Magnetinė terapija riešo kanalo sindromo gydyme

Magnetinės terapijos aparatas I-TECH MAG-700

Žemo dažnio ir aukšto intensyvumo impulsinio elektromagnetinio lauko terapijos aparatas: 7 nustatytos programos, 3 laisvai pasirenkamos programos ir automatinė programa.

230,30 € 329,00 € -30%
Magnetinės terapijos aparatas I-TECH MAG-1000

Aukšto dažnio ir mažo intensyvumo impulsinio elektromagnetinio lauko terapijos aparatas skirtas sausgyslių uždegimams, flebitui, išialgijai, disko išvaržai ir funkciniam atsigavimui po traumų ar sumušimų.

160,30 € 229,00 € -30%
Magnetinės terapijos aparatas I-TECH ORTHOMAG

Žemo dažnio impulsinio elektromagnetinio lauko terapijos prietaisas su ličio jonų baterija ir lanksčiu aplikatoriumi, kad terapinių seansų metu išliktumėte mobilūs ir aktyvūs dienos darbuose.

314,30 € 449,00 € -30%
Magnetinės terapijos aparatas I-TECH MAG-2000

2 kanalų žemo dažnio ir aukšto intensyvumo impulsinio elektromagnetinio lauko terapijos aparatas skirtas įvairioms patalogijoms gydyti, atkurti funkcinę būklę ir reabilituotis po patirtų traumų.

343,20 € 429,00 € -20%
Magnetinės terapijos aparatas I-TECH MAG-2000 PLUS

Aukšto našumo ir lengvai naudojamas impulsinių elektromagnetinių laukų prietaisas, siūlantis jau nustatytas bei laisvai vartotojo nustatomas programas, kuriose galite nustatyti terapijos trukmę, magnetinio lauko intensyvumą ir dažnį.

520,00 € 640,00 €

Mažindami uždegimą, mažiname viduriniojo nervo įtampą. Reguliajamasis natrio-kalio siurblio efektas balansuojant ląsteles padidina skausmo ribą. Magnetinės terapijos poveikis, atpalaiduojantis įtemptus ir skersaruožius raumenis patvirtina magnetinės terapijos efektyvumą gydant stresą, o magnetinio lauko gydymą taikant itin įtemptiems raumenims, netiesiogiai gydomos sausgyslės, veržiančios riešo kanalą.

Magnetinės terapijos taikymas riešo kanalo sindromui gydyti.

Kiekvienas magnetinės terapijos prietaisas pasižymi skirtingomis savybėmis: skiriasi galingumas Gausais, solenoidų (magnetų) kiekis, dažnio amplitudė, siūlomos programos. Norint pasiekti geriausių rezultatų, būtina atidžiai perskaityti naudojimosi instrukciją. Turint riešo kanalo sindromą, patariame naudoti 100 Gausų galingumą ir 20-50 Hz stiprumo dažnius.

Papildomai magnetinę terapiją sudaro mikrosrovės, trumposios srovės ir talpinės varžos srovės. Skausmo mažinimui gali būti taikomos žemo dažnio TENS srovės.

Masažas, aktyvūs ir pasyvūs tempimo pratimai, ultragarsas ir lazerinis gydymas yra tik kelios iš daugelio reabilitacijos technikų, kurias fizioterapeutas gali taikyti sveikatos būklės gerinimui.