Lazerinės šukos HairMax LaserComb® Professional 12 - 1

Turite klausimų apie prekę? Norite užsisakyti prekę telefonu?
Paskambinkite: 8 683 68331
arba  parašykite savo klausimą

Lazerinės šukos HairMax LaserComb® Professional 12

Garantija: 24mėn.
HairMax - stulbinanti galimybė pasirūpinti veiksminga pagalba nuo plaukų slinkimo ar plikimo.

More details

HairMax

Prekės aprašymas


manufacturer_25.jpg
professional-12-lasercomb-2015a.jpg

Šiuos plaukų atauginimo prietaisus savo klientams siūlo plaukų atstatymo klinikos, transplantacija užsiimantys gydytojai, kosmetikos chirurgai, dermatologai ir grožio salonai, visi, kurie mato, kokia vertinga yra nevaistinio gydymo alternatyva, teikianti daug vilčių ir padedanti pasiekti reikšmingų rezultatų.

HairMax LaserComb® -pirmasis ir vienintelis namuose naudojamas lazerinis prietaisas, kuris, kaip kliniškai buvo įrodyta, ne tik stabdo plaukų slinkimą, bet ir skatina jų augimą.Pagrindiniai HairMax LaserComb® privalumai

Patiems besigydantiems savo kosmetinius sutrikimus žmonėms skirtų produktų rinka greitai auga. HairMax LaserComb tapo namuose atliekamo plaukų augimą skatinančio metodo lyderiu.

 • Įrodytas veiksmingumas:

Klinikiniais tyrimais įrodytas veiksmingumas. Klinikiniai tyrimai - nuoroda anglų k.: spausti čia

 • Unikalumas:

Vienintelis FDA leidimą turintis namų sąlygomis naudojamas lazerinės fototerapijos prietaisas, kurio plikimo gydymo veiksmingumas buvo moksliškai įrodytas.

 • Lankstumas ir paprastumas naudojant:

Veiksmingas naudojamas pavieniui ar su kitais produktais – namie, kas antrą dieną, seanso trukmė 10-15 minučių.

 • Puikus produkto modelis:

Gražus dizainas, patogus naudojimui. Pavadintas vienu iš Time Magazine „Metų išradimų“.

 • Garantija:

HairMax LaserComb suteikiama 24 mėnesių garantija nuo pirkimo datos.


Daugelis vartotojų pažymi šiuos privalumus ir plaukų pokyčius, panaudojus lazerinį prietaisą HairMax:

 • Plaukų tankumas padidėja;
 • Plaukai greičiau auga;
 • Plaukai patamsėja iki natūralios spalvos (mažiau žyla);
 • Padidėja tempimo stiprumo riba (mažiau lūžinėja);
 • Jie tampa paklusnesni ir blizgesni;
 • Pagerėja būklė;
 • Mažiau pleiskanų, suerzinimo ir galvos odos niežulio.Faktiniai pasikeitimai, naudojantis HairMax LaserComb prietaisu:
Prieš                                                   Po
PriešPo


Aukščiau parodytos nuotraukos priklauso realiems HairMax LaserComb vartotojams, tačiau nebūtinai kiekvienas prietaiso vartotojas sulauks tokių pačių rezultatų.


Paprastai rezultatai būna tokie:


1-8 SAVAITĖ: Jau po pirmosios procedūros vartotojai praneša pajutę, kad jų plaukai tapo gyvybingesni, paklusnesni ir sveikesni. „Geresnių plaukų dienos“, pastebimas gyvesnis blizgesys, mažesnis galvos odos niežulys ir gerokai sumažėjęs plaukų kritimas – tai tik keli tuoj pat pastebimi HairMax naudojimo privalumai. Galiausiai jie turėtų pamatyti kai kuriuos ankstyvus požymius, kad plaukai ir folikulai reaguoja į lazerį.


8-12 SAVAITĖ: Remiantis mūsų klinikiniais duomenimis, 45 proc. vartotojų pradeda pastebėti žymesnį plaukų augimą po kelių savaičių. Viso to pradžia gali būti iš galvos odos dygstantys mažučiai „persiko pūkeliai“ bei bendras turimų plaukų tankėjimas. Be to, aiškus požymis, kad HairMax veiksmingas, yra didesnis plaukų „paklusnumas“ ir išryškėjęs blizgesys.


12-20 SAVAITĖ: Per šį laikotarpį dar 45 proc. vartotojų pradeda jausti HairMax teikiamą naudą. Tai yra mažėjantis plaukų kritimas, pastebimas naujų plaukų augimas ir visi ankstesniame skirsnyje aprašyti privalumai.


Daugiau kaip 20 savaičių: Daugelis HairMax vartotojų pajunta jo naudą per pirmąsias 12 savaičių. Tačiau nėra neįprasta, kad kai kuriems vartotojams reikia daugiau kaip 12 savaičių, jog pajustų visus jo privalumus. Svarbu pažymėti, kad kartais suvokiama nauda neprilygsta tikrajai. Nors jūs galite ir nepastebėti aiškaus pagerėjimo, bet tokie požymiai, kaip išryškėjęs blizgesys ir paklusnumas ar bendra geresnė galvos odos savijauta rodo, kad HairMax teigiamai veikia jūsų plaukus.


Pavieniai rezultatai gali būti skirtingi, bet per pirmąsias 12-16 savaičių HairMax LaserComb vartotojai turėtų pastebėti vykstant bendrą ankstyvąjį pagerėjimą ar galvos odos suaktyvėjimą. Per šį pagerėjimą paprastai normalizuojasi galvos odos būklė, plaukai tampa tankesni ir blizgesni.
Iš pradžių per pirmuosius du mėnesius plaukų kritimas gali truputį sustiprėti, ką daugelis vartotojų gali ar negali įvertinti kiekybine prasme. Po to per kelis kitus mėnesius, naudojant HairMax LaserComb, galima pastebėti, kad plaukų apimtis palaipsniui tampa pilnesnė, plaukai tampa stipresni ir tankesni, o jų skaičius didėja.

Laikui bėgant, daugelis vartotojų, kurie ir toliau naudoja HairMax LaserComb, pastebi vis didėjančią naudą. Bet, jeigu naudojimas nutraukiamas, mūsų patirtis rodo, kad plaukų ir galvos odos būsena palaipsniui blogėja, kol grįžta į pradinę padėtį. Jums rekomenduojama reguliariai naudoti HairMax LaserComb taip, kaip valotės dantis, kad palaikytumėte sveikus dantis ir dantenas.Buvo įrodyta, kad lazerio energija pagerina kraujo cirkuliaciją galvos odos plaukų folikuluose, kas yra esminis dalykas stengiantis išgauti sveiką plauko folikulą.

HairMax LaserComb lazerinė energija suteikia energijos plaukų folikulams dviem būdais:
1) Sustiprina kraujagysles, todėl pagerėja kraujotaka;
2) Pagerėja ląstelių metabolizmas.

Pagerėjus kraujotakai, į folikulą patenka svarbios maistinės medžiagos ir pašalinami žalingi atliekami produktai,pvz. DHT. Be to, iškelta hipotezė, kad žemo lygio lazerinė energija absorbuojama į ląstelės mitochondriją, kas padeda pagerinti metabolinės energijos atsakiklio, žinomo kaip adenozino trifosfato (ATP), gamybą.

ATP išaugimas skatina ląstelių metabolizmą ir veiklą. Kadangi išaugusio ATP dėka pagerėja kraujotaka ir energija, tai leidžia plauko folikului suformuoti blokus ir grįžti į sveiką būseną, ir suysilpnėjęs plauko folikulas tampa gyvas, sveikas ir geba išauginti tankų, brandų plauką.

Mokslinio „fotobiostimuliacijos“ principo dėka HairMax LaserComb stimuliuoja plaukų folikulus, kad užaugtų tankesni, sveikesni ir pilnesnės apimties plaukai.

Šviesa yra energija. Gyvos ląstelės šviesoje tarpsta, o plaukų folikulai naudojasi šviesos energija, kurią skleidžia HairMax LaserComb. Lexington International plėtoja lazerinę terapiją nuo 1980 metų.

Atlikę išsamius klinikinius tyrimus, Lexington International nustatė tikslų bangos ilgį ir energijos lygį, kuris naudingiausiai stimuliuoja susilpnėjusius plaukų folikulus. 
Atlikus paskutinius klinikinius tyrimus, paaiškėjo, kad HairMax LaserComb vidutiniškai užaugino 19 naujų plaukų kvadratiniame centimetre. Tai yra statistiškai reikšmingas ir mediciniškai svarbus įvykis.


HairMax LaserComb® Professional 12 savybės:

 • Pavieniai lazerio spinduliai: 12
 • Apskaičiuotas tarnavimo laikas: 10 metų
 • Dėžutė: Odinė kelioninė dėžutė
 • Elektros laidas: Neįeina
 • Atrama/stovas: Įkraunama atrama
 • Baterijos: Įkraunamos ličio jonų
 • Garantija: 2 metai

Klinikiniai tyrimai - nuoroda anglų k.: spausti čia


hairmax_lasercomb_technology.jpgadvanced-7-lasercomb-3-lg.jpg

hairmax-professional12-lasercomb-open-bo
Atsisiuntimai