atpalaiduoja kojų raumenis - tai infraraudonaisiais spinduliais kaitinama masažinė kojų vonelė MEDISANA FS 885 COMFORT. Joje vandenį galima šildyti net iki 48 laipsnių. Galimybė rinktis iš kitų papildomų masažinių funkcijų.
57,00 € 89,06 € -36%
2-3 darbo dienos
IŠPARDUOTA
Masažinė sėdynė Lanaform Sweet Mass
Dviejų skirtingų Shiatsu masažo tipų nugaros masažuoklis su net 12 masažuojančių galvučių. Galima naudoti automobilyje.
126,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Masažinė sėdynė Lanaform Relax Mass
AKCIJA!
Masažinė sėdynė Lanaform Relax Mass
Shiatsu tipo nugaros masažuoklis su 2 masažuojančiomis galvutėmis skirtas atpalaiduoti įsitempusią nugarą, bei masažuoti šlaunis.
91,00 € 114,00 € -20%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Masažinė sėdynė Lanaform Home Mass
Nepakartojamas atpalaiduojantis 3 rūšių Shiatsu masažas su 4 besisukančiomis masažo galvutėmis bei reguliajama masažo vieta. 
169,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Masažinė sėdynė Lanaform Tonic Mass
Masažuoklis su 9 masažuojančiomis galvutėmis nugaros masažui. Itin tinka, sėdimą darbą dirbantiems ir daug sėdintiems žmonėms.
78,00 €
7-8 darbo dienos
IŠPARDUOTA
Kojų šildyklė Medisana FWS
Kojų šildyklė MEDISANA FWS - prietaisas, kuris pritaikytas asmenims, kuriems dažnai šąla kojos. Universalus šildyklės dydis tinka tiek mažoms, tiek didelėms kojoms. Galima rinktis iš 3 šilumos intensyvumo lygių. Kiti kojų šildyklės MEDISANA FWS privalumai - ją galima skalbti, ji automatiškai išsijungia.
27,99 € 39,99 € -30%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Šildanti paklodė Medisana HDW
AKCIJA!
Šildanti paklodė Medisana HDW
Šildanti paklodė MEDISANA HDW turi net 4 skirtingus temperatūros nustatymus. Esant poreikiui, galima pasinaudoti specialiu turbo šildymu bei automatinio išsijungimo funkcija po 180 minučių. Su šia paklode neina perkaisti, o jos matmenys tinkami 180-130 cm lovoms. 
51,50 € 72,53 € -29%
2-3 darbo dienos
IŠPARDUOTA
Šildoma pagalvėlė Medisana HP 605
AKCIJA!
Šildoma pagalvėlė Medisana HP 605
Šildoma pagalvėle MEDISANA HP 605 - unikali net 4 temperatūros nustatymus nurinti pagalvė sauganti nuo perkaitimo. Medvilninis pagalvės uždangalas gali būti skalbiamas 30 laipsnių temperatūroje.
22,89 € 33,66 € -32%
2-3 darbo dienos
Užsisakyti
Šildanti paklodė Medisana HU 665
AKCIJA!
Šildanti paklodė Medisana HU 665
Šildanti paklodė MEDISANA HU 665, turinti net 3 temperatūros nustatymo padėtis su lengvai valoma medžiaga. Paklodės šildymo mechanizmas - automatinis (išsijungia po 180 minučių). Garantuota apsauga nuo perkaitimo.
20,79 € 30,57 € -32%
2-3 darbo dienos
Užsisakyti
Masažinė sėdynė Lanaform Back Massager
Vibracinis nugaros masažuoklis su 5 masažo galvutėmis ir šilumos terapijos funkcija
49,00 €
7-8 darbo dienos
Užsisakyti
Infraraudonųjų spindulių lempa Medisana IRH 100W
AKCIJA!
Infraraudonųjų spindulių lempa Medisana IRH 100W
Infraraudonųjų spindulių lempa Medisana IRH 100W - modernus prietaisas, identifikuojantis ir gydantis nosies, gerklės, ausų ligas bei užtikrinantis veido ir kūno odos priežiūrą. Lempos pagalba stiprinamas organizmas ir stabdomas virusų dauginimąsis. Prietaiso galingumas - 100W, projektuojamas kartu su stovu.
14,90 € 19,87 € -25%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Kaklo masažuoklis Medisana NM 860 Shiatsu
Kaklo masažuoklis MEDISANA NM 860 SHIATSU - prietaisas, kuris pritaikytas kaklo, pečių, liemens ir kojų sričių masažui. Net 4 masažuoklio galvutės sukasi ir taip masažuoja atitinkamas zonas. Galima rinktis iš 2 masažo intensyvumo lygių. Aparatas turi papildomą šildymo funkciją.
58,00 € 90,63 € -36%
2-3 darbo dienos
Užsisakyti
TENS/EMS elektrostimuliatorius OMRON E4 Professional
AKCIJA!
TENS/EMS elektrostimuliatorius OMRON E4 Professional
TENS/EMS elektrostimuliatorius OMRON E4 Professional - tai skausmo malšinimui, kraujotakos gerinimui bei raumenų stimuliacijai skirtas vieno kanalo bei dviejų elektrodų elektrostimuliatorius. 
71,61 € 93,00 € -23%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Šildantis TENS/EMS elektrostimuliatorius HubDIC MB-400
AKCIJA!
Šildantis TENS/EMS elektrostimuliatorius HubDIC MB-400
Malšinti raumenų maudimus, skausmus, neuralgiją, nuraminti ir atgaivinti pavargusius, pažeistus, maudžiančius raumenis, gerinti kraujo apytaką.
76,69 € 95,86 € -20%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
TENS/EMS elektrostimuliatorius HubDIC NEM-100
AKCIJA!
TENS/EMS elektrostimuliatorius HubDIC NEM-100
Mažina lėtinio skausmo, sustingimo, tirpimo simptomus, veiksminga ūmaus skausmo atveju. Veiksmingos masažo programos nugarai, sąnariams, petims, rankoms arba kojoms.
47,20 € 59,00 € -20%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Rodoma 1 - 36 iš 120 prekių
Pagal prekės rūšį
Ieškote įtvaro, kuris sumažins Jūsų nugaros skausmus? O galbūt norėtumėte įsigyti kokybišką bei efektyvų masažuoklį, tačiau nežinote, kur ieškoti ir ką daryti, kad ieškomą produktą rastumėte kaip įmanoma greičiau? Tokiu atveju naršykite BioMed.lt svetainėje. Šiame puslapyje kategorijas galite rinktis pagal prekės, skirtos skausmo malšinimui ir gydymui, rūšį. Ieškote magnetinės terapijos prietaisų? Spauskite ant nuorodos ir pateksite į puslapį, kuriame rasite platų aparatų pasirinkimą, o įsigiję magnetoterapijos prietaisą galėsite procedūrą atlikti tiesiog savo namuose. Paieška pagal skausmo malšinimo prekės rūšį - lengvas, patogus ir greitas būdas rasti tai, ko ieškote.