Prekių kategorijos

Poliarizuotos šviesos terapija

Recent blog posts

„Bioptron“ gydymas ir jo nauda

Apie šviesos terapiją ir jos naudą buvo kalbama jau Hipokrato laikais, o bėgant metams ir tobulėjant medicinai, atsirado „Bioptron“ lempos, kurių skleidžiama šviesa gali veikti odą, stimuliuoti šviesai jautrius tarpląstelinius darinius bei biomolekules ir taip sukelti grandinines ląstelių reakcijas, veikiančias ne tik gydomus odos plotus, bet ir visą kūną. Todėl šiandien „Bioptron“ gydymas yra taikomas kovojant su daugeliu susirgimų: nuo odos ligų iki depresijos.

Skaityti daugiau

„Bioptron“ lempa veidui

Šviesos terapija – pasaulyje gerai žinomas natūralus gydymo būdas, kuris padeda palaikyti regeneracinius procesus, skatina organizmo gijimą. Prasiskverbus į giluminius odos sluoksnius, šviesos energija veikia biostimuliaciją ir gerina organizmo veiklą.

Skaityti daugiau

Šviesos terapija gydo ne tik žaizdas, bet ir depresiją

Turbūt teko pastebėti, kad šiltose kraštuose žmonės kur kas laimingesni ir sveikesni – taip yra todėl, kad šviesa gyvybiškai reikalinga mūsų organizmui. Tad nenuostabu, kad atėjus rudeniui Lietuvoje paūmėja įvairių sveikatos sutrikimų, žmonės skundžiasi nuotaikų svyravimu, depresija, negatyviomis mintimis. Viso to išvengtume, jei šaltuoju metų laiku išvyktume ilgų atostogų į saulės glostomas šalis, tačiau tikrai ne kiekvienas gali sau tą leisti. Visgi yra puiki alternatyva – šviesos terapija, kuri atliekama „Bioptron“ ar kitų šviesos terapijos lempų pagalba. Kokia „Bioptron“ nauda organizmui?

Skaityti daugiau

„Bioptron“ lempos poveikis

Keičiantis metų laikams mus pradeda varginti depresija, peršalimo ligos, jaučiamės viskam apatiški, stokojame energijos, geros nuotaikos. Deja, dažnai pastebėję šiuos simptomus nesiimame jokių veiksmų arba tai padarome per vėlai. Su šiomis problemomis galite kovoti pasitelkdami šviesos terapiją, kuri išsprendžia saulės ir šviesos trūkumo organizme problemą, dėl kurios ir tampame irzlūs, silpsta mūsų imuninė sistema. Kad tinkamai pasiruoštumėte rudeniui ir žiemai, siūlome nelaukti, kol šie sezonai pasibels į jūsų duris – šviesos terapiją pradėkite dar anksčiau. Jai atlikti naudojamos „Bioptron“ arba jų analogų – „BNM-Medical“ poliarizuotos šviesos terapijos lempos. Koks „Bioptron“ lempos poveikis?

Skaityti daugiau

„Bioptron“ lempos veikimas

Turbūt teko pastebėti, kad atėjus rudeniui, kuomet suintensyvėja šviesos trūkumas, tai tiesiogiai paveikia mūsų savijautą. Žmones aplanko sezoninė depresija, susilpnėja imunitetas, tampame irzlesni, prasčiau miegame, stokojame energijos.  Ir tai tikrai ne pasiteisinimas blogai nuotaikai, o mokslininkų patvirtinta nuostata: apie10–20 proc. žmonių, gyvenančių šalyse, kuriose mažiau saulės, yra jautrūs šviesos trūkumui. Pasak sergamumo Lietuvoje statistikos, keičiantis sezonams padaugėja depresija, lėtinės ligos ir kiti susirgimai. Laimei, kad mūsų medicina yra išties pažangi ir gali pasiūlyti alternatyvų tiems, kurių saulė nelepina ištisus metus. Tai poliarizuota šviesa, dar vadinama šviesos terapija.

Skaityti daugiau

„Bioptron“ šviesos terapija

Depresija, nuotaikų kaita, nemiga, sutrikusi atmintis, silpnas imunitetas, psoriazė, egzema, spuogai – tai tik dalis simptomų, galinčių pasireikšti, jei jums trūksta saulės ir vitamino D. Ir nors vasarą negailime savęs bei atėjus gražesnėms dienoms ištisas valandas mėgaujamės pagaliau išlindusiais saulės spinduliais, jų tikrai nepakanka likusiems metų laikams, o ir saulės skleidžiami ultravioletiniai spinduliai ilgainiui odai gali padaryti žalos. Kokia išeitis? „Bioptron“ šviesos terapija.

Skaityti daugiau

Kaip naudoti „Bioptron“ lempą?

Šviesa – tarsi natūralus laikrodis, – turi didelę įtaką mūsų organizme vykstantiems fiziologiniams procesams. Kai jos gauname nepakankamai, galvos smegenyse sutrinka hormonų ir neurotransmiterių pusiausvyra. Dėl to pradeda stigti motyvacijos, apima depresija, auga svoris, atsiranda poreikis miegoti.

Skaityti daugiau

Šviesos terapija - vaistas nuo visų ligų

Medikai akcentuoja, kad XXI amžiaus visuomenės ligos susijusios ne tik su laikinais sveikatos sutrikimais, tačiau su lėtinėmis problemomis, kurių gydymas dažnai sudėtingesnis. Deja, lėtinėmis ligomis sergantys žmonės vis dar negauna užtektinai dėmesio, dažnai neatleidžiami nuo tam tikrų darbų, gali būti vadinami tinginiais, kadangi įrodyti lėtinės ligos egzistavimą yra sunkiau.

Skaityti daugiau

Bioptron terapija: naudojimas ir instrukcija

Bioptron lempa - viena pažangiausių priemonių kovoje su daugeliu ligų. Šiuo metu apie šios lempos ir būtent šviesos terapijos naudą kalbama labai daug. Kol vieni teigia, kad „Bioptron” lempa padėjo kovoje su lėtinėmis ligomis, padėjo susigrąžinti sveikatą bei grožį, tuo tarpu kiti tikina, kad terapija nebuvo tokia naudinga, kokios galima buvo tikėtis. Klausimas, o kas teisus? Atsakymas yra labai paprastas. „Bnm-medical” lempa pasiekti norimą rezultatą padės tik tokiu atveju, jeigu bus naudojama reguliariai. Pirkti paprasta, tačiau kaip naudoti, kad pavyktų pasiekti norimą rezultatą?

Skaityti daugiau

Bioptron terapija medicinoje

Efektyviausia priemonė nuo visų ligų - šviesa. Turbūt ne kartą teko pastebėti, kad vasaros metu oda tampa kur kas gražesnė, šildant raumenis saulėje dažnai dingsta nemalonūs skausmai, spuogeliai tiek ant veido, tiek ant viso kūno lieka tik kaip prisiminimas. 

Skaityti daugiau

Gydymas poliarizuota šviesa. Vienas vaistas nuo visų ligų

Šiais laikais yra labai daug įvairiausių gydymo būdų tiek nuo kartais užklumpančių ligų, tiek nuo lėtinių problemų, tiek estetinę išvaizdą gadinančių odos dirgiklių. Kol vieni skubiai griebiasi vaistų, kadangi tiki, kad tai efektyviausias būdas kovoje su ligomis, tuo tarpu kiti renkasi kitas - natūralesnes gydymo alternatyvas.

Skaityti daugiau

Šviesos terapijos lempos: panaudojimas ir galimybės

Šviesa jau nuo seno naudojama kaip gydomoji priemonė nuo pačių įvairiausių ligų. Jeigu anksčiau šviesos terapijos lempos buvo įperkamos tik medicinos įstaigoms ir jomis buvo galima naudotis tik tokiu atveju, jeigu gydytojas duoda siuntimą, tai šiuo metu labai populiari šviesos terapija namuose.

Skaityti daugiau

Spuogai ant veido: atsiradimo priežastys ir gydymo metodai

Spuogai ant veido kankina vis daugiau žmonių ir toli gražu nebe tik paauglinio amžiaus žmones, kurių spuogų atsiradimas susijęs su hormonų pokyčiais. Deja, dažnai dėl nesveiko gyvenimo būdo ir neturėjimo laiko pasirūpinti savimi žmonės skundžiasi turintys labai rimtų veido odos problemų, kurių nepadeda panaikinti net ir patys brangiausi kremai. Kaip atsikratyti spuogų? Labai svarbu naudoti kompleksišką skirtingų priemonių visumą, kadangi tik visapusiškai rūpindamiesi savo oda galime pasiekti akivaizdžiai gerų rezultatų.

Skaityti daugiau

Šviesos terapija spuogams

Spuogai - viena didžiausių šiuolaikinio žmogaus rykščių. Atrodo, kad gyvenant tokios modernios medicinos ir grožio industrijos laikais nebeturėtume skųstis spuogais. Deja, dėl prastos mitybos ir dekoratyvinės kosmetikos gausos daugelis žmonių teigia, jog spuogai kankina ne tik jauname amžiuje, tačiau ir sulaukus brandos. 

Skaityti daugiau

Kaip panaikinti spuogus nuo skirtingų kūno vietų?

Spuogai - ne tik estetinė problema. Nemažai žmonių skundžiasi, kad dėl spuogų ant labai matomų kūno vietų susiduria su dideliu socialiniu diskomfortu, kyla net psichologinės problemos. Kaip panaikinti spuogus namų sąlygomis?  Pirmiausia reikia surasti priežastį, kodėl spuogai jus kankina. Tuomet gydymas bus kur kas paprastesnis ir efektyvesnis.

Skaityti daugiau

Aknė: priežastys, gydymas, mitai ir faktai

Dažnai sakoma, kad aknė - jaunų žmonių problema, kuri susitvarkys kai paauglys užaugs. Deja, aknė vis dažniau kankina vyresnio amžiaus asmenis, tad daugelis ieško priežasčių, kurios gali padėti ne tik kovoti su šia rimta odos liga, tačiau taip pat ir suprasti - kodėl ji atsiranda. 

Skaityti daugiau

Kaip tinkamai prižiūrėti žaizdas?

Šaltasis metų laikas neatsiejamas ne tik nuo prastesnės nuotaikos, tačiau taip pat pastebima didesnė traumų tikimybė. Po jų atsiradusios žaizdos gyja ilgiau, žmonėms trūksta natūralios saulės šviesos, kuri padeda net ir sudėtingoms pooperacinėms žaizdoms greitai ir gražiai užgyti. Žaizdų gydymas yra toks pat svarbus kaip ir ligos šalinimas, traumos terapija. Deja, dalis žmonių vis dar tiki, kad žaizda turi užgyti pati, neįdedama daugiau pastangų kūno sveikimui. To rezultatas – ne tik likę randai, tačiau ir infekcijos, ilgas žaizdų gijimas, kukis daugeliui kelias diskomfortą.

Skaityti daugiau

Šviesos terapija – lietuviams ypač naudingas gydymo būdas

Apie gydymą šviesa rašoma istoriniuose šaltiniuose, kurie siekia net 490–424 m. pr. Kr. Bėgant laikui ir tobulėjant technologijoms, žmonės pradėjo išradinėti prietaisus, kurie gali pakeisti natūralią dienos šviesą ir šią savybę panaudoti gydymo tikslais. Taip atsirado šviesos terapija, paremta šildančia spinduliuote. Ji gydo organizmą, stiprina imunitetą, padeda kovoti su depresija. Ne paslaptis, kad būtent dėl saulės trūkumo ir darganoto oro kenčia nemaža dalis lietuvių, todėl šis medicinos įrankis tapo itin populiariu ir efektyviu būdu stojant į kovą su įvairiais negalavimais. 

Skaityti daugiau

Poliarizuota šviesa

Ar žinojote, kad šviesos terapija gali padėti ne tik kaip profilaktinė priemonė nuo kai kurių ligų, bet ir paspartinti gydymą jau esant problemai?

Skaityti daugiau

Žaizdų gydymas

Kokių žinote priemonių, kurios padeda gydant žaizdas? Nežinote? Šis straipsnis kaip tik Jums!

Skaityti daugiau

Kaip panaikinti strijas?

Išbandėte daugybę kremų ir liaudies receptų kovoj su strijomis tačiau vis tiek reikia pastiprinimo? O ar bandėte gydymą poliarizuotos šviesos terpija?

Skaityti daugiau

Rudens depresija

Niekas nebedžiugina? Ar tik Jūsų nebus apnikusi depresija. 

Skaityti daugiau

Apie spalvų terapiją

Per visą istoriją, daugelis kultūrų naudojo spalvą kaip gydymo įrankį. Senovės egiptiečiai atsižvelgdami į ligos gydymą tam tikromis spalvomis apšviesdavo kambarius, taip pat jie spalvotais brangakmeniais nusėdavo konkrečius kūno taškus. Tibetiečiai šią gydymo techniką naudoja iki šiol. Indijoje, norint paveikti tam tikrus organus vanduo sumaišomas su tam tikromis spalvomis ir tuomet išgeriamas norint sulaukti gydomojo efekto.

Skaityti daugiau

Šviesos terapija migrenai gydyti

Nemažai migrena sergančių pacientų bando ja atsikratyti šviesos pagalba, ypač mirksinčia šviesa. Dar neseniai vykusi apklausa tarp migrena sergančių pacientų, naudojančių šviesos terapiją, parodė, kad daugeliui ji tikrai padeda. Apie pusė apklaustųjų, kuriems buvo taikomas šviesos terapijos prevencinis gydymas, patyrė žymiai mažiau migrenos priepuolių.

Skaityti daugiau

Rodoma 1 - 24 iš 27 straipsnių