Reduced price! Radijo dažnio aparatas Globus RF Beauty Mini - 1

Turite klausimų apie prekę? Norite užsisakyti prekę telefonu?
Paskambinkite: 8 683 68331
arba  parašykite savo klausimą

Radijo dažnio aparatas Globus RF Beauty Mini

Garantija: 24mėn.
Radijo bangų pagrindu veikiantis įrenginys, skirtas grožio procedūroms ir padedantis kovoti su odos senėjimu. Stangrina odą bei gerina kolageno bei elastino sintezę.

More details

Globus
290,00 €
Kaina:261,00 €
-10%
Išparduota

Prekės aprašymas


manufacturer_67.jpg

Radijo dažnio aparatas Globus RF Beauty Mini


Radijo dažnio aparatas Globus RF Beauty Mini - tai radijo bangų pagrindu veikiantis portatyvus įrenginys, skirtas grožio procedūroms ir padedantis kovoti su odos senėjimu. Įrenginys siūlo Jums tris skirtingas veikimo programas bei 4 raukšlių šalinimo intensyvumo lygius. 
Radijo bangų dėka Globus RF Beauty Mini stangrina odą bei gerina kolageno bei elastino sintezę. Tuo pat metu, terminio efekto dėka, ši terapijos priemonė gerina odos mikrocirkuliaciją, deguonies bei veikliųjų medžiagų pasisavinimą, tad jaunina ir atgaivina veido odą. Globus RF Beauty Mini aparatas padeda sumažinti raukšlių kiekį ir atnaujinti odą bei pagyvinti akių kontūrą.


Radijo bangų poveikis

Daugybė mokslinių tyrimų įrodė, jog radijo bangos gerina kraujotaką ir medžiagų apykaitą bei gali pasiekti šių rezultatų:

- Raukšlių kiekio sumažinimas ir odos stangrinimas;

- Odos elastingumo atstatymas (elastozė ir suglebusi oda)


KAIP VEIKIA RADIJO BANGOS

Radijo dažnis išskiria šilumos pavidalo energiją, kuri greitina medžiagų apykaitą gydomose vietose. Radijo bangų tėkmė, patekdama gilyn į odą, didina odos audinių, būtent elastino ir kolageno pluoštų temperatūrą, o tai suteikia odai stangrumo, gerina jos elastingumą. Šilumos energija taip pat aktyvuoja fibroblastus (tai jungiamojo audinio dalelės) bei verčia juos gaminti kolageną, tad odos audiniai atsinaujina ir oda tampa stangresnė.


ODOS TRŪKUMŲ GYDYMAS RADIJO BANGOMIS


Odos struktūra:


- Epidermis sudaro išorinį odos sluoksnį. Dėl sudėtyje esančio keratino, epidermio ląstelės pasižymi atsparumu.

- Dermis yra vidinis odos sluoksnis. Jame glūdi prakaito liaukos, plaukų folikulai ir nervų galūnės, o jo pagrindas yra riebalinis pluoštas, daugiausia sudarytas iš riebalinių ląstelių, vadinamas hipodermiu.

-Hipodermis, kilęs iš mezenchiminių ląstelių, yra sudarytas iš apskritų ląstelių, pilnų lipidų (ypač trigliceridų), vadinamų adipocitais, bei yra apsuptas gausaus arterijų ir venų tinklo.

- Jungiamasis audinys atliekada jungiamąją ir įvairių organų maitinimo funkciją.

- Kolageno pluošto dalelės yra svarbi dermio dalis, ypač atsakinga už odos audinių elastingumą. Jos atrodo kaip ilgos baltos skaidulos, besišakojančios įvairiomis kryptimis. 70% mūsų odos sudaro kolagenas.

- Elastinas, kartu su kolagenu yra svarbi odos sudedamoji dalis, kuri padeda apsisaugoti nuo raukšlių, strijų, nes padeda audiniams atsistatyti.
Odos suglebimas ir senėjimas


Odos senėjimas yra fiziologinis procesas, susijęs su amžiumi bei genetine sandara, taip pat įtakojamas ir kitų kasdienio gyvenimo faktorių:

- Nesveika mityba;

- Alkoholis;

- Tabakas;

- Stresas;

- Aplinkos tarša;

- UV spindulių įtaka

- Per maža apsauga nuo aukštų ar žemų oro temperatūrų.


Senėdama oda tampa itin plona ir trapi, nes ląstelių atsinaujinimas lėtėja, ir oda atsinaujina ne per įprastas 3-4, bet per 4-6 savaites. Jei kolageno kiekis odoje mažėja, oda neišvengiamai suglemba, pasidaro neelastinga, padaugėja raukšlių.Ka yra radijo dažnis?


Radijo dažnio terapija - tai neabliacinis (neardantis odos ląstelių) odos atnaujinimo metodas, sukurtas Jungtinėse Valstijose, bei šiuo metu jau įsitvirtinantis Europoje.

Kitaip nei lazerinis gydymas ar dermabrazija, kurių metų fiziškai pašalinami odos paviršiniai audiniai, radijo bangos sukelia stiprų odos atnaujinimą, kuris nėra invazinis ar traumuojantis, bet veikiantis po oda esantį kolageną.

Radijo dažnis, kitaip nei lazerinė technologija, kuri naudoja 80° C temperatūrą, nepalieka žymių ar randų, nes efektyviems rezultatams pasiekti naudoja 40-55 °C temperatūrą.


Radijo bangų terapijos procedūros nuo pat pradžių buvo naudojamos kovai su suglebusia oda, bei odos atsinaujinimui skatinti, tačiau vėliau pastebėta, jog tai taip pat yra sėkmingas ir efektyvus metodas mažinti odos dėmelėms.


Kaip veikia radijo bangos?


Radijo bangos - tai metodas, paremtas energijos emisija, kurios dėka į dermį pro odos paviršių prasiskverbia šiluma į riebalinius sluoksnius, iki pat raumenų pluošto.

Odos laidumas radijo bangoms gali būti padidintams specialiu geliu, praturtintu hialurono rūgštimi ir retinoliu, kurie yra mikronizuojami ir pernešami odoje, kad palengvintų terapijos procesą.

Šiluma, atsiradusi odos audinyje, skatina kraujotaką veikiamoje vietoje, nes gerina fibroblastų medžiagų apykaitą ir naujo kolageno bei elastino gamybą.

Šie procesai gerina dermio sudėtį, o odos paviršius išlieka tvarkingas ir kompaktiškas.

Radijo dažnio sistema - tai efektyvi odos rekonstravimo sistema, kuri yra labai įdomi ir greita, lyginant su plastinėmis operacijomis: veido ir kūno odos “patempimo” efektas tęsiasi daug mėnesių po terapijos radijo dažniu  ir pasiekia maksimalių rezultatų per 4-6 mėnesius.

Be to, radijo bangų poveikis riebalinėms liaukoms taip pat gerina aknės būklę.


Greitieji radijo dažnio terapijos efektai


Šio terapijos metodo taikymo kiekis svyruoja nuo vienos iki daugybės sesijų, priklausomai nuo sričių, kurias norite veikti. Viena sesija trunka 30-45 minutes.

Radijo bangos sukelia kartais šiek tiek nekomfortišką šilumos pojūtį, priklausomai nuo veikiamos odos srities.

Po procedūros ant odos gali atsirasti švelnus raudonis, greitai išnykstantis bei neturintis daugiau jokių padarinių, tad iškart po procedūros galima užsiimti įprasta veikla.


Pagrindinės radijo dažnio terapijos funkcijos:

- Raukšlių mažinimas

- Veido ir kaklo odos atnaujinimas

- Kūno ir veido odos suglebimo mažinimas

- Strijų mažinimas

- Priežiūra po veido patempimo

- Aktyvus aknės mažinimas

- Aknės randų mažinimasKLAUSIMAI IR ATSAKYMAI APIE RADIJO DAŽNĮ


Kas yra radijo dažnis?

Tai yra energijos forma, gaunama iš prietaiso, turinčio bipolinį antgalį, bei galinti prasiskverbti gilyn į odą.


Koks radijo dažnio naudojimo tikslas?

Tai energijos pernešimas šilumos pavidalu. Aukštesnė temperatūra gerina kraujo apytaką, todėl gerėja vietinė medžiagų apykaita. Tai gerina audinių deguonies pasisavinimą, ląstelių apykaitą, bei atnaujina ir skatina kolageno gamybą.


Kas yra radijo bangų skvarba?

Radijo bangų skvarba priklauso nuo intensyvumo bei atstumo tarp polių. Vietinis prasiskverbimas į odą siekia 2-4mm.


Kaip radijo dažnis veikia kolageną?

Kolageno dalelių įtampa mažėja esant mažesnei nei 38° C, tačiau temperatūrai pasiekus 40 °C ir daugiau, jų įtampa šokteli.


Strijų ir randų mažinimas.

Strijų ir randų žymės susidaro dėl odos negalėjimo elastingai priešintis šioms žymėms, todėl kai kurie audiniai skyla, sudarydami randą. Radijo dažnio tikslas yra sumažinti odos įtampą aplink strijas bei padedant tam skirtoms kosmetinėms priemonėms padėti odai bent dalinai atsistatyti.


Kokios pagrindinės terapinės radijo dažnio savybės?

Geriausi rezultatai pasiekiami veikiant veido raukšles, strijas, suglebusią odą ir kai kuriuos hipertrofuotų randų atvejus.


Kokios yra radijo dažnio kontraindikacijos?

Patartina netaikyti radijo dažnio terapijos, jei odoje vyksta uždegiminiai procesai, esant odos infekcijoms, venų varikozei, moterims pilvo srityje ir aukščiau menstruacijų ciklo metu, turint širdies stimuliatorių.


Kiek sesijų reikėtų atlikti?

Jei siekiate pagerinti odos išvaizdą, rezultatai bus juntami jau po pirmos sesijos. Tačiau terapija reikalauja bent trijų sesijų, norint pasiekti maksimalių rezultatų ir juos išlaikyti.

Pagaminta Italijoje.