Kepenų funkcionavimo įvertinimo testas Atlas Medical (2 vnt) - 1
Turite klausimų apie prekę? Norite užsisakyti prekę telefonu?
Paskambinkite: 8 683 68331
arba  parašykite savo klausimą

Kepenų funkcionavimo įvertinimo testas Atlas Medical (2 vnt)

Kepenų funkcionavimo įvertinimo testas tai namų sąlygomis atliekamas testas kepenų funkcionavimo įvertinimui šlapime.

More details

Atlas Medical

Prekės aprašymas
Kepenų funkcionavimo įvertinimo testas Atlas Medical (2 vnt)

Galiojimo laikas: 24 mėn.

Kepenų funkcionavimo įvertinimo testas tai kepenų testas sudarytas iš regeantinės juostelės, kurią užtenka vos sekundei įmerkti į šlapimą. Tokiu būdu stebima bilirubino bei urobilinogeno koncentracija ir diagnozuojamos kepenų bei tulžies pūslės problemos. Testas suteikia galimybę atlikti išankstinę kepenų sutrikimų diagnozavimą ir laiku kreiptis į gydytoją dėl papildomų tyrimų.

Kepenys yra stambiausia liauka organizme, esanti dešinėje pilvo ertmės pusėje po diafragma. Jei pastaruoju metu pastebite odos ir akių obuolių pageltimą, skausmą dešiniame šone, pasireiškiantį kartu su nugaros skausmu, pilvo patinimą, silpnumą ir raumenų masės netekimą, šviesios spalvos išmatą ir/arba tamsios spalvos šlapimą, tai gali tapti signalu, jog turite problemų su kepenimis. Pasitikrinti, ar nesergate kepenų, tulžies ligomis galite tiesiog namuose.

Kodėl šis testas yra svarbus? 

Testo rezultatai gali suteikti informaciją apie kepenų būklę. Regentinė testo juostelė yra skirta ištirti šiuos šlapime esančius elementus: bilirubiną ir urobilinogeną. Testas skirtas asmeniniam naudojimui namuose.

Kaip turėčiau atlikti šį testą? 

Norint atlikti šį testą Jums reikės pasinaudoti į nedidelį indelį surinktu šlapimo mėginiu. Įmerkite testo juostelę i šlapimo mėginį ir po 30-60 sekundžių patikrinkite rezultatus.Testas turi būti atliekamas gerai apšviestoje vietoje. Naudoti medicinos prietaisą reikia iš karto po jo atidarymo. Nelieskite testo reakcijos paviršiaus, kuriame yra indikatoriai.

Ką man pasakys rezultatas? 

Testo rinkinį sudaro 2 testo juostelės, kurios įmerktos į šlapimo mėginį, juostelėje esantys reakcijos plotai nusidažo spalvomis ir leidžia matyti jame esančių elementų koncentraciją. Rezultatai vertinami testo juostelę palyginus su rezultatų vertinimo lentelėje pateiktomis spalvų reikšmėmis. Testo rezultatai yra vertinami vizualiai.

Laikyti testą reikia kambario temperatūroje (15-30oC). Testo negalima laikyti šaldytuve ar šaldiklyje. Testo juostelės yra jautrios drėgmės, karščio ir šviesos poveikiui. Atidarius pakuotę, testą būtina sunaudoti iš karto.

Medžiagos, kurios sukelia šlapimo spalvos pakitimus, pavyzdžiui, įvairūs vaistai, taip pat gali veikti ir tyrimo rezultatus (išryškėjusią spalvą testo juostelėje). Tokiu atveju gauta ir matoma spalva gali neatitikti tikrovės ir būti klaidingai įvertinta kaip teigiamas rezultatas. Vartojant šlapimą dažančius vaistus rekomenduojame kepenų testą atlikti tik tada, kai vaistų vartojimas bus nutrauktas.

Bilirubinas: Bilirubinas esantis šlapimo mėginyje yra jautrus šviesai, todėl laikant mėginį ilgesnį laiką šviesoje tyrimo rezultatai gali būti klaidingi. Askorbo rūgštis šlapime (esant koncentracijai 25-50mg/dl) taip pat gali rodyti klaidingus rezultatus. Net šiek tiek padidėjusi bilirubino koncentracija reikalauja išsamesnio tyrimo.

Urobilinogenas: Urobilinogeno buvimas šlapime yra normali būklė, todėl juostelė negali rodyti visiško šios medžiagos nebuvimo šlapimo mėginyje.Normalus šlapimo tyrimas paprastai duoda šviesiai rusvą ar švelniai rožinę spalvą. Didesnė urobilinogeno koncentracija gali rodyti klaidingai neigiamą rezultatą.

Testas atitinka Europos normų reikalavimus, turi CE sertifikatą ir pagaminti pagal ISO13485 standartus.

Pakuotėje yra 2 atskiri testai.

Atsisiuntimai