Oro drėkintuvas: kokį pasirinkti?

Oro drėkintuvas Medisana UHW

Oro drėkintuvas Medisana UHW - net 30m2 ploto patalpų drėkinimui tinkamas prietaisas. Jo veikimas - tylus, o energijos tausoja tik tiek, kiek reikia. Galima automatinio išsijungimo funkcija. Drėkintuvo našumas - iki 230 ml/val. Vandens rezervuaro talpa 4,2L.

48,15 € 53,50 € -10%
Oro drėkintuvas su aromaterapijos funkcija Vitammy Mist

Padeda išsaugoti natūralias apsaugines nosies gleivinės ir kvėpavimo takų funkcijas. Palaiko tinkamą patalpų drėgmę šildymo sezono metu. Galima būti naudojamas ir kaip kvapų difuzorius.

39,87 € 46,90 € -15%
Oro drėkintuvas Medisana AH 662

Oro drėkintuvas Medisana AH 662 - netriukšmingas ir energiją taupantis prietaisas su mikro išpurškimu bei aromoterapijos funkcija skirtas aptarnauti 8 m2 plotą.

34,00 €

Jei nežinote, kokį oro drėkintuvą rinktis, pirmiausia turėtumėte susipažinti su jų tipais.

Gariniai oro drėkintuvai. Šie prietaisai veikia vandens užvirimo principu ir yra naudingi tuo, jog iš drėkintuvo išeinantys garai neviršija +50 laipsnių. Dėl didelio drėgmės pagaminimo našumo šie oro drėkintuvai pasitarnauja ne tik namuose, bet ir didesnėse patalpose.

Ultragarsiniai oro drėkintuvai. Tai naujausiomis technologijomis paremta oro drėkintuvų veikimo sistema. Šiuose prietaisuose vanduo paduodamas į dideliu dažniu vibruojančią plokštelę, išskaidančią vandenį į nedidelius purslelius, dar vadinamus vandens debesiu. Jie naudingi tuo, kad ne tik drėkina, bet ir valo patalpas, pasižymi itin dailiu dizainu. Ultragarsiniai drėkintuvai veikia tyliai, pasižymi mažomis energijos sąnaudomis ir yra tinkami biuruose, salonuose, parduotuvėse bei namuose.

Oro drėkintuvai-jonizatoriai. Jei domitės, kaip pasirinkti oro drėkintuvą, tačiau tuo pat metu jums labai aktualus oro valymas ir aromatizavimas, rinkitės oro drėkintuvą-jonizatorių. Jie naikina mikroorganizmus ir dulkes, blogus kvapus bei drėkina orą. Prietaisai ypač reikalingi gyvenant daugiabučiuose, tačiau tinka ir kitų nedidelių patalpų drėkinimui.

Kaip pasirinkti oro drėkintuvą, jei jau išsirinkote jo tipą? Tam reikės šiek tiek įsigilinti į įrenginio charakteristiką. Pirmiausia atsižvelkite į drėgmės išgarinimo kiekį: kuo jis didesnis, tuo galingesnis įrenginys. Taip pat įvertinkite maksimalų drėkinimo plotą, kurį prietaisas gali drėkinti. Turėkite omenyje, kad gamintojo nurodytas dydis veiks esant palankiausioms aplinkos sąlygoms, todėl visuomet rinkitės kiek didesnį maksimalų plotą nei reikia. Jei renkatės oro drėkintuvą su filtrais, nepamirškite, kad juos turėsite nuolat keisti. Prieš perkant oro drėkintuvą verčiau pasidomėkite apie filtrų prieinamumą bei kainą ir įvertinkite, kokios rūšies įrenginys jums pasitarnaus geriausiai. Taip pat rekomenduojama rinktis oro drėkintuvą su automatiniu higrometru, kuris automatiškai valdys prietaisą ir nuolat palaikys tinkamą drėgmės lygį.