Pulsometras - širdies ritmo matuoklis Mio ALPHA 2 - 1

Turite klausimų apie prekę? Norite užsisakyti prekę telefonu?
Paskambinkite: 8 683 68331
arba  parašykite savo klausimą

Pulsometras - širdies ritmo matuoklis Mio ALPHA 2

Širdies ritmą nuolat stebinti apyrankė. Nereikia segėti jokio diržo ant krūtinės, užtenka tiesiog dėvėti kaip laikrodį ant riešo. Ypač tiksliai matuoja širdies ritmą treniruočių metu.

Detalus aprašymas

More details

MIO

Pulsometras - širdies ritmo matuoklis Mio ALPHA 2

Širdies ritmo matuoklis „Mio Alpha 2" yra unikalus produktas. Skirtingai nei kiti širdies matuokliai, „Alpha” matuoklio nereikia segti prie krūtinės, užtenka tiesiog dėvėti kaip laikrodį ant riešo. Optinis jutiklis, esantis laikrodžio galinėje dalyje ypač tiksliai matuoja širdies ritmą treniruočių metu. Prietaisą lengvai integruosite su savo mėgstamomis fitneso aplikacijomis per „Smart Bluetooth” jungtį. Sekdami savo širdies darbą sportuosite saugiai ir efektyviai.

Tobulinkite savo treniruotę!

Nuolatinis širdies ritmo stebėjimas leidžia keisti treniruotės intensyvumą akimirksniu. Jokių nepatogių diržų ant krūtinės – todėl galite sportuoti iš širdies ir matyti tikslius rezultatus. Vandeniui nepralaidus (iki 30 m).

Papildomai prietaisas turi:
- akcelerometrą ėjimo ar bėgimo greičiui ir atstumui matuoti,
- lengvai aktyvuojamą ekraną, 
- suvartotų kalorijų skaičiavimo funkciją, 
- atmintinę, kurioje galite išsaugoti iki 25 valandų duomenų, 
- chronometrą, laiko skaičiavimą atgaline eiga ir laikmatį, kuris gali būti įjungiamas periodiškai pagal įvestus duomenis. 

Savybės:
Atmintis - iki 30 valandų;
Riešas - 149 - 179 mm;
Vandens atsparumas - 3 ATM (iki 30m);
Baterija - įkraunama Li-polio, 20 - 24h;
Svoris - 0.08 kg.Mio ALPHA širdies ritmo matuoklis/laikrodis


Kaip veikia Mio širdies ritmo matuoklis

LED šviesos ir elektro-optinis elementas "seka" kraujo kiekį po oda - pulsavimą. Pritaikant sudėtingus algoritmus ši informacija paverčiama širdies ritmu. Tai veikia net kai sportuojate ypač aukštu tempu.

Mio ALPHA širdies ritmo matuoklis/laikrodis


Bevielis sujungimas

Naudokite mėgstamas sporto aplikacijas per Bluetooth® (4.0) ir ANT+.
Mio ALPHA širdies ritmo matuoklis/laikrodis


Sukurtas veikti

Lyginant su geriausiai vertinamais diržais širdies ritmui matuoti, Mio LINK EKG tikslumas buvo 99%, net bėgant 22,53 km/h greičiu.
Mio ALPHA širdies ritmo matuoklis/laikrodis


Likite zonoje ir trasoje

Širdies treniravimas yra tiesiogiai susijęs su kasdienės veiklos ir treniruočių efektyvumu. Mio LINK leidžia jums treniruotis palaikant kelis skirtingus širdies ritmo tempus, kuriuos atspindi LED lemputės. Pažvelgę į jas, matysite kokioje zonoje esate ir kiek pastangų dar reiks įdėti, kad pasiektumėte tikslą.
Mio ALPHA širdies ritmo matuoklis/laikrodis


Komfortas. Forma. Funkcija.

Su Mio LINK pasieksite maksimalių rezultatų. Patvarus silikono dirželis švelniai priglunda prie riešo – ir be jokių diržų, jausitės daug patogiau nei bet kada. Vienas dydis (Tinka 145 - 198 mm riešams).