LYAPKO aplikatorius kilimėlis Plius 6,2 Ag

Turite klausimų apie prekę? Norite užsisakyti prekę telefonu?
Paskambinkite: 8 683 68331
arba  parašykite savo klausimą

Liapko aplikatorius kilimėlis Plius 6,2 Ag

Kilimėlio dydis - 560x290 mm;
Adatos žingsnis - 6,2 mm.

Detalus aprašymas

More details

Lyapko
Pristatysime
gegužės 28d. - 29d.
Pristatymas į OMNIVA siuntų terminalą
Nemokamai
Pristatymas į namus
Nemokamai
Mokėkite:
  • Bankiniu pavedimu
  • Elektronine bankininkyste
  • Kortele arba grynais pristatymo metu
  • Lizingu
Lizingo bendrovės:

lyapko-logo.jpg

Liapko aplikatorius kilimėlis Plius 6,2 AG

  • Adatos žingsnis - 6,2 mm
  • Kilimėlio dydis - 560x290 mm


Seanso trukmė:

  • Tonizuojantis efektas – 10-15 minučių, ritinėliui – 5-7 minutės.
  • Raminantis efektas – nuo 20-30 minučių iki 2 valandų, ritinėliui 10-15 minučių.

Rekomenduojamas kursas yra 10-14 dienų. Po 2-4 savaičių kursą reikėtų pakartoti.

Sudėtis: varis, geležis, cinkas, sidabras, nikelis, medicininė guma.


Naudojimo paprastumas, saugumas, neinvaziškumas, aukštas efektyvumas leidžia aplikatorius naudoti tiek sveikatingumo įstaigose, tiek ir savarankiškam naudojimui namuose. 

Aukštas aplikatoriaus efektyvumas sąlygotas intensyvių reflektorinių-mechaninių, galvano-elektrinių ir imunologinių reakcijų.Nugaros skausmas - kaip jo atsikratyti?

Nugaros skausmu skundžiasi daugybė žmonių, o besiskundžiančių amžiaus vidurkis kasmet vis mažėja. Ne tik vyresnio amžiaus žmonės turi nugaros problemų, kurios stipriai sunkina kasdienį gyvenimą. Jauni žmonės, ar net vaikai, dėl įvairių nugaros skausmo priežasčių taip pat kreipiasi į gydytojus. Tiesa, šių skausmų priežastys įvairios. Ypatingai svarbu nustatyti skausmo židinį ir žinoti tikslią diagnozę, tik tada galėsite padėti sau.


Skausmas skirstomas į ūmų ir lėtinį. Žinodami jo savitumą, galėsite geriau suprasti savo organizmą ir jam padėti.


Ūmus skausmas
 – itin stiprus, aštrus skausmas, kuris vis pasikartoja, ilgiausiai gali skaudėti iki kelių mėnesių. Dažniausiai jaučiamas vienoje nugaros zonoje, kiekvieną kartą vis toje pačioje vietoje, trunka nereguliarų laiką. Gali paūmėti po fizinio krūvio. Padeda įprastas gydymas.


Patarimai: nekelkite sunkių daiktų, ilgą laiką negulėkite lovoje, nes nusilps nugaros raumenys, tačiau fizinį aktyvumą taip pat didinkite pamažu. Atkreipkite dėmesį į kūno padėtį, išlaikykite taisyklingą stovėseną. Nekentėkite skausmo, jam paūmėjus, kreipkitės į gydytoją. Teiraukitės specialistų dėl įvairių pratimų ir masažų, padėsiančių nugarai, taip pat ortopedinių korsetų. Slopinant nugaros skausmą, gali padėti ir įvairūs adatiniai aplikatoriai, masažiniai voleliai (Pvz. Liapko aplikatoriai), kurie stimuliuoja skaudamą vietą.

Lėtinis skausmas – ilgą laiką trunkantis skausmas, kuris tęsiasi ilgiau nei keletą mėnesių. Patiriant lėtinį skausmą, jaučiamas deginantis, aštrus skausmas. Gali tirpti kojos, jaustis bendras kūno sunkumas, kankina bloga savijauta, dirglumas. Dažniausiai skausmas būna dėl sunkios, skausmingos, seniau patirtos traumos, buvusių lūžių, įvairių pakitimų, sąnarių susidėvėjimo, raumenų nusilpimo ar po atliktų operacijų. Įprastas gydymas nepadeda.

Patarimai: nekelkite sunkių daiktų ir nedirbkite sunkaus, fizinio darbo, nes tai gali Jums stipriai pakenkti. Būtina nuolatinė gydytojo priežiūra. Reabilitacinės ir terapinės procedūros ypatingai reikalingos. Slopinant nugaros skausmą, gali padėti ir įvairūs adatiniai aplikatoriai, masažiniai voleliai, kurie stimuliuoja skaudamą vietą.

Liapko aplikatorių naudojimas - nuoroda rusų k.: spausti čia
Moksliniai tyrimai ir straipsniai apie Liapko aplikatorius - nuoroda rusų k.: spausti čia
Populiariausios paieškos
Liapko aplikatoriai, Liapko kilimėliai