Prekių kategorijos

Masažinės sėdynės, kėdės 

Masažinė sėdynė Medisana MCH
Masažinė sėdynė MEDISANA MCH pritaikyta naudoti ne tik automobilyje, tačiau ir namuose. Sėdynė gali masažuoti sprando, viršutinę, apatinę nugaros dalis bei sėdmenų sritį.
30,70 € 45,82 € -33%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Masažinė sėdynė Medisana MCN Pro Shiatsu
Masažinė sėdynė Medisana MCN Pro Shiatsu turi net 3 masažo tipus, 3 intensyvumo lygius bei papildomą šildymo funkciją. Lengvai valdomas sėdynės pultas.
110,00 € 174,60 € -37%
2-3 darbo dienos
Užsisakyti
Masažinė sėdynė Medisana MC 825 Shiatsu
Masažinė sėdynė MEDISANA MC 825 SHIATSU - tai tris masažo tipus turinti masažinė sėdynė, kurios dėka Shiatsu, taškiniais arba sukamaisiais judesiais gali būti atliekamas kombinuotas sprando, viršutinės nugaros dalies ir apatinės nugaros dalies masažas. Sėdynės dėka reguliuojamas kaklo srities masažas. 
168,00 € 268,00 € -37%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Masažinė sėdynė Medisana MC 822 Shiatsu
Masažinė sėdynė MEDISANA MC 822 SHIATSU - tai tris masažo tipus turinti prekė, kurios dėka Shiatsu, taškiniais arba sukamaisiais judesiais gali būti atliekamas kombinuotasis sprando, viršutinės nugaros dalies ir apatinės nugaros dalies masažas. Sėdynė taip pat turi šildymo funkciją.
153,00 € 259,00 € -41%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Masažinė SHIATSU sėdynė LANAFORM Excellence
AKCIJA!
Masažinė SHIATSU sėdynė LANAFORM Excellence
Įvairių masažo technikų pagalba Jūs iš karto pajusite, kaip atsipalaiduoja Jūsų nugara, kaklas, pečiai, juosmens sritis bei šlaunys.
239,00 € 299,00 € -20%
7-8 darbo dienos
IŠPARDUOTA
Masažinė sėdynė Beurer MG155
Masažinė sėdynė turi 3 masažo programas, bei 2 intensyvumo lygius. Šildymo funkcija gali būti naudojama masažuojantis arba atskirai. Tinkama naudoti ant visų sėdynių, tiek automobilyje, tiek namuose.  
39,90 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Masažinė sėdynė Beurer MG260
Masažuoklis su 4 masažinėmis galvutėmis ir 3D sukimosi technologija. Raminantis sukamųjų judesių masažas atpalaiduos kaklą, nugarą ir sėdynę.  
225,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Masažinė sėdynė Beurer MG295
Masažuoklis su 4 masažinėmis galvutėmis ir 3D sukimosi technologija. Raminantis sukamųjų judesių ir giluminis 3D nugaros masažai atpalaiduos kaklą ir nugarą.  
242,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Masažinė sėdynė Medisana MC 830 Gel
AKCIJA!
Masažinė sėdynė Medisana MC 830 Gel
Masažinė sėdynė MEDISANA MC 830 GEL - sėdynė turinti net 3 masažavimo intensyvumo lygius. Ji pagaminta iš aukštos kokybės Technogel® medžiagos. Su šia sėdyne galima masažuoti visos, viršutinės dalies ir apatinės nugaros dalies sritis. 
83,99 € 123,51 € -32%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Masažinė sėdynė Beurer MG300
Atpalaiduojantis 4 ratukų masažas, automatinė kūno skanavimo funkcija. Shiatsu, vibracinis, taškinis ir išilginis masažai.  
245,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Masažinė sėdynė Lanaform Tonic Mass
Masažuoklis su 9 masažuojančiomis galvutėmis nugaros masažui. Itin tinka, sėdimą darbą dirbantiems ir daug sėdintiems žmonėms.
78,00 €
7-8 darbo dienos
IŠPARDUOTA
Masažinė sėdynė Lanaform Back Massager
Vibracinis nugaros masažuoklis su 5 masažo galvutėmis ir šilumos terapijos funkcija
49,00 €
7-8 darbo dienos
Užsisakyti
Masažinė sėdynė Lanaform Home Mass
Nepakartojamas atpalaiduojantis 3 rūšių Shiatsu masažas su 4 besisukančiomis masažo galvutėmis bei reguliajama masažo vieta. 
169,00 €
3-4 darbo dienos
Užsisakyti
Masažinė sėdynė Lanaform Sweet Mass
Dviejų skirtingų Shiatsu masažo tipų nugaros masažuoklis su net 12 masažuojančių galvučių. Galima naudoti automobilyje.
126,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Masažinė sėdynė Lanaform Relax Mass
AKCIJA!
Masažinė sėdynė Lanaform Relax Mass
Shiatsu tipo nugaros masažuoklis su 2 masažuojančiomis galvutėmis skirtas atpalaiduoti įsitempusią nugarą, bei masažuoti šlaunis.
91,00 € 114,00 € -20%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Rodoma 1 - 15 iš 15 prekių
Masažinės sėdynės, kėdės

Paradoksalu, tačiau šiuo metu ypač greitas gyvenimo ritmas konkuruoja su sėdimu darbu. Jo pasekmė didžiajai daliai žmonių – nugaros, kaklo, juosmens skausmas. Nuolatinis arba ypač stiprus ir staiga atsirandantis skausmas šiose kūno dalyse trukdo kokybiškai judėti, sukelia daug diskomforto, o negydomas gali tik stiprėti. Tačiau ką daryti, jeigu nugaros, kaklo, sėdmenų ar juosmens skausmas nedingsta, naudojami tepalai ir geliai nieko nepadeda, o dirbti sėdimą darbą ar vairuoti automobilį vis tiek reikia? Siūlome Jums išeitį – masažines sėdynes. Tokios kėdės-krėslai leidžia žmogui taisyklingai sėdėti, prisitaiko prie stuburo, kaklo, juosmens formų, masažuoja ir taip mažina nemalonius pojūčius. Masažinės sėdynės gali būti naudojamos tiek namuose, tiek automobilyje, tiek darbe. Išlaikyti fizinį aktyvumą visą dieną bus žymiai paprasčiau, jeigu sėdėsite patogiose kūną švelniai atpalaiduojančiose kėdėse arba krėsluose. Visos masažinės sėdynės yra lengvai uždedamos ant paprastos kėdės, sofos ar automobilio sėdynių, todėl visai nesunkiai jas galėsite pasiimti kartu ten, kur norėsite prisėsti ilgesniam laikui. Nesiramstykite dešimtimis pagalvių grįžę namo po sunkaus darbo ir jauskite komfortą, kol dirbate prie kompiuterio – rinkitės masažines sėdynes arba krėslus (atskirai pastatoma masažinė kėdė).

 

Masažinės sėdynės automobiliui, darbui ar tiesiog poilsiui yra paremtos specialiu atliekamu masažu nugaros, kaklo, juosmens, sėdmenų, sprando ir kitoms sritims. Produkto viduje suprojektuoti specialūs varikliukai. Dirbdami jie veikia nugaros, kaklo ar kitas kūno vietas, kuriose juntamas skausmas, taip jas atpalaiduodami bei tonizuodami. Priklausomai nuo juntamo skausmo ir poreikių, galima pasirinkti įvairias programas ir skirtingo intensyvumo lygio masažą.

 

Masažinės sėdynės arba atskirai pastatomi masažiniai krėslai atlieka įvairių sričių masažą:

- sprando;

- viršutinės bei apatinės nugaros dalies;

- sėdmenų;

- kaklo;

- pečių;

- juosmens.

 

Dabar prekyboje yra visai elementarių, kelias pagrindines funkcijas turinčių masažinių sėdynių ir ypač profesionalius masažus atliekančių masažinių kėdžių bei krėslų. Nuo kiekvieno žmogaus individualių poreikių ir galimybių priklauso, kokią sėdynę jam įsigyti. Visgi, jeigu ieškote išskirtinio atsipalaidavimo būdo galite išmėginti masažines sėdynes su šildymu. Maloni šiluma užplūstanti kūno vietas sėdint padės pamiršti visus rūpesčius ir skausmus. Taip pat užsienio gamintojai siūlo masažines sėdynes, kuriomis atliekamas Shiatsu taškinis arba sukamasis masažas (unikalus Shiatsu masažuoklis).

 

Elektroninėje medicinos priemonių parduotuvėje „Biomed“ galite rinktis patikimų ir pasaulyje jau įvertintų užsienio gamintojų masažuoklius ant kėdės bei masažuojančius mašinų sėdynių užvalkalus:

- Medisana;

- Lanaform;

- Beurer;

- Lufthouse.

 

Modernaus dizaino, daugiafunkcinė masažinė sėdynė yra aptraukta mažai priežiūros reikalaujančiu audiniu, tad baimintis, kad medžiaga greitai išdils ar išsipurvins – neverta. Tai ypač aktualu vairuojantiems žmonėms. Masažinės sėdynės pritaikytos ir automobiliui. Masažuojantys sėdynių užvalkalai internetu parduodami ne tik naudojimui namuose, bet ir automobilyje. Tai puiki dovana žmonėms, kurių darbas už vairo: tolimųjų reisų vairuotojams, kurjeriams, taxi vairuotojams ir kitiems, kurie didelę dienos dalį praleidžia mašinoje. Masažuojantys automobilių sėdynių užvalkalai nudžiugins kiekvieną.

 

Bene vieni paklausiausių mūsų produktų – kompanijos „Medisana“ masažinės sėdynės „Medisana MC 825“, „Medisana MCN“ ir „Medisana MCH“. Platus pasirinkimas internetu, tinkamas įvairių poreikių turintiems asmenims. O tiems, kurie svajoja apie aukščiausios klasės masažą tiesiog namuose ar biure, puikiai tiks masažinis krėslas „LuftHouse“.

 

Kviečiame atsipalaiduoti sėdint šiuolaikiškuose masažiniuose krėsluose ar masažinėse sedynėse. Šiuolaikiškas dizainas, komfortas bei pagalba pavargusiai nugarai, kaklui, sėdmenims, pečiams, juosmeniui, - visa tai gausite įsigiję Jums patinkančią masažo sėdynę. Masažinis krėslas kaina pranoksta sėdynes, tačiau jo sukuriamas poveikis ir funkcijų gausa yra verti šių pinigų. Įsigykite naujas, bandymais patikrintas masažo kėdes, krėslus ar sėdynes gera kaina. Taip pat galite pasinaudoti specialia akcija. Sutaupykite ir mėgaukitės. Užsakymų pristatymas visoje Lietuvoje – Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys ir mažesni miestai ir miesteliai.

 

Daugiau informacijos apie kainas, akcijas, pristatymo sąlygas, gamintojus – susisiekus su „Biomed“ komanda.