Efektyvios priemonės nuo aknės

Priemonės nuo aknės gali padėti pasiekti skirtingus rezultatus. Kol vieni labai efektyviai kovoja su odos nelygumais ir juos tikrai greitai pašalina, tuo tarpu kiti vos minimaliai panaikina spuogus. Kuo daugiau skirtingų priemonių išbandysite ir kuo daugiau derinsite – tuo geresnį rezultatą pavyks pasiekti. O mes aptarsime pagrindinius metodus, kurie Jums leis pamiršti aknę.

Natūralios priemonės nuo aknės. Yra labai daug skirtingų metodų, kurie gali padėti sumažinti odos nelygumus. Labai rekomenduojami įvairiausi natūralūs aliejai, kurie drėkina odą ir tuo pačiu pagyvina jos seikimą. Odos uždegimui labai tinka šaltalankių aliejus, kuris gali būti vartojamas tiek vidiniu būdu, tiek tepant žaizdeles. Tuo pačiu jis sėkmingai panaikina net ir po gijimo likusius žaizdelius. Tuo pačiu puikiai tinka alyvuogių bei kokosų aliejai, kurie drėkina odą ir dėl maistingų savo medžiagų padeda naikinti aknę. Tiesa nepamirškite, kad reikia tinka natūralias priemones.

Specialūs aparatai. Namuose naudojami specialūs aparatai leis puikiai išvalyti veido odą ir taip padėti sumažinti aknę, kuri daugeliui gadina gyvenimą. O aparato pasirinkimas labai platus. Prie specialių šepetėlių, kurie padeda išvalyti veidą iki ultravioletinis spinduliais veikiančios įrangos, kuri ne tik panaikins aknę, tačiau ir sustabdys laiką, kadangi leis odai atrodyti puikiai, padės išvengti atsiradusiu raukšlių. Svarbiausia, kad tokie specialūs aparatai, kurių pasirinkimas šiuo metu yra labai platus, ne tik padeda panaikinti jau atsiradusius spuogus, tačiau užkirsti kelią ir naujiems. Svarbiausia, kad įvairiausius aparatus galite įsigyti savoms reikmėms, tad nebeteks keliauti pas profesionalus, kad jie atliktų procedūrą, kuri kainuoja nemažai.

Sveikas maistas. Veiksmingos priemonės nuo aknės padės Jums sumažinti atsiradusius odos nelygumus, tačiau jeigu norite visam laikui pamiršti spuogelius – labai svarbu pašalinti priežastis, kurios tuos spuogus sukelia. Dažniausiai spuogus iššaukia labai riebus ir labai saldus maistas. Kai kurie skundžiasi, kad aknė suintensyvėja tuomet, kai vartojama labai daug maisto produktų. Jeigu norite būti tikras, kad pasirinkti maisto produktai, kuriuos kasdien vartojate, tikrai tinka Jūsų organizmui – tokiu atveju rekomenduojame pasidaryti alergenų testą. Rezultatai parodys, kokie maisto produktai Jums netinka, o pašalinus dirgiklius tikėtina, kad sumažės ir aknė. Po to svarbiausia naudoti kokybiškas priemones, kurios padėtų esamiems spuogeliams gražiai užgyti ir kad neliktų jokių randelių, kurie po aknės yra gana dažni.

Higiena. Kad ir kokios priemonės bus naudojamos, tačiau be kasdieninės higienos niekaip nepavyks išlaikyti tvarkingos veido odos. Geriausios higienos priemonės yra tos, kurios nesusina odos. Taip pat labai svarbu pasirinkti pagal savo odos tipą. Žinoma, siūlome nepamiršti ir paprasčiausio vandens, kuris gali padėti sėkmingai pašalinti bet kokius nešvarumus ir taip suteikti odai kur kas daugiau švelnumo bei drėgnumo. Jeigu leidžia galimybės – valykite veidą vandeniu bent jau du kartus per dieną. Nusausinus būtinai reikia vartoti specialius kremus, kurie drėkina ir tuo pačiu padeda žaizdelėms gražiai gyti. Taip pat būtina pašalinti dekoratyvinės kosmetikos likučius. Kiekvieną vakarą itin daug dėmesio skirti veido valymui, kad neliktų nešvarumų, kurie gali iššaukti naujus spuogelius.

Specialūs tepalai. Aknės naikinimui ir žaizdų gydymui taip pat būtina naudoti specialius tepalus, kurie sėkmingai gydo odą. Svarbiausia rinktis priemones, kurios pagamintos iš kuo natūralesnių medžiagų. Tai labai aktualu tiems, kurie yra jautrūs ir gana dažnai skundžiasi įvairiausiomis alergijomis. Tokiu atveju tik ekologiški kremai ir kiti tepaliukai leis sėkmingai pašalinti aknę ir tuo pačiu užkirsti kelią naujų spuogų atsiradimui.

Veido masažas. Dar viena efektyvi priemonė, kuri gali Jums padėti sumažinti aknę ir tuo pačiu padės kuo ilgesnį laiką išsaugoti gražią veido odą. Masažai gali būti atliekami rankomis namuose, galima naudoti specialias priemones ir tuo pačiu galima keliauti pas specialistus, kurie atliks masažą už jus. Iš visų alternatyvų patogiausias yra nuosavas masažuoklis, kurie leis puikiai pasirūpinti savo veido oda, suteikti jai žvilgesio, sustabdyti aknės įsigalėjimą ir tuo pačiu sustabdyti laiką.

Streso įtaka. Galiausiai verta paminėti, kad aknė gali būti intensyvesnė ir tokiu atveju, kai jus kankina stresas. Svarbiausia stengtis kuo geriau reaguoti į kintančius aplinkos poveikius ir nepamiršti pasirūpinti savimi. Jeigu stresas labai didelis ir to įtakoje veidas nebe toks gražus – rekomenduojame gerti vaistažolių pagrindu sukurtus vitaminus, kurie Jums padės nusiraminti, o tuo pačiu sumažinti ir aknę.

Pamirškite odos nelygumus, džiaukitės puikia oda ir neinvestuokite daug pinigų. Net ir pačios prasčiausiomis priemonės gali būti labai efektyvios.
Pažangiausia kovos su spuogais technologija Tanda Clear+

Galinga bakterijas naikinanti galvutė yra efektyvus būdas mažinti spuogus, aknę, odos paraudimus ir bėrimus.

85,00 € 165,00 €
Trigubas ir greitas smūgis inkštirams - Tanda Zap

Intensyvi šviesa suardo inkštirus sukeliančias bakterijas, o vibracija ir šiluma atveria poras, todėl sunaikinamos net giliausiai įsiskverbusios bakterijos.

35,00 € 58,00 €
Enziminis veido šveitiklis (pilingas) BIOMED Peel Me Up

Enziminis veido šveitiklis (pilingas) be abrazyvinių dalelių, tinka itin jautriai odai. Pagaminta Vokietijoje. Talpa: 40ml

17,00 € 20,00 € -15%
Giliai valantis veido valymo šepetėlis Beurer FC95

Su Beurer valymo šepetėliu galite atlikti kosmetines veido procedūras tiesiog namuose. Sukamieji šepetėlio judesiai pašalins nešvarumus ir nuodugniai bei atsargiai išvalys Jūsų veido odą.

79,00 €
Serumas nuo kuperozės BIOMED Rosa Cure

Serumas yra skirtas kuperozės požymiams mažinti, padeda sumažinti veido paraudimus. Pagaminta Vokietijoje. Talpa: 30ml

21,25 € 25,00 € -15%
Rekomenduojame
Ultragarso terapijos prietaisas I-TECH MIO-SONIC

Profesionalus 1MHz ultragarso terapijos prietaisas turintis 9 programas ir 3 ultragarso intensyvumo lygius. Skirtas skausmo terapijai, fizinei būklei palaikyti, grožio procedūroms.

199,50 € 249,38 € -20%
Kombinuotos ultragarso ir elektroterapijos prietaisas I-TECH SONICSTIM

Unikalus kombinuotos ultragarso ir elektroterapijos (TENS) prietaisas skirtas tiek skausmo malšinimo, tiek ir estetinėms grožio procedūroms. Ultragarso dažnis 1 MHz - giliųjų audinių terapijai.

239,20 € 299,00 € -20%
Veido valymo šepetėlis Medisana FB 880

Veido valymo šepetėlis Medisana FB 880 - tai giliai valantis veido valymo šepetėlis skirtas švelniam ir kruopščiam veido valymui namuose.

22,30 € 34,31 € -35%
Pakraunamas veido valymo šepetėlis Medisana FB 885

Įkraunamas veido valymo šepetėlis Medisana FB 885 skirtas atlikti kosmetines veido procedūras namuose, 4 skirtingi valymo priedai užtikrina efektyvų bei švelnų veido valymą.

35,10 € 51,62 € -32%
Ultragarsinis veido valymo šepetėlis ProRelax Exclusive

Ultragarsinis, giliai valantis veido valymo šepetėlis skirtas pašalinti odos nešvarumus, išvalyti poras, pagerinti odos būklę.

47,92 € 59,90 € -20%
Vakuuminis veido valymo prietaisas ProRelax Facial Cleanser

Inovatyvus vakuuminis veido valymo prietaisas skirtas šalinti spuogus, riebalų perteklių, inkštirus bei negyvas odos ląsteles. Paprastas naudojimas nesukeliantis skausmo. Atsparus vandeniui.

47,92 € 59,90 € -20%