Prekių kategorijos

Magnetinė terapija

Recent blog posts

OSTEOPOROZĖ

OSTEOPOROZĖ

 

Osteoporozė yra sisteminė griaučių liga, kurios metu mažėja kaulų masė. Šios ligos padarinys yra visos griaučių sistemos pažeidimai. Dėl osteoporozės kaulai tampa trapūs ir jautresni lūžiams traumų metu, ar netgi joms neįvykus.

 

Griaučių silpnumas gali būti nustatytas naujų sensometrinių metodų dėka, net jei nepastebimi jokie kaulų trapumo simptomai. Kita vertus, osteoporozė nebūtinai sukelia kaulų lūžius, tad gali vystytis be jokių simptomų ilgą laiką, ar, tam tikrais atvejais, net visą gyvenimą.

Skaityti daugiau

MAGNETINĖS TERAPIJOS NAUDOJIMO INDIKACIJOS

Pulsacinė magnetinė terapija, naudojanti statinį magnetinį lauką yra plačiai taikoma dėl savo anti-uždegiminių efektų ir apytakos greitinimo. Kalbant apie magnetinio lauko savybes, pravartu žinoti apie jo poliškumą - pietinis polius sukuria teigiamą elektros energijos krūvį, o šiaurinis - neigiamą elektros energijos krūvį. Šie procesai skatina kaulų tankumo atsinaujinimą.

Skaityti daugiau

MAGNETINĖS TERAPIJOS TAIKYMAS, GYDANT ATLETINĘ PUBALGIJĄ

Magnetinė terapija atletinės pubalgijos gydyme yra taikoma kaip priešuždegiminė, regenuojanti ir analgetinė priemonė.

 

Nuo šio sužeidimo dažniausiai kenčia vyrai, ypač linkę susižeisti yra bėgikai bei futbolininkai.

 

Pubalgija yra sukeliama sužeidimų, įvykusių kirkšnies srityje dėl nusidėvėjusių ar plyšusių raiščių.

Skaityti daugiau

MAGNETINĖ TERAPIJA ARTROZĖS GYDYME

Pirmasis artrozės požymis yra sąnarių skausmas, kuris neišvengiamai mažina judrumą, dėl to raumenys netenka masės ir stiprumo. Raumenų praradimas reiškia, jog sumažėja kūno amortizacija bei didėja diskomfortas sąnariuose, kai judame. Pablogėjimas yra neišvengiamas. Kelių ir klubų sąnariai bei stuburas yra sritys, kurias labiausiai veikia raumenų būklės blogėjimas bei sumažėjusi amortizacija aplink sąnarį. Dėl šių priežasčių judėjimas tampa ribotas, prasideda smarkūs skausmai.

Skaityti daugiau

MAGNETINĖ TERAPIJA LŪŽIŲ GYDYME

Magnetinė terapija yra viena iš daugelio fizioterapijoje naudojamų priemonių fizinių negalavimų gydymui. Ši technologija apima terapijas, naudojančias aukšto ir žemo dažnio magnetinius laukus terapinio gydymo tikslais.

Skaityti daugiau

MAGNETINĖ TERAPIJA RIEŠO KANALO SINDROMO GYDYME

Magnetinė terapija yra viena iš įdomiausių fizioterapijos technikų, taikoma nuo riešo kanalo sindromo kenčiantiems pacientams. Magnetinės terapijos taikymas yra efektyvus dėl daugybės priežasčių:

- Padeda malšinti lokalų uždegimą, praplečia kraujagysles, tad stabilizuoja kraujotaką pažeistuose audiniuose, gerina drenažą ir naudingų medžiagų pasisavinimą bei skatina gijimo procesą.
- Malšina skausmą: dalinai dėl tiesioginio magnetinio lauko poveikio nervų galūnėms bei per mikrosroves, patenkančias į audinį bei gerinančias apytaką bei taip skatinančias priešuždegiminus procesus.

Skaityti daugiau

MAGNETINĖ TERAPIJA

Magnetinė terapija yra viena iš daugelio terapijų, taikoma fizioterapeutų įvairioms medicininėms būklėms ir susirgimams. Magnetinė terapija apima gydymo sritis, naudojančias magnetinius laukus bei aukšto ir žemo dažnio magnetus. Ši terapija gali būti taikoma gydyti daugybei ligų ir beveik neturi jokio šalutinio poveikio.

Skaityti daugiau

MAGNETINĖ TERAPIJA - DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

KAIP VEIKIA MAGNETINĖ TERAPIJA?

Pulsuojančios magnetinės terapijos aukštų ir žemų dažnių įrenginiai yra veiksmingi, nes mūsų kūnas turi didelį kiekį laisvųjų jonų ir elektriškai subalansuotų molekulių (tokių, kaip vanduo), kurios elgiasi dvipoliškai dėl savo krūvio krypties. Naudojant magnetinį lauką, kuris yra sukalibruotas specialiam dažniui, tinkamam gydyti įvairias medicinines patologijas, šios medžiagos ima judėti greičiau, nes atsiduria svyruojančiame magnetiniame lauke ir yra atstumiamos arba pritraukiamos, priklausomai nuo jų krūvio.

Skaityti daugiau

MAGNETINĖ TERAPIJA EPIKONDILITO GYDYME

Magnetinė terapija nėra dažnai pasirenkama priemonė epikondilito gydymui, nors gydant tinkamai, ši terapija yra ypač efektyvi. Norime apžvelgti magnetinės terapijos poveikį ir taikymą šiam bei kitiems negalavimams gydyti.

Skaityti daugiau

Kaip magnetiniai laukai gali pagerinti mūsų sveikatą?

Geresnė sveikata yra būtent tai, ko mes visi   siekiame – tai ilgesnis ir geresnis gyvenimas. Žingsniai geresnės sveikatos link yra kasdienė veikla, reikalaujanti tiek fizinio, tiek psichologinio pasiruošimo. Impulsinio magnetinio lauko terapija gali ne tik išlaikyti mūsų kūnus puikioje būklėje, padėdama pašalinti fizinius ir psichologinius streso padarinius, bet ir priverčia mūsų organus veikti kur kas efektyviau. Kasdienės sveikatos priežiūros dėka, mūsų kūnas gali pasipriešinti nedideliems pusiausvyros svyravimams prieš įvykstant išsekimo protrūkiui. 

Skaityti daugiau

Kaip magnetiniai laukai gali pagerinti miegą?

Mes visi kažkada kentėjome nuo prasto miego. Pasak JAV Nacionalinio miego sutrikimo centro, daugiau nei 40% amerikiečių teigia kenčiantys nuo vienos ar daugiau naktų nemigos per tam tikrą laiką. Tačiau kai miego sutrikimai tampa dažnu reiškiniu, jo poveikis gali būti išties pragaištingas – fiziškai, psichiškai ir emociškai.  

Skaityti daugiau

Kaip magnetiniai laukai padeda sumažinti skausmą?

Skausmas yra įprastas, kiekvieną žmogų aplankantis reiškinys. Mūsų gebėjimas jausti skausmą gali tiek išgelbėti, tiek sutrikdyti mūsų gyvenimus. Skausmas tai mūsų nervų sistemos signalas, perspėjantis mus, kad kažkas negerai. Ūmus     skausmas, kuris ištinka trūkus apendicitui, yra tikras išgelbėtojas. Jis mums reikalingas. Kad ir kaip kaip jo nenorime, jis yra būtina mūsų gyvenimo dalis.                                                    

Skaityti daugiau

BNM impulsinės magnetinės terapijos veiksmingumo klinikinis tyrimas, pacientams kenčiantiems nuo periferinių kraujagyslių ligų

Penkiasdešimt procentų išsivysčiusių šalių gyventojų miršta nuo širdies ir kraujagyslių ligų. Pasaulyje kas dvi sekundes kažkas patirią insultą. Vengrijoje mirtys susijusios su širdies ir kraujagyslių ligomis sudaro net 51%  bendrojo mirtingumo, o tai yra kiek aukščiau ES vidurkio. Vakaruose būdingas gyvenimo būdas sukelia keletą rizikos veiksnių. Tačiau pakeitus keletą pagrindinių įpročių, tokių kaip: rūkymas, ribotas angliavandenių ir riebalų vartojimas, reguliarios treniruotės – daugelio veiksnių galima išvengti.

Skaityti daugiau

Rodoma 1 - 13 iš 13 straipsnių