Prekių kategorijos

Oro valytuvai, oro jonizatoriai 

Oro valytuvai

Oro valytuvas – dažnas įrenginys namuose, kurių gyventojai alergiški namų dulkėms, pelėsiui ar kitoms kenksmingoms oro dalelėms. Nuolatos įjungti gero kokybės oro valytuvai- sterilizatoriai pasižymi didele nauda orui namuose.  Oro sterilizatorius ištisai valo orą pro specialius viduje įmontuotus anglies bei antibakterinius filtrus, todėl ilgainiui buitinis oro valytuvas namuose pakeičia visą seną užterštą orą gaiviu ir švariu.

 

Kitas oro valytuvų pranašumas – tai, kad šis įrenginys yra tylus, todėl net pamiršite, kad jūsų kambaryje įjungtas oro sterilizatorius. BioMed.lt – tai puiki proga internetu įsigyti oro valytuvą ir savo būstui. Daugeliui kyla kausimas, kokį oro valytuvą pasirinkti. Geriausias buitini valytuvas Jūsų namams priklauso nuo būsto ploto, norimų funkcijų ir filtrų, esančių šiame  įrenginyje. Mes prekiaujame Medisana, AllerDmx ir Winix oro valytuvais puikia kaina, o su akcija šią prekę galite įsigyti dar geresnėmis sąlygomis. Šių gamintojų oro valytuvai turi puikius atsiliepimus iš mūsų klientų – kviečiame ir Jus palikti savo nuomonę apie įsigytą įrenginį oro valymui namuose.
Oro jonizatoriai - valytuvai (2in1)

Oro jonizatorius – tai priemonė namams, kurios dėka namų oras yra nuolatos valomas, drėkinamas, palaikomas kuo sveikesnis. Oro jonizatoriai (valytuvai) naudingi tų žmonių sveikatai, kurie yra itin jautrūs ir alergiški ore esančioms dalelėms – dulkėms, gyvūnų plaukų ar odos mikroplaušeliams, pelėsiui ir t.t. Oro valytuvas/jonizatorius ne tik išsiskiria didele nauda, bet ir jo veikimo principas visai nesudėtingas – jame įtaisytas aktyvuotos anglies filtras, kuris puikiai valo orą ir jame esančias kenksmingas daleles. Paprastas oro jonizatorius taip pat į aplinką paleidžia neigiamuosius jonus, kurie neutralizuoja teigiamuosius jonus, kurie ir yra atsakingi už mūsų sveikatos problemas.

 

BioMed.lt svetainėje internetu rasite įvairių sveikatingumo įrenginių, tarp jų ir oro jonizatorių. Prekiaujame Airnaturel ir Lanaform jonizatoriais – šie gamintojai didžiuojasi puikiais atsiliepimais iš klientų visame pasaulyje.  Džiaukitės šio namų įrenginio nauda nusipirkę oro jonizatorių su akcija! Savo prekėms nuolatos taikome nuolaidas, kurių metų nedidelė kaina leidžia įsigyti mūsų sveikatai naudingas prekes. Pas mus parduodamas namų oro jonizatorius leis vėl pajausti gaivų ir lengvą orą namuose ir džiaugtis pasibaigusiomis alergijomis.
Filtrai ir kiti priedai
Šioje kategorijoje rasite būtinus priedus namų mikroklimato įrenginiams (filtrai oro valytuvams – jonizatoriams). BioMed.lt internetu galite patogiai įsigyti šiuos priedus. Pas mus parduodami filtrai oro valytuvams tinka Medisana bei Airnaturel oro valymo įrenginiams, kurių patrauklios kainos nudžiugins kiekvieną. 
Oro valytuvas - jonizatorius AirNaturel Buldair
Kompaktiškas ir modernus oro valytuvas su oro jonizatoriumi bei kvapiųjų eterinių aliejų difuzoriumi, skirtas aptarnauti iki 15m2 patalpas. 
63,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Oro valytuvas Medisana AIR
AKCIJA!
Oro valytuvas Medisana AIR
Oro valytuvas MEDISANA AIR - kvėpuojamo oro kokybę gerinanti prietaisas. Su šiuo valytuvu patalpose išvalomos kietosios dalelės, dulkės, žiedadulkės, bakterijos ir kiti nemalonūs ar kenksmingi kvapai. 
50,50 € 72,14 € -30%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Dulkių erkučių naikinimo prietaisas Aller DMX
AKCIJA!
Dulkių erkučių naikinimo prietaisas Aller DMX
Efektyvus, netoksiškas ir bekvapis dulkių erkučių šalinimo prietaisas, kuris išvalys jūsų namus nuo dulkių erkučių, bei sumažins ar visiškai panaikins astmos bei alerginius simptomus.
26,36 € 32,95 € -20%
7-8 darbo dienos
Užsisakyti
Oro valytuvas - jonizatorius AirNaturel Venga
Oro valytuvas AirNaturel Venga su Actiplus® technologija ir jonizatoriumi, kuriame įmontuoti aukščiausios kokybės vokiški filtrai puikiai tiks patalpoms iki 40 m² aptarnauti.
249,00 €
7-8 darbo dienos
Užsisakyti
Ultragarsinis druskos difuzorius Saltair
Druskos difuzorius Saltair – veiksminga haloterapija jūsų namuose. Šis prietaisas leis pilnai išnaudoti druskos gydomąjį poveikį. Skirta naudoti patalpoms iki 15m². Ultragarsas skaido druskos tirpalą į 1-5μm dydžio dalelytes, sukurdamas aplinką, artimą druskos kambariams.
169,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Oro valytuvas WINIX P150
Oro valytuvas su trigubo filtravimo technologija valo orą nuo dulkių, žiedadulkių, pelėsio sporų, bakterijų, toksinų ir nemalonių kvapų. Skirtas aptarnauti patalpas iki 35m².
299,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Oro valytuvas WINIX P450
Oro valytuvas su trigubo filtravimo technologija valo orą nuo dulkių, žiedadulkių, pelėsio sporų, bakterijų, toksinų ir nemalonių kvapų. Skirtas aptarnauti patalpas iki 98m². Komplekte nuotolinio valdymo pultas.
455,00 €
7-8 darbo dienos
Užsisakyti
Oro valytuvas WINIX P300
Oro valytuvas su trigubo filtravimo technologija valo orą nuo dulkių, žiedadulkių, pelėsio sporų, bakterijų, toksinų ir nemalonių kvapų. Skirtas aptarnauti patalpas iki 68m². Komplekte nuotolinio valdymo pultas.
345,00 €
7-8 darbo dienos
Užsisakyti
Oro valytuvas-jonizatorius LANAFORM Full Tech Filter
Padės Jums išvengti kvėpavimo takų problemų, kurias sukelia dulkės, tarša, žiedadulkės, bakterijos, virusai ir kiti alergenai.
239,00 €
7-8 darbo dienos
Užsisakyti
Filtras AirNaturel Buldair oro drėkintuvui - jonizatoriui
Dvigubas HEPA ir aktyvuotos anglies filtras su kvapiųjų eterinių aliejų difuzoriumi skirtas naudoti su oro drėkintuvu - jonizatoriumi AirNaturel Buldair. Rekomenduojama pakeisti kas 6 mėnesius naudojimo.
17,99 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Filtras Medisana AIR oro valytuvui
Antibakterinis filtras skirtas naudoti su oro valytuvu Medisana AIR.
10,50 €
2-3 darbo dienos
Užsisakyti
Rodoma 1 - 11 iš 11 prekių
Oro valytuvai, oro jonizatoriai
Kartais neužtenka tik nuvalyti dulkes nuo spintelių ar kitų namų paviršių, nes dulkės ir kiti nešvarumai kaupiasi tarp knygų, ant įvairių statulėlių, gėlių. Ką jau kalbėti apie vietas už spintelių ar lovų, kur ranka su šluoste patenka tikrai retai. Štai kodėl oro jonizatoriai valytuvai gali tapti puikiu pagalbininku kovojant su dulkėmis, virusais, žiedadulkėmis ir kitais mūsų namuose atsirandančiais nešvarumais. 
Visos šios minėtos medžiagos Jums arba Jūsų artimiesiems gali sukelti kvėpavimo sutrikimus arba alergijas, todėl oro valytuvai jonizatoriai yra itin reikalingi ir naudingi daiktai, kurie pasirūpins Jūsų namų švara. Užsisakykite oro valytuvą - jonizatorių internetu ir džiaukitės namuose esančia švara bei gaiva. Visos mūsų prekės, o kartu ir jonizatoriai - oro valytuvai pateikiami su kaina. Galite rinktis ne tik pagal techninius parametrus, bet ir pagal kainas. Taip pat dažnai taikome akcijas, dėl to galite rasti kokybiškų, gerų oro valytuvų jonizatorių tikrai gera kaina.