Kaip pasirinkti kraujospūdžio matuoklį?

Kaip pasirinkti kraujospūdžio matuoklį? Šiuo metu pasirinkimas labai platus. Biomed.lt orientuojasi į skirtingų žmonių poreikius ir stengiasi pasiūlyti kuo įvairesnius prietaisus, kad kiekvienas gebėtų susirasti tokį, kuris labiausiai atitinka poreikius ir galimybes.

Skirtingi kraujospūdžio matavimo aparatai dažniausiai skiriasi savo funkcijomis. Jeigu pačiam sunku apsispręsti ir pasirinkti – pasitarkite su konsultantais, kurie išmano smulkmenas ir pagal Jūsų poreikius gali pasiūlyti tai, kas Jums labiausiai tinka. Tuo pačiu nurodome svarbiausius kriterijus, kurie dažniausiai supaprastina ir palengvina paieškas.

MATUOKLIO TIPAS.

Kokį kraujospūdžio matuoklį rinktis? Išties pasirinkimas labai platus, tad kiekvienas pagal savo poreikius gali rasti tinkamiausią. Šiuo metu prekyboje galima rasti trijų tipo matuoklius: gyvsidabrio, aneroidiniai, elektriniai.

Gyvsidabrio matuokliai ES ribose yra uždrausti, tačiau vis dar atsiranda asmenų, kurie juos parsiveža iš kitų šalių. Nepamirškite, kad jie uždrausti ne šiaip sau, tačiau dėl savo kenksmingumo. Jeigu norite būti saugus – tokiu atveju naudokite įrangą, kuri yra patikrinta ir pristatoma kaip saugus pasirinkimas. Šio tipo matuoklius vis dar naudoja medikai, tačiau jie puikiai žino grėsmę ir elgiasi ypač kruopščiai. Namuose tokie įrenginiai nėra naudingi ir nėra rekomenduojami. Šio tipo matuoklis yra ypač tikslus ir parodo labai detalią žmogaus organizmo būseną. Tiesa, juo naudotis ne tik kad nepatogu, tačiau net ir rizikinga. Šio tipo įrenginiai dažniausiai tvirtinami aukščiau riešo. Tiesa, neturi rezultatų įrašymo funkcijos, tad jeigu sekate savo organizmo pokyčius – teks juo rašytis ant lapuko.

Aneroidiniai kraujospūdžio matuokliai. Jie kur kas patogesni, lengviau naudojami ir saugesni nei kad gyvsidabrio pagalba veikiantys kraujospūdžio matuokliai. Jie taip pat gana tikslūs, tad jeigu Jums labai svarbūs konkretūs rodikliai, kurie turėtų kuo mažesnę paklaidą – šio tipo matuokliai yra geras pasirinkimas. Tiesa, šis spaudimo matuoklis reikalauja žinių ir matavimas juos ne toks paprastas. Galbūt todėl juos vis dar naudoja gydytojai, kurie žino, kur reikia uždėti matuoklį, kad pavyktų gauti tikslius rezultatus. Tiesa, pats matuoklis nėra labai mažas, tad kartu su savimi jį vežiotis nėra labai patogu...

Galiausiai, elektriniai kraujospūdžio matuokliai, kurie šiuo metu labiausiai mėgstami. Jie dažniausiai tvirtinami ant riešo arba žasto. Nors lyginant su kitais matuokliais šie nėra labai tikslūs, tačiau didelis privalumas, kad juos labai paprasta naudoti, tad juos dažniausiai perka žmonės savo namų reikmėms. Tuo pačiu jie turi ir atminties funkciją, kuri padeda paprastai stebėti kraujospūdžio pakitimus. Tai labai svarbu tiems, kurie turi problemų su kraujo spaudimu ir nori būti ramūs, kad sekti informaciją ir tuo pačiu vaistų vartojimo grafiką bus kur kas paprasčiau.

Kraujospūdžio kainos skiriasi. Kuo paprastesnį pasirinksite – tuo jis bus pigesnis. Juolab, kuo daugiau funkcijų matuoklis turės – tuo brangiau jis kainuos. Palaukite akcijų, kurų metu suteikiamos nuolaidos ir atveriamos galimybės įsigyti norimus kraujospūdžius mažesnėmis kainomis.

MATUOKLIO TVIRTINIMO VIETA.

Kraujospūdžio matuokliai: kokį rinktis? Dar vienas kriterijus, kuris gali būti įvertinamas ir įrangos montavimo vieta. Dažniausiai pasirenkami tie, kurie montuojami ant riešo arba žasto. Tačiau šiuo metu vis labiau populiarėja kraujospūdžiai matuojami ant piršto. Paprasčiausiai tai kur kas patogesnis kraujo spaudimo matavimo būdas. Visgi, nėra labai tikslus, tad vertinami įvairiausius kriterijus nepamirškite, kad labai svarbu, jog įranga rodytų kuo tikslesnius rezultatus.

Kokį kraujo spaudimo matuoklį pasirinkti? Vienas iš svarbių kriterijų, kuris gali kiek supaprastinti paieškas – plačiau pasidomėti gamintoju. Biomed.lt prekiauja tik žinomų gamintojų produkcija, tačiau suprantama, kad vieni teiks geresnes paslaugas nei kad kiti.

Biomed.lt taip pat suteikia galimybę greta įsigytos produkcijos palikti komentarus, kurie padės kitiems pirkėjams apsispręsti, ar produkcija tekina poreikius, ar ne. Visi komentarai yra tikri ir visi gali padėti sukonkretinti savo paieškas. Įsigijus kraujospūdžio matuoklį rekomenduojame ir jums palikti komentarą, kuris padės susidaryti nuomonę dėl gautos produkcijos.

ATMINTIES ĮRAŠYMO FUNKCIJA.

Kraujospūdžio matavimo aparatai taip pat gali turėti ir atminties įrašymo funkciją. Tai ypač svarbu tiems, kurie labai skundžiasi per dideliu arba per mažu spaudimu. Tokiu atveju labai svarbu sekti savo organizmo kismą, kadangi pagal tai geriami vaistai. Siūlome supaprastinti organizmo funkcijų sekimo kismą. Paprasčiausiai negaiškite laiko ant lapelio rašydami duomenis. Jie visi išsisaugos aparato atmintyse, tad Jums neteks pergyventi dėl duomenų perrašymo ir kad kuriuo nors metu paprasčiausiai pamiršote užfiksuoti rezultatus.

Labai svarbu, kad įtaisas rodytų cistolinį, diastolinį matavimo rodmenis, tuo pačiu ir pulsą, kuris taip pat gali labai daug pasakyti apie žmogaus būklę. Ku daugiau duomenų ir kuo jie yra tikslesni – tuo raumenis galite būti, kad galiausiai savo organizmo pokyčių sekimas bus paprastas ir patogus.

GARANTIJA

Gal ir smulkmena, tačiau kai prietaisas sugenda – ši smulkmena tampa labai reikšminga ir aktuali. Rekomenduojame pasidomėti, koks laiko tarpas yra duodamas įrangai ir kiek garantija Jums bus naudinga. Kol vieni gamintojai suteikia vos kelių mėnesių arba pusės metų apsaugos laikotarpį, tuo tarpu kiti taip pasitiki savo gaminiais, kad garantuoja už juos net kelerius metus. Juk tai labai daug pasako apie medžiagas ir priemonės, kurios naudojamos prietaiso gamybai.

Kaip pasirinkti kraujospūdžio matuoklį? Svarbiausia palyginti bent kelis variantus, kadangi šiuo metu įrangos pasirinkimas yra toks platus, jog kiekvienas ras tą, kuris jam labiausiai tinka. Kadangi įranga dažniausiai perkama ilgam laiko tarpui – visada verta skirti didesnę investiciją ir džiaugtis funkcionalesniu ir tvirtesniu prietaisu nei tuo, kurio funkcionalumas dažniausiai tik minimaliai patenkina poreikius.

Sveikata yra pats didžiausias mūsų turtas. Suteikite sau galimybę ja rūpintis.

Žastinis kraujospūdžio matuoklis Medisana BU 550

Visiškai automatinis žastinis kraujospūdžio matuoklis MEDISANA BU 550 tiksliai nustato širdies ritmo sutrikimus. Prietaisu gali naudotis du vartotojai, o jų matavimo rezultatai išsaugomi atskirai. Galimybė atlikti matavimų vidurkio skaičiavimą.

72,54 € 90,67 € -20%
Žastinis kraujospūdžio matuoklis VITAMMY Beat

Pilnai automatinis kraujospūdžio matuoklis VITAMMY Beat, rodantis ir pulsą bei galintis pateikti trijų paskutinių matavimų vidurkį.

25,49 € 29,99 € -15%
Rekomenduojame
Žastinis kraujospūdžio matuoklis OMRON M2

Žastinis kraujospūdžio matuoklis OMRON M2 - tai automatinis matuoklis, tiksliai nustatantis kraujospūdį. Nereguliaraus širdies ritmo nustatymas specialios pripūtimo technologijos pagalba. Prietaise įmontuotos spaudimo kontrolės bei teisingo rankovės uždėjimo sistemos.

42,25 € 65,00 € -35%
Rekomenduojame
Žastinis kraujospūdžio matuoklis OMRON M2 Basic

Žastinis kraujospūdžio matuoklis OMRON M2 BASIC - tai automatinis matuoklis su standartine rankove ir ,,Intellisense" pripūtimo technologija. Dar tikslesnis kraujospūdžio nustatymas spaudimo kontrolės bei teisingo rankovės uždėjimo sistemų pagalba.

34,72 € 64,30 € -46%
Adapteris OMRON žastiniams kraujospūdžio matuokliams jungti į 220V tinklą

Adapteris OMRON žastiniams kraujospūdžio matuokliams jungti į 220V tinklą - tai pasaulyje gerai žinomo gamintojo OMRON pagamintas adapteris, pritaikytas žastiniams kraujospūdžio matuokliams jungti į 220V elektros tinklą.

7,95 €
Žastinis kraujospūdžio matuoklis HubDIC "Echo Max Plus" BP-400

Pilnai automatinis žastinis kraujospūdžio matuoklis su atmintimi, pasižymintis itin paprastu naudojimu ir lengvai skaitomu ekranu, tad puikiai tinka senjorams.

31,93 € 39,91 € -20%
Žastinis kraujospūdžio matuoklis HubDIC "Echo Max Plus" NBP-100

Pilnai automatinis žastinis kraujospūdžio matuoklis su atmintimi ir integruotu dėklu manžetei, pasižymintis itin paprastu naudojimu bei aritmijos atpažinimu.

43,20 € 54,00 € -20%
Žastinis kraujospūdžio matuoklis HubDIC "Echo Max A" HBP-2000

Pilnai automatinis žastinis kraujospūdžio matuoklis su atmintimi ir nauja matavimo technologija - matuojama pripučiant, tad matavimas yra daug greitesnis ir patogesnis.

31,93 € 39,91 € -20%
Žastinis kraujospūdžio matuoklis AND UA-705

Žastinis kraujospūdžio matuoklis AND UA-705 - tai pusiau automatinis kraujospūdžio matuoklis, kuris dedamas ant žasto. Prietaisas gali atpažinti aritmiją ir tiksliai matuoja pulsą. Aparato atmintyje saugoma 30 matavimų rezultatai, galima skaičiuoti jų vidurkį. Matuoklio manžetė uždedama lengvai ir laikosi itin tvirtai.

46,10 € 57,63 € -20%
Žastinis kraujospūdžio matuoklis AND UA-651SL

Žastinis kraujospūdžio matuoklis AND UA-651 SL - tai pilnai automatinis kraujospūdžio matuoklis, kuris dedamas ant žasto. Prietaisas gali atpažinti aritmiją. Aparato atmintyje saugoma 30 matavimų rezultatai, galima skaičiuoti jų vidurkį.

62,90 € 85,00 € -26%
Žastinis kraujospūdžio matuoklis AND UA-767F

Žastinis kraujospūdžio matuoklis AND UA-767F - pilnai automatinis kraujospūdžio matuoklis, dedamas ant žasto. Prietaisas gali atpažinti aritmiją. Aparato atmintyje saugomi matavimų rezultatai, galima skaičiuoti jų vidurkį. Manžetę uždėjus neteisingai, pats aparatas apie tai praneša.

74,00 € 100,00 € -26%
Žastinis kraujospūdžio matuoklis AND UA-854

Žastinis kraujospūdžio matuoklis AND UA-854 - pilnai automatinis kraujospūdžio matuoklis, dedamas ant žasto. Prietaisas gali atpažinti aritmiją. Aparato atmintyje saugomi matavimų rezultatai, yra speciali prisiminimo funkcija. Aparatas jungiamas į 220V tinklą.

86,77 € 123,96 € -30%
Žastinis kraujospūdžio matuoklis AND UA-1020

Žastinis kraujospūdžio matuoklis AND UA-1020 - pilnai automatinis kraujospūdžio matuoklis, dedamas ant žasto. Prietaisas matuoja kraujospūdį bei pulsą. Aparatas jungiamas į 220V tinklą.  TriCheck™ režimas - kraujospūdį matuoja 3 kartus ir iš gautų rezultatų išveda vidurkį.

75,50 € 114,40 € -34%
Riešinis kraujospūdžio matuoklis AND UB-511

Riešinis kraujospūdžio matuoklis AND UB-511 - pilnai automatinis kraujospūdžio matuoklis, dedamas ant riešo. Prietaisas matuoja kraujospūdį bei pulsą. Matuoklyje yra speciali aritmijos aptikimo funkcija. Galima išsaugoti 30 matavimų rezultatus bei skaičiuoti duomenų vidurkius. Komplekte - patogus dėklas.

83,70 €
Žastinis kraujospūdžio matuoklis Beurer BM26

Pilnai automatinis žastinis kraujospūdžio matuoklis nustatantis širdies ritmo sutrikimus. Automatinis išsijungimas.

33,60 € 37,33 € -10%
Žastinis kraujospūdžio matuoklis Beurer BM44

Elektroninis kraujospūdžio matuoklis su dideliu LCD ekranu maunamas ant viršutinės rankos dalies ir yra labai lengvai naudojamas – pakanka vos vieno mygtuko paspaudimo.

44,99 € 52,93 € -15%
Riešinis kraujospūdžio matuoklis Beurer BC32

Automatinis kraujospūdžio matuoklis riešui su 7 rytinių ir 7 vakarinių matavimų vidurkio skaičiavimu. Automatinis išsijungimas. Aritmijos nustatymas.

28,00 € 31,11 € -10%
Žastinis kraujospūdžio matuoklis Medisana BU 510

Visiškai automatinis žastinis kraujospūdžio matuoklis MEDISANA BU 510 tiksliai nustato širdies ritmo sutrikimus. Prietaisu gali naudotis du vartotojai, o jų matavimo rezultatai išsaugomi atskirai. Galimybė atlikti matavimų vidurkio skaičiavimą.

23,37 € 33,39 € -30%
Žastinis kraujospūdžio matuoklis AND UA-852

Žastinis kraujospūdžio matuoklis AND UA-852 - tai pilnai automatinis kraujospūdžio matuoklis, kuris dedamas ant žasto. Prietaisas gali atpažinti aritmiją. Puikiai tinka vyresniems žmonėms. Gali būti maitinamas elementais arba iš el. tinklo.

66,00 € 100,00 € -34%
Antialerginė manžetė be latekso AND kraujospūdžio matuokliams

Manžetė be latekso, be metalo tinka ir alergiškiems žmonėms. Tinka 22 - 32 cm apimties žastui.

20,50 €
Novatoriška apvali manžetė AND kraujospūdžio matuokliams

Tinka pusiau automatiniams ir automatiniams kraujospūdžio matuokliams. Tinka 17 - 32 cm apimties žastui.

23,00 €
Universali apvali manžetė AND kraujospūdžio matuokliams

Tinka pusiau automatiniams ir automatiniams kraujospūdžio matuokliams. Tinka 22 - 43 cm apimties žastui.

29,00 €
Padidinta manžetė AND kraujospūdžio matuokliams

Tinka pusiau automatiniams ir automatiniams kraujospūdžio matuokliams. Tinka 31 - 45 cm apimties žastui.

28,90 €
Žastinis kraujospūdžio matuoklis Medisana BU 530 Connect

Visiškai automatinis žastinis kraujospūdžio matuoklis MEDISANA BU 530 Connect rodo sistolinį, diastolinį kraujospūdį bei pulsą, turi aritmijos indikatorių, taip pat gali apskaičiuoti vidurkį iš paskutinių trijų matavimų

37,21 € 57,25 € -35%
Riešinis kraujospūdžio matuoklis Medisana BW 315

Ant riešo dedamas kraujo spaudimo matuoklis Medisana BW 315 ne tik tiksliai matuoja kraujospūdį, bet taip pat nustato širdies ritmo sutrikimus, turi didelę atmintį ir gali paskaičiuoti vidurkį iš paskutinių trijų matavimų rezultatų.

13,59 € 20,90 € -35%
Žastinis kraujospūdžio matuoklis Medisana Ecomed BU-90E

Visiškai automatinis žastinis kraujospūdžio matuoklis MEDISANA Ecomed BU-90E pamatuos ne tik kraujospūdį, bet taip pat informuos apie širdies ritmo sutrikimus. Daug atminties ir vidurkio paskaičiavimas.

21,94 € 33,75 € -35%
Žastinis kraujospūdžio matuoklis Medel Check

Žastinis kraujospūdžio matuoklis su dideliu LCD ekranu, paskutinių 3 matavimų vidurkio išvedimu, Fuzzy Logic technologija, aritmijos nustatymu bei 60 matavimų išsaugojimu dviems naudotojams.

47,96 € 59,95 € -20%
Žastinis kraujospūdžio matuoklis Medel Control

Žastinis kraujospūdžio matuoklis su LCD ekranu, teisingo manžetės uždėjimo funkcija, širdies ritmo sutrikimų nustatymu, kraujospūdžio įvertinimu bei 30 išsaugomų matavimo rezultatų net 4 naudotojams.

35,74 € 54,99 € -35%
Žastinis kraujospūdžio matuoklis AND UA-767S-W su padidinta manžete

Žastinis kraujospūdžio matuoklis AND UA-767S-W - pilnai automatinis kraujospūdžio matuoklis su padidinta manžete 22-42cm, dedamas ant žasto. Prietaisas gali atpažinti aritmiją. Manžetę uždėjus neteisingai, pats aparatas apie tai praneša.

81,40 € 110,00 € -26%
Žastinis kraujospūdžio matuoklis AND UA-767S

Žastinis kraujospūdžio matuoklis AND UA-767S - pilnai automatinis kraujospūdžio matuoklis, dedamas ant žasto. Puikiai tinka naudoti vyresnio amžiaus žmonėms, gali atpažinti aritmiją bei nustatyti jos lygį. Geras ekrano skaitomumas, turi neteisingo manžetės uždėjimo indikatorių.

64,40 € 92,00 € -30%
Žastinis kraujospūdžio matuoklis AND UA-767JP

Pilnai automatinis naujos kartos kraujospūdžio matuoklis, dedamas ant žasto. Puikiai tinka naudoti bet kokio amžiaus žmonėms, turi ne tik aritmijos indikatorių, bet ir aritmijos intensivumo lygio nustatymą.

111,00 €
Adapteris TB-233 AND automatiniams kraujospūdžio matuokliams jungti į 220V tinklą

Adapteris AND žastiniams kraujospūdžio matuokliams jungti į 220V tinklą - tai adapteris, pritaikytas žastiniams kraujospūdžio matuokliams jungti į 220V elektros tinklą.

18,00 €
Laidas A&D automatiniams kraujospūdžio matuokliams jungti į 220V tinklą

Laidas AND žastiniams kraujospūdžio matuokliams jungti į 220V tinklą - tai adapteris, pritaikytas žastiniams kraujospūdžio matuokliams jungti į 220V elektros tinklą.

10,00 €
Rekomenduojame
Žastinis kraujospūdžio matuoklis BRAUN ExactFit 5 BP6200

Itin tikslus, nustato nereguliarų širdies plakimą (aritmiją), dvi skirtingų dydžių manžetės užtikrina tikslumą ir patogumą.

62,10 € 69,00 € -10%
Rekomenduojame
Žastinis kraujospūdžio matuoklis BRAUN ActivScan 9

Pažangi technologija leidžia patogiau matuoti, todėl jis tinka tiems, kurie turi atlikti reguliarius matavimus. Atmintis saugo iki 200 matavimų.

152,10 € 169,00 € -10%
Žastinis kraujospūdžio matuoklis Medel Connect Cardio

Kraujospūdžio matuoklis su elektrokardiogramos (EKG) funkcija. Prietaisas gali nustatyti prieširdžių virpėjimą ir priešlaikinius skilvelių susitraukimus. Turi 60 matavimų atmintį.

139,50 € 155,00 € -10%
Žastinis kraujospūdžio matuoklis Medel iCare

Kraujospūdžio matuoklis turi galimybę visus matavimo duomenis perkelti į išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį. Spalvota skalė interpretuoja matavimo rezultatą, todėl iš karto suprasite ar Jūsų spaudimas atitinka normas.

69,50 €
Žastinis kraujospūdžio matuoklis Medel Elite

Žastinis kraujospūdžio matuoklis su LCD ekranu, trijų paskutinių matavimų vidurkio funkcija, širdies ritmo sutrikimų nustatymu, plačia matavimo skale bei 60 išsaugomų matavimo rezultatų.

41,85 € 46,50 € -10%
Žastinis kraujospūdžio matuoklis NOVAMA First Plus

Automatinis kraujospūdžio matuoklis NOVAMA First Plus su dideliu LCD ekranu, krovikliu, arterinio kraujospūdžio matavimo rezultatų interpretacija pagal PSO, T3 funkcija, I.H.B. funkcija, CAM technologija.

42,42 € 49,90 € -15%
Rekomenduojame
Riešinis kraujospūdžio matuoklis BRAUN iCHECK 7

Visiškai automatizuotas riešinis kraujospūdžio matuoklis BRAUN iCHECK 7 – tai moderni technologija, tiksliai matuojanti kraujospūdį bei nustatanti širdies ritmo sutrikimus.

116,00 €
Riešinis kraujospūdžio matuoklis NOVAMA Wrist Home

Automatinis kraujospūdžio matuoklis NOVAMA Wrist Home su dideliu LCD ekranu, arterinio kraujospūdžio matavimo rezultatų interpretacija pagal PSO, T3 funkcija, I.H.B. funkcija, CAM technologija.

27,97 € 32,90 € -15%
Padidinta rankovė (manžetė) OMRON Easy Cuff minkšta (22-42cm)

OMRON rankovė (manžetė) skirta žastiniam kraujospūdžio matuokliui. Žasto apimtis 22-42cm.

19,99 €
Žastinis kraujospūdžio matuoklis vyrams NOVAMA Home Man

Automatinis kraujospūdžio matuoklis NOVAMA Home Man su dideliu LCD ekranu, INDEX indikatoriumi, matavimo rezultatų interpretacija pagal PSO, T3 vidurkių funkcija, I.H.B. funkcija, atmintimi ir priminimo funkcija.

31,37 € 36,90 € -15%
Žastinis kraujospūdžio matuoklis VITAMMY Beat

Pilnai automatinis kraujospūdžio matuoklis VITAMMY Beat, rodantis ir pulsą bei galintis pateikti trijų paskutinių matavimų vidurkį.

25,60 € 32,00 € -20%
Žastinis kraujospūdžio matuoklis VITAMMY Beat

Pilnai automatinis kraujospūdžio matuoklis VITAMMY Beat, rodantis ir pulsą bei galintis pateikti trijų paskutinių matavimų vidurkį.

25,60 € 32,00 € -20%
Rekomenduojame
Žastinis kraujospūdžio matuoklis BRAUN ExactFit 3

Itin tikslus, su vidutinių rezultatų funkcija, komplekte dvi skirtingų dydžių manžetės užtikrina tikslumą ir patogumą.

58,00 €
Žastinis kraujospūdžio matuoklis moterims NOVAMA Home Woman

Automatinis kraujospūdžio matuoklis NOVAMA Home Woman su dideliu LCD ekranu, INDEX indikatoriumi, matavimo rezultatų interpretacija pagal PSO, T3 vidurkių funkcija, I.H.B. funkcija, atmintimi ir priminimo funkcija.

31,37 € 36,90 € -15%
Žastinis kraujospūdžio matuoklis NOVAMA Home

Automatinis kraujospūdžio matuoklis NOVAMA Home su dideliu LCD ekranu, INDEX indikatoriumi, matavimo rezultatų interpretacija pagal PSO, T3 vidurkių funkcija, aritmijos atpažinimu, atmintimi ir priminimo funkcija.

31,37 € 36,90 € -15%
Žastinis kraujospūdžio matuoklis VITAMMY Beat

Pilnai automatinis kraujospūdžio matuoklis VITAMMY Beat, rodantis ir pulsą bei galintis pateikti trijų paskutinių matavimų vidurkį.

25,60 € 32,00 € -20%
Riešinis kraujospūdžio matuoklis Rossmax S150

Pilnai automatinis riešinis kraujospūdžio matuoklis su Smart Sense technologija ir 90 matavimų atmintimi. Kompaktiškas ir patogus naudoti. 5 metų garantija.

24,15 € 34,50 € -30%
Žastinis kraujospūdžio matuoklis AND UA-852L su padidinta manžete

Pilnai automatinis kraujospūdžio matuoklis su padidinta manžete 31-45cm, dedamas ant žasto. Prietaisas gali atpažinti aritmiją. Puikiai tinka naudoti bet kokio amžiaus žmonėms.

84,36 € 114,00 € -26%