Dubens raumenų treniruoklis Kegel8 Biofeedback Pelvic Trainer

Turite klausimų apie prekę? Norite užsisakyti prekę telefonu?
Paskambinkite: 8 683 68331
arba  parašykite savo klausimą

Dubens raumenų treniruoklis Kegel8 Biofeedback Pelvic Trainer

Garantija: 24mėn.
Šis treniruoklis ne tik padeda atrasti reikiamus raumenis, juos tinkamai treniruoti ir stiprinti, bet svarbiausia - jo dėka nei viena Jūsų treniruotės minutė nebus iššvaistyta.

Detalus aprašymas

More details

Kegel8
Kaina:119,00 €
Išparduota

manufacturer_74.jpg

Dubens raumenų treniruoklis Kegel8 Biofeedback Pelvic Trainer

Savybės:
 • Tereikia suspausti, ir jis matuoja! Stebėkite savo progresą, stiprėkite, išmatuokite raumenų stiprumą;
 • Padeda tinkamai atlikti lėtus ir greitus Kėgelio pratimus per tam tikrą nustatytą laiką,  o ekrane visada galite pamatyti, ar juos atliekate teisingai;
 • Ekrane galite pamatyti, kiek stiprus yra Jūsų dubens dugnas;
 • Galimybė naudotis "Stiprumo skalės" funkcija, kad galėtumėte pamatyti savo progresą ir stebėti, kiek didėja Jūsų suspaudimo jėga;
 • Paprasta naudotis: specialus zondas automatiškai prisipučia iki reikiamų matmenų, tuomet atliekate seriją reikiamų pratimų, galiausiai galite pamatyti rezultatą skalėje.

Kam reikalingas ir skirtas šis dubens raumenų treniruoklis?

Jis skirtas Jums. Kiekviena moteris turėtų kasdien treniruoti savo dubens dugno raumenis, kad palaikytų jų reikiamas funkcijas. Taip - kasdien. Ar pripažįstate, kad to nedarote galbūt jau daugiau nei vienerius metus? Jūs nesate viena, ir tai yra priežastis, kodėl tiek daug moterų kenčia nuo varginančių dubens dugno raumenų silpnumo sukeliamų problemų. 

Silpnas dubens dugnas

GpCGBiFWyTxtatA7xnnb_uZDF8FL6a08m_Hit0sc

Silpnam dubens dugnui būdinga:

 • Nevalingas šlapimo nutekėjimas
 • Įtampa ir vidurių užkietėjimas
 • Nugaros ir klubų skausmai
 • Neįmanoma naudoti higieninių tamponų
 • Išsipūtęs pilvas, susilpnėjęs kūno centras
 • Sumažėjęs jautrumas
 • Suprastėjęs seksualinis gyvenimasStiprus dubens dugnas

36bipDoFP-F_b2xmpx9JF2x16YYWPvHRg9xe6Jrn

Stipriam dubens dugnui būdinga:

 • Kontroliuojami dubens raumenys
 • Nevargina šlapimo pūslės ar žarnyno inkontinencija
 • Patogiai naudojami higieniniai tamponai
 • Plokščias ir stangrus pilvas
 • Stiprios makšties sienelės
 • Kokybiškas seksualinis gyvenimas
 • Stiprus kūno centras, nėra varginančių skausmų


Net jeigu skundžiatės vos vienu iš išvardintų simptomų, norime, kad žinotumėte, jog vos per 12 savaičių Kegel8 dubens treniruoklis gali Jums padėti vėl jaustis stipria. Dubens dugnas nesustiprės stebuklingai, pas savaime - jis toliau tik silpnės ir silpnės, tačiau vos 12 treniruočių savaičių  gali Jus nustebinti pasiektais dideliais rezultatais.

Tai, kas yra išmatuojama, gali būti kontroliuojama - štai kodėl Kegel8 treniruoklis Jums tinkamas.


Visi žinome, kad mums nebūtinas specialus aparatas tam, kad galėtume treniruoti savo dubens dugno raumenis. Kita vertus, Kegel8 dubens treniruoklis suteikia galimybę žinoti, ar pratimus atliekate teisingai, bei matuoja Jūsų progresą. Šis stiprumo matavimas yra tiesiog būtinas sėkmingam 12 savaičų treniruočių planui. Kegel8 treniruoklio sensorius automatiškai prisipučia iki reikiamų matmenų. Kai suspaudžiate savo dubens raumenis teisingai, funkcija "biofeedback" leidžia Jums pamatyti raumenų stiprumą bei padeda taisyklingai atlikti pratimus. Šis treniruoklis ne tik padeda atrasti reikiamus raumenis, juos tinkamai treniruoti ir stiprinti, bet svarbiausia - jo dėka nei viena Jūsų treniruotės minutė nebus iššvaistyta!

Bet koks pratimas yra daug efektyvesnis, jei šalia turite patikimą treniruočių partnerį. Kegel8 treniruoklis yra idealus partneris, atliekant dubens dugno raumenų pratimus: 

 • Su Kegel8 treniruokliu raumenis treniruojate visiškai teisingai, ir tai nėra melagingas faktas ar apsimetinėjimas!
 • Treniruodamiesi nepajusite nuobodulio, kadangi ekrane galėsite nuolat stebėti progresą bei pasiekti geresnių rezultatų;
 • Matuokite savo suspaudimo jėgą stiprumo skalės dėka! Sekite savo progresą kiekvienos treniruotės metu.
 • Raumenų atpalaidavimas tarp susitraukimų yra gyvybiškai būtinas, norint juos stiprinti - šio treniruoklio pagalba ekrane galėsite pamatyti, ar raumenis atpalaidavote tinkamai, tai padės kraujui geriau cirkuliuoti ir smarkiai pagerins rezultatus.


Treniruoklio režimai:

1. Treniruotės režimas: tai nustatytos trukmės, greiti ir lėti Kėgelio pratimai su nuorodomis ekrane, nurodančiomis, kada reikia suspausti ir kilstelti dubens raumenis, bei kaip, ir kiek ilgai juos atpalaiduoti. Šis preciziškas dubens raumenų treniravimas susidarys iš kelių pratimų serijų, kad užtikrintų reikiamą balansą tarp greitų ir lėtų Kėgelio pratimų, tam, kad būtų pasiekti geriausi rezultatai. 

2. Laisvos treniruotės režimas: jei norite patys atlikti Kėgelio pratimus - improvizuokite! Pavyzdžiui, jei kenčiate nuo šlapimo nelaikymo, kai kosite, čiaudite, juokiatės ar bėgate, tuomet norėsite atlikti greitesnius pratimus. Jeigu dažnai lankotės tualete, ar keliatės naktį, kad ištuštintumėte šlapimo pūslę, susikoncentruokite į lėtus pratimus. Šio režimo metu taip pat galite bet kada pasitikrinti dubens raumenų stiprumą, nepriklausomai nuo to, ar užbaigėte įprasto treniruotės režimo sesiją.  


Greiti ir lėti Kėgelio pratimai


Su Kegel8 treniruokliu išmoksite atlikti abiejų tipų pratimus taip, kad pasiektumėte geriausių rezultatų. Norime Jus trumpai supažindinti su tuo, kaip jie veikia, kad suprastumėte, kaip funkcionuoja Jūsų dubens dugnas, bei kokius pratimus Jums geriausia atlikti.


Lėti Kėgelio pratimai (Slow Flex)
 yra skirti ištvermei. Giliausi dubens dugno raumenys prasideda ties mūsų gaktikauliu ir tęsiasi iki uodegikaulio ir daugiausiai susidaro iš lėtų trūkčiojančių raumeninių skaidulų. Šie raumenys stabilizuoja mūsų kūno centrą, išlaikantį šlapimo pūslę, žarnyną ir gimdą savo vietose, ir tam, kad stiprintume šiuos raumenis, reikia atlikti lėtus (slow flex) pratimus.


Greiti Kėgelio pratimai (Fast Flex)
 yra skirti greitoms raumeninėms skaiduloms ir aktyvina šlaplės sutraukiamuosius raumenis, sustabdydami šlapimo pratekėjimą bei taip padeda apsisaugoti nuo gėdingų nutikimų. Šios greitos trūkčiojančios raumeninės skaidulos susitraukia greitai ir su didele jėga, kai čiaudime ar kosime; tam, kad priverstume šiuos raumenis funkcionuoti tinkamai, turime atlikti greitus (fast flex) pratimus. 

Eb5LZPHLKZyq0naiOr6E_gG-oDWGYMwSI8UsX4fv


STIPRUMO SKALĖ

Atminkite, jog Jūsų treniruotės nėra varžybos - tai liečia tik Jūsų sveikatą.
Galimybė naudotis Suspaudimo skale leidžia nuolat stebėti ir įvertinti savo progresą. Juk nepultumėte laikytis dietos, pirmiausia nepasisvėrusi, ar ne? - tad ir prieš pradėdama atlikti Kėgelio pratimus pirmiausia pasitikrinkite, kiek stiprūs yra Jūsų dubens raumenys.

Skalėje rodomi suspaudimo stiprumo lygiai ir jų reikšmės:

9 - Nuostabu! Puiki kontrolė, stiprus kūno centras, plokščias pilvukas, pagerėjęs intymus gyvenimas - jei pasiekėte šio rezultato, Jums nelieka nieko kito, tik džiaugtis smarkiai palengvėjusiu gyvenimu.

7-8 - Gerai! Šiame taške turėtumėte jaustis stipri ir pasitikinti savimi. Turėtumėte jausti pokyčius taip pat ir intymiame gyvenime.

4-6 - Tai vidutiniški ir gana neblogi rezultatai, tačiau Jūsų dubens dugnas galėtų būti stipresnis. Išlikite motyvuota, užsispyrusi, ir greitai pajusite, kaip stiprėja dubens raumenys ir Jūs vis labiau pasitikite savimi. Tačiau jei šiuos raumenis apleisite, greitai pastebėsite, kad jie silpnėja ir toliau...

1-3 - Galbūt nesate tokia stipri, kaip tikėjotės, o galbūt varginančios ir dažnos kelionės į tualetą jau leido Jums įtarti, kad Jūsų dubens raumenys yra silpni. Bet kuriuo atveju nenusiminkite - tai tik įrodymas, kad Kegel8 treniruoklis Jums reikalingas ir gali pagelbėti.


Kokiais atvejais nereikėtų naudotis Kegel8 Ultra Vitality treniruokliu?

Nėštumo metu. Kegel8 treniruoklis yra skirtas naudotis po nėštumo praėjus 6 savaitėms.

Jei skundžiatės dubens skausmais (Nebent taip patartų Jūsų gydytojas). Neaiškios kilmės skausmai, infekcijos, tam tikros makšties ar tiesios žarnos medicininės kondicijos. Taip pat nesinaudokite treniruokliu, jei turite vaginalinę venų varikozę arba esate pagalbinio apvaisinimo procese. 

Turite gimdos prolapsą. Tai gali trukdyti Jums įstatyti zondą iki reikiamo gylio. Gali būti, jog treniruokliu bus įmanoma naudotis, jei turite šlapimo pūslės ar žarnyno prolapsą - zondas turi būti įstatomas 5cm gylyje.

Kita informacija

Programos

Testavimo režimas, Treniruotės režimas

Rekomenduojama

Visų rūšių šlapimo inkontinencijai

Šlapimo pūslės silpnumui

Silpniems dubens dugno raumenims

Lytiniam jautrumui didinti

Prolapsui

Pogimdyviniam etapui

Komplektą sudaro:

Kegel8 treniruoklis | 3AAA baterijos | Prisipučiantis vaginalinis zondas |  Instrukcija | Treniruoklio dėklas.

Garantija

1 metai

Svoris (kg)

0.4040

Atsiliepimai apie prekę
veikia kaip ir tiketasi, viskas gerai
 - veikia kaip ir tiketasi, viskas gerai
Populiariausios paieškos
Kegel8 treniruokliai