Diagnostikos testai

Rodoma 1 - 33 iš 33 įrašų
Rodoma 1 - 33 iš 33 įrašų
Rodoma 1 - 33 iš 33 įrašų

Sveikata – didžiausias žmogaus turtas, tačiau, suabejojus organizmo būkle, vertėtų ją pasitikrinti nedelsiant. Jei nematote didelio reikalo iš karto kreiptis pas sveikatos priežiūros specialistus, patariame pasidaryti greitos diagnostikos testus namuose. Šis metodas tiesiog namuose leis pasitikrinti savo sveikatą, nepaliks abejonių dėl nėštumo, skydliaukės veiklos, šlapimo takų infekcijų, gliukozės kiekio kraujyje bei kitų sveikatos sutrikimų. Patikimi bei greitai atliekami diagnostikos testai nereikalauja jokio išankstinio pasiruošimo. Anksti diagnozavus nukrypimus nuo normalios sveikatos būklės, galima apsisaugoti nuo rimtų ligų.

 

Elektroninės medicinos priemonių parduotuvės „Biomed“ asortimentas ypač platus. Tad, jeigu jums reikalingi:

- ankstyvieji nėštumo testai;

- vyrų vaisingumo testai;

- ovuliacijos testai;

- menopauzės testai;

- prostatos testai;

- slapto kraujo išmatose testai;

- skydliaukės testai;

- H pylori testas;

- geležies trūkumo testas;

- alergenų IgE testas;

- laimo ligos testas;

- inkstų ir kepenų funkcionavimo testas;

- cukrinio diabeto testas;

- šlapimo takų infekcijos testas;

- makšties pH testas;

- gliukozės kiekio kraujyje testas;

- cholesterolio testas;

- hemoglobino testas;

- šlapimo rūgšties testas;

- narkotinių medžiagų testas (hašišo ir marihuanos);

- albumino testai

kviečiame užsisakyti juos internetu arba telefonu gera kaina ir jaustis ramiems, kad Jūsų sveikata pasirūpinta iš anksto.

 

Vieni labiausiai naudojamų greitos diagnostikos testų – nėštumo testai. Vos per keletą minučių HCG hormono kiekį šlapime nustatantis testas yra viena iš patikimiausių priemonių, pranešančių apie pastojimą. Ypač patikimi, tikslūs testai identifikuoja HCG hormoną, ir pagal jo kiekį parodo, moteris laukiasi ar ne. Ankstyvieji nėštumo testai praneša apie vaisių moters gimdoje ir nurodo nėštumo laikotarpį nuo pastojimo.

 

Jei esate vyras, kuris abejoja savo vaisingumu, patariame pasitikrinti atliekant vyrų vaisingumo testą. Tai greitos diagnostikos metodas, kada nustatomas aktyvių spermatozoidų skaičius vyro spermoje. Pagal šį faktorių galima spręsti apie vyro vaisingumą. Testas neužtrunka ilgai: vyrui tereikia į mėgintuvėlį surinkti šiek tiek spermos, ant jos užlašinti specialaus dažų pigmento ir stebėti, kokia spalva išryškėja po poros minučių. Atitinkami mėginio atspalviai byloja apie vyro vaisingumą.

 

Ovuliacijos testai parodo, kada moters hormonų kiekis organizme yra pasiekęs aukščiausią lygį. Toks rodiklis svarbus siekiant planuoti nėštumą, norint pastoti, žinoti vaisingas moters dienas. Ovuliacijos testas matuoja liuteinizuojančio hormono LH padidėjimą šlapime.

 

Moterys, maždaug 40-aisiais savo gyvenimo metais, patiria neišvengiamus harmoninės sistemos pokyčius. Apie reikšmingus pasikeitimus organizme dažniausiai praneša tokie simptomai, kaip nuovargis, nemiga, plaukų slinkimas ir pan. Tačiau, ne visada ryškūs ir abejotini periodo požymiai gali būti išsklaidyti, atlikus menopauzės testą. Jo metu identifikuojamas FSH kiekis.

 

Prostatos testai skirti aptikti dideliems prostatos specifinio antigeno (PSA) kiekiams. Tarp vyro šlapimo pūslės ir šlaplės esanti liauka – prostata – dėl tam tikrų priežasčių gali gaminti per daug antigeno. Tokiu atveju didėja gerybinės arba vėžinės prostatos hipertrofijos rizika.

 

Pastebėjus nežymų kraujavimą iš virškinamojo trakto, vertėtų sunerimti ir kreiptis į medikus. Arba – bent atlikti slapto kraujo išmatose testą. Šis metodas skirtas tiesiosios žarnos vėžio diagnostikai: parodo hemorojų, polipus ar tiesiosios žarnos vėžio riziką.

 

Susilpnėjusi skydliaukė pirmiausiai pasireiškia keistais gumbeliais kaklo srityje, slenkančiais plaukais, silpnumu. Išsiaiškinti, ar Jūsų skydliaukės veikla suaktyvėjusi, galima atlikus skydliaukės aktyvumo testą. Testas tinkamas ir paaugliams.

 

H pylori testas padeda nustatyti, skrandžio, dvylikapirštės žarnos skausmus, opų atsiradimo riziką, yra šių organų vėžio identifikatorius.

 

Geležies trūkumo testas – greitas būdas pasitikrinti, ar yra rizika susirgti mažakraujyste. Šie diagnostikos testai gali būti atliekami tiek suaugusiems, tiek vaikams.

 

Tie, kas nuolat čiaudi, jų akys yra paraudusios, jas peršti, odą niežti, gali būti kam nors alergiški. Ar yra alergijų rizika parodo alergenų IgE testas.

 

Laimo ligos testas tinkamas po erkių įkandimų, norint išsiaiškinti, ar nesergama Laimo liga.

 

Kaip funkcionuoja žmogaus inkstai bei kepenys, ar nėra rizikos susirgti inkstų ar kepenų nepakankamumu, vėžiu ir kitomis ligomis, parodo inkstų ir kepenų funkcionavimo testai.

 

Šie ir dar daugelis kitų diagnostikos testų, parduodami elektroninėje parduotuvėje „Biomed“. Gera kaina, patikimumas ir daugybė „akcija“pažymėtų prekių – rinkitės greitos diagnostikos testus pigiau ir jauskitės saugūs dėl savo sveikatos. Atlikti šlapimo, Hašišo ir marihuanos, cukrinio diabeto, ar populiarius nėštumo testus tiesiog namuose dabar dar paprasčiau – užsisakykite prekes internetu ir siuntinį pristatysime į bet kurią Lietuvos vietą (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys ir kt.).

 

Susisiekite su mumis. Geros kainos, reguliariai taikomos akcijos ir dėmesys sveikatai – tai mūsų prioritetai.