Prekių kategorijos

Fiziniam aktyvumui 

Žingsniamačiai

Priemonės, matuojančios nueitą kelią, sudegintas kalorijas, ėjimo greitį vadinamos žingsniamačiais. Tai – modernus aparatas, ypač tinkantis prie šiuolaikinio žmonių gyvenimo ritmo. Nuolatinė kontrolė kad ir kur beeitumėte – su žingsniamačiais seksite savo judesius ir išnaudojamą energiją. Didelė dalis gamintojų dabar siūlo aparatus, kurie matuoja ne vien žingsnius. Kai kuriuose žingsniamačiuose yra ir papildomų funkcijų: pulso matuoklis, žadintuvas, miego sekiklis ir pan. Priklausomai nuo prietaiso atminties dydžio, savo nueitą kelią, greitį ar sudegintas kalorijas galima matyti intervale nuo kelių dienų iki dviejų savaičių.

 

Pagrindinis žingsniamačio tikslas – fiksuoti fizinį žmogaus aktyvumą. Kompaktiškas prietaisas gali būti pasiimamas kartu, kad ir kur beeitumėte. Šiuolaikiškas įrenginio dizainas tiks ne tik prie sportinės aprangos, bet galės tapti stilingu kiekvienos dienos aksesuaru.

 

Pagrindinės žingsniamačio funkcijos:

- matuoti žingsnius;

- fiksuoti nueitą atstumą bei vidutinį greitį;

- nustatyti sudegintų kalorijų kiekį.

 

Žingsniamačiai yra maži ir lengvi, tad toks prietaisas matuoti žingsniams gali būti imamas kasdien tiesiog į rankinuką, kišenę ar sportinį krepšį. Kai kurie aparatai yra pakabinami ant kaklo arba prisegami prie marškinių, kelnių kišenės ir pan. Ypač modernūs žingsniamačiai dedami ant rankos kaip įprasta apyrankė.

 

Kartą įsigijus žingsniamatį su juo matuosite ne vien treniruočių laiką, nubėgtą ar nueitą atstumą, bet ir kiekvienos dienos energijos kiekį. Beveik visi šiuolaikiniai žingsniamačiai yra su atmintimi, tad savo rezultatus matysite nedideliame, tačiau ryškiame ekrane. Sekti savo vidutinį bėgimo, ėjimo greitį bei sudegintas kalorijas dar niekada nebuvo taip paprasta.

 

Pradėjus naudotis tokia priemone, Jums reikės įvesti tam tikrus parametrus, kuriuos vėliau žingsniamatis naudos, siekdamas apskaičiuoti padarytų žingsnių kiekį, vidutinį greitį ar sudegintas kalorijas.

 

Reikalingi žmogaus duomenys:

- ūgis;

- svoris;

- žingsnio ilgis.

 

Nors pagrindinė prietaiso paskirtis matuoti žingsnius bei sudegintus riebalus, jo pagalba nesudėtinga apskaičiuoti žingsnius vaikštant namuose, darbe, lipant laiptais ir pan.

 

Dėl specialios technologijos distanciją, vidutinį trajektorijos įveikimo greitį bei sudegintus riebalus fiksuojantis prietaisas gali turėti ir papildomų nustatymų. Populiariausia funkcija – laikrodis. Taip pat prietaisas gali būti su kalorijų skaičiuokle (išsami sudegintų riebalų statistika), su pulsometru (matuojamas žmogaus pulsas), su žadintuvu (būsite tikri, kad pabusite nustatytu laiku).

 

Lengvai valdovas, nedidelis žingsniamatis yra minimalaus dizaino. Šiuolaikiška prietaiso išvaizda tinka prie įvairaus stiliaus aprangos, o skirtingas aparato tvirtinimas leidžia jį dėti bet kur, kur patogu jį nešiojančiam asmeniui.

 

Elektroninėje medicinos priemonių parduotuvėje „Biomed“ turime šių žinomų gamintojų aukštos kokybės žingsniamačius:

- OMRON;

- Medisana;

- AND;

- Beurer;

- TANITA.

 

Priklausomai nuo gamintojo žingsniamačiai gali veikti su elementu, turėti tik pagrindines funkcijas arba būti daugiafunkciniai, tvirtintis įvairiai, būti įvairių spalvų. Į aparatą įdėti sensoriai automatiškai fiksuoja Jums aktualius duomenis. Modernesni prietaisai matuoja ne vien žingsnius einant ar bėgant, jų atmintyje tam tikrą laiką saugoma sunaudotos energijos sąnaudos, kai dirbote sode, sėdėjote parke ar net miegojote.

 

Ieškote, kur pirkti žingsniamatį? O gal nežinote, koks modelis Jums tinkamiausias? Kviečiame susisiekti su mumis, padėsime išsirinkti kainos ir kokybės prasme geriausią prietaisą Jūsų žingsniams matuoti. Siūlome platų žingsniamačių asortimentą. Reguliariai taikome akcijas, todėl įsigiję žingsniamatį su nuolaida dar ir sutaupysite. Užsakymus priimame internetu arba telefonu. Pirkite Jums patinkantį žingsniamatį patogiausiu būdu net neišėjus iš namų. Daugiafunkciniai ir šiuolaikiško dizaino žingsniamačiai siunčiami į visus Lietuvos miestus: Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Šiaulius, Panevėžį bei į mažesnius šalies miestus ir miestelius.

 

Akcijos, žemos kainos ir puikūs žingsnių matuokliai – susisiekite ir kontroliuokite savo judėjimą.
Pulsometrai, širdies ritmo matuokliai

Širdies ritmą matuojantys prietaisai – pulsometrai – ne tik seka, kaip dirba žmogaus širdis sportuojant, vaikštant ar pan., bet gali papildomai parodyti sudegintų kalorijų kiekį, bėgimo ar ėjimo greitį, fiksuoti laiką. Modernūs prietaisai užsideda kaip paprasta apyrankė ar laikrodis, o tai reiškia patogesnį aparato naudojimą. Pulsometro nereikia kabinti ant kaklo, bėgant jis nešokinėja ant krūtinės, netrukdo sportuoti. Patogus ir kasdien naudojamas širdies matuoklis padės matuoti širdies ritmą kad ir kur bebūtumėte. Daugelis gamintojų šiuo metu siūlo daugiafunkcinius pulsometrus, turinčius ne tik širdies ritmo matavimo režimą. Tiek paprastiems žmonėms, tiek aktyviai sportuojantiems asmenims tinkantis prietaisas tiksliai seks, kaip plaka jų širdis, fiksuos sudegintas kalorijas, rodys laiką, matuos atstumą ar bėgimo greitį.

 

Apyrankės principu ant rankos užsidedamas prietaisas – pulsometras – skirtas matuoti širdies ritmą. Aparatą galima naudoti tiek sportuojant, tiek dirbant, tiek vaikščiojant. Bet kurio judėjimo metu sekamas širdies ritmas leis nuolat sekti širdies veiklą. Pulsometro pagalba galima lengviau kontroliuoti savo širdies ritmą, neapsunkinti jos per dideliais krūviais.

 

Žmogaus pulsas (širdies ritmas) yra itin nepastovus dydis, kuris gali kisti priklausomai nuo judėjimo intensyvumo, vidinių kūno veiksnių ar kitų išorės faktorių. Kaip keičiasi pulsas tam tikrose situacijose dabar galite stebėti tiesiog ant savo rankos. Užsidėjus pulsometrą nedideliame prietaiso ekrane aiškiai matysite, kaip kinta širdies ritmas.

 

Pulsometrai dedami ant riešo – kaip apyrankė arba laikrodis. Jie nekelia papildomų nepatogumų, jų nereikia kabinti ant kaklo ar sekti prie krūtinės. Širdies ritmo matuokliai (pulso matuokliai) galinėje dalyje turi įmontuotus optinius jutiklius. Jie lengvai identifikuoja širdies darbą ir pulso duomenis iš karto pateikia ekrane. Toks pulso matavimas ypač aktualus sportuojantiems. Aktyviam sportui idealiai tinkantys pulsometrai plačiai naudojami: bėgimui, fitnesui, futbolui, krepšiniui, dviračių sportui, plaukimui ir daugeliui kitų sporto šakų. Dviratininkui, bėgikui ar kitam sportininkui ant riešo uždėtas širdies ritmo matuoklis leidžia kontroliuoti judesių intensyvumą taip, kad pulsas išliktų normalus. Su pulso matuokliu galima tikslingai sureguliuoti treniruotės krūvius, atitinkamai parinkti pratimus.

 

Pulsometrai:

- matuoja širdies ritmą;

- fiksuoja sudegintas kalorijas;

- dedami ant rankos (riešo);

- gali būti atsparūs vandeniui;

- matuojantys atstumą, bėgimo ar ėjimo greitį;

- taip pat gali turėti papildomas funkcijas: pulsometrai su laikmačiu (su chronometru);

- gali veikti „Bluetooth“ ryšiu arba su elementu;

- tvirtinasi be diržo, tad nesimaišo uždėti ant kaklo ar prisegti prie krūtinės;

- yra šiuolaikiško dizaino (primena laikrodžius, modernias apyrankes);

- padeda racionaliai pasirinkti treniruotės intensyvumą bei pratimų krūvius;

- su atmintimi saugo kelis širdies ritmo rezultatus nustatytą laiką;

- turi aiškų ekraną;

- parduodami internetu.

 

Elektroninėje medicinos prietaisų bei priemonių parduotuvėje „Biomed“ parduodami žinomų gamintojų pulsometrai. Prieinama širdies ritmo matuoklių kaina bei ypatinga kokybė – tai prioritetai, į kuriuos orientuojasi ne tik šių prietaisų gamintojai, bet ir mūsų įmonė.

 

Siūlome įsigyti šių gamintojų pulsometrus:

- NOVAMA;

- MIO;

-BEURER.

 

Kontroliuokite savo širdies darbą šiuolaikiškai: įsigykite modernius „Beurer“ ar kitų gamintojų pulsometrus gera kaina jau dabar ir sekite savo pulsą bet kuriame žingsnyje. Rinkitės prekes iš plataus širdies ritmo matuoklių asortimento. Nuolat taikome akcijas, todėl patinkantį prietaisą įsigysite žemesne kaina. Nelaukite ir užsisakykite pulsometrą internetu jau dabar: užsakymus pristatome visoje Lietuvoje. Siunčiame prietaisus į Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Šiaulius, Panevėžį bei kitus šalies miestus. Pulsometrai-laikrodžiai – tai puikus pirkinys, kurio pagalba sportuosite nekenkdami savo širdžiai.

 

Daugiau informacijos apie prekes, taikomas akcijas, pristatymo sąlygas, susisiekus nurodytais kontaktais

Treniruokliai
Tinkamai parinktas fizinis krūvis gali lemti ir gerą asmens sveikatą. Juk neveltui sakoma, kad sveikame kūne gyvena ir sveika siela. Tad sportuoti rekomenduojama kiekvienam, nepaisant jo amžiaus, lyties ar sveikatos sutrikimų. Svarbiausia tinkamai parinkti fizinį krūvį.

Nepatinka vaikščioti į sporto klubą, kur Jus gali stebėti daug nepažįstamų žmonių?
Tuomet įsigykite treniruoklį ir sportuokite namuose!
Treniruokliai tai puikus sprendimas, norint pradėti gyventi fiziškai aktyvų gyvenimą, nes tokiu būdu fizinį krūvį galima reguliuoti visiškai pagal save. Pradėti galite rinkdamiesi lengvesnį lygį, vėliau, atsižvelgiant į savo sveikatą bei poreikius, krūvį galima didinti. Tokiu būdu treniruokliai padės ne tik stiprinti fizinę būklę, bet ir ištvermę.
Žingsniamatis - fizinio aktyvumo kontrolės prietaisas TANITA AM-120E
AKCIJA!
Žingsniamatis - fizinio aktyvumo kontrolės prietaisas TANITA AM-120E
Rodo žingsnių skaičių, nueitą kelią, judėjimo intensyvumą, sudegintų kalorijų kiekį, turi 7 dienų atmintį.
42,36 € 56,48 € -25%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Šokdynė, kalorijų skaičiuoklė TANITA CJ-688
Reguliuojamo ilgio iki 2,7 metrų, skaičiuojanti sudeginamas kalorijas, skaičiuojanti nuo 1 iki 9999 šuolių.
38,80 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Žingsniamatis - fizinio aktyvumo kontrolės prietaisas OMRON Jog Style
AKCIJA!
Žingsniamatis - fizinio aktyvumo kontrolės prietaisas OMRON Jog Style
Žingsniamatis - fizinio aktyvumo kontrolės prietaisas OMRON Jog Style - šiuolaikiškas būdas skaičiuoti savo žingsnius bei nueitą atstumą treniruočių ar įprastos dienos metu. Su matuokliu galima nustatyti ,,sudegintas" kalorijas bei vidutinį bėgimo greitį. Žingsniamatyje galima išsaugoti savaitės matavimų rezultatus (sunaudojamas kiekis rodomas ir gramais).
40,50 € 54,00 € -25%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Žingsniamatis OMRON Walking Style One 2.0
AKCIJA!
Žingsniamatis OMRON Walking Style One 2.0
Žingsniamatis OMRON Walking Style One 2.0 - pasaulyje gerai žinomo gamintojo OMRON sukurtas ypač plonas (vos 3,8 mm) prietaisas, apskaičiuojantis vaikščiojimo įpročius bei pateikiantis tikslią fizinio aktyvumo kontrolės statistiką. Prietaisą galima nešiotis prisegus prie juosmens, kišenėje ar net rankinėje. 
18,42 € 25,23 € -27%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Žingsniamatis OMRON Walking Style One 2.1
AKCIJA!
Žingsniamatis OMRON Walking Style One 2.1
Žingsniamatis OMRON Walking Style One 2.1 - pasaulyje gerai žinomo gamintojo OMRON sukurtas ypač plonas (vos 3,8 mm) prietaisas, apskaičiuojantis vaikščiojimo įpročius bei pateikiantis tikslią fizinio aktyvumo kontrolės statistiką. Prietaisą galima nešiotis prisegus prie juosmens, kišenėje ar net rankinėje. Papildomai integruota 7 savaičių atminties funkcija.
22,40 € 28,00 € -20%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Pulsometras - širdies ritmo matuoklis Mio ALPHA 2
AKCIJA!
Pulsometras - širdies ritmo matuoklis Mio ALPHA 2
Širdies ritmą nuolat stebinti apyrankė. Nereikia segėti jokio diržo ant krūtinės, užtenka tiesiog dėvėti kaip laikrodį ant riešo. Ypač tiksliai matuoja širdies ritmą treniruočių metu.
88,40 € 168,40 € -48%
2-3 darbo dienos
IŠPARDUOTA
Širdies ritmo matuoklis Beurer PM18
Širdies ritmo matuoklis leidžia jums stebėti savo širdies ritmą ir pagal tai nusistatyti treniruotės intensyvumą. Skirtas bėgiojimui.  
50,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Širdies ritmo matuoklis Beurer PM15
Širdies ritmo matuoklis leidžia jums stebėti savo širdies ritmą ir pagal tai nusistatyti treniruotės intensyvumą.   
39,90 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Širdies ritmo matuoklis Beurer PM62
Širdies ritmo matuoklis leidžia jums stebėti savo širdies ritmą ir pagal tai nusistatyti treniruotės intensyvumą. Parodo sunaudotų kilokalorijų kiekį.  
79,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Širdies ritmo matuoklis Beurer PM26
Širdies ritmo matuoklis leidžia jums stebėti savo širdies ritmą ir pagal tai nusistatyti treniruotės intensyvumą. Parodo sunaudotų kilokalorijų kiekį. 3 treniruojamų zonų pasiūlymai: sveikatos, riebalų deginimo ir ištvermės.  
50,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Širdies ritmo matuoklis Beurer PM80
Širdies ritmo matuoklis leidžia jums stebėti savo širdies ritmą ir pagal tai nusistatyti treniruotės intensyvumą. Parodo sunaudotų kilokalorijų kiekį. Skirtas bėgiojimui.  
147,00 €
2-3 darbo dienos
IŠPARDUOTA
Žingsniamatis - fizinio aktyvumo kontrolės laikrodis Beurer AW85
AKCIJA!
Žingsniamatis - fizinio aktyvumo kontrolės laikrodis Beurer AW85
Žingsniamatis - fizinio aktyvumo kontrolės laikrodis  leis jums stebėti savo kūną ir kontroliuoti fizinį aktyvumą. Prietaisas rodo per dieną nueitą kelią , sudegintų kalorijų bei žingsnių kiekį, saugo atmintyje 30 paskutinių dienų duomenis.  
109,00 € 123,00 € -11%
2-3 darbo dienos
IŠPARDUOTA
Žingsniamatis OMRON Walking Style IV
AKCIJA!
Žingsniamatis OMRON Walking Style IV
Labai tiksli trijų daviklių technologija (3D sensorius), aktyvumo režimas, aerobikos režimas. Skaičiuoja žingsnius, atstumą, KCAL, sudegintus riebalus. 
32,30 € 40,38 € -20%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Žingsniamatis OMRON Walking Style IV
AKCIJA!
Žingsniamatis OMRON Walking Style IV
Labai tiksli trijų daviklių technologija (3D sensorius), aktyvumo režimas, aerobikos režimas. Skaičiuoja žingsnius, atstumą, KCAL, sudegintus riebalus. 
32,30 € 40,38 € -20%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Žingsniamatis OMRON Walking Style 2.0 PRO
AKCIJA!
Žingsniamatis OMRON Walking Style 2.0 PRO
Labai tiksli trijų daviklių technologija (3D sensorius), aktyvumo režimas, aerobikos režimas. Skaičiuoja žingsnius, atstumą, KCAL, sudegintus riebalus. 
43,22 € 56,87 € -24%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Žingsniamatis ir miego sekiklis Medisana ViFit Connect
AKCIJA!
Žingsniamatis apyrankė ir miego sekiklis Medisana ViFit Connect
Skaičiuoja žingsnius, atstumus, sudegintas kalorijas, aktyvumo laiką ir rodo procentinę dalį likusią iki užsibrėžto tikslo pasiekimo. Taip pat matuoja išmiegotą laiką ir sujudimus miego metu.
30,49 € 45,50 € -33%
2-3 darbo dienos
IŠPARDUOTA
Širdies ritmo matavimo diržas-siųstuvas Beurer PM235
Beurer diržas-siųstuvas su Bluetooth Smart fukcija informaciją apie širdies veiklą sunčia į Jūsų išmanųjį telefoną.  
50,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Dviratis treniruoklis Tecnovita REC-BIKE
AKCIJA!
Dviratis treniruoklis Tecnovita REC-BIKE
Išskirtinės šio treniruoklio savybės: kojos treniruotės metu būna priekyje, kas yra ypač svarbu turintiems problemų su nugara, taip pat ir vyresniems žmonėms, kuriems sunku užlipti ant aukšto dviračio treniruoklio.
104,50 € 209,00 € -50%
9-10 darbo dienų
IŠPARDUOTA
Dviratis treniruoklis Tecnovita TOTAL ACCESS
Nėra nieko paprastesnio nei treniruotė su Tecnovita TOTAL ACCESS dviračiu treniruokliu. Jo unikalus dizainas yra pritaikytas sportuoti net ir žmonėms su judėjimo sutrikimais. Daugiau jokių pasiteisinimų nesportuoti!
167,20 €
7-8 darbo dienos
IŠPARDUOTA
Dviratis treniruoklis Tecnovita OPEN&GO
Dviratis treniruoklis, kuris neužims daug vietos jūsų namuose, bet suteiks galimybę laisvą minutę skirti aktyvesniam ir sveikesniam gyvenimo būdui. Jei jums svarbu, kad treniruoklis neužimtų pusę kambario - OPEN&GO yra tinkamas pasirinkimas.
185,00 €
7-8 darbo dienos
IŠPARDUOTA
Dviratis treniruoklis Tecnovita BACK FIT
Sulankstomas dviratis treniruoklis neužima daug vietos, o treniruotės juo prilygsta treniruotės dideliais stacionariais profesionaliais treniruokliais. Ergonominė sėdynė su nugaros atrama apsaugo jūsų nugarą treniruočių metu ir padeda išlaikyti taisyklingą laikyseną.
199,00 €
7-8 darbo dienos
IŠPARDUOTA
Dviratis treniruoklis Tecnovita MINIBIKE
AKCIJA!
Dviratis treniruoklis Tecnovita MINIBIKE
Itin kompaktiškas dviratis treniruoklis puikiai tinka naudoti ne tik Jūsų namuose bet ir biure. Skirtas treniruoti rankų bei kojų raumenis. 12 greičio programų. Tinka naudoti ir vyresnio amžiaus žmonėms, bei asmenims turintiems judėjimo problemų.
111,20 € 139,00 € -20%
10-15 darbo dienų
Užsisakyti
Žingsniamatis - fizinio aktyvumo kontrolės prietaisas TANITA AM-121E
AKCIJA!
Žingsniamatis - fizinio aktyvumo kontrolės prietaisas TANITA AM-121E
Pažangi triašė technologija tiksliai pamatuos Jūsų aktyvumą: žingsnius, nueitą atstumą, sudegintas kalorijas bei judėjimo intensyvumą. Net 14 dienų atmintis.
45,00 € 60,00 € -25%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Žingsniamatis - fizinio aktyvumo kontrolės prietaisas TANITA AM-180E
Pažangi triašė technologija tiksliai pamatuos Jūsų aktyvumą: žingsnius, nueitą atstumą, žingsnių skaičių einant, bėgant, sudegintas kalorijas bei judėjimo intensyvumą. Net 14 dienų atmintis.
70,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Žingsniamatis ir miego sekiklis Medisana ViFit Touch
AKCIJA!
Žingsniamatis ir miego sekiklis Medisana ViFit Touch
Medisana ViFit Touch žingsniamačio režimai: skaičiuoja žingsnius, atstumus, sudegintas kalorijas, aktyvumo laiką ir rodo procentinę dalį likusią iki užsibrėžto tikslo pasiekimo.
47,29 € 69,55 € -32%
2-3 darbo dienos
Užsisakyti
Žingsniamatis ir miego sekiklis Medisana ViFit Touch
AKCIJA!
Žingsniamatis ir miego sekiklis Medisana ViFit Touch
Medisana ViFit Touch žingsniamačio režimai: skaičiuoja žingsnius, atstumus, sudegintas kalorijas, aktyvumo laiką ir rodo procentinę dalį likusią iki užsibrėžto tikslo pasiekimo.
47,29 € 69,55 € -32%
2-3 darbo dienos
Užsisakyti
Žingsniamatis ir miego sekiklis Medisana ViFit Touch
AKCIJA!
Žingsniamatis ir miego sekiklis Medisana ViFit Touch
Medisana ViFit Touch žingsniamačio režimai: skaičiuoja žingsnius, atstumus, sudegintas kalorijas, aktyvumo laiką ir rodo procentinę dalį likusią iki užsibrėžto tikslo pasiekimo.
47,29 € 69,55 € -32%
6-7 darbo dienos
IŠPARDUOTA
Širdies ritmo - aktyvumo stebėjimo išmanioji apyrankė Mio Fuse
AKCIJA!
Širdies ritmo - aktyvumo stebėjimo išmanioji apyrankė Mio Fuse
Širdies ritmą ir aktyvumą nuolat stebinti apyrankė. Nereikia segėti jokio diržo ant krūtinės, užtenka tiesiog dėvėti kaip laikrodį ant riešo, o duomenis perkelsite bevieliu būdu.
42,00 € 149,99 € -72%
6-7 darbo dienos
IŠPARDUOTA
Rodoma 1 - 28 iš 28 prekių

Sakoma, kad gražiame kūne slypi graži siela, o geriausias to įrodymas – sportininkai. Atletiški kūnai ir vidinis energijos užtaisas yra tai, ką šiai grupei žmonių suteikia fizinis aktyvumas. Reguliariai sportuojant ir pasirenkant sveiką maisto racioną galima ne tik džiaugtis dailiomis kūno formomis, bet ir geriau jaustis. Deja, nemaža dalis sportuojančių žmonių, neįvertina savo jėgų, jiems nerūpi sporto rezultatai, jų pačių širdies ritmas treniruotės metu ir pan. O tai visgi derėtų įvertinti ypač atsakingai. Tačiau šiuo metu medicinos prietaisų gamintojai yra sukūrę ir siūlo išbandyti specialius fizinio aktyvumo kontrolės aparatus – žingsniamačius, širdies ritmo matuoklius (pulsometrus) bei šokdynes su kalorijų skaičiavimo funkcija. Tokie aparatai padeda lengviau sekti kūno reakcijas į padidėjusį fizinį aktyvumą. Su žingsniamačiais, pulso matuokliais ar šokdynėmis paprasta reguliuoti treniruotės režimą ir intensyvumą.

 

Nors šiandien profesionaliai sportuoja toli gražu ne visi, fizinis aktyvumas mus lydi kiekviename žingsnyje. Priklausomai nuo veiklos pobūdžio, skirtingai plaka mūsų širdis, įveikiame įvairius atstumus ir sunaudojame tam tikrą energijos kiekį. Tiek vaikščiojant parke, dirbant sode, tiek profesionaliai ruošiantis varžyboms suaktyvėja mūsų širdies ritmas, padidėja pulsas, kojoms tenka nueiti ne vieną kilometrą. Matuoti sudegintas kalorijas, pulsą ir žingsnius bet kokios veiklos metu padeda žingsniamačiai, širdies ritmo matuoklis (pulsometras) arba speciali šokdynė.

 

Fizinio aktyvumo kontrolės prietaisas pritaikytas įvairaus amžiaus asmenims, norintiems matuoti savo pulsą, sudegintas kalorijas ar nueitą atstumą namų sąlygomis, dirbant paprastus namų ruošos darbus arba intensyviai sportuojant. Šie aparatai tinkami be išimties visoms sporto šakoms. Žingsniamačiai bei pulsometrai prie kūno tvirtinasi stabiliai, todėl judant nesimaišo, nejuda, nekyla didelis pavojus, jog jie nukris, suduš ir pan.

 

Elektroninėje „Biomed“ parduotuvėje parduodami šie fizinio aktyvumo kontrolei skirti prietaisai:

- žingsniamačiai;

- pulso matuokliai (širdies ritmo matuokliai);

- šokdynės (matuoja sudegintas kalorijas).

 

Šiuolaikiškam gyvenimo ritmui pritaikyti ir originaliai atrodantys prietaisai yra tiekiami iš patikimų užsienio gamintojų. Ilgametę darbo patirtį turinčios Vokietijos, Japonijos, Jungtinių Amerikos Valstijų kompanijos atlieka daugybę laboratorinių tyrimų ir kuria aukštos kokybės, kompaktiškus prietaisus sportininkams bei aktyviai gyvenantiems asmenims. Kviečiame įsigyti „Medisana“, „Tanita“, „AND“, „Beurer“, „Omron“ bei kitų žinomų fizinio aktyvumo kontrolės prietaisų gamintojų produkcijos konkurencinga kaina.

 

Bene populiariausias fizinio aktyvumo kontrolės prietaisas šiuo metu yra žingsniamatis-apyrankė. Iš pirmo žvilgsnio kaip įprastas laikrodis atrodantis prietaisas skaičiuoja kiekvieną žingsnį, nueitą atstumą, o dažnai ir sudegintų kalorijų kiekį. Daugelis žingsniamačių turi ir laikrodžio funkciją, o kai kurie daugiafunkciniai aparatai fiksuoja ir sunaudojamos energijos kiekį net žmogui miegant. Žingsniamatis ant rankos uždedamas visai paprastai. Dėl šiuolaikiško savo dizaino žingsniamatį galima nešioti prie bet kokios aprangos, tiek vykstant į darbą, tiek keliaujant. Žingsniamačio kaina prilygsta laikrodžiams, tačiau žingsnių matavimo prietaiso funkcionalumas kur kas vertingesnis.

 

Kitas aparatai, ypač naudingas sporto ar aktyvios veiklos metu, yra širdies ritmo matuoklis. Pulsometrai identifikuoja, kokiu ritmu plaka širdis, tuos duomenis fiksuoja atmintyje ir iš karto parodo prietaiso ekrane. Žmogus, nešiojantis širdies ritmo matuoklį gali sekti savo širdies būklę kad ir kur bebūtų. Aparatą galima nešioti kaip laikrodį arba prisisegti, įsidėti į kišenę ir pan. Jis – visai nesunkus ir atrodo itin moderniai.

 

Mėgstantiems šokinėti virtuve, Japonijos gamintojas „Tanita“ siūlo išbandyti šokdynę, kuri skaičiuoja šuoliukų skaičių ir nustato, kiek kalorijų sudeginote sportuodami. Nustatyta, kad šokinėjimo per virvutę nauda labiausiai skirta širdies veiklos gerinimui. Kasdien bent dešimt minučių šokinėjant per šokdynę, gerinsite sveikatą, dailinsite kūno linijas. Geriausia yra tai, kad kiekvieną kartą galėsite sekti sudegintų kalorijų kiekį tiesiog šokdynės ekrane. Rezultatai Jus motyvuos!

 

Sporto nauda išmatuojama tiksliai – su moderniais žingsniamačiais, širdies ritmo matuokliais bei šokdynėmis bet kokio fizinio aktyvumo kontrolė tampa dar lengvesnė, o tikslūs duomenys aiškiai parodomi ekrane. Siūlome rinktis patikimus fizinio aktyvumo prietaisus ypač gera kaina. Pasinaudokite specialia akcija ir įsigykite aparatus dar pigiau. Prekes iš elektroninės parduotuvės „Biomed“ galite užsisakyti internetu arba susisiekus nurodytais kontaktais. Užsakymus siunčiame į bet kurią Lietuvos vietą: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys ir kiti šalies miestai. Pasinaudokite fizinio aktyvumo kontrolės prietaisų akcija, rinkitės patikimų gamintojų aparatus, džiaukitės sportu ir jo teikiama nauda sveikatai.

 

Daugiau informacijos apie medicinos įrenginių kainas, akcijas, pristatymo galimybes ir pan., susisiekus nurodytais kontaktais