Prekių kategorijos

Elektrostimuliatoriai inkontinencijai 

Dubens raumenų treniruoklis Kegel8 Tight & Tone
Puikus pasirinkimas moterims, kenčiančioms nuo įvairių rūšių inkontinencijos, dubens skausmų, neseniai susilaukusioms kūdikio, norinčioms atlikti kėgelio pratimus dubens sveikatos gerinimui.
179,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Dubens raumenų treniruoklis Kegel8 Ultra 20
Puikus pasirinkimas moterims, kenčiančioms nuo susilpnėjusių dubens dugno raumenų, įvairių rūšių inkontinencijos, prolapso, dubens skausmų.
260,00 €
7-8 darbo dienos
Užsisakyti
Dubens raumenų treniruoklis Kegel8 Ultra Vitality
Puikus pasirinkimas moterims, kenčiančioms nuo susilpnėjusių dubens dugno raumenų, įvairių rūšių inkontinencijos, prolapso, dubens skausmų bei jų sukeliamo diskomforto lytinių santykių metu ar kasdieniame gyvenime.
169,00 €
7-8 darbo dienos
Užsisakyti
Dubens raumenų treniruoklis ir gimdymo TENS aparatas Kegel8 Mother Nurture
Pažengęs, kliniškai patvirtintas įrenginys, naudojantis neuroraumeninę elektrostimuliaciją (NMES), kad stiprintų Jūsų raumenis, bei gimdymo skausmams malšinti skirtas TENS aparatas.
199,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Dubens raumenų treniruoklis vyrams Kegel8 V for Men
Dubens raumenų treniruoklis vyrams Kegel8 V for Men itin efektyviai sprendžia erekcijos, inkontinencijos, priešlaikinės ejakuliacijos bei su žarnyno bei šlapimo pūslės atrama susijusias problemas.
260,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Dubens raumenų treniruoklis Kegel8 Biofeedback Pelvic Trainer
Šis treniruoklis ne tik padeda atrasti reikiamus raumenis, juos tinkamai treniruoti ir stiprinti, bet svarbiausia - jo dėka nei viena Jūsų treniruotės minutė nebus iššvaistyta.
109,00 €
7-8 darbo dienos
Užsisakyti
Kegel8 vaginaliniai kamuoliukai dubens raumenų treniruotėms
Tai yra išbaigta dubens dugno raumenų stiprinimo sistema, kuria galima naudotis namų sąlygomis, o akivaizdžiais rezultatais galima džiaugtis jau po 12 savaičių.
59,00 €
7-8 darbo dienos
Užsisakyti
FES elektrostimuliatorius Saneo CARE inkontinencijai gydyti
AKCIJA!
FES elektrostimuliatorius Saneo CARE inkontinencijai gydyti
FES elektrostimuliatorius Saneo CARE inkontinencijai gydyti - tai funkcinė audinių ir organų elektrostimuliacija. Saneo Care skirtas įvairių formų šlapimo ir išmatų nelaikymo gydymui.
69,95 € 119,95 € -42%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Daugiafunkcinis elektrostimuliatorius Globus Genesy 600
4 kanalų elektrostimuliatorius, siūlantis net 4 srovių rūšis ir daugybę programų, skirtų skausmo malšinimui, reabilitacijai bei bendram kūno profilaktikos gerinimui.
590,00 €
7-8 darbo dienos
Užsisakyti
TENS/EMS elektrostimuliatorius Slimfit
AKCIJA!
Daugiafunkcinis elektrostimuliatorius grožiui puoselėti GLOBUS Slimfit
Elektrostimuliatorius GLOBUS Slimfit - tai aukštos kokybės elektrostimuliatorius Jūsų kūno ir grožio priežiūrai, sportui ir sveikatai. Limfodrenažas su visa eile nuoseklių elektrostimuliacijų yra absoliuti inovacija tokių procedūrų pasaulyje. 
239,20 € 299,00 € -20%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Daugiafunkcinis elektrostimuliatorius GLOBUS Fit & Beauty
Net 65 grožio programos, 58 fitneso programos, 22 sporto programos, 12 TENS programų, 3 reabilitacijos programos, 12 mikrosrovių programų ir kitos programos. Viso net 188 programos.
790,00 €
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
TENS/EMS elektrostimuliatorius I-TECH Mio-Care Fitness
2 kanalų elektrostimuliatorius 4 arba 8 elektrodų viename. Net 55 programos - estetinės, sporto, reabilitacijos ir skausmo malšinimo procedūros. Pakraunamas akumuliatorius.
135,20 € 169,00 € -20%
Turime sandėlyje
1-2 darbo dienos
Užsisakyti
Rodoma 1 - 12 iš 12 prekių
Elektrostimuliatoriai inkontinencijai

Šlapimo nelaikymas – yra gana dažna problema vidutinio bei ypatingai vyresnio amžiaus asmenų tarpe. Tačiau garsiai kalbėti apie tokį sutrikimą drįsta ne kiekvienas. Nemaloni, bet reikalaujanti atsakingo gydymo liga – įvairių formų šlapimo bei išmatų nelaikymas – dabar gali būti gydomas moderniu, kliniškai patvirtintu prietaisu – elektrostimuliatoriumi.

 

Elektrostimuliatoriai inkontinencijai gydyti koreguoja įvairių formų šlapimo bei išmatų laikymą, stiprina negiliai išsidėsčiusių raumenų susitraukimą, jėgą, stimuliuoja geresnį kraujo išnešiojimą kūne. Itin nemaloni problema gali būti pašalinta ne tik cheminiais medikamentais, sudėtingomis operacijomis, bet ir pažangiu medicininiu prietaisu – elektrostimuliatoriumi.


Inkontinencija
– organizmo būklė, kai nevalingai išteka koks nors kiekis šlapimo, nesulaikomos išmatos. Dar gilioje senovėje aprašyta šlapimo nelaikymo problema iki šiol vargina įvairaus amžiaus vyrus, moteris ar vaikus. Labai didelė dalis žmonių šlapimo nelaikymą sieja su senjorais. Būtent ši amžiaus grupė pasižymi suprastėjusia šlapimo pūslės bei išangės raumenų jėga ir dėl to atsiradusiu šlapimo nelaikymu. Tačiau svarbu atsiminti, jog tai – nėra natūralu ir sveika. Net ir senstant, svarbu teisingas ir reguliarus šlapinimasis.

 

Koreguoti tuštinimąsi dabar galima be sudėtingų invazinių priemonių. Elektrostimuliacija šiuo metu yra taikoma daugybei asmenų visame pasaulyje, kuriems sunku arba kurie visai negali kontroliuoti normalaus šlapinimosi. Profesionaliais klinikiniais tyrimais patikrintas prietaiso veikimas įrodė, kad elektrostimuliatorius, naudojant specialų zondą, treniruoja šlapimo pūslės bei išangės raumenis. Ilgainiui stiprėja šių raumenų susitraukimas, jėga bei normalizuojasi šlapimo laikymas.

 

Inkontinencijos gydymas su elektrostimuliatoriumi tinka vidutinio bei garbaus amžiaus žmonėms. Jam reikalingas specialus analinis arba vaginalinis zondas. Modernus prietaisas stimuliuoja reguliarius šlapimo ar išangės raumenų susitraukinėjimus. Asmeniui tampa nesudėtinga išlaikyti šlapimą ar išmatas iki tol, kol jis pats nueina į tualetą. Elektrostimuliatoriai inkontinencijai turi ne vieną programą. Profesionalai rekomenduoja ilgainiui pakeisti vieną programą kita, nes ilgainiui organizmas gali priprasti prie tam tikro dažnio elektros impulsų.

 

Dažniausiai nuo streso, įtempto darbo ar gyvenimo, netinkamos mitybos inkontinencija kankina vidutinio amžiaus bei vyresnius žmones. Šlapimo nelaikymas dažniausiai jiems atsiranda dėl:

- moterų šlapimo nelaikymas paprastai atsiranda po gimdymo, kaip sudėtingo gimdymo proceso pasekmė;

- tiek moterų, teik vyrų šlapimo nelaikymas gali atsirasti ir po operacijos, kaip chirurginio gydymo padarinys;

- vaikų šlapimo nelaikymas dažniausiai susijęs su baime, nuovargiu, per didelėmis emocijomis ar kitomis ligomis.

 

Išmatų nelaikymas niekam nėra malonus, bet artimieji, o ir pats dėl to kenčiantis žmogus gali lengviau atsipūsti, jeigu ims naudoti elektrostimuliatorių. Dėl įvairių situacijų ar per daug įtempto dienos ritmo atsiradęs šlapimo nelaikymas gali ne juokais sujaukti normalų gyvenimą. Pasitikėjimą savimi ir normalų tuštinimąsi susigrąžinti dabar paprasta su moderniais prietaisais – elektrostimuliatoriais inkontinencijai.

 

Taip pat gana dažnai pasitaikantį naktinio šlapimo nelaikymą irgi rekomenduojama gydyti su elektrostimuliatoriais. Tiesiog namuose naudojamas aparatas nereikalaus papildomų gydytojų konsultacijų, laiko vizitams pas medikus, pinigų, išleidžiamų dešimtims medikamentų, o apie nemalonią Jūsų problemą nesužinos pašaliniai. Inkontinencija arba šlapimo, išmatų nelaikymas elektrostimuliatoriaus pagalba stimuliuoja tam tikrus audinius bei organus, dėl ko ilgainiui gerėja tuštinimosi kontroliavimas.

 

Elektroninėje „Biomed“ parduotuvėje kviečiame įsigyti geros kainos ir kokybės elektrostimuliatorius. Šiuolaikiškas ir tyrimais patvirtintas prietaisas skirtas inkontinencijos gydymui po įvairių traumų, operacijų, gimdymo, siekiant sustiprinti raumenis, grąžinti jėgą, normalią nervų bei kraujotakos veiklą. Reguliariai taikome nuolaidas, todėl su specialia akcija parduodami elektrostimuliatoriai kainuos dar pigiau ir leis sutaupyti. Kviečiame užsisakyti medicininius prietaisus internetu gera kaina ir mes prekę pristatysime į visus Lietuvos miestus (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys ir kt. šalies miestai). Pasinaudokite patrauklia elektrostimuliatorių inkontinencijai kaina ar jiems taikoma akcija.

Kilus klausimams dėl prekių kokybės, kainos, akcijų, pristatymo ar kitų gamintojų produkcijos, raginame susisiekti su „Biomed“ atstovais.