Prekių kategorijos

Odos problemos

Recent blog posts

Kovokite su spuogais: veiksmingų priemonių sąrašas

Veidas – mūsų vizitinė kortelė. Deja, kad ir kiek dedame pastangų į jo priežiūrą, gali būti, kad nepavyksta pasiekti skaistaus ir gražaus veido rezultato. Problema, kad daugelis žmonių naudoja netinkamas priemones. Dar blogiau – jie bando pašalinti spuogus, tačiau neįvertina to, kad pirmiausia reikia naikinti priežastį, kuri tuos spuogus sukelia. Priemonės nuo spuogų dažniausiai tik sumažina rezultatą, kuris mūsų netenkina veidrodyje. Pradėdami nuo priežasčių – pasieksime ne tik geresnius, tačiau ir ilgiau džiuginančius rezultatus.

Skaityti daugiau

Priemonės nuo inkštirų

Sakoma, kad inkštirai yra viena labiausiai paplitusi odos problema, kuri kankina daugiau nei 80 procentų populiacijos. Visgi, kol vieni labai daug dėmesio skiria savo odai, tuo tarpu kiti net nesivargina kaip nors naikinti inkštirus, kadangi paprasčiausiai nemato jokios problemos, kad jie „puošia“ veidą. Juolab, tamsesnio gymio žmonės taip pat dažniausiai labai nesureikšmina inkštirų, kadangi jie menkai matyti.

Skaityti daugiau

Celiulitas: gydymas namuose

Celiulitas – tai riebalinio audinio pakitimai, lemiantys apelsino žievelės odos efektą, nuo kurio kenčia net 90 proc. moterų visame pasaulyje. Reikėtų turėti omenyje, kad šis odos pakitimas neišdygsta iš niekur, o vystosi pamažu bei gali pradėti formuotis dar paauglystėje. Tai reiškia, kad turime išlikti budrios ir nelaukti, kol pasirodys pirmieji odos nelygumai: tam tikras procedūras galime atlikti neišleisdamos krūvos pinigų, naudojant namie turimus produktus bei priemones. Kokie celiulito gydymo būdai padės jį įveikti namų sąlygomis? 

Skaityti daugiau

Celiulito gydymo būdai, kuriuos privalo žinoti kiekviena moteris

Dar paauglystėje, tarsi kokį keiksmažodį, iš mamų ir tetų lūpų vis girdėdavome žodį „celiulitas“. Tuo metu atrodė, kad šis moterų siaubas mūsų nepasieks niekada. Deja, bėgant metams ir pastebint pirmuosius odos pokyčius ant šlaunų ar sėdmenų suprantame, kad reta kuri išvengia celiulito sukeliamo apelsino žievelės efekto. Kad nelygi, grublėta oda netaptų nepasitikėjimo savimi ir nesibaigiančių kompleksų priežastimi, būtina laiku imtis tinkamų veiksmų. Kokie celiulito gydymo būdai gali padėti kovoti su šia problema? 

Skaityti daugiau

Celiulito naikinimas: kokių priemonių imtis?

Celiulitas – tarsi nelauktas svečias – ateina tyliai, įsitaiso patogiai, o išprašyti jį lauk labai sunku. Kuo ilgiau delsiama ir nesiimama veiksmų, tuo didesnė tikimybė, kad šis „svečias“ pasiliks ilgam, o gal net ir visam gyvenimui. Jei norite pašalinti ar bent jau sumažinti nelygumus ant sėdmenų, šlaunų bei pilvo, nepakaks porą kartų nueiti pas grožio specialistus ar vaistinėje nusipirkti brangiausią serumą. Reikia investuoti savo laiko ir pastangų, tačiau rezultatas atsiperka su kaupu. Kokios priemonės celiulitui naikinti efektyviausios? 

Skaityti daugiau

Kaip atsikratyti celiulito nuo šlaunų?

Celiulitas ant kojų dažnai tampa priežastimi vasarą vengti trumpų sijonų, paplūdimio ir kitų smagių vandens pramogų. Deja, užmaskuodamos odos nelygumus, geriau pasijuntame tik tą akimirką. Jei norime problemą išspręsti iš esmės, turime įdėti šiek tiek ryžto ir pastangų, užtikrinančių ilgalaikius rezultatus bei grįžusį pasitikėjimą savimi. Kaip atsikratyti celiulito nuo šlaunų?

Skaityti daugiau

Veiksmingos priemonės nuo celiulito

Nors celiulitas anksčiau ar vėliau pasireiškia apie 90 proc. moterų, susitaikyti su apelsino žievelės oda ant pilvo, šlaunų ar sėdmenų – išties sunku. Todėl vos pastebėjus pirmuosius celiulito požymius, ieškoma būdų, kaip kovoti su šiuo odos pakitimu. Priemonės prieš celiulitą gali būti labai įvairios, tačiau svarbu suvokti, kad nėra vieno stebuklingo kremo, kuris akimirksniu išlygins odą. Gydymas turi būti kompleksinis, įtraukiant tiek priemones nuo celiulito namų sąlygomis, tiek specialius aparatus. Kokios priemonės celiulitui naikinti efektyviausios?

Skaityti daugiau

Aknės gydymas namuose

Po ilgų žygių pas specialistus nusprendėte savo jėgomis kovoti su akne? O gal pasikonsultavote su dermatologu ir jis patarė kovoti su akne namuose ne tik tepalais ir antibiotikais?

Skaityti daugiau

Spuogų gydymas namuose

Reikia gydyti ne tik spuogus (nes jie verčia mus prastai jaustis), bet taip pat reikia gydyti ir priežastis dėl kurių tie spuogai atsiranda. Žinoma esant rimtoms problemoms su spuogais reikia kreiptis į gydytoją, tačiau kovą su spuogais galima pradėti ir namuose.

Skaityti daugiau

Randų gydymas namuose

Randai gali pranykti, tačiau tam reikia laiko ir veiksmingų priemonių.

Skaityti daugiau

Pragulų gydymas

Pragulos — rimta odos būklė, kuriai galim aužkirsti kelią, o jei pragulos jau esama problema, tuomet ją reikia nedelsiant spręsti.

Skaityti daugiau

Rodoma 1 - 11 iš 11 straipsnių