Randų gydymas namuose


Kaip sumažinti randus namų sąlygomis?


Randai – ne tik estetinė problema, tačiau ir nelaimę, operaciją ar bet kokį kitą sužalojimą palikusi dėmė, kuri nuolatos primena apie konkretų įvykį. Nors randai dažnai pavadinami tik estetine problema, tačiau išties jų šalinimas dažnai susijęs ir su psichologinėmis problemomis.

Randų šalinimas anksčiau dažniausiai buvo atliekamas naudojant lazerius. Tiesa, šis randų naikinimo būdas reikalauja ne tik nemažos investicijos, tačiau ir daug laiko. Kur kas paprastesnė alternatyva – randų gydymas namuose. Juolab, yra ne viena priemonė, o jas suderinus pavyks pasiekti efektyviausią rezultatą.

Poliarizuotos šviesos terapija
Bioptron lempos analogas – puiki priemonė kovoje su randais. Randų gydymas Bioptron lempos analogu yra patvirtintas medikų, tad pasirinkę šią odos gražinimo alternatyvą – pamatysite akivaizdžius rezultatus. Bioptron lempa skleidžia šviesą prilygintiną natūraliems saulės spinduliams (tik be UV), taip po truputį skatina odos degeneraciją, atsinaujinimą. Bioptron lempa ne tik padeda sumažinti randus, tačiau taip pat ir pasideda išgauti kur kas gražesnę odos spalvą, padaryti ją kur kas elastingesne, susigrąžinti spalvą bei jaunatviškumą.

Randų gydymas namuose

Bioptron lempa yra tik viena iš priemonių, kuri gali padėti namuose gydyti randus. Poliarizuotos šviesos terapija suderinta su kitais gydymo metodais padės pasiekti kur kas greitesnių ir efektyvesnių odos atsinaujinimo būdų.
Molis – puiki priemonė, kuri naudojama randų šalinimui. Ji paskatina greitesnį odos atsinaujinimo procesą, todėl oda vėl tampa graži.
Randų gydymas bus greitesnis jeigu ant probleminės vietos uždėsite kokosų aliejaus. Jis drėkina odą ir skatina greitesnį randų gijimą.
Jūros druska – puiki gydomoji priemonė nuo randų. Pagulėti jūros druskos vonioje rekomenduojame ne tik dėl odos žaizdelių, tačiau ir norint atsilaiduoti ir pamiršti rūpesčius. Efektas – dvigubas, tad išbandykite ir pasinaudokite.
Retas žino, tačiau randų šalinimas galimas naudojant ir morkų sultis. Turbūt teko girdėti, kad jos dažo kūną. Tačiau ne tik tai, tačiau puikiai tinka ir randų naikinimui.
E vitaminas puikiai skatina randų gijimą. Įsigykite jo aliejaus pavidalu ir tepkite ant rando. Kartu su populiarizuotos šviesos terapija randas greitai išnyks.
Alavijas naudojamas ne tik spuogų gijimui, tačiau ir randų naikinimui. Nepirkite specialaus tepalo. Naudokite namuose turimo augalo „šakeles“.

Randų gydymas namuose yra ilgalaikis ir apgalvotas procesas, kuris turi būti atliekamas nuosekliai. Visgi, suderinus skirtingų priemonių kompleksą dažniausiai jau po poros savaičių pamatomi akivaizdūs rezultatai. Randų gydymas Bioptron lempos analogu ir specialiomis naminėmis priemonėmis leis vėl džiaugtis fantastiška oda be jokių įbrėžimų.
Rekomenduojame
BNM Light Therapy Device šviesos terapijos lempos komplektas

Poliarizuotos šviesos terapijos komplektas: lempa, stovas, spalvų terapijos spalvotieji lęšiai, minkštas dėklas viską saugiai laikyti.

369,00 € 499,00 €
Rekomenduojame
BNM Light Therapy Touch šviesos terapijos lempa

Poliarizuotos šviesos terapija - veiksmingas būdas kovoti su spuogais, psoriaze, strijomis, randais, nudegimais, žaizdomis, pragulomis, votimis, skausmu, peršalimu ir kt.

269,00 € 329,00 €
Rekomenduojame
BNM Scarslight šviesos terapijos lempa

Skirta padėti gydyti žaizdas ir randus po chirurginių ir estetinių operacijų, aknę, nėštumo strijas, nudegimus, pragulas, opas ir votis. Gali padėti mažinti raukšles, spuogus, bėrimus.

119,00 € 169,00 €
Stangrinamasis kūno losjonas BIOMED Body Firmer

Stangrina ir drėkina kūno odą. Pagerina kolageno, elastino ir riebalų gamybą. Suteikia odai elastingumo. Pagaminta Vokietijoje. Talpa: 200ml

17,00 € 20,00 € -15%
Elektromagnetinio lauko terapijos aparatas Globus Magnum L

Reabilitacijai ir gydymui skirtas vieno kanalo aparatas, naudojantis naujai sukurtus, gilesniam odos gydymui pritaikytus solenoidus (magnetus).

232,00 € 290,00 € -20%