Ozono generatorius EVO SMALL

Turite klausimų apie prekę? Norite užsisakyti prekę telefonu?
Paskambinkite: 8 683 68331
arba  parašykite savo klausimą

Ozono generatorius EVO SMALL

Garantija: 24mėn.
Paskirtis: vandens, oro (patalpų iki 45 m2) valymas, dezinfekavimas. Ozono emisija 600 mg/h. Skysčių ozonavimas – 2L / min.

More details

Kaina:119,00 €

Pristatysime
spalio 27d. - 28d.
Pristatymas į namus
Nemokamai
Pristatymas į siuntų terminalą
Nemokamai
Mokėkite:
  • Bankiniu pavedimu
  • Elektronine bankininkyste
  • Kortele arba grynais pristatymo metu
  • Lizingu
Lizingo bendrovės:

Prekės aprašymas


Ozono generatorius EVO SMALL


Paskirtis: vandens, oro (patalpų iki 45 m2) valymas, dezinfekavimas

• Valo orą ir vandenį.

• Naikina bakterijas, pelėsį, grybelį, virusus, pašalina nemalonius kvapus.

• Suskaido sveikatai pavojingus toksinus ir chemines medžiagas, esančias tiek ore, tiek maiste.

• Integruotas LCD ekranas su laikmačiu.

• 3 ozono emisijos stiprumo pasirinkimai.

• Maksimali ozono emisija 600 mg/h.

• Skysčių ozonavimas – 2L / min.

• Energijos sąnaudos – 12 W.

• Įtampa –  220 V-50 Hz

• Matmenys – 420 x 310 x 121 mm.

• Svoris – 3,34 kg.

• Atitinka Europos Sąjungos RoHS direktyvos reikalavimus.

• Į komplektą įeina: ozono generatorius, 2 žarnelės, 2 difuzoriai skysčiams ozonuoti, garantija, instrukcija.

• Garantija – 2 metai.


DĖMESIO. Būti vienoje patalpoje, kuomet yra ozonuojamas oras ir kvėpuoti ozonu yra GRIEŽTAI DRAUDŽIAMA. Po patalpos ozonavimo reiktų palaukti ~30min. prieš grįžtant į kambarį.


 

OZONUOTO VANDENS PANAUDOJIMO GALIMYBĖS

Daržovės, vaisiai

Daugelis mūsų perkamų vaisių ir daržovių apipurkšti medžiagomis, kurių sudėtyje yra naftos produktų: benzeno, pesticidų, herbicidų likučių. Net jei perkate ekologiškus produktus, rekomenduojama juos panardinti į ozonuotą vandenį kelioms minutėms, nes paprastas vanduo nepašalina visų teršalų ir parazitų kiaušinėlių. Ozonuotu vandeniu nuplauti maisto produktai net tik bus nepriekaištingai švarūs, bet ir ilgiau išliks švieži.

Mėsa

Mėgaukitės itin švaria, be kenksmingųjų priedų mėsa. Ozonas pašalina antibiotikų, hormonų likučius iš mėsos – vištienos, kiaulienos ir kt.

Panardinkite mėsą į dubenį su vandeniu, kad apsemtų ir ozonuokite 20 minučių. Burbuliukai, kuriuos matysite paviršiuje, bus kenksmingųjų medžiagų likučiai. Po ozonavimo mėsą nuplaukite.

Sveikas gėrimas

Ozonas šalina chlorą, vandens patogenus ir pripildo vandenį deguonies. Geriamas ozonuotas vanduo oksiduoja pavojinguosius metalus – jie išskaidomi ir pašalinami iš organizmo. Ozonuotas vanduo itin naudingas sveikatai:

• Padeda geriau įsisavinti maistines medžiagas, taip pat vaistų ir papildų poveikį – ląstelės geriau aprūpinamos deguonimi, todėl lengviau įsisavina maistingąsias ir veikliąsias medžiagas. Tokiu būdu jums gali pakakti ir mažesnių vartojamų vaistų bei papildų dozių.

• Lengvina nemalonius gijimo simptomus, detoksikuoja organizmą. Pykinimas, galvos svaigimas, skrandžio sutrikimai ar lengvas viduriavimas yra dažni skysčių trūkumo simptomai ar negalavimai po operacijų, tam tikrų procedūrų. Geriamas ozonuotas vanduo lengvina šiuos simptomus, detoksikuoja organizmą.  

• Mažina viduriavimo ir salmoneliozės simptomus. Geriamas ozonuotas vanduo naikina bakterijas, sukeliančias šiuos negalavimus. Gerkite ozonuotą vandenį, kol simptomai išnyks. Ligos simptomams išnykus, profilaktiškai vartokite ozonuotą vandenį. Šio vandens gėrimas padės išvengti ir vidurių užkietėjimo, kuris yra dažna keliautojų problema.  

• Padeda išvengti alergijų. Namuose taikoma ozono terapija padeda alergiškiems žmonėms. Lengvina alergijos sukeltus simptomus, naikina sporas, grybelį. Jei skundžiatės įvairiomis alergijomis, patartina ne tik gryninti namų orą, bet ir gerti ozonuoto vandens.

Artritas, mėlynės (sumušimai) ir raumenų skausmai

Ozono terapija padės įveikti artrito, raumenų skausmus, greičiau išnyks sumušimų žymės. Pripildykite indą šilto vandens, kad apsemtų rankas arba kojas. Įleiskite ozono generatoriaus vamzdelį su difuzoriumi ir nustatykite ozono generatorių 10–20 min. Karštas vanduo atvers poras, ozonas greičiau pasieks skausmo židinį.

Skatina žaizdų gijimą

Ozonuotas vanduo pasižymi dezinfekcinės savybėmis. Juo plaunamos žaizdelės greičiau gyja, apsaugomos nuo infekcijos atsiradimo.

Tinka plauti sudirgusią kūdikio odelę, pvz., nuo sauskelnių paraudusią vaiko odelę, jei kankina niežulys.

Saugi ir veiksminga higienos priemonė

• Padeda pašalinti makiažo likučius. Itin pasirūpinsite savo oda, jei ją kiekvieną vakarą prausite ozonuotu vandeniu. Ozonuotas vanduo puikiai pašalins makiažo likučius, atgaivins veido odą, suteiks jai švytėjimo. Jau po kelių savaičių pastebėsite rezultatus!

• Moters higiena. Moterys dažnai kenčia nuo įvairių ginekologinių ligų, uždegimų, infekcijų ir grybelių. Ozonuoto vandens vonelės neleidžia plisti infekcijai, naikina bakterijas.

• Vietoj burnos skalavimo skysčio. Atliktais dr. Clark tyrimais įrodyta, kad daugelyje burnos skalavimų skysčių yra didelis kiekis kenksmingų medžiagų. Siūloma naudoti ozonuotą vandenį, kuris ne tik veikia detoksikuojančiai, tačiau ir efektyviai šalina apnašas. Toks vanduo naikina net labai atsparias bakterijas – clostridium, kurios yra dažnos vėžio sukelėjos. Ozonuotas vanduo taip pat naikina grybelį bei blogą burnos kvapą.

• Jei skundžiatės dantenų uždegimu ar periodontitu, ozonuotu vandeniu skalaukite kelis kartus per dieną. Šis vanduo padės išvengti nemalonių pasekmių po odontologinių procedūrų.

• Naikina blogą kojų kvapą. Palepinkite pėdutes ozono vonele ir atsikratykite nemalonaus kojų kvapo!

• Dermatitas, egzema, acne spuogai. Prauskitės ozonuotu vandeniu, tepkitės ozono prisotintu aliejuku arba taikykite ozono procedūras tam tikrose kūno vietos – rezultatais nenusivilsite!

• Stabdo pleiskanų atsiradimą. Pleiskanas sukelia grybelis, todėl, jei kankina ši problema, baigę trinkti galvą, perskalaukite ją ozonuotu vandeniu.  

Buityje – nepamainoma dezinfekcijos priemonė

Puikiai dezinfekuoja šluostes, kempines, baldų paviršius, unitazą. Įmerkite šluostes, kempines į ozonuotą vandenį ir palaikykite kelias minutes. Taip pašalinsite įvairių rūšių patogenus. Be to, pripildę purškiklį ozonuoto vandens, turėsite išskirtinai saugią dezifekavimo priemonę.

Nepriekaištingai pasirūpina kūdikio daiktų saugumu. Ozonuotu vandeniu idealiai dezinfekuosite buteliukus, žindukus ar žaisliukus, kuriuos vaikas mėgsta dėti į burną. Tiesiog pamerkite kelioms minutėms į ozonuotą vandenį – jie bus dezinfekuoti.

Geriau augantys ir vešlesni augalai

Laistant augalus ozonuotu vandeniu, jie pasisavina daugiau deguonies, mineralinių medžiagų, tad geriau auga, veši, yra atsparesni ligoms. Purkšdami augalus ozonuotu vandeniu, apsaugosite juos nuo įvairių kenkėjų.

Naminių gyvūnų priežiūra

Norėdami, kad Jūsų augintiniai visada būtų švarūs, jų nekankintų parazitai, maudykite ozonuotame vandenyje. Šis vanduo padeda ir ligos atveju – duokite savo augintiniui jo gerti. Ozonas labai padeda naminiams gyvūnams turintiems odos, kailio ligas.

Akvariumų valymas

Ozono generatorius, nesukeldamas kenksmingo poveikio žuvims, naikina bakterijas, dumblius, kurie kaupiasi akvariumuose ir ant jo sienelių.

Atsisiuntimai
Atsiliepimai apie prekę
Ozone
Andrius T. - 2020-09-17Prekė nepažeista. Viskas veikia.
Ozono generatorius
Aušra U. - 2020-04-06Ačiū esame labai patenkinti šiuo ozonatoriumi. Kambaryje neliko pelėsio kvapo. Namuose laikome gyvūną, ozonatorius taip pat panaikino nemalonų kvapą.
Rekomenduoju
Viktorija K. - 2020-04-06Labai pasiteisino. Pagalbininkas namuose.
Darius B. - 2018-12-04 Esu patenkintas

Atsisiųsti