Prekių kategorijos

Elektrostimuliatoriai 

Elektrostimuliatoriai skausmui malšinti (TENS)

Skausmas niekam nėra malonus, ypač jeigu jis sujaukia planus, stabdo judėjimą, priverčia atsisakyti pramogų ar net kasdienių pareigų. Skausmo malšinimas medikamentais padeda ne visada: ypač stipriam galvos ar raumenų skausmui malšinti kartais prireikia ne vienos tabletės skausmą malšinančių vaistų. Tačiau net ir viena nedidelė nuskausminamųjų piliulė (o ką jau kalbėti apie didelius jų kiekius) neigiamai veikia kepenų veiklą bei kitus organus. Nežaloti organizmo, bet greitai pašalinti ūmų arba lėtinį skausmą dabar galima ir natūralesniu būdu – elektrostimuliatoriumi.

 

Elektrostimuliatoriai skausmui malšintitai kliniškai patvirtintas medicininis prietaisas, skirtas ūmiam bei lėtiniam galvos, kaklo, nugaros, sąnarių, kitų galūnių skausmui malšinti. Aukšto dažnio elektros impulsai veikia nervų sistemą ir jos mechanizmus, slopindama juos tol, kol šis signalas galiausiai pasiekia smegenis ir skausmas dingsta. Daugybe mokslinių, laboratorinių tyrimų patikrintas skausmo malšinimas be vaistų daugelio žmonių dar vadinamas tiesiog nuskausminamąja elektrostimuliacija. Tiesa, sveikatos priežiūros specialistai įspėja, kad elektrostimuliatorių programos turėtų būti keičiamos reguliariai, kadangi organizmas ilgainiui pripranta prie tam tikro dažnio elektros impulsų.

 

Prietaisas, skirtas slopinti įvairius skausmo židinius galvoje, sąnariuose, raumenyse ir pan., gali būti naudojamas namuose, pasiimamas į kelionę ar treniruotę. Dėl kompaktiškos savo formos, nedidelio dydžio bei mažo svorio elektrostimuliatoriai gali būti įdėti tiesiog į rankinę ar kuprinę. Šią priemonę skausmui malšinti yra saugu naudoti įvairaus amžiaus asmenims: tiek vidutinio, tiek vyresnio amžiaus vyrai bei moterys pašalinti ūmų skausmą gali natūraliais elektros impulsais, atsisakant cheminių medikamentų.

 

Ypač dažnai ūmiam arba lėtiniam raumenų skausmui malšinti elektrostimuliatorius pasirenka sportininkai. Aktyviai gyvenantys ir reguliariai sportuojantys asmenys dažnai susiduria su kojų, rankų, nugaros raumenų skausmu. Išvengti nemalonių pojūčių ir toliau tęsti savo treniruotes ar pasiruošimą varžyboms jiems padeda nuskausminamoji elektrostimuliacija.

 

Elektrostimuliatoriai skirti:

- ūmiam, lėtiniam galvos skausmui malšinti;

- raumenų skausmo slopinimui;

- pašalinti raumenų tempimo pojūtį;

- malšinti stuburo skausmus;

- siekiant nebekentėti nuo nemalonių kelio, sąnarių arba sausgyslių skausmų;

- kenčiantiems nuo reumatinių skausmų;

- pašalinti menstruacijų spazmus;

- gerinti kraujotaką;

 

Visi elektrostimuliatorių gamintojai savo prietaisus, skirtus malšinti skausmą, žymi „TENS“ žyme. Todėl, jei prie aprašo matomas užrašas „TENS“ - toks elektrostimuliatorius tinka įvairaus skausmo slopinimui. TENS (angl. Transcutaneous electrical nerve stimulation) – transkutaninė elektrinė nervų stimuliacija, arba paprastai tariant, nervų stimuliavimas elektriniais impulsais per odą. Šiuo metu prekyboje turime įvairaus galingumo, dydžių, dizainų, komplektacijos elektrostimuliatorių skausmui malšinti. Elektrinius impulsus aparatai gali siųsti arba elektrodais, arba wi-fi bangomis. Tokie impulsai slopina skausmą, atsiradusį įvairiose kūno dalyse. . Aparatai skausmui malšinti atstoja cheminius medikamentus, todėl skausmo židiniai panaikinami greitai ir, svarbiausiai, natūralesniais būdais. Po kurio laiko elektrostimuliatorių programą reikėtų pakeisti kita, kad kūnas nepriprastų prie tam tikro stiprumo impulsų.

 

Šiuolaikiški ir modernūs prietaisai plačiai naudojami kasdienėje daugelio fizioterapijos specialistų, sportininkų bei paprastų žmonių praktikoje. Elektrostimuliatoriai veikia neinvaziniu principu, todėl tokia priemonė yra saugi naudoti namuose ar net sodyboje.

 

Nors sveikatos priežiūros specialistai tikina, jog šį aparatą galima naudoti tiek kaip savarankišką priemonę, tiek kaip papildomą metodą skausmui malšinti (kartu su farmakologinėmis ar/ ir fizioterapijos priemonėmis), visgi tam tikrais atvejais elektrostimuliatoriai skausmui malšinti yra nerekomenduojami.

 

Nuskausminamosios elektrostimuliacijos reikėtų vengti, jeigu:

- žmogus turi širdies stimuliatorių;

- asmuo serga širdies arba/ ir kraujagyslių ligomis;

- laukiatės kūdikio;

- žmogui nustatyta epilepsija.

 

Prietaiso ūmiam arba lėtiniam skausmui malšinti naudojimas nėra sudėtingas: prie odos, kur juntamas skausmas, tereikia prilipinti elektrodus (jei prietaisas neveikia wi-fi bangomis) ir pasirinkti programą. Skausmas po truputį ims nykti. Rinkoje jau kuris laikas yra pasirodę itin modernūs elektrostimuliatoriai, kurie veikia wi-fi bangomis. Tokios priemonės – dar paprastesnės naudoti, kadangi žmogaus nevargina laidai ar elektrodų uždėjimas ant odos. Efektyvumas, malšinant skausmą, išlieka toks pat didelis.

 

„Biomed“ siūlo įvairių gamintojų, dydžių, dizainų, kainų bei komplektacijų elektrostimuliatorius, skirtus įvairių kūno sričių ūmiam arba chroniniam skausmui slopinti. Pas mus nuolat taikomos akcijos. Kviečiame susisiekti su „Biomed“ konsultantais ir išsirinkti labiausiai Jūsų poreikius atitinkantį elektrostimuliatorių. Užsakymus priimame internetu arba telefonu ir vykdome visoje Lietuvoje: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys ir kt. šalies miestai

 

Gera kaina parduodami prietaisai skausmui malšinti ir su ypatinga akcija parduodami medicininiai aparatai leis Jums sutaupyti, o varginantį skausmą pamiršite kaip mat.
Elektrostimuliatoriai raumenims stimuliuoti (EMS)

Siekiantiems greičiau pasiekti trokštamų sporto rezultatų, prieš treniruotę tinkamai apšilti, padailinti kūno linijas sporto treneriai bei sveikatos priežiūros specialistai rekomenduoja naudoti raumenų elektrostimuliatorius. Aukštos kokybės, daugiafunkciniai prietaisai stimuliuoja raumenis, didina sportininko ištvermę, jėgą, padeda greičiau atsigauti raumenims po treniruotės, degina riebalus, todėl žmogaus kūnas tampa atletiškesnis ir kur kas tvirtesnis. Raumenų stiprinimui skirti elektrostimuliatoriai daug kur vadinami EMS (angl. Electrical muscle stimulation). Pastebėjus, jog prie prietaiso aprašo yra raidės EMS galite būti tikri – šis elektrostimuliatorius yra tinkamas Jūsų raumenų stimuliavimui.

 

Raumenų elektrostimuliatoriai tikslingai stimuliuoja kūno raumenis, kad šie atrodytų stangresni, o visas kūnas taptų tvirtesnis. Jie padeda žmogui tapti ištvermingesniam. Kliniškai patvirtinti raumenų elektrostimuliatoriai yra saugūs naudoti, kadangi ši priemonė natūraliai siunčia elektros impulsus ir stimuliuoja raumenis.

 

Elektrinė stimuliacija buvo patvirtinta daugybe mokslinių tyrimų. Laboratorijose atliktais bandymais išsiaiškinta, kad tam tikro dažnio elektros impulsai stimuliuoja raumenis. Dėl to stiprėja kūnas, deginami riebalai, didėja sportininko jėga. Žmogus, prieš ar po treniruočių naudodamas elektrostimuliatorius raumenims, dailina savo kūną bei atsikrato nereikalingų kilogramų.

 

Be to raumenų stimuliatorius veikia ne tik kaip priemonė raumenims stiprinti, bet ir atpalaiduoti. Su pavargusiais ir skaudamais kojų, rankų, nugaros raumenimis susiduria dažnas sporto entuziastas ar profesionalas. Po intensyvių treniruočių ar varžybų juntamas raumenų skausmas gali ne juokais suvaržyti judesius bei sujaukti visus planus. Kad taip neatsitiktų, o raumenys greičiau atsigautų, rekomenduojama raumenų elektrostimuliacija. Elektros impulsai tiesiogiai veikia tam tikrus kūno raumenis, atpalaiduoja juos, todėl ilgainiui skausmas slūgsta, kol galiausiai iš vis dingsta.

 

Jeigu Jums nepakanka laiko ar ryžto reguliariai lankytis sporto salėje, raumenų elektrostimuliacijos aparatai yra puiki priemonė tobulinti kūną net neišeinant iš namų. Kai kurie prietaisų modeliai (pavyzdžiui, gamintojo „GLOBUS“ elektrostimuliatoriai) turi itin pažangią limfodrenažo funkciją, puoselėjančią Jūsų kūno linijas. Atpalaiduojančios procedūros metu nuraminami įsitempę raumenys, raumeninių struktūrų būklė greičiau normalizuojasi, nebejuntamas sunkumas kojose ar rankose, kova su celiulitu tampa lengvesnė, o žmogaus kūnas tampa tvirtesnis. Taip pat sveikatos priežiūros specialistai limfodrenažą rekomenduoja ir dėl natūralaus skysčių pertekliaus, toksinų bei šlakų pašalinimo iš organizmo.

 

Daugelis raumenų elektrostimuliatorių:

- didina raumenų masę;

- stiprina kūno raumenis;

- didina ištvermę bei jėgą;

- stangrina kūną, dailina kūno formas;

- tonizuoja;

- mažina mėšlungio riziką;

- padeda atsikratyti papildomų kilogramų;

- mažina celiulitą;

- moterims formuoja ir pakelia krūtinę;

- padeda atsigauti ir atsistatyti raumenų struktūroms;

ir kt.

 

Šiuo metu prekyboje galima rasti mišraus veikimo bei kitų rūšių elektrostimuliatorių: „Biomed“ elektroninėje parduotuvėje taip pat rasite elektrostimuliatorius , skirtus skausmo malšinimui be maistų (elektroterapijos aparatas TENS), inkontinencijai bei kūno grožiui. TENS – įvairaus skausmo malšinimui skirtas prietaisas, taip pat gali turėti ir raumenų stiprinimo programų. Apie tokių dvejopų funkcijų egzistavimą praneša prekės aprašas: jei jame yra žymės TENS bei EMS – galite būti tikri, kad priemonė ir stiprins raumenis, ir malšins skausmus.

 

Elektroninėje medicinos priemonių ir prietaisų parduotuvėje „Biomed“ galite rinktis įvairių kainų bei funkcijų „MEDISANA“, „GLOBUS“, „Beurer“ bei kitų patikimų gamintojų elektrostimuliatorius raumenims (taip pat skausmui mažinti, inkontinencijai, grožiui). Atsižvelgdami į skirtingus žmonių poreikius bei finansines galimybes, galime pasiūlyti įvairių raumenų elektrosimuliatorių gera kaina. Tik iš patikimų gamintojų tiekiama produkcija reguliariai parduodama pigiau – pasinaudokite specialia akcija ir elektrostimuliatorius įsigykite žemesne nei įprastai kaina.

 

Pažangus būdas koreguoti savo kūno formas bei tapti stipresniais – elektrinė stimuliacija raumenims. Įsigijus „Beurer“, „Medisana, „Globus“ ar kitų žinomų gamintojų prietaisus tobulinsite savo kūną, didinsite jėgą, ištvermę, raumenys po treniruotės atsigaus kur kas greičiau.

 

Užsakymus priimame internetu arba telefonu ir vykdome visoje Lietuvoje: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys ir kt. šalies miestai. Daugiau informacijos apie raumenų elektrostimuliatorius, kitas prekes, joms taikomas akcijas bei pristatyto kainas, susisiekus su mūsų komanda.

Elektrostimuliatoriai masažui ir kūno grožiui

Po įtemptos dienos darbe kiekvienas nori atsipalaiduoti ir turbūt nėra nieko geriau už masažą. Pašalinti stresą ir bent trumpam pamiršti apie darbo ar asmenines problemas padedantis kaklo, nugaros, rankų ar kojų masažas ne tik suteikia naujų jėgų, energingumo, tačiau ir puoselėja sveikai atrodančią, pailsėjusią odą, žmogus jaučiasi ir geriau, ir gražiau. Šiuolaikinio medicinos prietaiso – elektrostimuliatoriaus – pagalba atsipalaiduoti ir puoselėti savo grožį dabar galima tiesiog savo namuose. Klinikiniais tyrimais patvirtintas aparatas atpalaiduoja įsitempusius raumenis, žmogus jaučiasi labiau pailsėjęs, jo oda pasidaro lygesnė, mažinamos strijos, gydomi randai, venų nepankamumas. Dabar daugelyje elektrostimuliatorių masažui bei kūno grožiui yra ir limfodrenažo funkcija. Limfodrenažinis masažas padeda atsikratyti nereikalingų kilogramų, mažina celiulitą, šalina iš organizmo toksinus dėl to oda tampa lygesnė. Elektromasažas taip pat naudojamas ir kaip kompresijos aparatas venų nepakankamumui gydyti.

 

Elektrostimuliatoriai masažui ir kūno grožiui patvirtinti daugybe klinikinių tyrimų, todėl yra saugūs naudoti. Siunčiami nedidelio dažnio elektros impulsai atpalaiduoja kūną, nekenkdami jam. Daugelis sveikatos priežiūros specialistų teigia, jog toks elektros masažas šiandien tampa alternatyva įvairiems atpalaiduojantiems geliams, cheminiams preparatams ir pan. Elektrostimuliatoriai atpalaiduoja įsitempusius audinius, gerina kraujotaką, dėl to kojose mažiau išryškėja venos, oda pasidaro lygesnė ir skaistesnė, spartėja randų ar strijų gijimas, o papildoma limfodrenažo funkcija sureguliuoja kūne skysčius ir pašalina toksinus. Po tokios procedūros žmogus jaučiasi ramesnis, jo nekankina kūno sunkumas ir prasta nuotaika.

 

Po sunkios dienos pasirinkus vieną ar kitą elektrostimuliatoriaus programą gali būti masažuojama:

- visas kūnas ar tam tikrų kūno vietų raumenys;

- kojų raumenys;

- rankų audiniai;

- nugaros sritis;

- krūtinės ar pilvo zonos.

 

Švelnią elektros srovę skleidžiantis prietaisas ypač tinka žmonėms, kurie kenčia nuo išsiplėtusių kojų venų (elektrostimuliatoriai varikozės gydymui). Elektrostimuliatorius atpalaiduoja raumenis, gerina kraujotaką, šis kompresijos aparatas stimuliuoja greitesnį kraujo pratekėjimą kraujagyslėmis. Kraujas nesikemša, o po kūną jis išnešiojamas kur kas sklandžiau. Gerėja žmogaus savijauta, ant kojų nepastebimos tokios ryškios, iššokusios kraujagyslės.

 

Ne vien venų nepakankamumui gydyti tinkamas aparatas – elektrostimuliatorius – dailina kūno linijas, visai paprastais būdais padeda atsikratyti nereikalingų kilogramų ir puoselėja sveiką, gražią išvaizdą. Įvairioms atpalaiduojančioms, raminančioms, jauninančioms veido procedūroms skirtas elektrostimuliatorius veide mažina raukšles, stangrina odą, ji tampa lygesnė, skaistesnė. Švelnus elektros masažas veidui skatina greitesnį odos ląstelių atsinaujinimą (regeneraciją), todėl žmogus atjaunėja.

 

Reguliariai taikant elektros masažus grožiui, galima džiaugtis ne tik pagražėjusia veido oda, bet ir atsikratytais papildomais kilogramais. Ant kūno pritvirtinti elektrodai perduoda nervams iš elektrostimuliatoriaus skleidžiamus elektros impulsus, kurie stimuliuoja raumenis, tvirtindami jų struktūras. Atliekant tokią procedūrą reguliariai, kūno raumenys stangrėja, svoris po truputį krenta, negana to žmogus nepertempia raumenų, o priešingai – juos atpalaiduoja.

 

Naujovė, vis dažniau taikoma masažui bei grožiui skirtų elektrostimuliatorių gamyboje, yra limfodrenažas. Tai – metodas, kurio metu iš organizmo šalinami toksinai, mažinamas svoris, celiulitas, gerėja bendroji savijauta. Limfodrenažinis masažas yra tikrų tikriausia kūno ir minčių reabilitacija, atsikratant viduje sukaupto streso bei papildomų kilogramų.

 

Elektrostimuliatoriai masažui ir kūno grožiui:

- atpalaiduoja įsitempusius raumenis;

- mažina venų išryškėjimą kojose;

- treniruoja veido raumenis;

- stangrina rankas, kojas, pilvo ar sėdmenų sritį;

- šalina tam tikrose kūno vietose atsiradusį patinimą;

- gerina kraujotaką;

- odai suteikia stangrumo bei lygumo

ir pan.

 

Priklausomai nuo elektrostimuliatoriaus rūšies, galima taikyti įvairių tipų masažus: taškinį, kryptinį; aktyvinantį, vibracinį ir kt. Jei visos Jūsų bandytos priemonės nepadeda atsipalaiduoti ir jaustis gerai, siūlome išbandyti elektrostimuliatorius masažui bei kūno grožiui. Gera kaina parduodami prietaisai užtikrina, kad kūno raumenys nebus įsitempę, žmogus po procedūros jausis gerai pailsėjęs ir atgavęs jėgas. Švelnaus veikimo aparatai šalina nereikalingus kilogramus pilvo, šlaunų, sėdmenų ar rankų srityje, stangrina odą ir padaro ją lygesnę. Žmogus jaučiasi ne tik pailsėjęs bet ir atjaunėjęs.

 

Elektroninėje „Biomed“ parduotuvėje už patrauklią kainą kviečiame įsigyti iš patikimų gamintojų tiekiamus elektrostimuliatorius masažui bei grožiui puoselėti. Reguliariai taikome akcijas. Sekite specialius pasiūlymus internetu ir akcija pažymėtas prekes užsisakykite dar pigiau. Užsakymus siunčiame visoje Lietuvoje – Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys ir kt.

 

Daugiau informacijos, susisiekus nurodytais kontaktais.
Elektrostimuliatoriai inkontinencijai

Šlapimo nelaikymas – yra gana dažna problema vidutinio bei ypatingai vyresnio amžiaus asmenų tarpe. Tačiau garsiai kalbėti apie tokį sutrikimą drįsta ne kiekvienas. Nemaloni, bet reikalaujanti atsakingo gydymo liga – įvairių formų šlapimo bei išmatų nelaikymas – dabar gali būti gydomas moderniu, kliniškai patvirtintu prietaisu – elektrostimuliatoriumi.

 

Elektrostimuliatoriai inkontinencijai gydyti koreguoja įvairių formų šlapimo bei išmatų laikymą, stiprina negiliai išsidėsčiusių raumenų susitraukimą, jėgą, stimuliuoja geresnį kraujo išnešiojimą kūne. Itin nemaloni problema gali būti pašalinta ne tik cheminiais medikamentais, sudėtingomis operacijomis, bet ir pažangiu medicininiu prietaisu – elektrostimuliatoriumi.


Inkontinencija
– organizmo būklė, kai nevalingai išteka koks nors kiekis šlapimo, nesulaikomos išmatos. Dar gilioje senovėje aprašyta šlapimo nelaikymo problema iki šiol vargina įvairaus amžiaus vyrus, moteris ar vaikus. Labai didelė dalis žmonių šlapimo nelaikymą sieja su senjorais. Būtent ši amžiaus grupė pasižymi suprastėjusia šlapimo pūslės bei išangės raumenų jėga ir dėl to atsiradusiu šlapimo nelaikymu. Tačiau svarbu atsiminti, jog tai – nėra natūralu ir sveika. Net ir senstant, svarbu teisingas ir reguliarus šlapinimasis.

 

Koreguoti tuštinimąsi dabar galima be sudėtingų invazinių priemonių. Elektrostimuliacija šiuo metu yra taikoma daugybei asmenų visame pasaulyje, kuriems sunku arba kurie visai negali kontroliuoti normalaus šlapinimosi. Profesionaliais klinikiniais tyrimais patikrintas prietaiso veikimas įrodė, kad elektrostimuliatorius, naudojant specialų zondą, treniruoja šlapimo pūslės bei išangės raumenis. Ilgainiui stiprėja šių raumenų susitraukimas, jėga bei normalizuojasi šlapimo laikymas.

 

Inkontinencijos gydymas su elektrostimuliatoriumi tinka vidutinio bei garbaus amžiaus žmonėms. Jam reikalingas specialus analinis arba vaginalinis zondas. Modernus prietaisas stimuliuoja reguliarius šlapimo ar išangės raumenų susitraukinėjimus. Asmeniui tampa nesudėtinga išlaikyti šlapimą ar išmatas iki tol, kol jis pats nueina į tualetą. Elektrostimuliatoriai inkontinencijai turi ne vieną programą. Profesionalai rekomenduoja ilgainiui pakeisti vieną programą kita, nes ilgainiui organizmas gali priprasti prie tam tikro dažnio elektros impulsų.

 

Dažniausiai nuo streso, įtempto darbo ar gyvenimo, netinkamos mitybos inkontinencija kankina vidutinio amžiaus bei vyresnius žmones. Šlapimo nelaikymas dažniausiai jiems atsiranda dėl:

- moterų šlapimo nelaikymas paprastai atsiranda po gimdymo, kaip sudėtingo gimdymo proceso pasekmė;

- tiek moterų, teik vyrų šlapimo nelaikymas gali atsirasti ir po operacijos, kaip chirurginio gydymo padarinys;

- vaikų šlapimo nelaikymas dažniausiai susijęs su baime, nuovargiu, per didelėmis emocijomis ar kitomis ligomis.

 

Išmatų nelaikymas niekam nėra malonus, bet artimieji, o ir pats dėl to kenčiantis žmogus gali lengviau atsipūsti, jeigu ims naudoti elektrostimuliatorių. Dėl įvairių situacijų ar per daug įtempto dienos ritmo atsiradęs šlapimo nelaikymas gali ne juokais sujaukti normalų gyvenimą. Pasitikėjimą savimi ir normalų tuštinimąsi susigrąžinti dabar paprasta su moderniais prietaisais – elektrostimuliatoriais inkontinencijai.

 

Taip pat gana dažnai pasitaikantį naktinio šlapimo nelaikymą irgi rekomenduojama gydyti su elektrostimuliatoriais. Tiesiog namuose naudojamas aparatas nereikalaus papildomų gydytojų konsultacijų, laiko vizitams pas medikus, pinigų, išleidžiamų dešimtims medikamentų, o apie nemalonią Jūsų problemą nesužinos pašaliniai. Inkontinencija arba šlapimo, išmatų nelaikymas elektrostimuliatoriaus pagalba stimuliuoja tam tikrus audinius bei organus, dėl ko ilgainiui gerėja tuštinimosi kontroliavimas.

 

Elektroninėje „Biomed“ parduotuvėje kviečiame įsigyti geros kainos ir kokybės elektrostimuliatorius. Šiuolaikiškas ir tyrimais patvirtintas prietaisas skirtas inkontinencijos gydymui po įvairių traumų, operacijų, gimdymo, siekiant sustiprinti raumenis, grąžinti jėgą, normalią nervų bei kraujotakos veiklą. Reguliariai taikome nuolaidas, todėl su specialia akcija parduodami elektrostimuliatoriai kainuos dar pigiau ir leis sutaupyti. Kviečiame užsisakyti medicininius prietaisus internetu gera kaina ir mes prekę pristatysime į visus Lietuvos miestus (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys ir kt. šalies miestai). Pasinaudokite patrauklia elektrostimuliatorių inkontinencijai kaina ar jiems taikoma akcija.

Kilus klausimams dėl prekių kokybės, kainos, akcijų, pristatymo ar kitų gamintojų produkcijos, raginame susisiekti su „Biomed“ atstovais.
Elektrostimuliatorių priedai

Pasaulyje vis dažniau naudojamam skausmo mažinimo, raumenų stiprinimo, svorio metimo, masažavimo bei kūno puoselėjimo – elektrostimuliacijos -  metodui žinomi gamintojai siūlo tam tikrus priedus. Nors dažniausiai elektrostimuliatoriai parduodami pakuotėje, kurioje jau yra visi reikalingiausi elementai, esant poreikiui galima įsigyti papildomus prietaisus. Elektrostimuliatorių priedai – puiki išeitis sugedus kokiam nors papildomam aparatui arba siekiant didesnio gydymo efektyvumo.

 

Patikimų, ilgametę patirtį medicinos prietaisų gamyboje turinčių gamintojų produkcija ir specialiai jai pritaikyti priedai elektroninėje „Biomed“ parduotuvėje parduodami patrauklia kaina. Skirtingam tikslui pasiekti skirti elektrostimuliatorių priedai atitinka aukščiausios kokybės reikalavimus ir yra saugūs naudoti.

 

Žmonėms, kurie turi įsigiję konkrečios kompanijos elektrostimuliatorius skausmui mažinti, raumenų stiprinimui, inkontinencijai ar kūno grožiui puoselėti, dažniausiai būna aktualu to pačio prekės ženklo produkcija. Siekdami patenkinti visų pirkėjų poreikius, į savo asortimentą įtraukėme daugiau nei penkių užsienio gamintojų priedus elektrostimuliatoriams.

 

Elektroninėje parduotuvėje „Biomed“ galite įsigyti šių gamintojų priedus elektrostimuliatoriams:

- Medisana;

- SANEO CARE;

- Baurer;

- VITAMMY;

- Veinoplus;

- HubDIC;

- I-TECH.

 

Priklausomai nuo individualių pirkėjo poreikių, prie elektrostimuliatorių galima jungti papildomus elektrodų padukų laikiklius, reguliariam bei kontroliuojamam tuštinimuisi susigrąžinti reikalingas analinis zondas, o numalšinti skausmą ištinusiose kojose padeda papildoma elektrostimuliacijos kojinė. Tai tik dalis visų elektrostimuliatorių priedų, kuriuos turime savo sandėlyje.

 

Paprastai elektrostimuliatorių pakuotėje būna tokie būtini priedai, kaip elektrodai. Jie yra laidininkas, perduodantis elektros impulsus per odą į kūną. Šis elementas – būtinas, tačiau dėl tam tikrų priežasčių norint pasikeisti elektrodus į kitus, juos galima išsirinkti ir įsigyti elektroninėje parduotuvėje „Biomed“.

 

Kiekvienam asmeniui individualiai siekiant didesnio komforto ar priemonės efektyvumo rekomenduojama įsigyti papildomus elektros stimuliatorių elementus. Jie ne tik kad padės greičiau sulaukti teigiamų rezultatų, bet ir užtikrins didesnį komfortą visos elektrostimuliacijos metu.

 

Be to, elektrostimuliatorių priedai yra savotiškas garantas, jog sugedus prie pagrindinio prietaiso jau buvusiam elementui, jį bus galima pakeisti kitu. Tai užtikrina, jog aparato nereiks išmesti arba jis nedulkės kur nors giliai lentynoje (Norime pabrėžti, jog parduodame tik elektrostimuliatorių priedus, bet ne specifines prietaiso detales).

 

Mūsų asortimente yra tokie elektrostimuliatorių priedai:

- (pakaitiniai) limpantys elektrodų padukai;

- kaitinantys elektrodai;

- analinis zondas elektrostimuliatoriui;

- vaginalinis zondas elektrostimuliatoriui;

- universalus zondas elektrostimuliatoriui;

- elektrodų padukų laikiklis;

- jungiamasis laikas;

- elektrostimuliacijos pirštinė;

- elektrostimuliacijos kojinė.

 

Pakaitiniai elektrodų padukai gali būti dviejų skirtingų formų: stačiakampiai bei apvalūs. Kiekvienas žmogus, atsižvelgęs į priedo kainą bei dizainą, gali rinktis jam labiau tinkančius elektrodus.

 

Patogus naudoti namuose prietaisas – elektrostimuliatorius – yra dar efektyvesnis, pajungus prie jo tam tikrus priedus. Visi papildomi elementai atitinkanta aukščiausios kokybės reikalavimus bei yra originaliai pagaminti žinomų užsienio kompanijų.

 

Biomed“ – oficialus medicinos priemonių atstovas Lietuvoje. Elektroninėje „Biomed“ parduotuvėje rasite itin platų medicinos prietaisų asortimentą. Tik iš patikimų, ilgą laiką šioje srityje dirbančių gamintojų tiekiamos prekės parduodamos gera kaina. Siekdami, kad produkcija tenkintų daugelio žmonių finansines galimybes, reguliariai medicininius aparatus ir jų priedus parduodame su akcija. Specialūs pasiūlymai leidžia įsigyti aukštos kokybės produkciją žemesne kaina. Internetu ar telefonu pateiktus užsakymus pristatome visoje Lietuvoje. Didesnius nei 50 eurų vertės pirkinius pristatysime nemokamai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir kituose šalies miestuose. Susisiekite nurodytais kontaktais ir sužinokite daugiau informacijos apie elektrostimuliatorių priedus, jų kainas, akcijas ir pristatymo sąlygas. 
puslapyje
TENS/EMS elektrostimuliatorius Hydas - 4 kanalai / 8 elektrodai
Lėtiniam ir ūmiam skausmui kaklo, nugaros srityse, galūnėse ar sąnariuose malšinti. 8 elektrodai, 30 programų, 10 intensyvumo lygių. Veikia su baterijomis arba iš elektros tinklo.
89,99 € 119,99 € -25%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
TENS/EMS elektrostimuliatorius Hydas - 2 kanalai / 4 elektrodai
Lėtiniam ir ūmiam skausmui kaklo, nugaros srityse, galūnėse ar sąnariuose malšinti. Saugu ir veiksminga. 16 programų, 10 intensyvumo lygių.
39,99 € 49,99 € -20%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
TENS/EMS elektrostimuliatorius Medisana TDP
TENS/ EMS elektrostimuliatorius MEDISANA TDP turi net 4 skirtingas veikimo programas: akupunktūrą, stimuliavimą elektros impulsais, gilų stimuliavimą elektros impulsais, raumenų stimuliavimą. 
52,55 € 77,28 € -32%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
TENS/EMS elektrostimuliatorius I-TECH Mio-Care Fitness
2 kanalų elektrostimuliatorius 4 arba 8 elektrodų viename. Net 55 programos - estetinės, sporto, reabilitacijos ir skausmo malšinimo procedūros. Pakraunamas akumuliatorius.
135,20 € 169,00 € -20%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
TENS elektrostimuliatorius I-TECH Mio-Care TENS
2 kanalų elektrostimuliatorius su galimybe naudoti 4 arba 8 elektrodus. 20 skausmo malšinimo programų. Pakraunamas akumuliatorius.
95,20 € 119,00 € -20%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
TENS/NEMS elektrostimuliatorius I-TECH Mio-Care PRO
2 kanalų elektrostimuliatorius su galimybe naudoti 4 arba 8 elektrodus. Skausmui malšinti, raumenims stimuliuoti ir grožio puoselėjimui. Pakraunamas akumuliatorius.
149,25 € 199,00 € -25%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
TENS/EMS elektrostimuliatorius VITAMMY Ice
TENS/EMS elektrostimuliacijos aparatas VITAMMY Ice yra efektyvi masažo, raumenų stimuliacijos (EMS), nervų stimuliacijos (TENS), akupresūros ir akupunktūros priemonė.
22,43 € 29,90 € -25%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Skausmo malšinimo (TENS) pieštukas Pain Gone
Elektrinius impulsus siunčiantis prietaisas skausmui malšinti. Kliniškai patvirtintas efektyvumas. Vos 1 minutės stimuliavimas gali padėti atsikratyti varginančio chroniško skausmo.
29,99 € 42,84 € -30%
7-8 darbo dienos
Užsisakyti
TENS/EMS elektrostimuliatorius Slimfit
AKCIJA!
Daugiafunkcinis elektrostimuliatorius grožiui puoselėti GLOBUS Slimfit
Elektrostimuliatorius GLOBUS Slimfit - tai aukštos kokybės elektrostimuliatorius Jūsų kūno ir grožio priežiūrai, sportui ir sveikatai. Limfodrenažas su visa eile nuoseklių elektrostimuliacijų yra absoliuti inovacija tokių procedūrų pasaulyje. 
239,20 € 299,00 € -20%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
TENS/EMS elektrostimuliatorius Globus Duo TENS
Inovatyvus, aukštos kokybės, 2 kanalų skaitmeninis TENS/EMS elektrostimuliatorius, skirtas skausmo sukeltam diskomfortui šalinti, skausmui mažinti, sveikatos gerinimui ir fitnesui, kūno formų tobulinimui.
95,20 € 119,00 € -20%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
TENS/EMS elektrostimuliatorius I-TECH Smart Tens
AKCIJA!
TENS/EMS elektrostimuliatorius I-TECH Smart Tens
2 kanalų TENS/EMS elektrostimuliatorius skirtas skausmo malšinimui ir raumenų stimuliavimui. 6 skausmo malšinimo, 5 raumenų stimuliavimo ir 2 asmeninės programos.
71,20 € 89,00 € -20%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
TENS/NEMS/FES elektrostimuliatorius I-TECH Mio Ionotens
AKCIJA!
Jonoforezės aparatas ir TENS elektrostimuliatorius I-TECH Mio-Ionotens
2 kanalų TENS ir jonoforezės elektrostimuliatorius rekomenduojamas naudoti reabilitacijos ir funkcijų atkūrimo tikslais, bei įvairių ligų gydymui.
159,20 € 199,00 € -20%
7-8 darbo dienos
Užsisakyti
TENS / EMS / FES elektrostimuliatorius I-TECH MioCare Beauty
AKCIJA!
TENS / EMS elektrostimuliatorius I-TECH Mio-Care Beauty
2 kanalų elektrostimuliatorius su galimybe naudoti 4 arba 8 elektrodus. 35 programos - estetinės, reabilitacijos ir skausmo malšinimo programos. Pakraunamas akumuliatorius.
111,20 € 139,00 € -20%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
FES elektrostimuliatorius I-TECH Mio-Vein
AKCIJA!
FES elektrostimuliatorius I-TECH Mio-Vein
2 kanalų / 4 elektrodų FES elektrostimuliatorius naudojamas kraujotakai gerinti ir kaip prevencinė priemonė nuo venų kraujotakos nepakankamumo ir giliųjų venų trombozės. Pakraunamas akumuliatorius.
103,20 € 129,00 € -20%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Daugiafunkcinis elektrostimuliatorius GLOBUS Fit & Beauty
Net 65 grožio programos, 58 fitneso programos, 22 sporto programos, 12 TENS programų, 3 reabilitacijos programos, 12 mikrosrovių programų ir kitos programos. Viso net 188 programos.
790,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Belaidis TENS elektrostimuliatorius WiTouch Pro
AKCIJA!
Belaidis TENS elektrostimuliatorius WiTouch Pro
Belaidis TENS elektrostimuliatorius nugaros, juosmens, klubų ir pečių skausmui malšinti. Ypač plonas, lengvas ir lankstus, puikiai priglunda, gali būti dėvimas po drabužiais.
129,00 € 159,00 € -19%
7-8 darbo dienos
IŠPARDUOTA
TENS/EMS elektrostimuliatorius Hydas - 1 kanalas / 2 elektrodai
Lėtiniam ir ūmiam skausmui kaklo, nugaros srityse, galūnėse ar sąnariuose malšinti. 8 elektrodai, 5 programos, 10 intensyvumo lygių.
29,99 €
7-8 darbo dienos
Užsisakyti
TENS elektrostimuliatorius Saneo TENS
2 kanalų / 4 elektrodų elektrostimuliatorius Saneo TENS - tai aukštos kokybės medicininis terapinis prietaisas skirtas įvairiam skausmui malšinti. 
79,95 €
7-8 darbo dienos
Užsisakyti
EMS raumenų stimuliatorius Saneo SPORT
AKCIJA!
EMS raumenų stimuliatorius Saneo SPORT
2 kanalų / 4 elektrodų elektroninis raumenų stimuliatorius Saneo SPORT - tai veiksminga, paprasta ir saugi priemonė skirta ne tik treniruoti raumenis, bet ir juos atpalaiduoti po treniruočių.
74,96 € 99,95 € -25%
7-8 darbo dienos
IŠPARDUOTA
FES elektrostimuliatorius Saneo CARE inkontinencijai gydyti
AKCIJA!
FES elektrostimuliatorius Saneo CARE inkontinencijai gydyti
FES elektrostimuliatorius Saneo CARE inkontinencijai gydyti - tai funkcinė audinių ir organų elektrostimuliacija. Saneo Care skirtas įvairių formų šlapimo ir išmatų nelaikymo gydymui.
69,95 € 119,95 € -42%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
TENS/EMS elektrostimuliatorius masažui Saneo VITAL
AKCIJA!
TENS/EMS elektrostimuliatorius masažui Saneo VITAL
2 kanalų / 4 elektrodų TENS/EMS elektrostimuliatorius masažui Saneo VITAL naudoja švelnius elektrinius impulsus, kurie padės Jums atsipalaiduoti, sumažinti raumenų tempimą, įtampą.
64,95 € 89,95 € -28%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
TENS/EMS elektrostimuliatorius Beurer EM80
Skausmo sumažinimas, fizinės būklės stiprinimas, atpalaidavimas, raumenų regeneracija ir kova su nuovargiu. Beurer veikia atgamindamas paties kūno impulsus per elektrodus, kurie skleidžia tuos impulsus oda iki nervų ir raumenų skaidulų. 
99,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
TENS/EMS elektrostimuliatorius Beurer EM41
Elektroninis raumenų ir nervų stimuliatorius mažina skausmą, gerina fizinę būklę, atpalaiduoja, mažina nuovargį. Prietaiso veikimo principas remiasi natūralių kūno impulsų mėgdžiojimu. 
71,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Šildantis TENS/EMS elektrostimuliatorius HubDIC MB-400
AKCIJA!
Šildantis TENS/EMS elektrostimuliatorius HubDIC MB-400
Malšinti raumenų maudimus, skausmus, neuralgiją, nuraminti ir atgaivinti pavargusius, pažeistus, maudžiančius raumenis, gerinti kraujo apytaką.
76,69 € 95,86 € -20%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
TENS/EMS elektrostimuliatorius HubDIC NEM-100
AKCIJA!
TENS/EMS elektrostimuliatorius HubDIC NEM-100
Mažina lėtinio skausmo, sustingimo, tirpimo simptomus, veiksminga ūmaus skausmo atveju. Veiksmingos masažo programos nugarai, sąnariams, petims, rankoms arba kojoms.
47,20 € 59,00 € -20%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Mini elektrostimuliatorius - TENS aparatas Hydas
AKCIJA!
Mini elektrostimuliatorius - TENS aparatas Hydas
Skirtas elektros srovės impulsais per odą veikti nervų galūnes ir taip malšinti įvairių kūno vietų ūmius bei lėtinius skausmus.
17,49 € 24,99 € -30%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
TENS elektrostimuliatorius OMRON E3
AKCIJA!
TENS elektrostimuliatorius OMRON E3
Veiksmingas skausmo mažinimas, specialios programos įvairioms kūno sritims, galima pasirinkti intensyvumą, plaunami ilgalaikio naudojimo padai – gali būti naudojami iki 150 kartų, lengva naudoti.
65,53 € 77,10 € -15%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Raumenų elektrostimuliatorius Tecnovita E-SCULPTER
Skirtas pilvo preso, rankų, kojų ir sėdmenų raumenų stimuliavimui, treniravimui, stangrinimui ir ryškinimui. Ikraunamas ir belaidis, jokių laidų, nevaržomi judesiai.
199,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
TENS/EMS elektrostimuliatorius Hydas
AKCIJA!
TENS/EMS elektrostimuliatorius Hydas
2 kanalų / 4 elektrodų elektrostimuliatorius skirtas lėtiniam ir ūmiam nugaros, galvos, sąnarių skausmui malšinti bei raumenų stimuliacijai atlikti. 
42,49 € 49,99 € -15%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
TENS/EMS elektrostimuliatorius Hydas su padų aplikatoriais
AKCIJA!
TENS/EMS elektrostimuliatorius Hydas su padų aplikatoriais
Kompaktiškas 2 kanalų / 4 elektrodų elektrostimuliatorius skirtas lėtiniam ir ūmiam nugaros, galvos, sąnarių skausmui malšinti bei stimuliuoti raumenis ir pėdas. 
67,99 € 79,99 € -15%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Raumenų elektrostimuliatorius Tecnovita E-BELT
Raumenų elektrostimuliatorius siūlo lengvą ir efektyvų būdą sustiprinti pilvo preso raumenis, padėti atsikratyti riebalų, padidinti raumenų masę, pagerinti medžiagų apykaitą. 
119,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Raumenų elektrostimuliatorius Tecnovita BT-BELT
AKCIJA!
Raumenų elektrostimuliatorius Tecnovita BT-BELT
Eefektyviai stiprina pilvo preso bei kitų kūno sričių raumenis. Specialus BEAUTY režimas leidžia pajusti limfodrenažo efektą bei gydyti celiulitą. Gerina kraujotaką.
79,20 € 99,00 € -20%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Daugiafunkcinis elektrostimuliatorius Globus Genesy 600
4 kanalų elektrostimuliatorius, siūlantis net 4 srovių rūšis ir daugybę programų, skirtų skausmo malšinimui, reabilitacijai bei bendram kūno profilaktikos gerinimui.
590,00 €
7-8 darbo dienos
Užsisakyti
Specializuotas elektrostimuliatorius sportininkams Globus The Winner
Aukštos kokybės, 4 kanalų elektrostimuliatorius, skirtas profesionaliam naudotojui. Net 234 skirtingos programos, pritaikytas profesionaliems sportininkams, siekiantiems stebėti bei gerinti treniruočių rezultatus bei ieškantiems universalumo.
699,00 €
7-8 darbo dienos
Užsisakyti
Specializuotas elektrostimuliatorius bėgikams Globus Runner Pro
AKCIJA!
Specializuotas elektrostimuliatorius bėgikams Globus Runner Pro
Pritaikytas stimuliuoti bėgiojančių žmonių raumenyną, o asmeninio trenerio režimo dėka galima patiems programuoti stimuliatorių bei keisti nustatymus pagal savo asmeninius poreikius.
360,00 € 390,00 € -8%
7-8 darbo dienos
Užsisakyti
Specializuotas elektrostimuliatorius dviratininkams Globus Cycling Pro
AKCIJA!
Specializuotas elektrostimuliatorius dviratininkams Globus Cycling Pro
Puikiai tinkamas reabilitacijai, atstato pavargusius raumenis, padeda stiprinti raumenyną ir didinti ištvermę, puikiai tiks ir plento, ir kalnų dviratininkams.
360,00 € 390,00 € -8%
7-8 darbo dienos
Užsisakyti
Rodoma 1 - 36 iš 73 prekių

Elektrostimuliatoriaipatikima ir moksliškai patvirtinta priemonė, skirta skausmui malšinti, stiprinti kūno raumenims, pagražinti tam tikras kūno vietas ar šalinti tokią nemalonią problemą, kaip šlapimo bei išmatų nelaikymas. Priklausomai nuo prietaiso paskirties, elektrostimuliatoriai gali būti naudojami ne vienai sveikatos problemai spręsti. Greitai reaguodami į skausmą, šie medicininiai prietaisai nervais siunčia impulsus į smegenis, taip slopindami nemalonius pojūčius. Jų pagalba gerinama fiziologinė žmogaus būklė, jo raumenys atsigauna greičiau, nejuntamas skausmas. Su tam tikrais elektrostimuliatoriaus mažinamos išsiplėtusios venos, kūnas atpalaiduojamas, dėl to gerėja kraujotaka, mažėja įtampa, o žmogus jaučiasi daug geriau negu prieš procedūrą. Sveikatos priežiūros specialistai rekomenduoja reguliariai pakeisti elektrostimuliatorių programas, nes ilgainiui kūnas gali priprasti prie tam tikro dažnio elektros impulsų.

 

Didelis elektrostimuliatorių privalumas yra jų kompaktiškumas: nors skirtingi gamintojai dabar gali pasiūlyti skirtingų dizainų bei dydžių elektrostimuliatorius, daugelis iš jų pasižymi nedideliu svoriu bei matmenimis. Dėl šios priežasties juos paprasta naudoti ne vien namuose. Patogus ir transportavimui puikiai pritaikytas elektrostimuliatorius gali būti imamas net ir vykstant atostogauti, į įvairias keliones, sodybą, prie jūros ir pan.

 

Sudėtinė elektrostimuliatorių dalis, be kurios neveiktų nei vienas toks prietaisas, yra elektrodai. Privalomas elementas tampa tarpininku, per kurį iš aparato, į odoje esančius nervus yra perduodami elektros impulsai. Elektroninėje „Biomed“ parduotuvėje rasite ne tik įvairiems elektrostimuliatoriams tinkamų elektrodų, bet taip pat ir elektrostimuliacijos terapijos pirštinę, kojinę, analinius bei vaginalinius zondus.

 

Elektrostimuliatoriai skausmui malšinti yra bene populiariausia elektrostimuliatorių rūšis. Elektrodais perleidžiami tam tikro dažnio elektros impulsai per odą į kūną, kurie stimuliuoja nervus ir slopina skausmą. Šio tipo elektrostimuliatoriai dar vadinami „TENS elektrostimuliatoriais“. Elektroterapijos aparatas TENS – tai specialus prietaisas, stimuliuojantis nervus elektriniais impulsais per odą. Tikslus TENS metodo pavadinimas – transkutaninė elektrinė nervų stimuliacija. Taigi, visi elektrostimuliatoriai, pažymėti TENS žyme, reiškia skausmo malšinimą ir tam pritaikytas programas.

 

Siunčiami elektriniai impulsai slopina nemalonius pojūčius ir leidžia žmogui pasijusti geriau. Jei prietaisas namuose naudojamas kasdien, rekomenduojama pakeisti programas ir nesirinkti visada vienos ir tos pačios programos. Ilgainiui kūnas gali priprasti prie tam tikro dažnio elektros impulsų; kad taip neatsitiktų – keiskite programas.

 

Elektrostimuliatoriai sukuria tam tikro stiprumo elektros impulsus, kurių pagalba malšinamas raumenų skausmas, migrena, greitėja reabilitacija, stiprinami raumenys. Prietaisų valdymas – visai nesudėtingas.

 

Skausmo malšinimo stimuliatorius tinka, jeigu:

- žmogus kenčia nuo lėtinių skausmų;

- jam buvo neseniai atlikta operacija ir po jos nedingsta skausmas;

- raumenys nevalingai susitraukinėja, kiekvienas elektroninis raumenų stimuliatorius tinka spazmų gydymui;

- norima išvengti trombozės;

- vargina migrenos priepuoliai;

- norima sumažinti nuovargį.

 

EMS elektrostimuliatoriai (angl. Electrical muscle stimulation) – speciali elektrostimuliatorių rūšis, skirta raumenų stimuliavimui, ištvermės, jėgos didinimui, riebalų deginimui.

Raumenų stiprinimui skirti elektrostimuliatoriai leidžia greičiau džiaugtis gražiomis kūno formomis ir padeda atsigauti po treniruotės. Juos taip pat galima naudoti namuose, siekiant apšilti prieš treniruotę – apšilimui.  Tokio tipo elektrostimuliatoriai padeda sulieknėti ir sutvirtinti raumenis.

 

Kenčiantiems nuo kojų varikozės, trombozės ar kitų ligų, bjaurojančių odą, taip pat patariama naudoti elektrostimuliatorius. Jie teigiamai veiks kraujagysles, todėl suintensyvėjusi kraujotaka mažins venų išsiplėtimą, nesimatys iššokusių kapiliarų raizgalynės, o žmogus jausis labiau pasitikintis savo kūno išvaizda.

 

Ypač nemaloni problema, apie kurią daugelis vengia kalbėti, bet kurią privaloma spręsti, yra šlapimo (rečiau - išmatų) nelaikymas. Inkontinencijai gydyti irgi skiriamas elektrostimuliatorius. Prietaisas stiprina šlapimo pūslės ir išangės raumenis, dėl to tampa lengviau sulaikyti šlapimą. Šio tipo prietaisui reikalingas analinis arba vaginalinis zondas. Elektrostimuliatorius inkontinencijai leidžia žmogui jaustis užtikrintu, kad jo neištiks nemaloni nelaimė ne vietoje ir ne laiku.

 

„Biomed“ siūlo įsigyti įvairių gamintojų produkcijos gera kaina. Tokių žinomų gamintojų, kaip HYDAS, MEDISANA, BEURER, I-TECH, VEINOPLUS ar GLOBUS elektrostimuliatoriai elektroninėje „Biomed“ parduodami gera kaina. Pasinaudojus specialiais pasiūlymais, pažymėtais ženklu „akcija“, užsisakysite aukštos kokybės medicininius prietaisus pigiau. Internetu ar telefonu pateiktus užsakymus pristatome visoje Lietuvoje – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose bei kituose šalies miestuose. Į patrauklią prietaisų kainą įskaičiuoti gamintojo nurodyti priedai.

 

Jei turite klausimų apie „Biomed“ asortimentą, norite pasiteirauti, kokiems produktams šiuo metu taikoma akcija ir pan., kviečiame kreiptis.