Prekių kategorijos

Burnos higiena

Recent blog posts

Burnos higiena - viskas, ką turite žinoti

Burnos higiena - tai procedūra, kuri padeda pašalinti visus nešvarumus esančius ne tik ant dantų, tačiau taip pat ir ant liežuvio, tarpdančiuose, ant skruostų. Daugelis žmonių iki šiol klaidingai galvoja, kad burnos higiena reikalinga tik tokiu atveju, kai norite kiek pabalinti dantukus. Žinoma, po kokybiškai atliktos procedūros dantys tampa kiek baltesni, tačiau ši procedūra yra būtina dėl apnašų šalinimo. Ne tik kietųjų, tačiau ir minkštųjų. Užkirtus kelią apnašų įsisenėjimui - tuo pačiu galite užkirsti kelią ir labai rimtų ligų atsiradimui.

Skaityti daugiau

Burnos higienos priemonės, kurios privalo būti Jūsų namuose

Nors šių laikų stomatologijos sritis yra labai išpuoselėta ir net didžiausias burnos ertmės problemas galima sutvarkyti, tačiau kiekvienas asmuo privalo sistemingai ir tvarkingai rūpintis savo dantimis, kad netektų nuosavų keisti naujais. Burnos higienos priemonės, kurias turite namuose, gali užtikrinti visapusišką burnos ertmės apsaugą. Tuomet užtenka vos kartą per metus apsilankyti pas odontologą, kad jis papildomai atliktų profesionalią burnos higieną. 

Skaityti daugiau

Patarimai, kurie leis tinkamai pasirūpinti savo burnos ertme

Nemalonus burnos kvapas ir kraujojančios dantenos yra ne tik estetinė problema. Daugelis žmonių dėl šio diskomforto jaučia psichologinę atskirtį, taip pat socialinius bendravimo trikdžius. Šypsena - daugelio mūsų ginklas, juolab, kalbant galima justi nemalonų burnos kvapą. Labai svarbu, kad dantų higiena būtų atliekama namuose, skirtumėte savo burnos ertmei užtektinai dėmesio. Tuomet užteks kartą per metus keliauti pas stomatologą, kuris apžiūrės dantis, atliks burnos higieną ir išleis Jus namo.

Skaityti daugiau

Tinkamos dantų priežiūros priemonės - kelias į sėkmę

Norėdami išsaugoti savo dantis sveikus ir gražius turite įsigyti atitinkamas priežiūros priemones ir jomis naudotis. Dantų priežiūros priemonės internetu yra greitas būdas susirasti visą komplektą reikalingos įrangos, kuri skirta apsaugoti dantis nuo apnašų, kurios vėliau gali virsti sunkiai panaikinamais ir daug ligų sukeliančiais akmenimis.

Skaityti daugiau

Kaip palaikyti burnos higieną namuose?

Tinkama burnos higienos priežiūra gali padėti išvengti daugybės ligų, tokių kaip parodontozė, gingivitas, (dantenų uždegimas) ir pan. Deja, nemaža dalis žmonių į odontologo kėdę atsisėda tik tuomet, kai problemos yra akivaizdžios ir reikalingas gydymas. Jei norite, kad jūsų dantys būtų sveiki, jais privalote rūpintis kiekvieną dieną. Pateikiame keletą patarimų, kurie padės palaikyti burnos higieną namuose.

Skaityti daugiau

Efektyvus tarpdančių valymas namų sąlygomis

Sveiki dantys – dailios šypsenos, gaivaus burnos kvapo ir pasitikėjimo savimi garantas. Todėl tinkamai burnos higienai turi būti skiriamas ypatingas dėmesys. Jis apima ne tik dantų šepetėlio keitimą kas 3 mėnesius ar brangios, kokybiškos dantų pastos naudojimą. Jei norite, kad jūsų dantys būtų sveiki ir balti, būtinai naudokite ir burnos skalavimo skystį, liežuvio valiklį bei tarpdančių valymo priemones. Labiausiai žinomos ir paplitusios tarpdančių valymo priemonės – dantų siūlas, juostelės ir šepetėliai. 

Skaityti daugiau

Kaip valyti dantis? Dantų valymo taisyklės

Kartais tam, kad turėtumėte sveigus ir gražius dantis tereikia juos tinkamai prižiūrėti. Taip, tikra tiesa, jei neturite didesnių dantų problemų tai sveikiems dantims pakanka tinkamos burnos higienos.

Skaityti daugiau

Tarpdančių valymo priemonės

Tarpdančiai labai lengvai apsineša, ten pristringa maisto likučių. Atrodo dantys švarūs, juos prižiūrime valome, tačiau vis atsiranda problemų su dantimis. Problema gali slypėti prastoje tarpdančių priežiūroje.

Skaityti daugiau

Kokį elektrinį dantų šepetėlį rinktis?

Seniai svarstote pirkti elektrinį dantų šepetėlį? Reikia pagalbos renkantis? Pataikėte kur reikia.

Skaityti daugiau

Ultragarsiniai dantų šepetėliai

Kokybiška burnos priežiūra užtikrina, kad kiekvienas apsilankymas pas odontologą bus malonus. Investuoti į kokybiškas burnos priežiūros priemones verta, kadangi dantų tvarkymas ar net naujų įsidėjimas yra kur kas brangesnis.

Skaityti daugiau

Rodoma 1 - 10 iš 10 straipsnių