Prekių kategorijos

Oro drėkintuvai 

Su aromaterapijos f-ja

Oro drėkintuvas aromatizatorius – tai daugiafunkcinis prietaisas namams, kurio paskirtis – drėkinant namų orą kartu skleisti malonų eterinių aliejų kvapą. Oro drėkintuvas aromatizatorius naudojamas namuose, biuruose, spa salonuose, ir kitur, kur yra poreikis pasirikti svečius malonioje ir sveikatai naudingoje atmosferoje. Taip pat žinomas eterinių aliejų gydomasis poveikis, todėl naudodami šį įrenginį namuose, galite pagerinti kvėpavimo takų funkcijas ir bendrą savijautą.

BioMed.lt siūlo įsigyti oro aromatizatorių namams ir biurui internetu. Akcijos metu šių prietaisų kainos yra itin patrauklios, o teigiami atsiliepimai apie mūsų gamintojų prekes pasiekia iš viso pasaulio. 

Ultragarsinis oro drėkintuvas su kvapų difuzoriumi AirNaturel Clevair 2
Ultragarsinis oro drėkintuvas - kvapų difuzorius bei jonizatorius, skirtas aptarnauti patalpas iki 40m2. Įmontuotas higrostatas - palaikyti pastovų drėgmės lygį. Šilto ir šalto garo funkcijos.
110,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Ultragarsinis oro drėkintuvas AirNaturel Gota New Black
Ultragarsinis oro drėkintuvas skirtas aptarnauti patalpas iki 30m2. Subtilus ir nepriekaištingas dizainas. Paprastas valdymas ir automatinis drėgmės palaikymas su HygroSmart funkcija.
69,90 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Ultragarsinis oro drėkintuvas AirNaturel Gota New White
Ultragarsinis oro drėkintuvas skirtas aptarnauti patalpas iki 30m2. Subtilus ir nepriekaištingas dizainas. Paprastas valdymas ir automatinis drėgmės palaikymas su HygroSmart funkcija.
69,90 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Oro drėkintuvas Medisana UHW
AKCIJA!
Oro drėkintuvas Medisana UHW
Oro drėkintuvas Medisana UHW - net 30m2 ploto patalpų drėkinimui tinkamas prietaisas. Jo veikimas - tylus, o energijos tausoja tik tiek, kiek reikia. Galima automatinio išsijungimo funkcija. Drėkintuvo našumas - iki 230 ml/val. Vandens rezervuaro talpa 4,2L. 
35,20 € 52,54 € -33%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Oro drėkintuvas su aromaterapijos funkcija Vitammy Mist
AKCIJA!
Oro drėkintuvas su aromaterapijos funkcija Vitammy Mist
Padeda išsaugoti natūralias apsaugines nosies gleivinės ir kvėpavimo takų funkcijas. Palaiko tinkamą patalpų drėgmę šildymo sezono metu. Galima būti naudojamas ir kaip kvapų difuzorius.
48,30 € 69,00 € -30%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Ultragarsinis oro drėkintuvas AirNaturel Humini
Skirtas vidutinio dydžio (15m2) patalpoms drėkinti. Prietaisas turi specialų naktinį darbo režimą. Veikia ypač tyliai, todėl gali likti įjungtas naktį miegamajame ar vaikų kambaryje. 
49,99 €
7-8 darbo dienos
Užsisakyti
Oro drėkintuvas Medisana AH 662
AKCIJA!
Oro drėkintuvas Medisana AH 662
Oro drėkintuvas Medisana AH 662 - netriukšmingas ir energiją taupantis prietaisas su mikro išpurškimu bei aromoterapijos funkcija skirtas aptarnauti 8 m2 plotą. 
30,70 € 43,86 € -30%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Oro drėkintuvas su aromaterapijos funkcija AirNaturel Orion
Ekonomiškas ir efektyvus, ypač tylus oro drėkintuvas su aromaterapijos funkcija skirtas aptarnauti didesnį plotą (iki 50m2).
109,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Oro drėkintuvas Beurer LB44
AKCIJA!
Oro drėkintuvas Beurer LB44
Ultragarsinis oro drėkintuvas, vandens rezervuaro talpa - 2,8L, drėkintuvo aptarnaujamas plotas - 25m², galingumas - 25W.
60,30 € 67,00 € -10%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Elektroninis drėgmės reguliatorius - higrostatas oro drėkintuvams
Elektroninis drėgmės reguliatorius - higrostatas skirtas reguliuoti oro drėkintuvo darbą - įjungti kai drėgmė sumažėja ir išjungti, kai drėgmė padidėja.
39,99 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Filtras AirNaturel Gota oro drėkintuvui
Mineralinis filtras skirtas naudoti su oro drėkintuvu AirNaturel Gota. Rekomenduojama pakeisti, kas 4-6 mėnesius naudojimo.
11,50 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Filtrų komplektas AirNaturel Orion oro drėkintuvui
Filtrų komplektas skirtas naudoti su oro drėkintuvu AirNaturel Orion. Komplekte 2 filtrai. Filtrus rekomenduojama keisti kas 2-4 mėnesius, priklausomai nuo vandens kietumo ir teršalų kiekio ore.
24,90 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Rodoma 1 - 12 iš 12 prekių
Oro drėkintuvai

Oro drėkintuvai: galimybė ar būtinybė?

Vėsiuoju metų laiku, kai aktyviai apšildomi namai bei kiti pastatai, daugelis žmonių skundžiasi itin sausomis lūpomis, apsukintu kvėpavimu, sausa oda, o kartais net ir nuotaikos nebūvimu. Žinoma, šiuos simptomus gali sukelti labai daug skirtingų priežasčių, tačiau kartais dažniausia priežastis yra pati elem...

Oro drėkintuvai: galimybė ar būtinybė?

Vėsiuoju metų laiku, kai aktyviai apšildomi namai bei kiti pastatai, daugelis žmonių skundžiasi itin sausomis lūpomis, apsukintu kvėpavimu, sausa oda, o kartais net ir nuotaikos nebūvimu. Žinoma, šiuos simptomus gali sukelti labai daug skirtingų priežasčių, tačiau kartais dažniausia priežastis yra pati elementariausia. Sausas oras. Būtent oro drėkintuvas gali padėti išspręsti sauso oro problemą namuose. Verslininkai pastebėjo, kad pagerinus mikroklimatą darbuotojai dirba kur kas našiau, efektyviau siekia rezultatų. Panašiai elgtis reikėtų ir namuose. Oro drėkintuvas gali kur kas labiau pagerinti gyvenimo kokybę ir net padėti išspręsti rimtas lėtines ligas. Kartais genialiausias atsakymas yra paprasčiausias.


Sauso oro priežastis

Dažniausiai sausas oras namuose bei biuruose juntamas žiemos metu, kai aktyviai apšildomos patalpos. Natūralu, kad sklindanti šiluma tuo pačiu sausina orą. Daugelis žmonių stengiasi kuo dažniau vėdinti kambarius ir tikisi, kad tai gali padėti sumažinti sauso oro pajėgumus. Visgi, turimai rodo, kad šaltas oras turi gana mažai drėgmės. Taigi, taip atšaldysite patalpą, tačiau nuo to ji netaps drėgnesnė ir gaivus oras vėl greitai virs sausu ir gal kiek nemaloniu. Juolab, kuo didesnis skirtumas tarp lauke ir patalpoje vyraujančios temperatūros – tuo drėgmės lieka mažiau. O juk būtent itin vėsiomis dienomis kūrenama labai aktyviai. Galiausiai, rezultatas toks, kad sausas oras namuose sukelia diskomfortą ir kovos priemonės nepadeda pasiekti norimo rezultato.


Sauso oro problemos žmogaus organizmui ir namams

Žinoma, sausas oras nesukels kažkokių labai didelių sveikatos sutrikimų, tad nereikia į jį žiūrėti su labai didele baime. Tačiau net ir mažiausi dirgikliai gali prisidėti prie lėtinių ligų atsiradimo. Juolab, sausa oda erzina daugelį. Investuojate didelius pinigus į drėkinančius kremus, tačiau vistiek nepavyksta jos atgaivinti. O kartais paprasčiausias oro drėkintuvas gali padėti susitvarkyti su drėgnos odos problema.

Kai namuose oras labai sausas – džiūsta ne tik oda, tačiau taip pat atsiranda pleiskanų, daugelis skundžiasi džiūstančių akių dirginimu, net suprastėja miegas, kartais kyla nervinis niežulys. Verta akcentuoti, kad sausame ore kur kas geriau gyvena bakterijos bei virusai. Taip pat ir vabaliukai, pavyzdžiui blakės, kurios labai mėgsta sausumą bei šilumą. Tai joms puiki vieta veistis.

Didelis namų sausumas kenkia ir patiems namams, kurie gali deformuotis. Pavyzdžiui, jeigu baldai nebuvo labai gerai išdžiovinti – dėl per didelio sausumo gali pakisti jų išvaizda. Atrodo smulkmenos, tačiau labai reikšmingos ir galinčios labai pakoreguoti žmogaus gyvenimo kokybę.


Oro drėkintuvo nauda

Oro drėkintuvai gali kardinaliai pakoreguoti Jūsų gyvenimo kokybę. Biomed.lt orientuojasi į skirtingų žmonių poreikius, todėl siūlo labai platų skirtingų drėkintuvų pasirinkimą, kad kiekvienas susirastų tokį, kuris tinka labiausiai.

Jeigu gyvenate Vilniuje – tokiu atveju prekę galite atsiimti mūsų biure. Jeigu gyvenate kituose Lietuvos miestuose, pavyzdžiui, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir kituose, mažesniuose Lietuvos miesteliuose – prekės bus atsiunčiamos paštu. Bet kuriuo atveju užsisakius oro drėkintuvą nereikės ilgai laukti, kol jis pasieks Jūsų namus ir pradės gerinti gyvenimo kokybę.


Geriausio drėkintuvo paieškos

Ieškodami tinkamiausio drėkintuvo  įvertinkite šiuos aspektus: tipai (jonizuojantis oro drėkintuvas, ultragarsiniai, ir kt), gamintojas (Airnaturel, Medisana, Vitammy, Beur ir kt.), kaina (kainos internetu visada mažesnės, nes Jūsų laukia nuolaidos bei akcijos), išdrėkinamo vandens našumo kiekis (nauda geresnė, kuo kiekis didesnis), automatika (patalpų drėkintuvas gali pats koreguoti kokio intensyvumo drėkinimas reikalingas),  akustika (kambario oro drėkintuvas gali veikti be jokio garso ir gali šiek tiek skleisti garsus. Natūralu, kad kūdikiams reikalingas itin tyliai veikiantis prietaisas). Oro drėkiklis nėra sudėtinga sistema, tačiau kuo daugiau galimybių įvertinsite – tuo tinkamesnį pavyks atrasti. Plačiau aprašėme kokius kriterijus reikia įvertinti norint susirasti tinkamiausią drėkintuvą. Straipsnį galite rasti čia.


Oro drėkintuvas ofisui ir namuose. Kada jis yra būtinas?

Gydytojai tikina, kad norint gyventi komfortabiliai – patalpoje turi vyrauti 40-60 % oro drėgmė. Tiesa, tyrimai rodo, kad jeigu vasaros metu pavyksta pasiekti šį skaičių – vėsiuoju metų laiku jis labai krenta ir pas gydytojus plūsta peršalimu sergantys ligoniai, kurie su tinkamai drėkindami kambarį galėjo išvengti ligų. Pats paprasčiausias būdas įsitikinti, ar Jums reikalingas oro drėkintuvas – jonizatorius yra drėgmės išmatavimas. Tam nereikalingas sudėtingas ir įmantrus prietaisas. Bet kuriame prekybos centre rasite pirkti specialius įrenginius, kurie kainuoja vos kelis eurus. Pastačius savo namuose reikia palaukti kelias valandas. Praėjus šiam laiko tarpui matysite, koks drėgnumas vyrauja jūsų namuose. Žinoma, oras gali būti ne tik per sausas, tačiau tuo pačiu ir per drėgnas, tad toks matavimas yra labai reikalingas ir turi būti atliekamas reguliariai. Žinoma, jeigu norite pamatyti tikslius rezultatus, tokiu atveju nestatykite matavimo prietaisų greta langų, vonios patalpoje arba greta radiatorių. Geriausia – viduryje kambario. Tokiu atveju pavyks pamatyti realų drėgmės lygį.

Taigi, jeigu Jūsų namuose arba biure drėgmės lygis yra mažesnis nei 40 % - tokiu atveju Jums reikalingas ultragarsinis oro drėkintuvas. Jeigu drėgmės lygis yra aukštesnis nei 60 % - tokiu atveju rekomenduojamas oro sausintuvas.


Kambario drėkintuvai ir jų nauda

Tiek ofisui, tiek namams oro drėkintuvas gali būti beveik gyvybiškai reikalingas. Daugiafunkcinis drėkintuvas gali panaikinti ilgai Jus kankinančias lėtines ligas ir kur kas labiau pagerinti gyvenimo kokybę. Taigi, abstrakčiai ir konkrečiai, kodėl oro drėkintuvas-difuzorius su jonizatoriumi tiek vaikams, tiek suaugusiems yra toks būtinas, kai oras namuose yra sausas?

 1. Kadangi patalpos tampa kur kas drėgnesnės – nosis ir akys tampa nebe tokios sausos, žmogus jaučiasi kur kas geriau.
 2. Oro drėkintuvas su eteriniais aliejais taip pat padeda panaikinti ir nemalonias sausos odos problemas. Daugelis perka brangius kremus bandydami odai suteikti kur kas daugiau drėgmės. Išeitis – tinkamas drėgmės sklaidytuvas.
 3. Oro drėkintuvų tipai yra skirtingi, tačiau visi jie padeda sumažinti tikimybę susirgti gripu. Kuomet oras yra tinkamos drėgmės – kur kas paprasčiau panaikinti virusus bei bakterijas. Net ir šaltasis metų sezonas gali sėkmingai paeiti be jokių peršalimo problemų.
 4. Oro aromatizatorius padeda kur kas lengviau užmigti. Tuo pačiu miegas tampa kur kas malonesnis ir gilesnis. Jeigu skundžiatės nemiga – to priežastis gali būt per sausas oras.
 5. Ofisui oro drėkintuvas yra būtinas, kadangi jis padeda būti kur kas produktyvesniu. Tai įranga, kuri būtina norint garantuoti ergonomišką vietą darbuotojui.
 6. Reguliarus drėkintuvo naudojimas padeda sumažinti ir dulkių koncentraciją ore. Panaikinus dulkes galima išvengti lėtinių kvėpavimo takų ligų.
 7. Jeigu aromatizatorius naudingas ir reikalingas tik žmonėms, tai pats oro drėkintuvas gali padėti sumažinti baldų bei sienų, grindų deformaciją, kuri dažnai atsiranda dėl per sauso oro.

Tinkamas oro drėkintuvas gali labai pagerinti Jūsų gyvenimo kokybę. Vietoj to, kad pirktumėte brangius kremus ir brangius vaistus – įsigykite drėkintuvą, kuri gali kardinaliai pakeisti jūsų gyvenimą: tiek išvaizdą, tiek sveikatą. Juolab, oro drėkintuvo priežiūra yra paprasta, nereikalauja nei laiko, nei papildomų investicijų, tad vertinkite galimybes ir gyvenkite komfortabiliai.


„Biomed“ oro drėkintuvai

Parduodamas oro drėkintuvas bei difuzorius leis  gyventi kur kas komfortabiliau bei pamiršti ligas. Atsiliepimai prekių puslapiuose yra puikus būdas susižinoti, ką apie konkretaus gaminio funkcijas galvoja jį jau įsigiję klientai. Biomed aromatizatorius kainuoja pigiau nei kitose prekybos vietoje, tad jeigu esate taupus žmogus, kuris nori gauti kokybišką įrenginį – siūlome pirkti pas mus. Akcija leis sutaupyti pinigų, tačiau ne kokybę. Vilniuje prekės gali būti pristatomos iki Jums patogios vietos arba galite jas atvykti paimti pats mūsų biure, o kitus Lietuvos miestus drėkintuvai yra siunčiami.

 • Biomed suteikia galimybę grąžinti oro drėkintuvą jeigu gauta produkcija nepatenkino Jūsų poreikių. Orientuodamiesi į tikslumą detaliai aprašomi drėkintuvai, kurie padeda įvertinti stipriąsias bei silpnąsias puses ir pasirinkti tą gaminį, kuris visapusiškai patenkins Jūsų poreikius.
 • Prekės pristatomos vos per kelias dienas, kad nereikėtų ilgai laukti, kol Jūsų namuose bus sukurtas tinkamas mikroklimatas. Jeigu gyvenate Vilniuje – tokiu atveju galite atvykti į biurą ir atsiimti prekes dar greičiau. Nelaukite ir pradėkite gyventi kokybiškai dabar.
 • Biomed stengiasi išlaikyti mažą kainą net ir tokiu atveju, kai siūlo aukščiausios kokybės produkciją. Tai reiškia, kad nuolatos vertinami konkurentų pasiūlymai ir į juos atsižvelgiant pasiūlomi dar mažesni ir dar labiau klientui tinkantys kainoraščiai.
 • Siūlomi tik žinomiausių gamintojų drėkintuvai bei difuzoriai, kurie puikiai veikia, yra funkcionalūs ir atitinka net ir pačių išrankiausių klientų poreikius. Gaminiams suteikiama garantija, kuri padeda dar labiau pasitikėti gaminiais.

Oro drėkintuvai nėra prabangos priemonė. Kiekvienas, kuris nori gyventi jaukiai bei maloniai turėtų pasirinkti kokybiškus oro drėkintuvus, kurie gali padėti tiek namams tiek biurui suteikti kur kas daugiau jaukumo ir padėti organizmui kur kas geriau jaustis. Šį įranga biuruose pasirenkama jau gana seniai, kadangi daugelis žmonių tikina pastebėję kad tinkamas oro drėgnumas užtikrina ir didesnį produktyvumą. Tuo tarpu namuose vis dar atrodo keista pirkti tokius įrenginius, kurie kvepia prabanga. Visgi, ateitis yra šiandien ir tik tinkamai apsirūpine reikalingais prietaisas galite būti tikri, kad jie visapusiškai patenkins Jūsų poreikius ir  leis pamiršti diskomfortą, kurį sukelia, atrodo, paprasčiausias oras.

Daugiau