Prekių kategorijos

Limfodrenažas (kompresinė terapija)

Recent blog posts

Limfodrenažinio masažo nauda ir galimybės

Šiais laikais labai dažnai kalbama apie lėtines ligas, kurios tapo daugelio žmonių gyvenimo rykšte. Kai atrodo, kad didžioji dalis ligų gana nesunkiai išgydomos naudojant modernias technologijos - atsiranda lėtinės problemos, kurioms panaikinti reikalingas kompleksiškas ir visa apimantis gydymo būdas. Tiksliau - būdai, kadangi tiek sveikatos, tiek grožio problemas pašalinti sėkmingai pavyks ne nuo vienos, tačiau kelių procedūrų.

Skaityti daugiau

Limfodrenažinio aparato pirkimas internetu

Limfodrenažinis masažas - puiki priemonė, galint padėti išspręsti ne tik grožio, tačiau ir fizinės, bei psichinės sveikatos problemas. Vietoj to, kad kiekvieną kartą norėdami masažo turėtumėte keliauti pas specialistus - juo mėgautis galite ir savo namuose. Limfodrenažinis aparatas dėl gana nedidelės kainos, universalumo, kompaktiškumo - perkamas nuosavoms reikmėms.

Skaityti daugiau

Limfodrenažinis aparatas: grožiui ir sveikatai

Žmogus, kuris yra patenkintas savo išvaizda ir gerai jaučiasi, yra išties laimingas. Dažniausiai tuomet mes kur kas labiau pasitikime savimi, geriau jaučiamės ir drąsiau priimame tam tikrus sprendimus. Visgi, gera savijauta nėra dovana, tad reikia ją užsidirbti. Šiais laikais vaistinėse galima įsigyti labai daug įvairiausių vaistų, kurie turėtų padėti nuo bet kokių sveikatos problemų. Tiesa, net ir patys medikai tikina, kad pirmiausia reikia bandyti ieškoti kitų gydymo būdų ir jeigu jie nebuvo veiksmingi - tokiu atveju padės vaistai. 

Skaityti daugiau

Presoterapijos aparatas - vaistas nuo visų ligų

Presoterapija - sparčiai populiarėjantis alternatyvios medicinos gydymo būdas, kurį rekomenduoja ir vakarietiškos medicinos modelio puoselėtojai. Gydytojai tikina, kad poveikis pamatomas jau po kelių kartų ir tai puiki alternatyva vaistams, kurie dažniausiai turi neigiamą poveikį mūsų organizmui. Kompresinė terapija gana seniai naudojama medicinoje, tačiau paskutiniu metu ji išpopuliarėjo ir namuose. Kadangi presoterapijos aparato kaina dėl išaugusios paklausos sumažėjo net kelis kartus - žmonės džiaugiasi, kad šiuo įrenginiu galima pagerinti savo gyvenimo kokybę net kelis kartus. Svarbiausia, namuose, tad tada, kai jums yra patogu.

Skaityti daugiau

Kompresinė terapija: pamirškite visas ligas

Kompresinės terapijos aparatas arba kitaip limfodrenažinis aparatas - vienas dažniausių pasirinkimų rekomenduojamų ne tik gydytojų, tačiau ir žmonių, kurie jau išbandė įrangą. Kompresinė terapija jau gana seniai siūloma gydymo įstaigų ir grožio salonų, kurie pamatę įrangos naudą bei klientų poreikius siūlo pasinaudoti galimybe susitvarkyti su įvairiomis sveikatos problemomis. Tiesa, lankytis SPA salonuose ir kitose panašiose vietose yra gana brangu ir žmonės įvertina, kad kompresinė terapija namuose kainuoja paprasčiausiai… pigiau.

Skaityti daugiau

Limfodrenažinis masažas

Limfodrenažinis masažas arba kitaip presoterapija – kompresinė ir kompleksinė procedūra, kuri yra atliekama  su specialiu aparatu.

Skaityti daugiau

Presoterapija

Presoterapija kitaip vadinama limfodranažiniu masažu, kuris naudojamas tiek kaip grožio, tiek kaip gydomoji priemonė.

Skaityti daugiau

LIMFEDEMA

LIMFEDEMA

 

Limfedema yra lėtinė patologija, kurios gydymas tampa itin svarbiu diskusijų objektu mokslo srityje, kadangi mokslinių žinių dėka atrandama vis daugiau efektyvių gydymo būdų. Limfedema nėra visiškai išgydoma liga, tačiau dėka naujausių mokslinių atradimų, gali būti tinkamai prižiūrima. Norint susipažinti su visais šios patologijos aspektais, svarbu peržvelgti trumpą limfinės sistemos aprašymą.

Skaityti daugiau

Kompresinė terapija: kas tai yra?

Vienas dažniausiai taikomų masažo tipų – limfodrenažas – turi specialų metodą, kuriuo suaktyvinama ir taip gerinama limfos bei veninės kraujotakos apytaka. Tai – kompresinė terapija. Dar prieš kelis tūkstančius metų pradėtas taikyti limfodrenažas, savo aktualumo neprarado iki pat šių dienų. Masažo technikoje naudojamas tam tikrų vietų lengvas suspaudimas (kompresija) kaip mat suaktyvina limfos tekėjimą venomis. Suaktyvinta veninė kraujotaka mažina stresą, įtampą, tad po tokių masažų žmogus jaučiasi pailsėjęs ir nusiraminęs.

Skaityti daugiau

Rodoma 1 - 9 iš 9 straipsnių