Oro valytuvas - jonizatorius AirNaturel Venga - 1

Turite klausimų apie prekę? Norite užsisakyti prekę telefonu?
Paskambinkite: 8 683 68331
arba  parašykite savo klausimą

Oro valytuvas - jonizatorius AirNaturel Venga

Garantija: 24mėn.
Oro valytuvas AirNaturel Venga su Actiplus® technologija ir jonizatoriumi, kuriame įmontuoti aukščiausios kokybės vokiški filtrai puikiai tiks patalpoms iki 40 m² aptarnauti.

More details

AirNaturel
Kaina:249,00 €

Pristatysime
lapkričio 02d. - 05d.
Pristatymas į namus
Nemokamai
Mokėkite:
  • Bankiniu pavedimu
  • Elektronine bankininkyste
  • Kortele arba grynais pristatymo metu
  • Lizingu
Lizingo bendrovės:

Prekės aprašymas


manufacturer_32.jpg

Oro valytuvas AirNaturel Venga


Oro valytuvas AirNaturel 
Venga su Actiplus® technologija ir jonizatoriumi, kuriame įmontuoti aukščiausios kokybės vokiški filtrai puikiai tiks patalpoms iki 40 m² aptarnauti.


Jeigu ieškote efektyvaus, saugaus ir visus europietiškus standartus atitinkančio oro valytuvo, tai AirNaturel Venga puikiai jums tiks.


Prietaisas yra tylus, veiksmingas ir taupantis elektros energiją. Pritaikyta ACTIPLUS® technologija užtikrina idealiai švarų orą dėl jame esančio aukštos klasės HEPA filtro.


Oro valytuvo AirNaturel Venga privalumai:

- Filtras ACTIPLUS® HEPA – filtras suprojektuotas Prancūzijoje ir pagamintas Vokietijoje. Išvalo iki 99,97% nešvarumų, kurių dydis ≥ 0.3 μm. Tai vienintelis filtras, kuris buvo suprojektuotas ir pagamintas Europoje. Jis sujungia tris filtracijos lygius (dalelytės, VOC – lakiosios organinės jungtys ir nemalonūs kvapai), užtikrina idealiai švarų orą.
- Jonizatorius – neutralizuoja kenksmingus jūsų organizmui teigiamus jonus.
- Laikmatis – galite valdyti prietaiso veikimo laiką ir taupyti elektros energiją, nes galite naudoti prietaisą tik tada, kai esate patalpoje.
- 4 darbo greičiai – oro valytuvas gali veikti nuo žemiausių apsukų iki labai aukštų, priklausomai nuo oro užterštumo patalpoje.
- Naktinis režimas – Venga naktiniame režime veikia ypač tyliai ir sunaudoja dar mažiau elektros energijos ir užtikrina sveiką miegą.
- Lengva naudoti – Venga yra paprastas valdomas prietaisas.

 

Gamtoje neigiamų jonų kiekis yra maždaug lygus teigiamų jonų kiekiui. Jie balansuoja tarpusavyje, todėl taip gerai jaučiames gryname ore. Namuose ši proporcija sutrinka dėl labai didelio kenksmingų teigiamų jonų skaičiaus, kuriuos skleidžia elektros prietaisai. Oro valytuvas Venga turi oro jonizavimo funkciją, kuri užtikrins žmogui idealų teigiamų ir neigiamų jonų pusiausvyrą. Jūsų namų aplinka taps saugi ir sveika.


Veikiant naktiniam režimui prietaiso triukšmingumas neviršija 25db, todėl jis netrukdys miegoti ar dirbti darbą, reikalaujantį susikaupimo.


Oro valytuvas gali veikti nuo žemiausių apsukų iki labai aukštų. Galite pradėti orą valyti su aukščiausiu greičio lygiu, o kai bus pašalinti dydžiausi nešvarumai, galite perjungti į žemiausią lygį oro kokybės palaikymui.


Techniniai parametrai:

- Paskirtis: namai, butas, masažo salonas, SPA, miegamasis, vaikų kambarys                 

- Maksimalus aptarnaujamas plotas (m²): 40

- Technologija: pradinis filtras, True HEPA filtras, aktyvuota anglis, jonizacija

- Energijos suvartojimas (W): 50

- Triukšmingumas (dB): 25 / 33 / 40 / 47

- Matmenys (mm): 500 x 325 x 175

- Svoris (kg): 5,7

- Komplekte HEPA filtras, talpa aromaterapijai