Prekių filtravimas

Gamintojas
Rodoma 1 - 3 iš 3 įrašų
Rodoma 1 - 3 iš 3 įrašų
Rodoma 1 - 3 iš 3 įrašų

Plaukų slinkimo gydymas

Varginanti ir didelį diskomforto jausmą sukelianti problema – plikimas – kankina labai didelę dalį žmonių. Normaliai kasdien žmogui nuslenka 35-100 plaukų, tačiau, jei ant drabužių, šukuojantis, po galvos plovimo ir pan. pastebimi jų kuokštai, tai, toli gražu, nėra normalu. Plaukų slinkimo priežastys gali būti įvairios: įtampa, endokrininės sistemos sutrikimai, sezoniškumas, nusilpęs imunitetas, įvairios kitos odos bei sveikatos ligos. Pastebėjus masiškai slenkančius plaukus, reikia nedelsti ir imti naudoti problemos šalinimui skirtas priemones. Daugelio perkami šampūnai ar  kondicionieriai dažnai būna neveiksmingi, o plaukai ir toliau be perstojo slenka. Tokiose situacijose svarbu atkreipti dėmesį ne tik į slinkimo stabdymą, bet ir plaukų augimo skatinimą. Plaukų slinkimo gydymas ir rimto plikimo gydymas — tai procesas. Modernus plaukų slinkimo gydymas ir tam skirtas prietaisas – lazerinės šukos – veikia dvejopai, stabdydamos plaukų slinkimą ir stimuliuodamos plauko ląstelių regeneraciją, dėl ko plaukai ima augti greičiau. Naudojant lazerines šukas pastebimi akivaizdūs rezultatai – plaukų apimtis padidėja, jie tampa stipresni, žvilgantys.

 

Ką daryti, kai slenka plaukai? Toks klausimas kamuoja daugelį žmonių, bent kartą gyvenime susidūrusių su plikimo problema. Situaciją apsunkina ir tai, kad priemonės nuo plaukų slinkimo ne visada būna tokios efektyvios, kaip tikimasi. Be to, įvairūs šampūnai, kondicionieriai, aliejai plaukų auginimo skatinimui kainuoja nemažai, nors už didelę kainą įsigyjamas mažas kiekis priemonės, labai greitai baigiasi. Tad, ko imtis, jeigu pastebėjote pirmuosius plikimo požymius ir norite sutaupyti? Raginame išbandyti lazerines šukas plaukams. Tai tikra inovacija ir išsigelbėjimas pavargusiems stebėti, kaip plaukų apimtis nuolat mažėja.

 

Elektroninėje medicinos prekių parduotuvėje „Biomed“ siūlome rinktis žinomos užsienio kompanijos „HairMax“ lazerines šukas. Plaukų slinkimą stabdanti bei skatinanti augimą priemonė užtikrina efektyvesnį gydymą patyrus įvairaus lygio plikimą.

 

Plaukų slinkimo gydymas lazeriu dar visai neseniai buvo tikra sensacija, tačiau šiandien tokį metodą išbando vis daugiau žmonių visame pasaulyje. Ne išimtis ir Lietuva. Tautiečiai dėl vitaminų stygiaus, gretutinių ligų ar ryškaus šalyje pastebimo sezoniškumo skundžiasi plaukų slinkimu. Būdų, kaip sustabdyti plaukų slinkimą, yra iš tiesų ne vienas, visgi įvertinę kiekvienos priemonės kainą, kiekį, tokie asmenys dažnai nusprendžia investuoti į patikimą ir ilgaamžį įrenginį. Toks aparatas yra lazerinės šukos, su kuriomis plikimo stabdymas yra įmanomas tiesiog namuose.

 

Lazerinės šukos:

- modernus plikimo gydymas be jokio skausmo;

- stabdo plaukų slinkimą ir skatina plauko ląstelių regeneraciją;

- plaukai atrodo sveikesni, tampa tvirti ir žvilgantys;

- padidinamas plaukų tankumas;

- naudojamos profesionalių kosmetikos chirurgų, dermatologų ir kitų medikų;

- neleidžia taip greitai prarasti pigmento, todėl žmogus pražyla vėliau;

- neleidžia galvos odai išsausėti, tad mažėja pleiskanos, galvos niežulys;

- leidžia sutaupyti pinigų, nes nebereikia pirkti brangių plaukų priežiūros priemonių nuo plaukų slinkimo.

 

Pasirūpinkite savimi ar savo artimaisiais ir pasirinkite šiuolaikišką plikimo gydymą. Jei plaukų slinkimą stabdančios priemonės Jus jau seniai nuvylė, išbandykite lazerines šukas plaukams. Šio įrenginio patikimumą yra patvirtinę dermatologai ir kosmetikos chirurgai, kurie kasdienėje savo veikloje irgi plačiai taiko lazerinių šukų skleidžiamą spinduliuotę. Nuo šiol ne tik profesionalūs medikai, bet ir pats žmogus gali sau padėti tiesiog namuose – stabdyti plaukų slinkimą, suaktyvinti ląstelių regeneraciją, suteikti daugiau tvirtumo ir žvilgesio, visa tai lengvai pasiekiama, jeigu silpnus plaukus reguliariai šukuosite lazerinėmis šukomis.

 

„Time Magazine“ šį inovatyvų metodą plikimo gydymui pavadino metų išradimu. Nesiblaškykite tarp daugybės parduotuvių ar vaistinių lentynose sudėtų priemonių nuo plaukų slinkimo. Įsigykite šiuolaikiškas, puikiai veikiančias, plauko struktūros nežalojančias lazerines šukas gera kaina. „Biomed“ parduotuvėje reguliariai taikome akcijas, todėl pasinaudoję specialiais pasiūlymais šiuos įrenginius nusipirksite dar mažesne kaina. Internetu arba telefonu priimtus užsakymus siunčiame visoje Lietuvoje: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys bei mažesni šalies miestai. Jei turite daugiau klausimų dėl akcijos, pasiūlos ar pristatymo sąlygų, susisiekite su „Biomed“ konsultantais nurodytais kontaktais. 

Slide background