Reduced price! Oro sausintuvas (drėgmės surinkėjas) Air&Me EVEL

Turite klausimų apie prekę? Norite užsisakyti prekę telefonu?
Paskambinkite: 8 683 68331
arba  parašykite savo klausimą

Oro sausintuvas (drėgmės surinktuvas) Air&Me Evel

Garantija: 24mėn.
Išmanus ir efektyvus oro sausintuvas (drėgmės surinkėjas) skirtas aptarnauti iki 90m2 plotą. Turi įmontuotą higrometrą, 3 veikimo greičius bei 3 darbo režimus, paprastas valdymas, silicio filtras.

Detalus aprašymas

More details

Air&Me (AirNaturel)
329,00 €
Kaina:279,65 €
-15%

Pristatysime
sausio 30d. - 31d.
Pristatymas į OMNIVA siuntų terminalą
Nemokamai
Pristatymas į namus
Nemokamai
Mokėkite:
  • Bankiniu pavedimu
  • Elektronine bankininkyste
  • Kortele arba grynais pristatymo metu
  • Lizingu
Lizingo bendrovės:

logoAAM.png

Oro sausintuvas (drėgmės surinktuvas) Air&Me Evel


Evel yra absorbcinis oro sausintuvas: jis įsiurbia aplinkos orą per savo ventiliatorių ir praleidžia jį per besisukantį silicio filtrą, kuris sugeria vandens perteklių ore. Prietaisui nereikia kompresoriaus ar freono: todėl Evel yra tylus ir labai efektyvus net esant žemai temperatūrai (nuo 0°C).

                      
Intuityvus valdymas

Evel yra įrengtas intuityvus valdymo skydelis, leidžiantis lengvai pasirinkti norimą darbo režimą. Galite rinktis iš 3 greičių ir skirtingų darbo režimų. „Hygrosmart®“ režimas suteiks jums idealų drėgmės lygį ore, nuo 40% iki 60%, „60% drėgmės lygis“ režimas rekomenduojamas taikyti jei Evel oro sausintuvą montuosite sandėliavimo rūsyje, o režimas „70% drėgmės lygis“ puikiai tiks jei Evel bus statomas vyno rūsyje.

Programuojamas ir autonominis

Evel sausintuvo funkcija „Laikmatis“ leidžia lengvai užprogramuoti jo veikimo laiką. Dėl 60 cm drenažo žarnos galite tiesiogiai išleisti vandenį, susikaupusį ant vandens išleidimo angos: nereikia nuolat ištuštinti vandens rezervuaro! Ir jei negalite sumontuoti žarnos, nepanikuokite: oro sausintuvas (drėgmės surinkėjas) Air&me Evel išsijungia automatiškai, kai rezervuaras prisipildo.Išmanus

Evel oro sausintuvas yra ne tik paprastas naudoti bet ir išmanus: jame įmontuotas higrometras leidžia nustatyti aplinkos drėgmę. Taigi, kai tik kambario drėgmės lygis yra didesnis nei pageidaujamas drėgmės lygis, įrenginys automatiškai įsijungia. Kita vertus, kai tik drėgmės lygis patalpoje tampa žemesnis už pageidaujamą drėgmės lygį, prietaisas išsijungia.

Jis pasirūpina net skalbiniais!

Įrengta iki 90° reguliuojama sklendė oro srautui nukreipti ir „Džiovyklės režimas, oro sausintuvas Evel yra puikus prietaisas mažiems būstams, kuriuose nėra įrengtos skalbyklos. Pasirinkus šį režimą oro sausintuvas greitai reguliuoja drėgmę jūsų gyvenamojoje patalpoje ir sumažina skalbinių džiovinimo laiką, lyginant su natūraliu džiovinimu. Skirtingai nei tikra džiovyklė, Evel nesugadins jūsų drabužių ir sunaudos daug mažiau energijos.Techniniai duomenys:

- Maksimalus patalpos dydis: 90 m2

- 3 veikimo greičiai

- Maitinimas: 220 - 240 V 

- Absorbcija: 7 l per dieną (30 °C, 80 % santykinė drėgmė)

- Maksimalus oro srautas: 140 (m3 / val.)

- Vandens rezervuaro tūris: 2,5 l

- Triukšmingumas: ≤ 55 dB

- Maksimalus energijos suvartojimas: 650 W

- Svoris: 5,7 kg

- Matmenys: 455 x 300 x 200 mm