Vyrų vaisingumo testas Dutch Diagnostics FertilityScore (2 vnt) - 1
Turite klausimų apie prekę? Norite užsisakyti prekę telefonu?
Paskambinkite: 8 683 68331
arba  parašykite savo klausimą

Vyrų vaisingumo testas Dutch Diagnostics FertilityScore (2 vnt)

Vyrų vaisingumo testas FertilityScore yra greitas diagnostinis spermos koncentracijos spermoje tyrimas. Aktyvių spermatozoidų skaičius spermoje yra pripažįstamas kaip vienas iš pagrindinių rodiklių, kuris nulemia vyrų vaisingumą.

More details

Dutch Diagnostics

Prekės aprašymas


manufacturer_54.jpg

Vyrų vaisingumo testas Dutch Diagnostics FertilityScore (2 vnt)

Galiojimo laikas: 24 mėn.

Vyrų vaisingumo testas FertilityScore yra greitas diagnostinis spermos koncentracijos spermoje tyrimas. Aktyvių spermatozoidų skaičius spermoje yra pripažįstamas kaip vienas iš pagrindinių rodiklių, kuris nulemia vyrų vaisingumą.

Nevaisingumas vargina apytiksliai 10-15% reproduktyvaus amžiaus porų ir 40-50% nevaisingumo priežasčių - problemos su sperma. 
FertilitySCORE testas leidžia nustatyti, ar sperma yra normaliai aktyvi. Normalus spermos aktyvumas siejamas su didesne tikimybe pastoti.

Testas yra labai paprastas ir patogus atlikti. Tereikia surinki spermą į mėgintuvėlį, užlašinti dažų ir įdėti į indelį su karštu vandeniu.

Gauta spalva turėtų būti nuo tamsiai mėlynos iki šviesiai rožinės. Jei gauta spalva yra iš Teigiamo (+) stulpelio - 86%, reiškia, kad sperma yra vaisinga ir aktyvi (20 ar daugiau mln aktyvių spermatozoidų 1 ml) ir vaisingumo potencialas yra geras.

Jei gauta spalva yra iš Neigiamo (-) stulpelio - 86%, reiškia, kad sperma yra žemiau vaisingumo ir aktyvumo normos (mažiau nei 20 mln aktyvių spermatozoidų 1 ml) ir pastojimas yra mažiau tikėtinas.

Rinkinyje yra visos priemonės, kurių reikės testui atlikti. Pati dėžutė (įpakavimas) yra pritaikyta atlikti laikiklio funkciją.

Pakuotėje yra 2 atskiri testai.

Atsisiuntimai