Reduced price! Radijo dažnio aparatas Globus RF Clinic Body - 1

Turite klausimų apie prekę? Norite užsisakyti prekę telefonu?
Paskambinkite: 8 683 68331
arba  parašykite savo klausimą

Radijo dažnio aparatas Globus RF Clinic Body

Garantija: 24mėn.
Inovatyvus, profesionalus aparatas, skirtas veido ir kūno estetinėm procedūroms. Tai naujausiomis technologijomis paremtas įrenginys, puikiai tinkantis raukšlių bei kitų odos netobulumų šalinimui.

More details

Globus
790,00 €
Kaina:671,50 €
-15%
Išparduota

Prekės aprašymas


manufacturer_67.jpg

Radijo dažnio aparatas Globus RF Clinic Body


Radijo dažnio aparatas Globus RF Clinic Body - tai inovatyvus, profesionalus aparatas, generuojantis radijo dažnio bangas, skirtas veido ir kūno estetinėm procedūroms. Tai naujausiomis technologijomis paremtas įrenginys, puikiai tinkantis raukšlių bei kitų odos netobulumų šalinimui.


Globus RF Clinic Body siūlo net 20 skirtingų programų, skatina odos audinių vaskuliarizaciją bei regeneraciją, šalina odos netobulumus, sukeltus saulės ar odos senėjimo proceso.

20 SKIRTINGŲ PROGRAMŲ:


10 laisvai pasirenkamų programų


4 programos veidui:

- Veido raukšlės

- Akių srities raukšlės

- Veido odos aknė

- Mikro odos patempimas


6 programos kūnui:

- Kūno raukšlės

- Raukšlėta jautri oda

- Mikro odos patempimas

- Strijų žymės

- Kūno elastingumas

- Biologinis odos kolagenas


RADIJO DAŽNIO NAUDOJIMAS

Daugybė mokslinių tyrimų įrodė, jog radijo bangos skatina kraujotaką, ląstelių medžiagų apykaitą bei leidžia pasiekti šių rezultatų:

- Raukšlių, odos lyginimas;

- Odos elastingumo atstatymas (elastozė, suglebusi oda).

GLOBUS technologijos dėka galima laisvai kontroliuoti visus impulsų parametrus (spinduliavimo dažnį nuo 470 KHz iki 2MHz, trukmę bei galingumą) bei moduliuoti energiją veikiamoje vietoje, kad būtų pasiekti geriausi rezultatai tiek išoriniuose, tiek vidiniuose odos audiniuose.

Odos struktūra:

- Epidermis sudaro išorinį odos sluoksnį. Dėl sudėtyje esančio keratino, epidermio ląstelės pasižymi atsparumu.

- Dermis yra vidinis odos sluoksnis. Jame glūdi prakaito liaukos, plaukų folikulai ir nervų galūnės, o jo pagrindas yra riebalinis pluoštas, daugiausia sudarytas iš riebalinių ląstelių, vadinamas hipodermiu.

-Hipodermis, kilęs iš mezenchiminių ląstelių, yra sudarytas iš apskritų ląstelių, pilnų lipidų (ypač trigliceridų), vadinamų adipocitais, bei yra apsuptas gausaus arterijų ir venų tinklo.

- Jungiamasis audinys atliekada jungiamąją ir įvairių organų maitinimo funkciją.

- Kolageno pluošto dalelės yra svarbi dermio dalis, ypač atsakinga už odos audinių elastingumą. Jos atrodo kaip ilgos baltos skaidulos, besišakojančios įvairiomis kryptimis. 70% mūsų odos sudaro kolagenas.

- Elastinas, kartu su kolagenu yra svarbi odos sudedamoji dalis, kuri padeda apsisaugoti nuo raukšlių, strijų, nes padeda audiniams atsistatyti.


Odos suglebimas ir senėjimas

Odos senėjimas yra fiziologinis procesas, susijęs su amžiumi bei genetine sandara, taip pat įtakojamas ir kitų kasdienio gyvenimo faktorių:

- Nesveika mityba;

- Alkoholis;

- Tabakas;

- Stresas;

- Aplinkos tarša;

- UV spindulių įtaka

- Per maža apsauga nuo itin aukštų ar žemų oro temperatūrų.


Senėdama oda tampa itin plona ir trapi, nes ląstelių atsinaujinimas lėtėja, ir oda atsinaujina ne per įprastas 3-4, bet per 4-6 savaites.


Jei kolageno kiekis odoje mažėja, oda neišvengiamai suglemba, pasidaro neelastinga, padaugėja raukšlių.


KAIP VEIKIA RADIJO DAŽNIS?


Radijo dažnis išskiria šilumos pavidalo energiją, kuri greitina medžiagų apykaitą veikiamose vietose. Radijo bangų tėkmė, patekdama gilyn į odą, didina odos audinių, būtent elastino ir kolageno pluoštų temperatūrą, o tai suteikia odai stangrumo, gerina jos elastingumą. Šilumos energija taip pat aktyvuoja fibroblastus (tai jungiamojo audinio dalelės) bei verčia juos gaminti kolageną, tad odos audiniai atsinaujina ir oda tampa stangresnė.

Radijo dažnis - tai metodas, paremtas energijos emisija, kurios dėka į dermį pro odos paviršių prasiskverbia šiluma į riebalinius sluoksnius, iki pat raumenų pluošto.


Odos laidumas radijo bangoms gali būti padidintams specialiu geliu, praturtintu hialurono rūgštimi ir retinoliu, kurie yra mikronizuojami ir pernešami odoje, kad palengvintų gydymo procesą.


Šiluma, atsiradusi odos audinyje, skatina kraujotaką veikiamoje vietoje, nes gerina fibroblastų medžiagų apykaitą ir naujo kolageno bei elastino gamybą.


Šie procesai gerina dermio sudėtį, o odos paviršius išlieka tvarkingas ir kompaktiškas.


Radijo dažnio sistema - tai efektyvi odos rekonstravimo sistema, kuri yra labai įdomi ir greita, lyginant su plastinėmis operacijomis: veido ir kūno odos “patempimo” efektas tęsiasi daug mėnesių po terapijos radijo dažniu  ir pasiekia maksimalių rezultatų per 4-6 mėnesius.KLAUSIMAI IR ATSAKYMAI APIE RADIJO DAŽNĮ


Kas yra radijo dažnis?

Tai yra energijos forma, gaunama iš prietaiso, turinčio bipolinį antgalį, bei galinti prasiskverbti gilyn į odą.


Koks radijo dažnio naudojimo tikslas?

Tai energijos pernešimas šilumos pavidalu. Aukštesnė temperatūra gerina kraujo apytaką, todėl gerėja vietinė medžiagų apykaita. Tai gerina audinių deguonies pasisavinimą, ląstelių apykaitą, bei atnaujina ir skatina kolageno gamybą.


Kas yra radijo bangų skverbimasis?

Radijo bangų skvarba priklauso nuo intensyvumo bei atstumo tarp polių. Vietinis prasiskverbimas į odą siekia 2-4mm.


Kaip radijo dažnis veikia kolageną?

Kolageno dalelių įtampa mažėja esant mažesnei nei 38° C, tačiau temperatūrai pasiekus 40 °C ir daugiau, jų įtampa šokteli.


Strijų ir randų mažinimas.

Strijų ir randų žymės susidaro dėl odos negalėjimo elastingai priešintis šioms žymėms, todėl kai kurie audiniai skyla, sudarydami randą. Radijo dažnio tikslas yra sumažinti odos įtampą aplink strijas bei padedant tam skirtoms kosmetinėms priemonėms padėti odai bent dalinai atsistatyti.


Kokios pagrindinės terapinės radijo dažnio savybės?

Geriausi rezultatai pasiekiami veikiant veido raukšles, strijas, suglebusią odą ir kai kuriuos hipertrofuotų randų atvejus.


Kokios yra radijo dažnio kontraindikacijos?

Patartina netaikyti radijo dažnio terapijos, jei odoje vyksta uždegiminiai procesai, esant odos infekcijoms, venų varikozei, moterims pilvo srityje ir aukščiau menstruacijų ciklo metu, turint širdies stimuliatorių.


Kiek sesijų reikėtų atlikti?

Jei siekiate pagerinti odos išvaizdą, rezultatai bus juntami jau po pirmos sesijos. Tačiau terapija reikalauja bent trijų sesijų, norint pasiekti maksimalių rezultatų ir juos išlaikyti.Techninė charakteristika

- Galingumas: 200W (50 Ω)

- 1 Kanalas

- Antgalis: 1 RF Clinic 100

- Emisijos dažnis: 470KHz-2MHz

- Maitinimas: 220V 50/60 Hz arba įkraunama baterija

- Matmenys: 17x22x6 cm

- Rezistorinė sistema

- Šviečiantis ekranasĮ komplektą įeina:

- 1 nešiojamas lagaminėlis

- 1 Globus RF Clinic Body aparatas

- 1 RF Clinic 100 antgalis

- 1 vartojimo instrukcija

- 1 gelio buteliukasPagaminta Italijoje.