Prekių kategorijos

Saugus ir greitas atsiskaitymas


Internetinėje parduotuvėje BioMed.lt už išsirinktas prekes galite atsiskaityti trimis patogiais būdais:
  • atsiskaityti per bet kurio Lietuvos banko el. bankininkystę, mokėti lizingu ar pasirinkti SVING paslaugą
  • atlikti apmokėjimą bankiniu pavedimu
  • atsiskaityti už prekes užsakymo pristatymo metu


Atsiskaitymas per el.bankininkystę, mokėjimas lizingu ar SVING

Užsakymo lange paspaudę mokėjimo per el.bankininkystę mygtuką, Jums bus pasiūlyta pasirinkti vieną iš šių bankų ir mokėjimą atlikti per atitinkamo banko internetinės bankininkystės vidinę sistemą, o taip pat bus pasiūlyta galimybė mokėti lizingu ar pasinaudoti SVING virtualios kreditinės kortelės paslauga:


Atsiskaitymas bankiniu pavedimu


Pasirinkę šį atsiskaitymo būdą, įprastu būdu atlikite bankinį pavedimą į UAB "Doris Group" sąskaitą. Atkreipiame dėmesį, kad mokėjimo paskirties laukelyje reikia būtinai nurodyti BioMed.lt užsakymo numerį, taip galėsime greičiau užskaityti Jūsų mokėjimą.


Sąskaitos rekvizitai:


Gavėjas: UAB "Doris Group"
A/S:  LT70 4010 0424 0297 9055
Bankas: AB DNB Bankas
Įmonės kodas: 302544270
Mokėjimo paskirtis: Būtinai nurodykite užsakymo numerį.Atsiskaitymas užsakymo pristatymo metu


Atsiskaitymas užsakymo pristatymo metu yra galimas tik pasirinkus pristatymo būdą: Pristatymas į namus su Venipak kurjerių tarnyba. Tuomet užsakymo pateikimo metu, jo apmokėti nereikės, tą reikės padaryti užsakymo pristatymo metu, kai kurjeris atveš prekes Jums į namus. DĖMESIO, SVARBU: kurjeris nėra įpareigotas atiduoti grąžą, todėl užsakymo pristatymo metu privalote turėti visą pilną sumą (nurodytą paskutiniame atsiskaitymo žingsnyje; prekių kaina + pristatymas) grynais pinigais.

Tik pilnai atsiskaičius su kurjeriu, t.y. sumokėjus visą užsakymo sumą (prekių kaina + pristatymas), prekės bus atiduotos Jums.