Dubens raumenų treniruoklis Kegel8 Ultra 20

Turite klausimų apie prekę? Norite užsisakyti prekę telefonu?
Paskambinkite: 8 683 68331
arba  parašykite savo klausimą

Dubens raumenų treniruoklis Kegel8 Ultra 20

Garantija: 24mėn.
Puikus pasirinkimas moterims, kenčiančioms nuo susilpnėjusių dubens dugno raumenų, įvairių rūšių inkontinencijos, prolapso, dubens skausmų.

Detalus aprašymas

More details

Kegel8
Kaina:219,00 €
Išparduota

manufacturer_74.jpg

Dubens raumenų treniruoklis Kegel8 Ultra 20

Dubens raumenų treniruoklis Kegel8 Ultra 20 - tai tin veiksmingas ir lengvas būdas atsikratyti nemalonių pojūčių ir diskomforto, kurį sukelia silpni dubens dugno raumenys. Treniruoklio dėka galite namų sąlygomis atlikti procedūras, padedančias įveikti įvairių rūšių šlapimo nelaikymą, dubens skausmus, prolapso sukeliamus nepatogumus, diskomfortą lytinių santykių metu. Visų šių sutrikimų priežastis yra silpni dubens dugno raumenys, kuriuos Kegel8 Ultra 20 treniruoklis  efektyviai stiprina ir reabilituoja specialių programų dėka.

 

Savybės: 

 • 20 kliniškai patvirtintų programų, skirtų dubens raumenų treniravimui bei atpalaidavimui;
 • Į komplektą įeina specialus zondas - itin patogus naudoti netgi turint dubens organų prolapsą;
 • Treniruoklyje įdiegtos programos siūlo efektyvius gydymo būdus skirtingiems atvejams: įvairių rūšių inkontinencijai gydyti, dubens stiprinimui, skausmui, pogimdyviniam etapui;
 • Treniruoklis efektyviai atstato ir stiprina silpnus dubens dugno raumenis;
 • Rezultatais galite džiaugtis jau po kelių savaičių - šios treniruotės yra būtinos, jei kenčiate nuo menopauzės, prolapso ar histerektomijos;
 • sertifikuotas IIa klasės medicininis prietaisas.

Žinia, jog nebegalite visiškai kontroliuoti savo kūno, iš pradžių gali smarkiai nuliūdinti ir sukrėsti. Mes puikiai žinome, kokią didelę ir nemalonią įtaką moters gyvenimui daro dubens dugno raumenų disfunkcija. Nesvarbu, ar tai yra šlapimo nelaikymas, sukeliantis daug nerimo, kai reikia palikti namus, ar prolapsas, apsunkinantis kiekvieną kelionę į tualetą, ar nukentėjęs lytinis gyvenimas - vos per 12 savaičių dubens raumenų treniruoklis Kegel8 Ultra 20 gali palengvinti ar net visiškai išspręsti Jūsų problemas.

 

Dubens dugno raumenų stiprinimas

Moteris savo sveikata turėtų rūpintis nuolat - Kėgelio dubens stiprinimo pratimus reikėtų atlikti ne tik po gimdymo, bet ir esant įprastai sveikatos būklei. Tačiau tai ne visada taip paprasta, kaip atrodo. Mes negalime “pamatyti” savo dubens dugno raumenų, tad esame linkusios juos ignoruoti tol, kol jie mus nuvilia. Kada iš tikrųjų reikėtų susirūpinti dubens raumenų būkle? Šlapimo nelaikymas, dažnas šlapinimasis, nepatogumai lytinio akto metu - tai gana aiškūs ženklai, jog šios problemos nebegalima ignoruoti. Mes siūlome jums 12 savaičių treniruočių planą, kuriuo pasinaudojo jau tūkstančiai patenkintų vartotojų - šių treniruočių metu galite itin veiksmingai ir greitai reabilituoti bei sustiprinti savo dubens raumenis.

Silpno dubens dugno raumenys plonėja ir sunyksta. Kai jie suglemba ir praranda elastingumą, mus ištinka įvairūs fiziniai nepatogumai. Ignoruodami susilpnėjusio dubens dugno siunčiamus ženklus, susidursite su šiais negalavimais:

 • Silpna šlapimo pūslė
 • Inkontinencija
 • Žarnyno inkontinencija
 • Prolapsas
 • Seksualinė disfunkcija

 

Silpnas dubens dugnas

GpCGBiFWyTxtatA7xnnb_uZDF8FL6a08m_Hit0sc

Silpnam dubens dugnui būdinga:

 • Nevalingas šlapimo nutekėjimas
 • Išsipūtęs pilvas
 • Sumažėjęs jautrumas
 • Suprastėjęs seksualinis gyvenimas

 

Stiprus dubens dugnas

36bipDoFP-F_b2xmpx9JF2x16YYWPvHRg9xe6Jrn

Stipriam dubens dugnui būdinga:

 • Kontroliuojami dubens raumenys
 • Plokščias ir stangrus pilvas
 • Stiprios makšties sienelės
 • Kokybiškas seksualinis gyvenimas

 

Dubens dugno raumenų silpnumas ir nevalingas šlapimo nutekėjimas

Kartais šią problemą esame linkę priimti nerimtai, ypač, jei šlapimo nutekėjimas užklumpa, pavyzdžiui, juoko metu, tačiau iš tikrųjų šiame negalavime nėra nieko juokingo. Nei vaistai, nei specialūs įklotai šios problemos išspręsti negali, tačiau tai taip pat nėra neišvengiamas senėjimo padarinys. Kegel8 Ultra 20 treniruoklis ne tik sutvirtina dubens dugną, bet ir padeda atgauti pasitikėjimą savimi, tad kuo greičiau imsitės veiksmų, tuo greičiau galėsite džiaugtis gyvenimu nebesirūpindami su tualetu susijusiais nepatogumais.

 

ZQhgbXLmx-e6kHsdqFZaL2D3lmpB1KqYdBGptjwZ

 

 

 

Kitos silpnų dubens dugno raumenų sukeliamos problemos:

 

Išsipūtęs pilvas

Pastebėjote, jog Jūsų pilvas nebėra toks plokščias ir stangrus, koks buvo anksčiau? Išsipūtęs pilvas bei silpnas dubens dugnas yra tiesiogiai susiję reiškiniai, lydimi apatinės nugaros dalies skausmų. Tai reiškia, jog Jūsų dubens raumenys nesuteikia vidiniams organams tinkamos atramos. Jei Jūsų dubens dugnas susilpnėjęs, svarbu vengti atsilenkimų - jie pakenks dar labiau.

 

Dubens skausmai

Kegel8 treniruoklio gamintojai supranta, kokie varginantys gali būti dubens skausmai.Skausmą malšinantys vaistai nėra pats tinkamiausias sprendimas, jei jus kamuoja dubens skausmas. Dauguma skausmo malšintojų gali skatinti priklausomybę bei sukelti vidurių užkietėjimą. Tai itin kenkia dubens dugno raumenims - tad kaip reikėtų išvengti šio užburto rato? Kegel8 treniruoklis siūlo sprendimą: “Pain Relief” skausmo malšinimo programa efektyviai blokuoja skausmo signalus, kad šie nepatektų į smegenis bei atpalaiduoja raumenis, kad jų nesurakintų spazmai. Naudodami treniruoklį tikslioje skaudamoje vietoje tiesiogiai veiksite reikiamą sritį nevargindami ir neizoliuodami viso kūno.

Gydymas šiuo treniruokliu yra itin patogus - jei dėl kokių nors priežasčių negalėsite naudotis vaginaliniu zondu, skausmą galėsite numalšinti naudodami priklijuojamus elektrodus.

 

Prolapsas

Šiuo metu 1 iš 2 moterų, sulaukusių 50 metų, susiduria su prolapsu (lyties organų nusileidimu), o 1 iš 5 moterų turi atlikti gimdos šalinimą (vidutinis amžius - 35-55 metai). Kegel8 treniruoklis nesukelia streso ir leidžia nesunkiai įveikti dubens stiprinimo pratimus, atstatančius dubens dugno raumenis. Stiprus ir sveikas dubens dugnas suteikia šlapimo pūslei bei žarnynui tinkamą atramą bei užtikrina deramą jų  funkcionavimą, tad padeda išvengti negalavimų.

 

Sumažėjęs lytinis potraukis

Kai dubens raumenys susilpnėję ir suglebę, lytinio akto metu susiduriama su nemaloniais pojūčiais,  daug sudėtingiau pasiekti orgazmą. Su Kegel8 treniruokliu vos per kelias savaites galite ne tik pagerinti savo bendrą fizinę savijautą bei atsikratyti nepatogumų, bet ir kartu su partneriu džiaugtis padidėjusiu lytiniu potraukiu miegamajame.

 

 

Kaip veikia Kegel8 dubens raumenų treniruoklis?

Kegel8 treniruoklis privers dubens dugno raumenis vėl sugrįžti į aktyvų gyvenimą. Neuroraumeninės bei nervinės elektrostimuliacijos pagalba, treniruoklis siunčia elektros impulsus gilyn į raumenis per aptakios formos vaginalinį zondą. Pulsavimas verčia raumenis susitraukti, jie stiprėja ir stangrėja, gerinama cirkuliacija bei atgaivinama visa dubens sritis. Tai lengviausias pratimas, kokį tik esate atlikę, jo metu bus kruopščiai ir itin efektyviai stimuliuojami visi reikiami raumenys, nes Kegel8 treniruoklis stimuliuoja net 90% dubens dugno raumenų, tuo tarpu, įprasti Kėgelio pratimai veikia vos 40% dubens raumenyno.

 

 

1Dy7gUlUCulYj_PGO7BB4KjW2xPTCKRmYn14Ow1GA_5MKvhfW-RegQuvvQHTBhznvLVQy2W8pzhEnCFY

 

 

Kas vyksta procedūros metu?

Švelnus ir komfortiškas Kegel8 treniruoklis leidžia laisvai reguliuoti intensyvumo lygį visos treniruotės metu. Pradedant itin švelnia raumens stimuliacija, baigiant stipresniais raumenų susitraukimais - galite kontroliuoti kiekvieną terapijos žingsnį. Visos programos metu treniruoklis sutrauks ir atpalaiduos raumenis, taip stiprindamas dubens dugną.

 

Komplektą sudaro:

 

 • Valdymo pultelis: net 20 iš anksto nustatytų programų, skirtų pojūčiams, treniruotėms ir skausmo malšinimui.
 • Specialus zondas: itin patogioms procedūroms puikiai pritaikytas zondas;
 • Elektrodai - jeigu nenorite arba negalite naudotis vaginaliniu zondu, mes Jums siūlome patį patogiausią sprendimą. Kegel8 yra kol kas vienintelis namuose pritaikytas naudoti aparatas, siūlantis efektyvią išorinę stimuliaciją.

Kegel8 Ultra 20 treniruokliu galite naudotis 3 būdais:

 

1. Įstatykite zondą į makštį ir treniruokite dubens dugno raumenis. 

Insert a probe vaginally
2. 
Elektrodai kulkšnims, jei negalite ar nenorite naudotis vaginaliniu zondu.


Electrode pads on your ankle

 

3. Elektrodai, klijuojami nugarinėje dalyje, jei negalite ar nenorite naudotis vaginaliniu zondu.

 Electrode Pads on the base of your back

 Treniruoklio programos:

 • Pojūčių testas - programos, skirtos ištirti Jūsų jautrumo lygį, kad galėtumėte pasiekti geriausių rezultatų.
 • Dubens dugno mankšta - stiprinkite savo dubens dugno raumenis specialios mankštos pagalba.
 • Programa intymumui  - programa, skirta lytiniam potraukiui stiprinti.
 • Inkontinencija - platus programų, gydančių įvairaus pobūdžio inkontinenciją, pasirinkimas.
 • Skausmo malšinimas - atpalaidavimo programos, skirtos palengvinti raumenų spazmus, malšinti skausmą bei mažinti įtampą.66Kby3Qr5OzvWyaeKQuajgqrrTjYmfC05c6AHsbm


Elektrodų naudojimas

Jeigu negalite arba nenorite naudotis vaginaliniu zondu, siūlome jums programas, leidžiančias efektyviai naudotis aparatu naudojant elektrodų padukus.

dyRlGITtSAFDnBkiJOjjOgSyYPmyjP14UX8slahtKokiais atvejais nereikėtų naudotis Kegel8 Ultra 20 treniruokliu?

 

Nėštumo metu

Kegel8 treniruoklis yra skirtas naudotis po nėštumo praėjus 6 savaitėms.

Jei turite širdies stimuliatorių

Gali būti, jog treniruoklis nepaveiks Jūsų širdies stimuliatoriaus veiklos, tačiau prieš naudojantis treniruokliu, būtina pasikonsultuoti su gydytoju.

Jei sergate kuria nors dubens vėžio forma.

 

 

Kita informacija

Programos

20 Paruoštos naudojimui | 3 Laisvai nustatomos

Rekomenduojama

Visų rūšių šlapimo inkontinencijai

Šlapimo pūslės silpnumui

Silpniems dubens dugno raumenims

Prolapsui

Lytiniam jautrumui didinti

Pogimdyviniam periodui

Gali būti naudojamas su:

Vaginaliniu zondu | Elektrodais

Komplektą sudaro:

Valdymo pultelis | 9v baterija | Specialus Kegel8 zondas | Jungiamieji laidai | Instrukcija | Elektrodų komplektas

Garantija

2 metai

Svoris (kg)

0.4500

 

 

Populiariausios paieškos
Kegel8 treniruokliai