Ovuliacijos testas VEDALAB L-Check-1 N5 (5 vnt) - 1
Turite klausimų apie prekę? Norite užsisakyti prekę telefonu?
Paskambinkite: 8 683 68331
arba  parašykite savo klausimą

Ovuliacijos testas VEDALAB L-Check-1 N5 (5 vnt)

Ovuliacijos testas L-Check-1 N5 yra greitas chromatografijos imunofermentinis testas, kokybiniam nustatymui liuteinizuojančio hormono LH padidėjimą šlapime.

More details

Vedalab

Prekės aprašymas


vedalab logo.jpg

Ovuliacijos testas VEDALAB L-Check-1 N5

Galiojimo laikas: 36 mėn.

Ovuliacijos testas L-Check-1 N5 s yra greitas chromatografijos imunofermentinis testas, kokybiniam nustatymui liuteinizuojančio hormono LH padidėjimą šlapime. Šis hormonas visada yra moters organizme. Bet prieš 24-36 valandas prieš ovuliaciją prasideda staigus šio hormono pakilimas moters organizme, kas parodo optimalias vaisingumo dienas. Tuo metu, kai testas yra teigiamas, Jūs galite manyti, kad hormonų lygis pasiekė aukščiausią tašką.
Rezultatas greičiau nei per 10 minučių.

Tikimybė pastoti per mėnesinių ciklą, paprastai sudaro ne daugiau kaip 30%. Trečdalis moterų laukia ilgiau nei metus, kad pastotų. Be to, dauguma iš apvaisintų kiaušinėlių (70%) toliau nevysta. Naudokite Ovuliacijos Testą L-Check-1 ramesniam  laukimui.

Rinkinį sudaro 5 vnt L-Check-1 testų.

Patikimumas: 99,99%


KLAUSIMAI IR ATSAKYMAI

Kaip veikia L-CHECK-1 testas?
Moters organizmo hormoninis ciklas vidutiniškai trunka 28 dienas. FSH (folikulus stimuliuojančio hormono) sekrecija sukelia folikulų brendimą, o LH (liuteinizuojančio hormono) sekrecija sukelia ovuliaciją. Per menstruacijų ciklą išskiriamas tik nedidelis liuteinizuojančio hormono (LH) kiekis, tačiau ciklo viduryje LH koncentracija didėja labai greitai. Didžiausias LH kiekis susidaro likus 12–18 valandų iki ovuliacijos. Ovuliacija sutampa su kiaušinėlio atsiskyrimu nuo kiaušidės. Kiaušinėlis gali būti apvaisintas per 12–24 valandas po jo atsiskyrimo nuo kiaušidės: šis laikotarpis yra pats palankiausias pastoti. Todėl didžiausia apvaisinimo galimybė yra per 24–40 valandų nustačius didžiausią LH kiekį. L-CIIECK-1 testas yra testas, skirtas aptikti didžiausią LH kiekį šlapime.

Aš nežinau, kokia paprastai būna mano ciklo trukmė, arba mano ciklas kiekvieną kartą būna skirtingas. Kaip žinoti, kada reikia pradėti testą?
Jei nežinote, kokia yra Jūsų ciklo trukmė, patariame prieš atliekant testą vieną ciklą palaukti ir nustatyti, kokia yra ciklo trukmė. Jeigu skirtumas tarp ciklų trukmės yra didesnis nei 3 dienos, vado-vaukitės trumpiausiu per paskutinius 6 mėnesius buvusiu ciklu ir dieną, kurią reikia atlikti testą, pasirinkite pagal šio ciklo trukmę.

Koks yra tinkamiausias momentas atlikti testą?
Testą galite atlikti bet kuriuo paros metu, tačiau vėlyvą popietę surinktame šlapime randamas didžiausias LH kiekis, todėl gaunami geriausi rezultatai. Bet kuriuo atveju kitus testus atlikite kiekvieną dieną maždaug tuo pačiu metu. Nenaudokite pirmojo rytinio šlapimo.

Ar galimi netikslūs rezultatai?
Jeigu kruopščiai laikomasi naudojimo nurodymų, rezultatai yra tikslūs. Tačiau rezultatai gali būti klaidingi, jeigu prieš atliekant testą L-CHECK-1® testo plokštelė buvo sušlapinta. Be to, jei L-CHECK-1 testą atlieka nėščia, menopauzės laikotarpyje esanti arba hormoninius preparatus, kurių sudėtyje yra hCG arba LH, kontraceptinius vaistus vartojanti moteris, rezultatai gali būti netikslūs. Gavus netikėtus ar prieštaringus rezultatus rekomenduojama pasitarti su ginekologu, nes neteisingą diagnozę gali nulemti tam tikros sveikatos problemos.

Į mėginiui skirtą šulinėlį įlašinau daugiau kaip 4 lašus. Ar mano gautas rezultatas bus tikslus?
Taip, tačiau rekomenduojama įlašinti reikiamo tūrio mėginį (4 lašus).

Į mėginiui skirtą šulinėlį įlašinau mažiau nei 4 lašus. Ar mano gautas rezultatas bus tikslus?
Ne, nes šlapimo mėginio tūris gali būti per mažas.

Ką reikia daryti, jei testo rezultatas yra teigiamas?
Jeigu testo rezultatas yra teigiamas, Jūs aptikote didžiausią LH kiekį, o tai reiškia, kad per artimiausias 40 valandų įvyks ovuliacija. Jei per šį laikotarpį turėsite lytinių santykių, yra didžiausia tikimybė pastoti.

Ką reikia daryti, jei testo rezultatas yra neigiamas?
Jeigu testo rezultatas yra neigiamas, Jūs neaptikote didžiausio LH kiekio, o tai reiškia, kad per artimiausias 40 valandų ovuliacija neįvyks. Kitą dieną turite atlikti naują testą.

Ar testas gali būti naudojamas kaip kontraceptinis metodas?
Ne, testas šiam tikslui nėra skirtas ir tokiam tikslui neturėtų būti naudojamas.

Ar hormoninių kontraceptinių tablečių vartojimo nutraukimas turi įtakos testo rezultatui?
Jei Jūs vartojote kontraceptinių tablečių ir jų vartojimą ką tik nutraukėte, gali būti, kad tam tikrą laiką Jūsų ciklas bus nereguliarus, o tai gali turėti įtakos rezultatui. Todėl prieš atliekant L-CHECK-1 testą rekomenduojama palaukti du ciklus.

Aš dariau L-CHECK-1 testus keletą mėnesių iš eilės, tačiau dar nepastojau. Ar galiu tikėtis vieną dieną pastoti?
L-CHECK-1 testas yra skirtas nustatyti pačias vaisingiausias Jūsų dienas. Jei per tą laikotarpį Jūs turėsite lytinių santykių, Jūs galite pastoti, tačiau yra kitų priežasčių, kurios gali paaiškinti, kodėl Jūs vis dar nesate nėščia. Tokiu atveju rekomenduojama pasitarti su gydytoju arba ginekologu.

Aš ką tik atlikau testą, jo rezultatai pirmą kartą buvo teigiami, koks laikotarpis yra palankiausias pastoti?
Kad kuo labiau padidintumėte apvaisinimo tikimybę, rekomenduojama turėti lytinių santykių tą dieną, kurią nustatytas didžiausias LH kiekis ir (arba) kitą dieną.

Kada reikia baigti daryti testus?
Kai tik gaunate teigiamą testo rezultatą, galite testo daugiau neatlikti. Nepanaudotas testo plokšteles galite laikyti kitam ciklui.

Ar reikia sunaudoti visas testo plokšteles?
Ne, testo galite daugiau neatlikti, kai nustatėte dieną, kada Jūsų organizme buvo didžiausias LH kiekis, ir nepanaudotus testus, jei reikia, galite saugoti kitam ciklui.
 
Koks yra L-CHECK-1 testo tikslumas?
L-CHECK-1 šlapimo srovės testas yra labai tikslus ir šios srities sveikatos priežiūros specialistų yra naudojamas daugiau nei 10 metų. Vertinimo ataskaitos atskleidžia, kad atliekant testą gauti rezultatai 100 proc. atvejų atitinka referentiniais metodais atliktų testų rezultatus.

Atsisiuntimai