Celiulito naikinimas: kokių priemonių imtis?

Vakuuminio masažo aparatas LANAFORM Beauty Aspect

Efektyviai kovai su celiulitu ir raukšlėmis, odos stangrinimo procedūroms, kūno ir veido odos atjauninimo ir atgaivinimo procedūroms.

225,00 €
Celiulito masažuoklis Medisana AC 850

Celiulito masažuoklis Medisana AC 850 - tai vienas efektyviausių šiuolaikinių priemonių, norintiems išlaikyti nepriekaištingą odos stangrumą bei pagerinti kraujo apytaką.

19,50 € 26,00 € -25%
Liapko aplikatorius volelis universalus 3,5 Ag

Volelio dydis - 70 x (D)45 mm. Adatos žingsnis - 3,5 mm.

32,21 € 33,90 € -5%
Vakuuminis masažuoklis ProRelax Vacuum Massager

Giluminių audinių masažas (endomasažas) Jūsų namuose. 3 skirtingo dydžio siurbimo taurelės skirtingoms kūno sritims masažuoti. 4 masažo programos. Vokiška kokybė.

55,93 € 79,90 € -30%
Vakuuminio masažo aparatas ProRelax Sensitive Vacuum Massager

Vakuuminis, gaivinantis, švelnus masažas veidui ir kūnui - odos priežiūra poodinio endomasažo pagalba su 4 masažo programomis ir reguliuojamu intensyvumu.

58,22 € 86,90 € -33%

Pažinkite savo priešą — celiulitą

Ne veltui sakoma, kad draugus turime laikyti arti, o priešus – dar arčiau. Prieš imantis bet kokių veiksmų, būtina žinoti, su kuo turėsite reikalų. Celiulitas – lėtinis poodinio sluoksnio uždegimas, skatinantis poodinių riebalų kaupimąsi, dėl kurio odos paviršiuje atsiranda nelygumų bei kauburėlių, dar vadinamų apelsino žievelės oda. Celiulito atsiradimui įtakos turi padidėjęs estrogenų kiekis kraujyje, riebi mityba, įvairios traumos, fizinio aktyvumo stoka, ilgalaikis sėdėjimas bei toksinės medžiagos (nikotinas, alkoholis ir pan.).

Norint, kad celiulito naikinimas būtų efektyvus, būtina pašalinti jo atsiradimo priežastis. Pirma, ką turite padaryti – atkreipti dėmesį į tai, ką valgote. Jei jūsų racione gausu angliavandenių, cukraus, riebaus maisto, gali būti, kad celiulito atsikratysite laikydamasi dietos ar atsisakę nesveikų produktų. Jei su mityba viskas gerai, tačiau vis tiek kamuoja nelygi oda, galbūt jūsų gyvenime trūksta judėjimo. Apskritai, celiulito naikinimas sportuojant laikomas bene pagrindine priemone norint išvengti šios problemos. Todėl vertėtų susiimti ir pradėti lankyti sporto salę, daugiau vaikščioti, namuose daryti mankštas, ypač pritūpimus, šuoliukus ir pan.

Celiulito naikinimas kitais metodais

Vaisių atneš ne tik sveika mityba ar celiulito naikinimas sportuojant. Jei imsitės papildomų priemonių, lygia bei stangria oda džiaugsitės dar greičiau. Kokios jos?

Priemonės nuo celiulito:

Anticeliulitinis masažas. 

Naudojant įvairias masažo technikas paveikiami visi riebalai, išjudinamas sustingęs poodinis sluoksnis, gerinama mikrocirkuliacija. Masažas gali būti atliekamas tiek rankomis, tiek specialiais aparatais. Pastaruosius galite įsigyti bei naudoti namuose, neišleidžiant krūvos pinigų, reikalingų norint įsigyti visą anticeliulitinio masažo kursą grožio salone. Šiuo metu itin populiarūs vakuuminiai, ultragarsiniai, akupresūriniai masažuokliai, aplikatoriniai voleliai ir pan.

Kavitacija. 

Tai figūros koregavimas ultragarsu. Gydymas vyksta naudojant žemo dažnio ultragarso bangas, poodiniame riebaliniame audinyje suformuojančias mikropūsleles, kurios sprogimo metu iš ląstelės išlaisvina riebalus. Didžioji jų dalis pasišalina į limfą, likusioji – į kraują. Kavitacijos dėka oda tampa stangresnė, mažėja celiulito poveikis, šalinami riebalai.

Celiulito naikinimas obuolių actu. 

Padėti įveikti celiulitą gali ir liaudiškos priemonės, pavyzdžiui, obuolių actas. Jis padeda pašalinti toksinus, tonizuoja odą, suteikia stangrumo bei lygumo. Actą galima naudoti įtrynimams. Tokiais atvejais jį rekomenduojama maišyti su vandeniu arba alyvuogių, abrikosų kauliukų aliejais. Taip pat galimi ir įvairūs įvyniojimai. Reikės 100 ml obuolių acto ir per pusę tiek jūros druskos. Sudedamąsias dalis išmaišykite, pašildykite ir dar kartelį išmaišykite. Mase įtrinkite problemines vietas ir apvyniokite jas maistine plėvele. Užklokite šias vietas šiltai ir apie valandą pabūkite ramybės būsenoje. 

Kremas nuo celiulito

. Nė viena priemonė nuo celiulito nebus veiksminga jei jis bus naudojama vienintelė. Vienas lauke ne karys. Norint greičiau pasiekti geriausią įmanomą rezultatą patartina derinti keletą priemonių vienų metu: liekninantį anticeliulitinį kremą, celiulito masažuoklį, pradėti sportuoti ir sveikai maitintis.