Prekių kategorijos

Ventiliatoriai 

Stalinis ventiliatorius AirNaturel Naos
Nedidelis, bet galingas stalinis ventiliatorius, galintis aptarnauti net iki 20m2 patalpą, idealus tiek namuose, tiek ir biure, kai reikia nedidelio, bet efektyvaus vėsinimo sprendimo.
75,00 €
7-8 darbo dienos
Užsisakyti
Besisukiojantis ventiliatorius AirNaturel FanTastic
Estetiškas ir galingas besisukiojantis ventiliatorius su įmontuotu laikmačiu, termometru ir trimis greičiais. Skirtas naudoti patalpose iki 20m2.
109,00 €
7-8 darbo dienos
Užsisakyti
Besisukiojantis grindinis ventiliatorius AirNaturel Venturi
Stilingas, elegantiškas bei galingas, valdomas nuotolinio valdymo pulteliu, grindinis besisukiojantis ventiliatorius, skirtas aptarnauti patalpas iki 30m2.
129,00 €
7-8 darbo dienos
Užsisakyti
Rodoma 1 - 3 iš 3 prekių
Ventiliatoriai

Ventiliuoti orą patalpose būtina ne tik per didžiuosius karščius. Ventiliatoriaus pagalba efektyviai pašalinsite panaudotą orą ir pakeisite jį lauko oru, kuris neturi junginių, neigiamai veikiančių žmogaus sveikatą. Grynas oras turi daugiau deguonies, o tokiu oru kvėpuojantys žmonės pasižymi darbingumu, gera nuotaika ir žvalumu.

Ventiliatoriai gali būti pačių įvairiausių tipų ir panaudojami pagal galimybes.

Mes siūlome Airnaturel firmos produkciją:

  • staliniai ventiliatoriai;

  • besisukiojantys ventiliatoriai.

Airnaturel gamina ekonomišką ir tylią produkciją, puikiai tinkančią naudoti tiek biure, tiek vaikų kambaryje. Ventiliatoriai, turintis įvairių papildomų funkcijų, tokių kaip laikmatis ar termometras – dar malonesniam Jūsų darbui ar poilsiui.

BioMed.lt siūlo Jums išbandyti efektyvias ir veiksmingas patalpų ventiliavimo priemones. BioMed.lt - visada gera kaina.