Prekių kategorijos

Magneto terapijos aparatai 

Elektromagnetinio lauko terapijos aparatas Globus Magnum L
AKCIJA!
Elektromagnetinio lauko terapijos aparatas Globus Magnum L
Reabilitacijai ir gydymui skirtas vieno kanalo aparatas, naudojantis naujai sukurtus, gilesniam odos gydymui pritaikytus solenoidus (magnetus).
232,00 € 290,00 € -20%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Magnetinės terapijos aparatas I-TECH MAG-700
Žemo dažnio ir aukšto intensyvumo impulsinio elektromagnetinio lauko terapijos aparatas: 7 nustatytos programos, 3 laisvai pasirenkamos programos ir automatinė programa.
329,00 €
7-8 darbo dienos
Užsisakyti
Magnetinės terapijos aparatas I-TECH MAG-1000
Aukšto dažnio ir mažo intensyvumo impulsinio elektromagnetinio lauko terapijos aparatas skirtas sausgyslių uždegimams, flebitui, išialgijai, disko išvaržai ir funkciniam atsigavimui po traumų ar sumušimų.
229,00 €
7-8 darbo dienos
Užsisakyti
Magnetinės terapijos aparatas I-TECH MAG-2000
AKCIJA!
Magnetinės terapijos aparatas I-TECH MAG-2000
2 kanalų žemo dažnio ir aukšto intensyvumo impulsinio elektromagnetinio lauko terapijos aparatas skirtas įvairioms patalogijoms gydyti, atkurti funkcinę būklę ir reabilituotis po patirtų traumų.
386,10 € 429,00 € -10%
7-8 darbo dienos
Užsisakyti
Magnetinės terapijos aparatas I-TECH MAG-2000 PLUS
AKCIJA!
Magnetinės terapijos aparatas I-TECH MAG-2000 PLUS
Aukšto našumo ir lengvai naudojamas impulsinių elektromagnetinių laukų prietaisas, siūlantis jau nustatytas bei laisvai vartotojo nustatomas programas, kuriose galite nustatyti terapijos trukmę, magnetinio lauko intensyvumą ir dažnį.
544,00 € 640,00 € -15%
7-8 darbo dienos
Užsisakyti
Magnetinės terapijos aparatas I-TECH ORTHOMAG
AKCIJA!
Magnetinės terapijos aparatas I-TECH ORTHOMAG
Žemo dažnio impulsinio elektromagnetinio lauko terapijos prietaisas su ličio jonų baterija ir lanksčiu aplikatoriumi, kad terapinių seansų metu išliktumėte mobilūs ir aktyvūs dienos darbuose.
404,10 € 449,00 € -10%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Rodoma 1 - 6 iš 6 prekių
Magneto terapijos aparatai

Šiandien daugelis iš mūsų dirba sėdimą darbą. Ilgos darbo valandos sėdimoje padėtyje, palinkus prie kompiuterio dažniausiai skaudžiai atsiliepia mūsų sveikatai: ima skaudėti nugarą, pečius, kojas. Tai – netaisyklingos sėdėsenos bei laikysenos pasekmė. Be to, tam įtakos turi ir per mažas fizinis aktyvumas. Nemalonus, nuolat kankinantis lėtinis, o kartais ir ūmus, skausmas trukdo dirbti ir gyventi pilnavertį gyvenimą. Tokių pojūčių reikėtų vengti. Kaip padėti sau, kokiais metodais gydyti nugaros, kojų skausmus, kaip pagerinti kraujotaką? Visi šie klausimai neduoda ramybės ir turi būti kuo greičiau sprendžiami, kadangi ignoruojant problemą, ji labai greitai gali peraugti į rimtus skausmus ar ligas. Vienas efektyviausių, moderniais klinikiniais tyrimais patvirtintas būdas, skirtas gydyti įvairius skausmus, aktyviai veikti kraujotaką, padėti greičiau atsigauti po operacijų ir iš esmės gerinti savijautą, - magnetinė terapija ir specialūs magnetinės terapijos aparatai. Specialaus magneto terapija ne vienus metus buvo tikrinta daugybės laboratorinių tyrimų, kol galiausiai jos nauda žmogaus kūnui skausmo metu, pooperaciniu laikotarpiu, sergant kraujagyslių bei venų ligomis buvo patvirtinta oficialiai. Šiuo metu magnetinės terapijos prietaisai yra naudojami tiek profesionaliose gydymo įstaigose, tiek daugelio paprastų žmonių namuose. Originalūs, veiksmingi ir visai neskausmingai veikiantys magnetinės terapijos gaminiai parduodami ir elektroninėje medicinos priemonių parduotuvėje „Biomed“. O kai kurių prietaisų funkcijos skirtos ne vienai problemai spręsti. Rinkitės šiuolaikiškus gydymo būdus ir pamirškite skausmus.Magnetoterapija

Magnetinė terapija yra pagrįsta tam tikro dažnio impulsais, kuriuos į tam tikrą kūno vietą siunčia specialus magnetinės terapijos aparatas. Tai – tikra inovacija, šalinanti nugaros, kojų, raumenų, pečių skausmą, palengvinanti venų ir kraujagyslių ligų gydymą, padedanti atsigauti po chirurginės intervencijos ir t.t. Šio metodo nauda sveikatai – akivaizdi. Jau po pirmo gydymo seanso žmogus jaučiasi geriau, jam mažiau skauda, gerėja savijauta, o kartu su ja ir nuotaika. Gyventi reikia be skausmo, o tai padaryti galima kartu su magnetinės terapijos prietaisais.Magnetinio lauko terapija ir tam pritaikyti aparatai atlieka šias funkcijas:

- mažina nuovargį;

- malšina skausmą (nugaros, kojų, strėnų, rankų ir pan.);

- padeda gydyti venų ligas;

- magnetinės terapijos aparatai taip pat gelbsti pooperaciniu laikotarpiu;

- pagreitina lūžių gijimą;

- gydo venų nepakankamumą ir kt.Siūlome įsigyti aukštos kokybės prietaisus, su kuriais magnetinių impulsų terapija tiesiog Jūsų namuose padės pašalinti nemalonius pojūčius ar rimtus skausmus. Greitą ir efektyvų rezultatą pasieksite, jei įsigysite žinomų užsienio kompanijų „I-TECH“ arba „OMI PulsePad“ produktus. Šie magnetinės terapijos prietaisai atlieka žemo dažnio magnetoterapiją, stimuliuoja kraujotaką, deguonies bei maisto medžiagų išnešiojimą po organizmą, tad audiniai efektyviai aprūpinami reikalingomis medžiagomis. Natūralus ir tam tikro dažnio impulsais paremtas gydymas leidžia atsisakyti cheminių vaistų ar net sudėtingų operacijų.Rekomenduojame įsigyti „OMI PulsePad“ magnetinės terapijos prietaisus bei „I-TECH“ magnetinės terapijos aparatus. Mūsų asortimente esantys prietaisai efektyviai šalina Jus kamuojančias problemas. Kompaktiški, lengvi, originalaus dizaino prietaisai yra patogūs naudoti ir pasiimti kartu su savimi vykstant į kelionę ar atostogaujant sodyboje. Net ir nebūnant namuose, su tokių aparatų pagalba būsite tikri, kad nemalonūs pojūčiai Jūsų nekankins ir netrikdys sklandaus judėjimo. Visas šių prekinių ženklų prekes rasite šiame puslapyje, kartu su prekėmis pateikiamos kainos, platesnė informacija apie prietaisus ir akcijos.Taip pat galite rinktis ir ypač efektyvų magnetinės terapijos „OMI PulsePad“ čiužinį. Atsigulus ant jo, jausite tik malonų komfortą, o tylūs, tarsi nepastebimi, magnetiniai dažniai veiks Jūsų nugarą, pečius, kojas, kaklą, taip malšindami skausmą. Čiužinys tinkamas tiek jaučiantiems stiprius skausmus, tiek norintiems jų išvengti. Kaip ir kiti magnetinės terapijos prietaisai, čiužinys gerina kraujotaką, medžiagų bei deguonies išnešiojimą po organizmą, žaizdų gijimą.Užsisakius magnetinės terapijos prietaisus gera kaina iš elektroninės „Biomed“ parduotuvės (internetu), prekes pristatysime visoje Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Utenoje bei kituose šalies miestuose. Reguliariai taikome akcijas, tad aukštos kokybės produkciją nusipirksite dar mažesne kaina. Priimame užsakymus internetu (el.paštu) ir telefonu. Susisiekite su mumis ir džiaukitės pagerėjusia savo ar artimųjų sveikata!