Prekių kategorijos

Oro drėkintuvai 

Su aromaterapijos f-ja

Oro drėkintuvas aromatizatorius – tai daugiafunkcinis prietaisas namams, kurio paskirtis – drėkinant namų orą kartu skleisti malonų eterinių aliejų kvapą. Oro drėkintuvas aromatizatorius naudojamas namuose, biuruose, spa salonuose, ir kitur, kur yra poreikis pasirikti svečius malonioje ir sveikatai naudingoje atmosferoje. Taip pat žinomas eterinių aliejų gydomasis poveikis, todėl naudodami šį įrenginį namuose, galite pagerinti kvėpavimo takų funkcijas ir bendrą savijautą.

BioMed.lt siūlo įsigyti oro aromatizatorių namams ir biurui internetu. Akcijos metu šių prietaisų kainos yra itin patrauklios, o teigiami atsiliepimai apie mūsų gamintojų prekes pasiekia iš viso pasaulio. 

Ultragarsinis oro drėkintuvas su kvapų difuzoriumi AirNaturel Clevair 2
Ultragarsinis oro drėkintuvas - kvapų difuzorius bei jonizatorius, skirtas aptarnauti patalpas iki 40m2. Įmontuotas higrostatas - palaikyti pastovų drėgmės lygį. Šilto ir šalto garo funkcijos.
110,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Ultragarsinis oro drėkintuvas AirNaturel Gota New Black
Ultragarsinis oro drėkintuvas skirtas aptarnauti patalpas iki 30m2. Subtilus ir nepriekaištingas dizainas. Paprastas valdymas ir automatinis drėgmės palaikymas su HygroSmart funkcija.
69,90 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Ultragarsinis oro drėkintuvas AirNaturel Gota New White
Ultragarsinis oro drėkintuvas skirtas aptarnauti patalpas iki 30m2. Subtilus ir nepriekaištingas dizainas. Paprastas valdymas ir automatinis drėgmės palaikymas su HygroSmart funkcija.
69,90 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Oro drėkintuvas Medisana UHW
AKCIJA!
Oro drėkintuvas Medisana UHW
Oro drėkintuvas Medisana UHW - net 30m2 ploto patalpų drėkinimui tinkamas prietaisas. Jo veikimas - tylus, o energijos tausoja tik tiek, kiek reikia. Galima automatinio išsijungimo funkcija. Drėkintuvo našumas - iki 230 ml/val. Vandens rezervuaro talpa 4,2L. 
35,20 € 52,54 € -33%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Oro drėkintuvas su aromaterapijos funkcija Vitammy Mist
AKCIJA!
Oro drėkintuvas su aromaterapijos funkcija Vitammy Mist
Padeda išsaugoti natūralias apsaugines nosies gleivinės ir kvėpavimo takų funkcijas. Palaiko tinkamą patalpų drėgmę šildymo sezono metu. Galima būti naudojamas ir kaip kvapų difuzorius.
48,30 € 69,00 € -30%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Ultragarsinis oro drėkintuvas AirNaturel Humini
Skirtas vidutinio dydžio (15m2) patalpoms drėkinti. Prietaisas turi specialų naktinį darbo režimą. Veikia ypač tyliai, todėl gali likti įjungtas naktį miegamajame ar vaikų kambaryje. 
49,99 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Oro drėkintuvas Medisana AH 662
AKCIJA!
Oro drėkintuvas Medisana AH 662
Oro drėkintuvas Medisana AH 662 - netriukšmingas ir energiją taupantis prietaisas su mikro išpurškimu bei aromoterapijos funkcija skirtas aptarnauti 8 m2 plotą. 
30,70 € 43,86 € -30%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Oro drėkintuvas su aromaterapijos funkcija AirNaturel Orion
Ekonomiškas ir efektyvus, ypač tylus oro drėkintuvas su aromaterapijos funkcija skirtas aptarnauti didesnį plotą (iki 50m2).
109,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Oro drėkintuvas Beurer LB44
AKCIJA!
Oro drėkintuvas Beurer LB44
Ultragarsinis oro drėkintuvas, vandens rezervuaro talpa - 2,8L, drėkintuvo aptarnaujamas plotas - 25m², galingumas - 25W.
60,30 € 67,00 € -10%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Elektroninis drėgmės reguliatorius - higrostatas oro drėkintuvams
Elektroninis drėgmės reguliatorius - higrostatas skirtas reguliuoti oro drėkintuvo darbą - įjungti kai drėgmė sumažėja ir išjungti, kai drėgmė padidėja.
39,99 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Filtras AirNaturel Gota oro drėkintuvui
Mineralinis filtras skirtas naudoti su oro drėkintuvu AirNaturel Gota. Rekomenduojama pakeisti, kas 4-6 mėnesius naudojimo.
11,50 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Filtrų komplektas AirNaturel Orion oro drėkintuvui
Filtrų komplektas skirtas naudoti su oro drėkintuvu AirNaturel Orion. Komplekte 2 filtrai. Filtrus rekomenduojama keisti kas 2-4 mėnesius, priklausomai nuo vandens kietumo ir teršalų kiekio ore.
24,90 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Rodoma 1 - 12 iš 12 prekių
Oro drėkintuvai

Oro drėkintuvas – tai itin sausoms patalpoms reikalingas įrenginys, kuris skleidžia mikro įpurškimus į aplinką namuose ar biuruose. Oro drėkintuvas savo nauda ir teigiamais atsiliepimais rodo, jog turi gerą poveikį vaikams, suaugusiems, kūdikiams, nes padeda palaikyti normalią nosies ir kvėpavimo takų gleivinės funkciją, neleidžia jai išsausėti. Jeigu Jūsų kūdikiui neramu miegoti arba dažnai puola ligos, gali būti kaltas sausas oras namuose. Juk kūdikiai įpratę prie drėgnos motinos įsčių terpės, todėl jų sveikata geriau vystosi balansuotai drėkinamoje aplinkose.

Oro drėkintuvų veikimo principas gali būti įvairus, bet jiems dažniausiai nereikalinga instrukcija – jų naudojimas gana paprastas. Kylant klausimui, kokį oro drėkintuvą rinktis, reikia atkreipti dėmesį, kad yra kelios oro drėkintuvų rūšys: daugiafunkcinis oro drėkintuvas, oro drėkintuvai su jonizatoriumi, su aromatizatoriumi, mini (mažas) oro drėkintuvas.

Kitas klausimas – „oro drėkintuvas – garinis ar ultragarsinis“ - gali būti atsakytas nustačius Jūsų poreikius. Gariniai drėkintuvai skleidžia stambesnius vandens lašelius, o ultragarsiniai – vos pastebimą drėgmę, panašią į rūką. Pastarieji taip pat dirba daug tyliau nei gariniai drėkintuvai.

BioMed.lt gali pasiūlyti internetu įsigyti oro drėkintuvą su akcija, taigi pigiau nei kitose parduotuvėse. Geriausias variantas  - tai Medisana, Vitammy, AirNaturel, Beurer,  Lanaform oro drėkintuvai, kurių kainos mūsų parduotuvėje itin patrauklios. Kviečiame įsigyti!

Kodėl namuose reikalingas oro drėkinimas?

Sausas oras – vienas didžiausių geros savijautos priešų, paprastai užklumpantis atšalus orams, kai visi skubame uždaryti langus ir tinkamai prišildyti namus. Negaunant pakankamai drėgmės, dažnai ašaroja akys, paūmėja sloga, bronchitas, sausėja kvėpavimo takų gleivinė, todėl kur kas dažniau susergama kvėpavimo takų uždegimu. Sausas oras taip pat nepalankus turintiems alergijų, sergantiems astma. Be to, esant sveikam oro drėgmės lygiui geriau išsimiegame, jaučiamės žvalesni, energingesni. Tai ypač aktualu namuose auginantiems vaikus: jie itin jautrūs įvairioms infekcijoms ir virusams, kurie, esant sausam orui, plinta greičiau ir tampa pavojingesni. Norint išvengti visų šių neigiamų pasekmių, būtinas patalpų drėkintuvas. Pagrindinė jo funkcija – pakelti patalpos santykinį drėgmės lygį ir prisotinti orą vandeniu. Oro drėkintuvas: kokį pasirinkti, ir kokia jo nauda namams?

Normali kambario drėgmė

Kad jaustumėtės gerai, namuose turite palaikyti 40–60 proc. santykinį drėgmės lygį. Deja, prasidėjus šildymo sezonui santykinė oro drėgmė siekia vos 20–25 %. Paprastai žmonės apie tai nesusimąsto ir pajutę pirmuosius sauso oro simptomus, tokius kaip peršinčios akys, sloga ar kosulys, puola į vaistines pirkti akių lašų ar kitų priemonių, padėsiančių pasijusti geriau. Norint iš esmės atsikratyti šios problemos, rekomenduojama įsirengti oro drėkintuvą.

Kambario drėkintuvai ir jų tipai

Drėkintuvai namams gali būti ne tik skirtingų dydžių, kainos ar dizaino – skiriasi ir jų rūšys, nuo kurių priklauso įrenginių funkcionalumas. Kokios jos?

Šaltų garų oro drėkintuvas. Šio tipo drėkintuvai veikia natūralaus garinimo principu. Naudojant šiuos prietaisus, drėgmė į aplinką patenka ventiliatoriaus ir filtrų pagalba. Drėkinimo filtrai prisisunkia vandens, o ventiliatorius sausą orą pučia pro juos ir tuo pat metu perduoda drėgmę sausam orui. Bene pagrindinis šaltų garų oro drėkintuvo privalumas yra tas, jog naudojant šią technologiją pridrėkinimas virš normos ribos yra praktiškai neįmanomas. Be to, šie įrenginiai naudoja mažai elektros energijos, yra paprastai prižiūrimi, gali būti naudojami kaip aromatizatorius. Trūkumai: šio tipo drėkintuvai veikia garsiau nei kiti panašūs įrenginiai, oro filtrus reikia keisti reguliariai, kas 2–3 mėnesius.

Karštų garų oro drėkintuvas. Šiltų garų kambario oro drėkintuvas veikia vandens įkaitinimo principu. Pasiekus virimo temperatūrą susidaro vandens garai, kurie patalpoje  pakelia drėgmės lygį. Tokiuose garuose nėra bakterijų, todėl drėkintuvai puikiai tinka alergijų turintiems žmonėms. Šie drėkintuvai patogūs, nes veikia tyliai, nereikia keisti jokių filtrų. Trūkumai: kaitinimo elementai reikalauja daugiau energijos išteklių, jie labiau tinkami mažoms patalpoms.

Rotorinis namų drėkintuvas. Šio tipo įrenginiai skleidžia drėgną dulksną. Tai vyksta dėl greitai besisukančio disko, kuris vandenį išsuka į sklaidytuvą (difuzorius), jį padalinantį į nedidelius lašelius, kurie į orą patenka kaip smulki dulksna. Tokie drėkintuvai veikia tyliai, be filtrų. Visgi naudojant nedistiliuotą vandenį kyla grėsmė, kad jis „nusės“ ant paviršių ir suformuos nešvarumus.

Drėkintuvas-oro valytuvas. Toks įrenginys atlieka dvigubą – oro drėkinimo bei valymo – funkciją. Oro drėkinimas vyksta, kuomet į procesą įsijungia jonizatorius, atskiriantis teigiamus ir neigiamus oro jonus. Susidūrus su oro dalelėmis, generuojami anijonai ir kontroliuojama jų koncentracija. Pagrindinis prietaiso trūkumas yra tas, jog su jonais susijungusios dulkės ir bakterijos nusėda ant žemės ir paviršių, todėl jas reikia nuolat valyti siurbliu ar šluoste.

Ultragarsinis oro drėkintuvas. Šie oro drėkintuvai garina vandenį vibracijos, kuri vandenį suskaudo į mikrodaleles ir paskleidžia po patalpą, dėka. Tai tyliausiai iš visų veikiantys įrenginiai, kurie eikvoja labai mažai elektros energijos. Pagrindinis trūkumas – kiek didesnė kaina nei kitų oro drėkintuvų.

Oro drėkintuvų nauda

-         Tinkama oro drėgmė namuose mažina užterštumą dulkėmis, todėl alergijų turintys žmonės jausis kur kas geriau.

-         Gripo virusas ir kitos bakterijos išgyvena ilgiau, kai oras yra sausas. Jei kambaryje esanti drėgmė optimali, kondensato lašeliai prilimpa prie virusų ir bakterijų bei krenta žemyn.

-         Sausas oras neigiamai veikia mūsų odą: ji praranda savo elastingumą, šerpetoja, ypatingai skilinėja lūpos, rankos, pėdos.

-         Sausas oras gali paveikti žmogaus psichologinę būseną, todėl pradedame stokoti energijos, patiriame stresą, būname irzlūs. Be to, kvėpuojant nepakankamai drėgme prisotintu oru deguonies trūkumas sukelia mieguistumą, dirglumą, apetito sumažėjimą. Tad jei jaučiate, kad jūs ar jūsų šeimos nariai skundžiasi šiais simptomais ir jie paūmėja prasidėjus šildymo sezonui, gali būti, kad situaciją pagerinsite pradėdami drėkinti patalpas.