Masažuokliai kojoms

Pėdų masažuoklis Medisana FM 888

Pėdų masažuoklis raminančiam kompresiniam arba Shiatsu masažui, skatina kraujo cirkuliaciją bei atgaivina pavargusias kojas, turi šildymo funkciją. Tinka pėdoms iki 46 dydžio.

110,42 € 129,90 € -15%
Jaučiate nemalonius lėtinius kojų skausmus ir jau nebežinote kaip su jais kovoti? Masažuokliai kojoms – geriausias ir paprasčiausias būdas atsikratyti lėtinių skausmų. Kojų masažuokliai pritaikyti būtent kojoms, taigi yra patogiai naudojami, juos lengva uždėti ir nuimti. Kojų masažuoklis yra universalus, tad puikiai tinka bet kokio dydžio kojoms, gali būti naudojamas visos šeimos: ir tėvelių, ir vaikų. Elektriniai kojų masažuokliai padeda suaktyvinti kraujotaką, taiga dingsta nemalonūs skausmai, kurių dažnai nepanaikina net ir vaistai. Pėdų masažuokliai suteikia galimybę reguliuoti šilumos bei impulsų intensyvumą bei kiekį, taigi kiekvienas gali nusistatyti jam tinkamiausią masažo intensyvumą bei pobūdį.

Masažuoklis pėdoms skirtas ne tik lėtinių skausmų naikinimui, tačiau ir kaip puiki atsipalaidavimo priemonė, kuri padeda pamiršti kasdieninį nuovargį. Pėdų masažuoklis leis Jums namuose susikurti svajonių SPA ir ilsėtis, kai jaučiate poreikį.

Masažuoklių kaina yra maža, o greta prekių palikti klientų atsiliepimai padės susidaryti nuomonę apie kiekvieną masažuoklį bei pasirinkti tą, kuris Jums labiausiai tinka. Pasinaudokite akcija ir įsigykite pigiau.