Randų šalinimas, mažinimas

Po nelaimingų atsitikimų, traumų, operacijų, karpų gydymo, vėjaraupių ir kitų ligų ant žmogaus kūno lieka nemalonios žymės, bylojančios apie buvusią problemą. Tai – randai. Ir jeigu senovėje manyta, kad randai puošia tikrą vyrą, tai šiandien jie nepuošia nieko: nei vyrų, nei moterų. Apie lygią, skaisčią odą svajoja daug kas, ypač tie, kas turi randą. Tačiau taip paprastai atsikratyti tokių odos defektų neina. Didelių, ryškių randų mažinimas arba smulkių randų šalinimas yra gana sudėtingas procesas, reikalaujantis nemažai laiko bei tam tikrų priemonių. Siekdami palengvinti žmonių gyvenimą, pagražinti jų išvaizdą, medikai sukūrė ne vieną įrenginį bei kosmetinę priemonę, kuri padeda, kad randų gydymas namuose būtų kuo efektyvesnis. Reguliariai jas naudojant, gali būti pasiekti akivaizdūs rezultatai: randai ant veido nuo spuogų, po vejaraupių, randai po operacijos ar gimdymo ir pan. po truputį nyks, taps mažiau pastebimi.

 

Dažniausiai randų atsiradimą lemiančios priemonės:

- įvairūs netyčiniai odos sužeidimai, pavyzdžiui, įsipjovimas peiliu;

- neišvengiamas odos audinių žalojimas, tarkime, po skiepų kartais lieka nedidelis randas;

- po įvairių traumų, rimtai susižeidus ir paveikus odos audinius, labai dažnai po avarijų, kitokių rimtesnių sužalojimų ant kojų, rankų, nugaros pilvo ir pan. lieka aiškiai matomi randai;

- po chirurginės intervencijos, atlikus operaciją, susiuvus žaizdą ir pan. randų, deja, bet nepavyksta išvengti, tarkime po Cezario pjūvio;

- prasirgus tam tikromis ligomis, tarkime vėjaraupiais.

 

Po odos audinių pažeidimo, toje vietoje pradeda formuotis jungiamasis audinys - randas. Jis užpildo sužalotą vietą ir sugijusi žaizda neišvengiamai turi kitokią negu įprastai odą. Atsiradusio rando dydis, spalva gali skirtis. Tai priklauso nuo sužalojimo dydžio, žmogaus odos tipo, aplinkos poveikio, įvairių komplikacijų. Bet kokiu atveju panaikinti bjaurų randą nori kiekvienas, ypač, jei jis matomas plika akimi, užima didelį odos plotą, yra ryškus ir tokiose kūno vietose, kaip veidas, kaklas, kojos, ar rankos.

 

Priemonės randams gydyti – įvairios, pradedant nuo įvairių kremų, losjonų ir baigiant šiuolaikiškomis šviesos terapijos lempomis. Elektroninėje medicinos prekių ir įrangos parduotuvėje „Biomed“ galima įsigyti ypač modernias randų gydymui skirtas priemones bei kosmetiką.

 

Internetiniame kataloge adresu „Biomed.lt“ ieškokite tokių randų mažinimo priemonių:

- šviesos terapijos lempų;

- stangrinamojo kūno losjono;

- ultragarsinio masažuoklio.

 

Randų gydymas namuose su šiomis jų naikinimo priemonėmis – daug efektyvesnis. Tai patvirtino daugelis dermatologų, kosmetologų, plastikos chirurgų visame pasaulyje. Švelniai skleidžiama šviesa, ultragarsas ar kitos natūralios veikliosios medžiagos švelniai veikia tam tikrus odos plotus, kurie buvo pažeisti. Tose vietose suaktyvinama kamieninių ląstelių regeneracija, todėl randas mažėja, tampa ne toks ryškus, o dažnai ir visai išnyksta.

 

Siūlome tik patikimų gamintojų produkciją ir priemones randams gydyti: iš mūsų parduotuvės internetu arba telefonu galite užsisakyti BNM, BIOMED bei GLOBUS gamintojų randų šalinimo įrenginių ir gydomosios kosmetikos. Randų šalinimas namų sąlygomis padeda sumažinti ne tik randų matomumą ir geriau jaustis.

 

Būdų ir metodų, kaip sumažinti randus, dabar galima  rasti ne vieną. Tačiau paprasti tepalai, kremai dažnai būna ne itin veiksmingi. Negana to, už juos dažnai tenka pakloti ne vieną dešimtį eurų. Tam, kad neišleistumėte daug pinigų ir po kurio laiko galėtumėte džiaugtis sumažėjusiais randais, siūlome išbandyti įvairius randų naikinimo prietaisus, pavyzdžiui: šviesos terapijos lempas. BNM gamintojo „Scarslight“, „Light Therapy Touch“ ir  „Light Therapy Device“ šviesos terapijos lempos efektyviai naikina įvairaus dydžio randus, strijas, votis, vietas, kur buvo spuogai. Norintiems paprastesnių priemonių randams gydyti, galima išmėginti ultragarsinį masažuoklį. Be jokio skausmo sumažinsite savo randus. Šis aparatas taip pat padeda kovoti su celiulitu. Kompanijos „Biomed“ stangrinantis kūno losjonas drėkina kūną, paderina kolageno, elastano gamybą, tad oda tampa stangresnė, lygėja raukšlės ir, žinoma, randai.

 

Užsisakykite Jums patikusią priemonę randų gydymui, o produkciją pristatysime į bet kurį šalies miestą: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys ir kiti. Siūlome geras kainas bei akcijasm kad randų naikinimas namų sąlygomis būtų prieinamas kiekvienam. Ypatingus pasiūlymus rasite apsilankę internetinėje medicinos priemonių bei gydomosios kosmetikos parduotuvėje „Biomed.lt“.

 

Užsakymai internetu ir telefonu: kreipkitės, jei abejojate, kokia kaina parduodama medicinos įranga, ar jai taikoma akcija, turite kitų klausimų.

Slide background