Prekių kategorijos

Poliarizuotos šviesos terapija

Recent blog posts

Apie spalvų terapiją

Per visą istoriją, daugelis kultūrų naudojo spalvą kaip gydymo įrankį. Senovės egiptiečiai atsižvelgdami į ligos gydymą tam tikromis spalvomis apšviesdavo kambarius, taip pat jie spalvotais brangakmeniais nusėdavo konkrečius kūno taškus. Tibetiečiai šią gydymo techniką naudoja iki šiol. Indijoje, norint paveikti tam tikrus organus vanduo sumaišomas su tam tikromis spalvomis ir tuomet išgeriamas norint sulaukti gydomojo efekto.

Skaityti daugiau

Šviesos terapija migrenai gydyti

Nemažai migrena sergančių pacientų bando ja atsikratyti šviesos pagalba, ypač mirksinčia šviesa. Dar neseniai vykusi apklausa tarp migrena sergančių pacientų, naudojančių šviesos terapiją, parodė, kad daugeliui ji tikrai padeda. Apie pusė apklaustųjų, kuriems buvo taikomas šviesos terapijos prevencinis gydymas, patyrė žymiai mažiau migrenos priepuolių.

Skaityti daugiau

Poliarizuotos šviesos terapijos laukia šviesi ateitis

Šviesos terapija tai gydymas poliarizuota šviesa, naudojamas gydyti daugeliui susirgimų: nuo fizinių ligų iki psichologinių sutrikimų. Nervų trajektorija iš akies į smegenis nesibaigia ties žieve (smegenų paviršiumi), bet paliečia ir gilesnius smegenų audinius: neurohormonus, emocijas ir t.t. (Šaltinis: Light Years Ahead, Brian Breiling).

Skaityti daugiau

Poliarizuotos šviesos terapija

Saulės nauda mums žinoma jau nuo senovės laikų. Tiek graikai tiek romėnai suprato, kad gydant saulė vaidina labai svarbų vaidmenį, net jeigu jos veikimo principas dar neatskleistas.
Saulės teikiamas jaukumo jausmas išplinta po visą žmogaus organizmo biologinę sistemą ir teikia energiją optimaliam organų sistemos funkcionavimui. Visai kaip augalams reikia šviesos fotosintezės procesui, taip ir žmonėms ši energija reikalinga metabolizmo palaikymui ir endokrininei sistemai. Saulės šviesa padeda reguliuoti daugybę svarbių biologinių procesų. Saulės šviesa skatina vitamino D sintezę, kuris reikalingas normaliai kaulų būklei palaikyti ir prisideda prie jų vystymosi.

Skaityti daugiau

Žaizdų gydymas taikant šviesos terapiją

Iš pirmo žvilgsnio žaizdų gijimas nėra sudėtingas procesas: tai daugelio ląstelių sąveikos rezultatas. Pirmosios gijimo stadijos metu daugiausiai pasitaiko uždegiminių reakcijų. Uždegimas nėra vardijamas kaip netinkamas atsakas į kenksmingą dirgiklį, be to, tai yra svarbi imuninės sistemos funkcija. 

Skaityti daugiau

Rodoma 1 - 5 iš 5 straipsnių