Reduced price! Žingsniamatis OMRON Walking Style IV - 1

Turite klausimų apie prekę? Norite užsisakyti prekę telefonu?
Paskambinkite: 8 683 68331
arba  parašykite savo klausimą

Žingsniamatis OMRON Walking Style IV (tamsiai mėlynas)

Garantija: 36mėn.
Labai tiksli trijų daviklių technologija (3D sensorius), aktyvumo režimas, aerobikos režimas. Skaičiuoja žingsnius, atstumą, KCAL, sudegintus riebalus.

More details

OMRON
40,38 €
Kaina:32,30 €
-20%

Pristatysime
gruodžio 17d. - 18d.
Pristatymas į namus
Kaina: 2,90 €
Pristatymas į siuntų terminalą
Kaina: 1,99 €
Mokėkite:
 • Bankiniu pavedimu
 • Elektronine bankininkyste
 • Kortele arba grynais pristatymo metu

Prekės aprašymas


manufacturer_34.jpg


Žingsniamatis OMRON Walking Style IV (tamsiai mėlynas)

Naujasis OMRON Walking style IV apjungia visų pripažintą 3-jų pjezo daviklių technologiją ir naują grakštų dizainą. Jis suteikia galimybę savarankiškai ir individualiai nusistatyti vaikščiojimo režimą ar treniruotes ir pagerina vaikščiojimo įgūdžius. Jį paprasta naudoti dėl lengvo dizaino.

 • Trijų daviklių technologija (3D sensorius) gali nustatyti, ar žmogus juda, kokia kryptimi jis juda. Tai yra, labai tiksli, mikro elektromechaninė technologija, kuri  naudojama  kai kuriose pažangiose mobiliųjų telefonų sistemose. Lankstus ir universalus naudojimas, žingsniamatį galima nešiotis bet kur, kur Jums patogu (prisegti prie diržo, kišenėje ar portfelyje).
 • Aktyvumo režimas. Paspaudus mygtuką, pradedamas skaičiuoti naudotojo aktyvumas. Prietaisas apskaičiuos žingsnius, nueitą atstumą, sunaudotos energijos ir sudegintų riebalų kiekį, kiekvienam individuliai, pagal įvestus vartotojo duomenis. Vartotojas kasdien gali pamatyti visus apskaičiuotus duomenis.
 • Aerobikos režimas papildomiems pratimams. Žingsniamatis OMRON Walking style IV yra ir aerobinis žingsniamatis, kuris skaičiuoja pastovių žingsnių skaičių. Pastovūs arba aerobiniai žingsniai - yra fiziniai pratimai, kurie mums padeda išlikti sveikiems. Pastovūs žingsniai yra skaičiuojami atskirai, kai nueinama 60 žingsnių per minutę arba daugiau nei 10 minučių iš eilės. Jei bus ilsimasi mažiau nei 1 minutę po ilgiau nei 10 minučių ėjimo be pertraukos, tai bus laikoma kaip “besitęsiantis (ar aerobinis, ar pastovus) ėjimas”. Pvz.: Jeigu Jūs 20 min. eisite, per minutę žengdami 120 žingsnių, iš viso Jūs nužingsniuosite 2400 žingsnių.
 • Dizainas. Plonas ir lengvas prietaisas. Lengva nešiotis, pvz. kelnių kišenėje.
 • Žingsniai. Parodo, kiek kasdien nueinate žingsnių. Tai Jus motivuoja kitą dieną padaryti dar daugiau žingsnių.
 • Atstumas. Parodo atstumą, kurį nueinate. Gaunate ataskaitą, kiek kilometrų kasdien nueinate.
 • KCAL. Ekrane parodoma, kiek kasdien papildomai sunaudojate energijos vaikščiodami. Padeda skaičiuoti kalorijas ir laikytis dietos.
 • Sudeginami riebalai. Ekrane parodoma, kiek per dieną sudeginote riebalų (gramais). Su šiuo prietaisu galėsite stebėti, kasdien sudeginamų riebalų kiekį, ir riebalų kiekį, kurio netenkate bėgiojant ar vaikščiojant.
 • Laikrodis. Bet kuriuo metu galite pasižiūrėti, kiek yra valandų, ar kada pradėjote treniruotę.
 • Galimybė pasirinkti matavimo vienetus (svarai – kilogramai, pėdos – centimetrai, mylios – kilometrai).


Spaustukas su dirželiu
. Vartotojas žingsniamatį gali prisisegti praktiškai bet kur. Spaustukas garantuoja, kad žingsniamačio nepamesite treniruotės metu.

Atsiliepimai apie prekę
Dėl žingsniamačio OMRON Walking Style IV
Roma B. - 2017-11-22Puikus žingsniamatis. Pateisino lūkesčius.
ivertinimas
Valerija n. - 2016-09-05labas, labai patiko žingsniamatis, puikus ir greitas aptarnavimas, Dabar nupirkčiau darsonvalą, bet deja pas jus jo nera