Reduced price! Pakraunamas kvapų difuzorius - žvaigždžių projektorius Vonivi 630ml , Baltas

Turite klausimų apie prekę? Norite užsisakyti prekę telefonu?
Paskambinkite: 8 683 68331
arba  parašykite savo klausimą

Įkraunamas kvapų difuzorius - žvaigždžių projektorius Vonivi 630ml

Garantija: 24mėn.
Netriukšmingas įkraunamas prietaisas su mikro išpurškimu, skirtas aptarnauti iki 30 m2 plotą. Turi 6 LED šviesų variacijas. Vandens rezervuaro talpa 0,63 L.

Detalus aprašymas

More details

VONIVI
49,00 €
Kaina:46,55 €
-5%
Išparduota
Įkraunamas kvapų difuzorius - žvaigždžių projektorius Vonivi 630ml , Baltas

Stilingas eterinių aliejų difuzorius + LED žvaigždžių projektorius . 

Unikalus naujos kartos VONIVI gamintojo aukštos kokybės įkraunamas ultragarsinis kvapų difuzorius drėkintuvas su LED projektoriumi ir naktine lempa su ekologiniais sertifikatais (be BPE) – stiprybei , laimei, nuostabiai atmosferai ir gražiam gyvenimui. Kvapų ir malonių spalvų žaismas sukuria magišką aplinką, kuri leidžia kūnui ir protui atsitraukti nuo kasdienių rūpesčių, atsipalaiduoti, pajausti vidinę ramybę – pasimėgaukite akimirka čia ir dabar.

Efektyviai skleidžia eterinius aliejus ir apšviečia kambarį magiškai atrodančiomis spalvomis.

Puikiai dera prie interjero.

Įjungus LED projektorių ir nuėmus gaubtą galėsite mėgautis magišku apšvietimu visame kambaryje, o gaubtą uždėjus galėsite džiaugtis unikaliu žvaigždėtu difuzoriaus apšvietimu. Taip pat apatinė difuzoriaus dalis turi papildomą LED apšvietimą, tad gali būti naudojamas kaip naktinė lempa.

Du šviesų rėžimai - magiškas dangaus kūnų atvaizdavimas Jūsų namuose, arba jaukus Kalėdinių vitražų paveikslas sukuriantis tikrą Kalėdų atmosferą Jūsų namuose!

6 skirtingos malonių LED šviesų variacijos!

VEIKIMO PRINCIPAS:

Naujos ultragarso technologijos VONIVI kvapų difuzoriai veikia itin tyliai – puikiai tinka naudoti miegamajame, jogos užsiėmimuose ar darbe. Drėkintuvas automatiškai išsijungia pasibaigus vandeniui. VONIVI ultragarsu paverčia vandenį garais ir kartu su aromatinio eterinio aliejaus dalelėmis tolygiai paskleidžia aplinkoje.

PRIVALUMAI:

Ultragarsinis Difuzorius yra 630 ml talpos, yra pakraunamas, pilnu įkrovimu veikia iki 2,5 valandos, taip pat turi itin gražų, magišką apšvietimą, gali būti naudojamas kaip naktinė lempa, yra lengvos ir tvirtos konstrukcijos, sukuria paslaptingą atmosferą puikiai tinkančią vaikų miegui, atpalaiduoja, džiugina kūną ir sielą.

Padovanokite aromaterapijos džiaugsmą savo artimiesiems!

Techninės prietaiso savybės:

- Svoris: apyt. 0,44 kg 
- Aukštis: ~ 19.5 cm
- Plotis: ~ 11.5 cm
- Talpa: 0.63 l. 
- Rekomenduojamas plotas aromaterapijai: iki 30 kv.m;
- Galia: 4,5 W apšvietimas, 2 W drėkinimas
- Triukšmingumo lygis: < 25 dB;
- Vandens išgarinimas: 25-50 ml/val
- LED šviesos: 6 variacijos.