Reduced price! Akupresūrinis taškinio masažo kilimėlis Advaita Pranamat Eco - 1

Turite klausimų apie prekę? Norite užsisakyti prekę telefonu?
Paskambinkite: 8 683 68331
arba  parašykite savo klausimą

Akupresūrinis taškinio masažo kilimėlis Advaita Pranamat Eco

Akupresūrinis taškinio masažo kilimėlis atsipalaidavimui ir jėgų atgavimui. Senovės išmintis suderinta su šiuolaikinėmis technologijomis.

Detalus aprašymas

More details

Advaita
110,00 €
Kaina:93,50 €
-15%
Išparduota

Prekės aprašymasAkupresūrinis taškinio masažo kilimėlis Advaita Pranamat Eco


Advaita Pranamat Eco – puikus akupresūrinis masažinis kilimėlis atsipalaidavimui ir jėgų atgavimui. Senovės išmintis suderinta su šiuolaikinėmis technologijomis.

Išorinė dalis pagaminta iš 100% lino, lotosai pagaminti iš 100% H.I.P.S. plastiko (hipolaregiškas, tvirtas, perdirbamas).

Užpildas pagamintas iš 100% kokoso plaušo. Užpildo išorė pasiūta iš 100% medvilnės.

Išmatavimai: 45 x 73 cm, 221 lotosas
Trūksta natūralios stimuliacijos


Nugaros, pečių, kaklo, juosmens, delnų ir pėdų srityse yra aktyvių taškų, kuriuos gamta sukūrė, kad jie būtų natūraliai stimuliuojami vaikštant basomis, ypač nelygiu paviršiumi ir akmenimis. Delnuose esantys taškai stimuliuojami atliekant bet kokį darbą rankomis. Deja, basomis šiuolaikinis žmogus beveik nevaikšto, taip pat beveik nedirba rankomis. Taip prarandama galimybė aktyviuosius taškus veikti natūraliai, specialiai nesistengiant.

Masažiniai kilimėliai

Masažiniai akupresūros kilimėliai Advaita Panamat Eco - tai veiksmingo atsipalaidavimo priemonė. Šie kilimėliai kompensuoja nepakankamą aktyvių taškų stimuliavimą intensyviai juos veikdami ir aktyvindami.

Kilimėliai veikia pagal refleksoterapijos, akupunktūros ir akupresūros principus. 


Kaip veikia Advaita Pranamat Eco masažiniai kilimėliai?


Pagrindinė šių kilimėlių dalis - lotoso žiedo formos stimuliuojantys elementai, kurių kiekvienas turi 25 smailius lapelius. Šie lotoso žiedai liesdamiesi prie kūno mechaniškai veikia aktyvius taškus ir odos receptorius. Tai sukelia odos receptorių ir nervų galūnių dirginimą.

Pirmiausia toks mechaninis aktyviųjų taškų veikimas skatina geresnę kraujo apykaitą ir limfos tekėjimą toje srityje. Nugara atsigulus ant Pranamat Eco akupresūrinio taškinio masažo kilimėlio, pirmiausia jaučiamas nedidelis skausmas. Taip nutinka dėl per didelės nugaros raumenų įtampos. Atsipalaidavus skausmą pakeičia maloni šiluma, tarsi gulint ant karšto smėlio.


Pranamat Eco
 kilimėlius gali naudoti bet kurio amžiaus žmonės.

Šis produktas negali pakeisti medicininio gydymo, netinka sunkios ligos atveju! Pasikonsultuokite su savo gydytoju, jei Jūs abejojate dėl šio produkto naudojimo.

Atsiliepimai apie prekę
Olga Bielinienë
OLGA B. - 2017-06-2210/10
Akupresūrinis taškinio masažo kilimėlis Advaita
Gražina G. - 2017-04-19Puikus!