Rekomenduojame
Ultragarsinės kavitacijos aparatas Tecnovita CAVISLIM NOVA - 1

Turite klausimų apie prekę? Norite užsisakyti prekę telefonu?
Paskambinkite: 8 683 68331
arba  parašykite savo klausimą

Ultragarsinės kavitacijos aparatas Tecnovita CAVISLIM NOVA

Garantija: 24mėn.
Prietaisas estetinei kavitacijai namų sąlygomis. Kavitacija – tai technologija, šalinanti celiulitą selektyviai, saugiai bei neinvaziniu būdu bei leidžianti džiaugtis rezultatais jau po pirmos kavitacijos sesijos.

More details

Tecnovita by BH
849,00 €
Kaina:699,00 €
-150,00 €

Pristatysime
rugsėjo 21d. - 22d.
Pristatymas į namus
Nemokamai
Pristatymas į siuntų terminalą
Nemokamai
Mokėkite:
  • Bankiniu pavedimu
  • Elektronine bankininkyste
  • Kortele arba grynais pristatymo metu
  • Lizingu
Lizingo bendrovės:

Prekės aprašymas


manufacturer_73.jpg

Ultragarsinės kavitacijos aparatas Tecnovita CAVISLIM NOVA


Ultragarsinės kavitacijos aparatas Tecnovita CAVISLIM NOVA – tai prietaisas estetinei kavitacijai namų sąlygomis. Tai lengvesnis ir pigesnis už profesionalius įrenginius aparatas, prieinamas įprastam vartotojui naudoti namuose.

Kavitacija – tai technologija, šalinanti celiulitą selektyviai, saugiai bei neinvaziniu būdu. Ši neskausminga technologija leidžia džiaugtis rezultatais jau po pirmos kavitacijos sesijos. Dėka daugybės programų nustatymų, Cavislim produktų linija šalina celiulitą bei apelsino žievelės efektą efektyviu ir saugiu būdu, atsižvelgiant į tai, jog skirtingos odos sritys bei celiulito formos reikalauja skirtingo taikymo. Galimybė pasirinkti tęstinį arba pulsacinį režimą bei skirtingus stiprumo lygius leidžia pasiekti rezultatų, kurie gali būti tolygūs grožio klinikose atliekamoms procedūroms.

Pagrindinės aparato savybės:

Saugus ir lengvas naudojimas: kavitacijos technologija yra paprasta ir lengva naudotis. Tai saugi ir efektyvi terapijos priemonė.

Programavimo laikas: kiekviena sesija gali būti programuojama pagal Jūsų poreikius nuo 1 iki 15 minučių.

Aparatas yra neinvazinis: kavitacija yra neinvazinė lieknėjimo technologija, t.y. nereikalauja operacinių procedūrų ar injekcijų naudojimo.

5 programos: Cavislim Nova aparatas turi 5 skirtingas programas, iš kurių galite pasirinkti labiausiai tenkinančią Jūsų poreikius. Kiekviena programa turi skirtingą pulsavimo emisijos dažnį.

5 skirtingo intensyvumo lygiai.

DVD Video instrukcija: į aparato komplektą įeina DVD diskas (anglų k.).

Matmenys: 59cm x 19cm x 42cm
Svoris: 7 kg