Oro drėkintuvas Vicks Warm Mist

Turite klausimų apie prekę? Norite užsisakyti prekę telefonu?
Paskambinkite: 8 683 68331
arba  parašykite savo klausimą

Oro drėkintuvas Vicks Warm Mist

Garantija: 24mėn.
Sudrėkintas oras palengvins kvėpavimą, sudrėkins nosies gleivinę, pašalins sausų akių ir odos diskomfortą. Prietaisą galite naudoti su kvapiaisiais Vicks padukais.

More details

VICKS
Kaina:53,50 €

Pristatysime
gruodžio 20d. - 23d.
Pristatymas į namus
Nemokamai
Pristatymas į siuntų terminalą
Nemokamai
Mokėkite:
  • Bankiniu pavedimu
  • Elektronine bankininkyste
  • Kortele arba grynais pristatymo metu
  • Lizingu
Lizingo bendrovės:

Prekės aprašymas
Oro drėkintuvas Vicks Warm Mist

Oro drėkintuvas Vicks Warm Mist gali padėti jums ir jūsų šeimai likti sveikais šaltuoju metų laiku.
    
Prevencija: žiemą oras jūsų namuose gali tapti itin sausu dėl šildymo ir šalto oro lauke. Tai gali sukelti gerklės ir nosies ertmių sudirginimą, todėl padidina susirgimo riziką. Drėkintuvas drėkina orą, kuriuo jūs kvėpuojate, ir padeda kovoti su peršalimu.

Palengvina kosulį ir atkemša nosį: drėkintuvas gali padėti sušvelninti kosulį ir atkemšti užgulusią nosį, o tai leidžia jums ramiai miegoti ir greičiau pasveikti.

Mažina virusų gyvybingumą: išlaikant 40-60 procentų drėgmės lygį, gali sumažėti virusų gyvybingumas. Tai reiškia, kad jie turi mažiau galimybių daugintis ir apkrėsti kitus šeimos narius.
  

Oro drėkintuvą Vicks Warm Mist lengva pritaikyti bet kurioje aplinkoje. Jis suteiks pakankamą drėkinimo lygį ir jūs greit pajusite jo teikiamą naudą. Puikiai tinka vaikų kambariui.


Didelė talpa ir reguliuojama dulksna
3,8L talpa užtikrina 24 valandų veikimą, todėl prietaisas gali veikti visą naktį, be porekio papildyti talpą.  Šis produktas yra rekomenduojamas patalpoms iki 35m2.

Oro drėkintuvas suderinamas su Vicks VapoPad kvapiaisiais padukais prisotintais eterinių aliejų. Tiesiog įdėkite vieną paduką, kad kambarys prisipildytų aromatiniais garais, kurie padės jums lengviau kvėpuoti.
Vienas padukas yra komplekte.

Kaip naudoti Vicks Warm Mist oro drėkintuvą (anglų k.):


Oro drėkintuvo Vicks Warm Mist valymas ir priežiūra (anglų k.):