Prekių kategorijos

Burnos higiena

Recent blog posts

„Waterpik“ irigatorius – tobuliems dantims

Prižiūrėti savo burnos higieną šiuo metu yra gana paprasta. Ne tik todėl, kad paslaugas teikia kvalifikuoti gydytojai, kurie naudodamiesi naujausiomis įrangomis gali užtikrinti geriausias paslaugas, tačiau ir dėl namuose naudojamų dantų priežiūros įrankių. Waterpik irigatorius – modernus burnos priežiūros būdas, kuris leis išvengti bakterijų galinčių sukelti ne tik burnos, tačiau ir viso kūno sveikatos problemas.

Skaityti daugiau

Dantų akmenų šalinimas namuose

Gražūs dantukai daugelio žmonių siekiamybė, tačiau ne visi deda užtektinai pastangų, kad pavyktų tokius dantukus turėti. Tam tikrai nereikia daug pinigų. Labiau – laiko, kadangi kuo kruopščiau rūpinsitės savo dantukais – tuo jie bus gražesni ir tuo pačiu sveikesni. Dažnai sakoma, kad dantų akmenų valymas reikalauja profesionalo rankos. Visgi, kol apnašos dar nėra labai intensyviai  išsiplėtusios – naudinga pabandyti jas apmažinti liaudiškomis priemonėmis.

Skaityti daugiau

Vaikų dantų priežiūra: patarimai

Odontologai teigia, kad lietuviai burnos priežiūrai skiria gana mažai dėmesio. Nors šiuo metu galima įsigyti labai daug priemonių, kurios skirtos greitesnei ir patogesnei burnos ertmės priežiūrai, tačiau dažnas net ir įgijęs priemones jomis nesinaudoja arba naudoja netinkamai. Vaikų dantų priežiūra reikalauja ypatingo dėmesio, kadangi mažieji vaikystėje susiformuoja savo požiūrį į dantukų valymo svarbumą. Kuo anksčiau išmokysite vaikus tinkamai prižiūrėti dantis – tuo ateityje jie galės džiaugtis gražesne ir sveikesne šypsena.

Skaityti daugiau

Tarpdančių valymo taisyklės

Tinkama burnos priežiūra gali užtikrinti, kad apsilankymas pas odontologą bus tikras malonumas. Specialistas apžiūrės Jūsų burnos ertmę ir palinkės Jums gražios dienos, kadangi puikiai namuose atliekama burnos higiena padeda išvengti nešvarumų, kurie vėliau virs dantų akmenukais. Visgi, valant dantis dažniausiai susikoncentruojama ties jų paviršiumi ir tarpdančių valymas tampa antraeiliu, dažnai nesureikšminamu procesu. Odontologai tokia, kad būtent tarpdančiuose esantys maisto likučiai ir sukelia uždegimus, kurie galiausiai gali baigtis net ir dantų netekimu. Štai todėl taisyklingas tarpdančių valymas yra toks svarbus.

Skaityti daugiau

Dantų valymas elektriniu šepetėliu

Tinkama burnos ertmės priežiūra – garantas, kad Jūsų dantukai bus ne tik gražūs, tačiau ir sveiki. Daugelis sutinka, kad apsilankymai pas odontologą nėra labai malonus procesas, tačiau būtinas. Jeigu tinkamai prižiūrėsite burnos ertmę – tie apsilankymai kas pusę matų bus tikras malonumas kadangi apžiūrėjęs Jūsų dantis odontologas paleis namo.

Skaityti daugiau

Dantų balinimas namuose

Visi žmonės, na bent jau daugelis tai tikrai, svajoja apie labai baltą ir nuostabią šypseną, kuri leidžia džiuginti ne tik aplinkinius, tačiau ir save patį kiekvieną kartą, kai tik pažiūrite į veidrodį. Tiesa, dantų balinimas nėra nei brangs, nei reikalauja daug laiko, tad kiekvienas, kuris nori džiaugtis baltais dantukais – gali tai turėti. Svarbiausia pasirinkti labiausiai tinkamas priemones ir efektyviai keliauti dantų balinimo keliu.

Skaityti daugiau

Burnos higiena - viskas, ką turite žinoti

Burnos higiena - tai procedūra, kuri padeda pašalinti visus nešvarumus esančius ne tik ant dantų, tačiau taip pat ir ant liežuvio, tarpdančiuose, ant skruostų. Daugelis žmonių iki šiol klaidingai galvoja, kad burnos higiena reikalinga tik tokiu atveju, kai norite kiek pabalinti dantukus. Žinoma, po kokybiškai atliktos procedūros dantys tampa kiek baltesni, tačiau ši procedūra yra būtina dėl apnašų šalinimo. Ne tik kietųjų, tačiau ir minkštųjų. Užkirtus kelią apnašų įsisenėjimui - tuo pačiu galite užkirsti kelią ir labai rimtų ligų atsiradimui.

Skaityti daugiau

Burnos higienos priemonės, kurios privalo būti Jūsų namuose

Nors šių laikų stomatologijos sritis yra labai išpuoselėta ir net didžiausias burnos ertmės problemas galima sutvarkyti, tačiau kiekvienas asmuo privalo sistemingai ir tvarkingai rūpintis savo dantimis, kad netektų nuosavų keisti naujais. Burnos higienos priemonės, kurias turite namuose, gali užtikrinti visapusišką burnos ertmės apsaugą. Tuomet užtenka vos kartą per metus apsilankyti pas odontologą, kad jis papildomai atliktų profesionalią burnos higieną. 

Skaityti daugiau

Patarimai, kurie leis tinkamai pasirūpinti savo burnos ertme

Nemalonus burnos kvapas ir kraujojančios dantenos yra ne tik estetinė problema. Daugelis žmonių dėl šio diskomforto jaučia psichologinę atskirtį, taip pat socialinius bendravimo trikdžius. Šypsena - daugelio mūsų ginklas, juolab, kalbant galima justi nemalonų burnos kvapą. Labai svarbu, kad dantų higiena būtų atliekama namuose, skirtumėte savo burnos ertmei užtektinai dėmesio. Tuomet užteks kartą per metus keliauti pas stomatologą, kuris apžiūrės dantis, atliks burnos higieną ir išleis Jus namo.

Skaityti daugiau

Tinkamos dantų priežiūros priemonės - kelias į sėkmę

Norėdami išsaugoti savo dantis sveikus ir gražius turite įsigyti atitinkamas priežiūros priemones ir jomis naudotis. Dantų priežiūros priemonės internetu yra greitas būdas susirasti visą komplektą reikalingos įrangos, kuri skirta apsaugoti dantis nuo apnašų, kurios vėliau gali virsti sunkiai panaikinamais ir daug ligų sukeliančiais akmenimis.

Skaityti daugiau

Kaip palaikyti burnos higieną namuose?

Tinkama burnos higienos priežiūra gali padėti išvengti daugybės ligų, tokių kaip parodontozė, gingivitas, (dantenų uždegimas) ir pan. Deja, nemaža dalis žmonių į odontologo kėdę atsisėda tik tuomet, kai problemos yra akivaizdžios ir reikalingas gydymas. Jei norite, kad jūsų dantys būtų sveiki, jais privalote rūpintis kiekvieną dieną. Pateikiame keletą patarimų, kurie padės palaikyti burnos higieną namuose.

Skaityti daugiau

Efektyvus tarpdančių valymas namų sąlygomis

Sveiki dantys – dailios šypsenos, gaivaus burnos kvapo ir pasitikėjimo savimi garantas. Todėl tinkamai burnos higienai turi būti skiriamas ypatingas dėmesys. Jis apima ne tik dantų šepetėlio keitimą kas 3 mėnesius ar brangios, kokybiškos dantų pastos naudojimą.

Skaityti daugiau

Kaip valyti dantis? Dantų valymo taisyklės

Kartais tam, kad turėtumėte sveigus ir gražius dantis tereikia juos tinkamai prižiūrėti. Taip, tikra tiesa, jei neturite didesnių dantų problemų tai sveikiems dantims pakanka tinkamos burnos higienos.

Skaityti daugiau

Tarpdančių valymo priemonės

Tarpdančiai labai lengvai apsineša, ten pristringa maisto likučių. Atrodo dantys švarūs, juos prižiūrime valome, tačiau vis atsiranda problemų su dantimis. Problema gali slypėti prastoje tarpdančių priežiūroje.

Skaityti daugiau

Kokį elektrinį dantų šepetėlį rinktis?

Seniai svarstote pirkti elektrinį dantų šepetėlį? Reikia pagalbos renkantis? Pataikėte kur reikia.

Skaityti daugiau

Ultragarsiniai dantų šepetėliai

Kokybiška burnos priežiūra užtikrina, kad kiekvienas apsilankymas pas odontologą bus malonus. Investuoti į kokybiškas burnos priežiūros priemones verta, kadangi dantų tvarkymas ar net naujų įsidėjimas yra kur kas brangesnis.

Skaityti daugiau

Rodoma 1 - 16 iš 16 straipsnių