Šepetėlis liežuvio valymui TUNG

Turite klausimų apie prekę? Norite užsisakyti prekę telefonu?
Paskambinkite: 8 683 68331
arba  parašykite savo klausimą

Šepetėlis liežuvio valymui TUNG

Specialus šepetėlis liežuvio valymui TUNG pašalina nenuvalytas apnašas nuo liežuvio paviršiaus. Jis yra skirtas specialiai šiurkščiam liežuvio paviršiaus valymui.

More details

TUNG

Prekės aprašymas
Ar žinojote, kad 90% atvejų blogas burnos kvapas yra dėl nenuvalytų apnašų nuo liežuvio paviršiaus?  Šios apnašos taip pat gali sukelti dantenų ligas.

Pašalinti šias apnašas nuo liežuvio Jums gali padėti TUNG gelis, kurio veiklioji medžiaga - cinko druska, suriša sieros junginius, taip apribodama blogo kvapo sklidimą. Gelis turi gaivų mėtinį aromatą bei specialią valymo formulę. 

Kodėl paprastas dantų šepetėlis nepadeda nuvalyti liežuvio?


Dantų
šepetėliai yra sukurti specialiai dantims bei dantenoms ir yra neveiksmingi pašalinant bakterijas nuo liežuvio.

Ilgi, minkšti dantų šepetėlio šereliai liežuvio valymo metu yra lenkiami ir gula plokščiai, kai juda per liežuvio paviršių, todėl pastangos tampa neveiksmingos, nes apnašos stumiamos, o ne pašalinamos.

Šis TUNG šepetys skirtas specialiai šiurkščiam liežuvio paviršiaus valymui, o TUNG gelis yra pagamintas taip, kad padėtų palaikyti mėtinio skonio gaivumo pojūtį burnos ertmėje bei neutralizuoti nemalonias dujas, išskiriamas bakterijų, kurias atpažįstate kaip blogą burnos kvapą.


Komplektą sudaro:

  • Šepetėlis liežuvio valymui TUNG (1 vnt.);
  • Gelio mėginys liežuvio valymui TUNG;


Dėmesio! Pirkimo metu pasirinkti šepetėlio spalvos galimybės nebus.
Susijusios prekės