Prekių kategorijos

Šviesos terapija 

Poliarizuotos šviesos terapijos lempos

„Bioptron“ lempos analogas — „BNM-Medical“

Gydymas šviesa atsirado jau senų senovėje, kuomet senovės graikai ir romėnai ant namų stogų įrenginėdavo aikšteles, skirtas gydymui. Tų aikštelių tikslas - naudojant saulės šviesą, pagerinti žmonių sveikatą. Medicinos tėvu laikomas Hipokratas taip pat savo pacientams siūlydavo mėgautis "saulės voniomis". Šiais laikais sveikatos gerinimo tikslais naudojamos poliarizuotos šviesos terapijos lempos. Dažnai ši terapija pavadinama tiesiog Bioptron terapija, dėl žymios Bioptron lempos, tačiau tai yra klaidinga. Tiek Bioptron, tiek ir BNM-Medical lempos yra pagrįstos ta pačia poliarizuotos šviesos terapija ir poliarizuotų šviesos spindulių perdavimu. Jos yra identiškos savo veikimo principu ir užima lyderiaujančias pozicijas pasaulinėje poliarizuotos šviesos terapijos prietaisų rinkoje.

Gydomasis saulės šviesos poveikis naudojamas jau tūkstančius metų. Natūrali saulės šviesa – gydo, tačiau Lietuvoje, kur didžiąją metų dalį arba lyja arba šviečia nedaug saulės, deja, bet mėgautis šviesos terapija sunku. Profesionalios užsienio medicininių prietaisų kompanijos siūlo išeitį – poliarizuotas šviesos terapijos lempas. Tokių lempų nauda – ypač plati. Jos suaktyvina kraujotaką, todėl greičiau gyja randai, strijos, votys, efektyvesnis tampa pragulų gydymas. Poliarizuotos šviesos terapija yra rekomenduojama asmenims, kenčiantiems nuo spuogų (aknės gydymas). Taip pat ir psoriazės gydymas neįsivaizduojamas be šių lempų terapijos. Jeigu norite sustiprinti savo organizmą, imuninę sistemą, kviečiame išbandyti poliarizuotą šviesą skleidžiančias medicinines lempas. Jų spinduliuotė visiškai nekenksminga žmogui, priešingai, ypatinga šviesos terapija veidui, kūnui ir organizmo vidui suteikia reikalingos energijos, stimuliuoja ląstelių regeneraciją, žmogus jaučiasi pakilesnės nuotaikos.

 

Žinodami poliarizuotos šviesos terapijos naudą, elektroninėje medicinos priemonių parduotuvėje „Biomed“ siūlome įsigyti aukštos kokybės, profesionaliam gydymui tiesiog namuose pritaikytas šviesos terapijos lempas. Jos – kompaktiškos, lengvos, subtilaus dizaino, o svarbiausia, efektyviai veikia problemišką veido, kaklo, nugaros, pilvo bei kitų sričių odą, naikina ant kūno atsiradusius spuogus, bėrimus, paraudimus, gydo strijas, randus. Jūsų ar Jums brangių žmonių sveikatos gerinimui skirtos medicininių prietaisų gamintojos „BNM-Medical“ lempos. Tai vienas žinomiausių ir labiausiai vertinamų medicinos prekės ženklų.

 

Kodėl žmogui rekomenduojama poliarizuotos šviesos terapija?

1. Šviesos terapija veidui – ypač efektyvi. Ji padeda gydyti jaunatvinius spuogus (aknė);

2. Šis būdas sumažina po operacijų, traumų atsiradusius randus, nėštumo strijas, nudegimus, pragulas, votis bei įvairias opas. Taip padeda psoriazės gydymui;

3. Šviesos terapijos lempos suaktyvina ląstelių regeneraciją, dėl to mažėja raukšlės, įvairūs bėrimai, odos paraudimai, paspartinamas pragulų gydymas;

4. Saulės šviesos terapija stiprina imunitetą, todėl mažėja rizika, kad Jus kamuos įkyrūs skausmai, ligos.

5. Šiuolaikiška terapija galima mėgautis tiesiog namuose.

6. Ji nepavojinga, nesukelia skausmo.

 

Poliarizuotos šviesos terapija „BNM-Medical“ lempomis yra paremta šildančia spinduliuote. Efektyviai veikdama odos ląsteles, tokia šviesa gydo ir stiprina žmogaus organizmą. Tam tikro dažnio impulsai veikia gilųjį odos sluoksnį – dermą. Kiekvienas lempos spindulys stimuliuoja ląsteles, dėl to jos atsinaujina greičiau, oda tampa lygesnė. Be to, maloni lempos šiluma leidžia žmogui pajusti visišką komfortą ir atsipalaiduoti terapijos metu.

 

Ypač aukštos kokybės poliarizuotas šviesos terapijos lempas gaminanti kompanija „BNM-Medical“ siūlo efektyvią pagalbą, norint išvengti lėtinių opų, odos pažeidimų, nudegimų, žaizdų, randų, strijų, aknės, bėrimų, egzemos, odos paraudimų. Išgryninta šviesa neskleidžia ultravioletinės spinduliuotės, todėl nėra pavojinga, be to, naudojant poliarizuotos šviesos terapijos lempas žaizdų gydymas trunka trumpiau. Kvalifikuoti „BNM“ kompanijos specialistai atlieka daugybę profesionalių bandymų, siekdami sukurti patikimą, efektyvų bei saugų medicinos prietaisą. Įmonė turi savo laboratoriją, kurioje poliarizuotos šviesos terapijos lempos yra testuojamos ir tobulinamos. Taip pat kompanija apgalvojo ir apie prietaiso dizainą: „BNM-Medical“ lempos yra subtilios išvaizdos, malonios laikyti rankose, sveria nedaug yra gana mažos. Tai lemia, kad poliarizuotos šviesos terapija galite mėgautis visur, kur tik norite – namuose, sodyboje ar net kelionėje.

 

Kviečiame rinktis profesionalias šviesos terapijos lempas internetu. Išbandykite tiek prieš tūkstančius metų, tiek dabar dar daug kur naudojamą kūno ir sielos gydymo metodą – šviesą. Jos nauda ir teigiamas poveikis nudžiugins ir leis pasijausti sveikai. El. parduotuvėje „Biomed“ gera kaina užsisakykite poliarizuotos šviesos terapijos lempas. Taip pat pasinaudokite specialia akcija ir norimą produkciją įsigykite dar pigiau. Atsiųsime prekes kur pageidausite: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ar kituose šalies miestuose. Mūsų platinamų lempų gamintojų atsiliepimai iš klientų visame pasaulyje - puikūs, tad užtikriname aukštos kokybės prekes, kurių naudojimas paprastas, o rezultatai – akivaizdūs.

Daugiau informacijos apie kainas, akcijas, pristatymo sąlygas – nurodytais kontaktais

Antidepresinės šviesos terapijos lempos

Šviesa– būtina gyvybės sąlyga

Be šviesos nebūtų gyvybės žemėje. Ji būtina mūsų organizmo fiziologiniams procesams. Dėl šviesos trūkumo gali sutrikti daugelis organizmo fermentinių, hormoninių ir imuniteto reakcijų. Šviesa yra ne tik būtina gyvybės sąlyga, bet ir viena iš priemonių natūraliai gydyti sveikatos sutrikimus.
Šviesos trūkumas ypač suintensyvėja rudenį, kai dienos sparčiai trumpėja, o vakarai ilgėja. Taigi rudenį daugiau laiko praleidžiame prie dirbtinės šviesos, nes keliamės, kai dar tamsu, o į namus grįžtame, kai jau tamsu. Be to, nemažai žmonių dirba biuruose, į kuriuos dienos šviesa visai nepatenka, ir todėl net dienos metu tenka dirbti prie dirbtinio apšvietimo. Laisvalaikiui taip pat dažniausiai tenka tamsus paros metas, o ir televizorių daugelis mėgsta žiūrėti prieblandoje. 
Nustatyta, kad apie 10–20 proc. žmonių, ypač gyvenančių šiaurės šalyse (Skandinavijos ir kt.), jautrūs šviesos trūkumui. Dėl nepakankamo šviesos energijos kiekio dauguma žmonių tampa mažiau motyvuoti, juos slegia bloga nuotaika, mažėja jų darbingumas, gyvybingumas. Visa tai yra sezoninio afektinio sutrikimo arba sezoninės depresijos požymiai. 
Dėl šviesos trukumo žmogui gali vystytis ne tik depresija, tai daro įtaką ir kitoms lėtinėms ligoms, kurios paūmėja. Tai parodo statistiniai sergamumo duomenys.

Šviesos poreikis

Saulėtą dieną šviesos stiprumas siekia maždaug 50–100 tūkst. liuksų. Tuo tarpu patalpoje esant dienos šviesai jos stiprumas būna 100–200 liuksų. Suprantama, kad patalpose mažiau gausime ir šviesos energijos. 
Nustatyta, kad minimaliai žmogui reikia, kad per dieną akis pasiektų 2,5 tūkst. liuksų stiprumo šviesa. Papildomas šviesos poreikis priklauso nuo to, kiek šviesos energijos per dieną gauname, prie kokio apšvietimo dirbame. 
Paprastai matomos dienos šviesos terapijos procedūros trukmė – 30 min. Šviesos terapijos kambariuose vienu metu gali gydytis 10–15 žmonių. Šias procedūras rekomenduojama atlikti pirmoje dienos pusėje, į šviesą nuolat žiūrėti nereikia ir negalima: specialūs laikrodžiai duoda signalą, kada pakelti akis ir pažiūrėti į lempą, po to vėl galima rašyti, skaityti ir pan.

Ką gydo šviesos terapija?

Šviesos terapijai naudojamos antidepresinės lempos imituoja saulės šviesą ir sukelia biocheminius pokyčius smegenyse, taip pakeldamos nuotaiką ir palengvindamos kitus depresijos simptomus. Antidepresinės šviesos terapijos lempos puikiai veikia organizmą, stiprina imuninę sistemą, stimuliuoja viso organizmo regeneracijos procesus. Vaikams šviesos efektyvumas dar didesnis, nes jų organizmo medžiagų apykaita daug spartesnė.
Be sezoninės depresijos gydymo, matomos šviesos terapija skiriama esant miego sutrikimams, premenstruaciniam sindromui. Yra įrodymų, kad antidepresinė šviesos terapijos lempa padeda sergant bulimija, gydant abstinencijos sindromą, lėtinį nuovargį, galvos skausmą.
Jau senovėje buvo įsitikinta, kad saulė gydo, tačiau turėjo prabėgti daug laiko, kad būtų sukurtas ultravioletinius spindulius skleidžiantis aparatas, padedantis gydyti kai kurias odos ligas – žvynelinę, atopinį dermatitą ir kt.

BNM Light Therapy Touch šviesos terapijos lempa
Poliarizuotos šviesos terapija gerina odos mikrocirkuliaciją ir pagreitina odos regeneracijos procesus. Tai puiki pagalba turint įvairių odos problemų ir sužeidimų.
269,00 € 329,00 € -18%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
BNM Scarslight šviesos terapijos lempa
Poliarizuotos šviesos terapija gerina odos mikrocirkuliaciją ir pagreitina odos regeneracijos procesus. Scarslight forma specialiai sukurta poliarizuotos šviesos terapijai į žaizdas ir randus taikyti.
119,00 € 169,00 € -30%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
BNM Light Therapy Device šviesos terapijos lempos komplektas
Poliarizuotos šviesos terapijos komplektas: lempa, stovas, spalvų terapijos spalvotieji lęšiai, minkštas dėklas viską saugiai laikyti.
369,00 € 499,00 € -26%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Antidepresinė šviesos terapijos lempa LANAFORM Genial Light
Naudojama esant ar siekiant išvengti nuotaikų svyravimų, depresijos, suteikia energijos.
99,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Antidepresinė šviesos terapijos lempa LANAFORM Luminescence
Naudojama esant ar siekiant išvengti nuotaikų svyravimų, depresijos, suteikia energijos.
109,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Antidepresinė šviesos terapijos lempa LANAFORM Lumino Plus
Naudojama esant ar siekiant išvengti nuotaikų svyravimų, depresijos, suteikia energijos.
148,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Šviesos terapijos lempa Beurer TL30
Padeda pakelti nuotaiką, susigrąžinti darbingumą, įveikti depresiją, kai trūksta natūralios dienos šviesos. Lempa naudoja labai ryškią šviesą, kuri imituoja saulės spindulius.  
58,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Šviesos terapijos lempa Beurer TL40
Padeda pakelti nuotaiką, susigrąžinti darbingumą, įveikti depresiją, kai trūksta natūralios dienos šviesos. Lempa naudoja labai ryškią šviesą, kuri imituoja saulės spindulius.  
72,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Šviesos terapijos lempa Beurer TL90
Padeda pakelti nuotaiką, susigrąžinti darbingumą, įveikti depresiją, kai trūksta natūralios dienos šviesos. Lempa naudoja labai ryškią šviesą, kuri imituoja saulės spindulius.  
110,00 €
2-3 darbo dienos
IŠPARDUOTA
Šviesos žadintuvas - radijas Beurer WL32
Atsibuskite natūraliai naudodami šviesos žadintuvą su saulės patekėjimo funkcija, klausydamiesi savo mėgstamos laidos.  
30,90 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Šviesos žadintuvas-radijas Beurer WL90
Atsibuskite natūraliai naudodami šviesos žadintuvą su saulės patekėjimo funkcija, klausydamiesi savo mėgstamos laidos.  
115,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Rodoma 1 - 11 iš 11 prekių

Nuo pačių seniausių laikų šviesa buvo vertinta kaip itin galinga jėga, turinti įvairių gydomųjų savybių. Saulės vonių naudą įvertinimo dar mūsų protėviai, o žinios apie šviesos naudą veidui, depresijos gydymą saulės šviesa žinomi iki šiol. Dabar vienais efektyviausių gydomųjų prietaisų laikomos šviesos terapijos lempos. Jų veikimas paremtas šildančia spinduliuote, kuri tinka tiek depresijos gydymui, tiek spuogams mažinti bei kitoms veido problemoms šalinti. Efektyvi priemonė yra patogi naudoti namuose, nesukelia skausmo.

 

Šiuo metu „Biomed“ asortimente yra dviejų tipų šviesos terapijos lempos:

- Poliarizuotos šviesos terapijos lempa (poliarizuota šviesa);

- Antidepresinės šviesos terapijos lempa (antidepresinės).

 

Kiekviena jų natūraliai stimuliuoja ląstelių atsinaujinimą, optimizuoja hormoninę sistemą dėl to žmogui greičiau gyja randai, pavyksta atsikratyti spuogų (akne gydymas), jis jaučiasi pakilesnės nuotaikos, o depresija palaipsniui traukiasi. Šviesos terapijos lempa skleisdama tam tikro dažnio impulsus veikia gilųjį odos sluoksnį – dermą – dėl to oda tampa stangresnė bei lygesnė. Tai yra ypatingai aktualu asmenims, ieškantiems veiksmingų priemonių nuo spuogų. Be to, intensyvi šviesa žmogaus pasąmonėje siejasi su tikrąją saulės skleidžiama šviesa bei šiluma, o tai lemia geresnę žmogaus nuotaiką,padidėjusį darbingumą, norą užsiimti mėgstama veikla, poreikį bendrauti su artimaisiais ar draugais.

 

Šviesos trūkumas organizme gali sukelti neigiamų fermentinių, hormoninių ar imuniteto reakcijų. Sutrikus normaliai organizmo sistemų veiklai kyla grėsmė susirgti įvairiomis ligomis, pavyzdžiui, depresija ar akne. Poliarizuotos bei antidepresinės šviesos terapijos lempos gali normalizuoti situaciją ir išgydyti neseniai prasidėjusias ar jau spėjusias įsisenėti odos ar psichikos problemas.Šviesos terapijos lempos

Poliarizuotos šviesos terapijos lempa skirta tokių odos problemų gydymui, kaip spuogai (aknė), randai, strijos, egzema, įvairūs bėrimai ar paraudimai. Tiems, kurie jau išbandė dešimtis įvairiausių kremų, losjonų bei kitų gydomųjų priemonių nuo spuogų ar įvairių odos nelygumų, rekomenduojama itin efektyvus medicininis prietaisas – poliarizuotos šviesos terapijos lempa. Tai – visiškai natūralus ir odai nepavojingai gydymo būdas. Priešingai nei tikros „saulės vonios“ poliarizuotos lempos skleidžiama intensyvi šviesa yra išgryninta ir neturi kenksmingų ultravioletinių spindulių. Po kasdienių procedūrų su tokios šviesos terapijos lempomis oda tampa kur kas lygesnė bei skaistesnė. Vienas žinomiausių poliarizuotų lempų gamintojas - „Zepter“. Šio prekės ženklo poliarizuotos šviesos terapijos lempos „Bioptron“ žinomos visame pasaulyje. Tūkstančiai žmonių įvairiose valstybėse jau spėjo įvertinti „Zepter“ kompanijos lempas ir jų skleidžiamos šviesos naudą odai. Nors šiuo metu galima įsigyti ir kitų gamintojų aukštos kokybės, medicininiais tyrimais patvirtintas poliarizuotos šviesos lempas, dėl savo populiarumo visa poliarizuotos šviesos terapija dažnai pavadinama tiesiog „Bioptron šviesa“, „Biopron lempa“ arba „Bioptron“ terapija. Mūsų svetainėje siūlomas „Bioptron“ analogas — „BNM-Medical“ šviesos terapijos lempos.

 

Kaip ir „Zepter“, taip ir BNM-Medical gamintojo poliarizuotos šviesos terapijos lempos yra paremtos poliarizuotų šviesos spindulių perdavimu. Pastaroji įmonė savo laboratorijoje (Anglija) tikslingai orientuojasi ir išskirtinį dėmesį skiria natūralių terapinių gydymo priemonių kūrimui. Dėl inovatyvaus ir tyrimais paremto šviesos terapijos lempų kūrimo šios dvi kompanijos yra pirmaujančios pasaulyje poliarizuotos šviesos terapijos lempų gamintojos.

 

Poliarizuotos šviesos terapija naudinga, nes:

- turi šildančių savybių;

- skleisdama poliarizuotos šviesos impulsus gali numalšinti skausmą;

- skatina regeneracijos procesus;

- mažina uždegimus bei infekcijas, todėl žaizdos gyja sparčiau;

- lempos šviesa stimuliuoja lygesnį randų užsitraukimą;

- tinkama gydyti įvairioms odos problemoms, pavyzdžiui psoriazei, dermatitui, aknei;

- intensyvios šviesos poveikis tinkamas net ir opų ar pragulų gydymui;

- leidžia sutaupyti turint vieną efektyvų gydymo prietaisą (vienas vietoj daugybės įvairių kremų).

 

Antidepresinės šviesos terapijos lempos taip pat pagrįstos natūraliu intensyvių šviesos impulsų skleidimu. Ryškioje lempos spinduliuotėje nėra odai pavojingų ultravioletinių (UV) spindulių, todėl gydymas tokiu prietaisu yra visiškai saugus. Kompaktiškas ir originalaus dizaino medicininis įrenginys puikiai dera namuose, o juo naudotis galima bet kada, vos tik apninka slogi nuotaika ar jaučiatės emociškai pavargęs.

 

Saulės šviesos trūkumas neigiamai veikia daugelio žmonių darbingumą, bendravimo kokybę, jie jaučiasi nepailsėję, be nuotaikos. Imitacinė šviesa, skleidžiama antidepresinės šviesos terapijos lempos padeda pašalinti neigiamas emocijas, gydo depresiją, leidžia pasijausti energingesniems. Taip pat šios lempos tinkamos jaunatvinių spuogų, nemigos sutrikimų gydymui, imuniteto stiprinimui.

 

„Biomed“ siūlo įsigyti aukštos kokybės iš patikimų gamintojų tiekiamas šviesos terapijos lempas. Žinomų gamintojų („Lanaform“, „Beurer“, „BNM“) poliarizuotos šviesos bei antidepresinės lempos internetu parduodamos gera kaina. Nuolat siūlome įvairias akcijas. Suteikiame galimybę prekes pristatyti visoje Lietuvoje (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Panevėžys, Šiauliai ir kt.).

 

Daugiau informacijos apie šviesos terapijos lempų kainas ar taikomą akciją, kviečiame susisiekti.