Reduced price! Ultragarsinis oro drėkintuvas su kvapų difuzoriumi Air&Me Clevair 2

Turite klausimų apie prekę? Norite užsisakyti prekę telefonu?
Paskambinkite: 8 683 68331
arba  parašykite savo klausimą

Ultragarsinis oro drėkintuvas su kvapų difuzoriumi Air&Me Clevair 2

Garantija: 24mėn.
Ultragarsinis oro drėkintuvas - kvapų difuzorius bei jonizatorius, skirtas aptarnauti patalpas iki 40m2. Įmontuotas higrostatas - palaikyti pastovų drėgmės lygį. Šilto ir šalto garo funkcijos.


Detalus aprašymas

More details

Air&Me (AirNaturel)
135,00 €
Kaina:101,25 €
-25%
Išparduota

logoAAM.png

Ultragarsinis oro drėkintuvas su kvapų difuzoriumi Air&Me Clevair 2


Ultragarsinis oro drėkintuvas su kvapų difuzoriumi, šaltos ir šiltos dulksnos funkcija bei jonizatoriumi puikiai tinka vidutinio dydžio patalpoms drėkinti. Air&Me Clevair 2 yra skirtas patalpoms, kuriose norite komforto, atsipalaidavimo ir susikaupimo. Puikiai tiks miegamajame, svetainėje, darbo kambaryje ar kosmetologiniame kabinete.


Nors yra mažas ir lengvas, gali drėkinti patalpas net iki 40 m2. Prietaisas gali taip pat tarnauti kaip kvapų difuzorius skleidžiantis puikius eterinių aliejų kvapus, o keramikinio filtro dėka oras jūsų namuose visada bus švarus. Šis prietaisas užtikrins, kad bus palaikoma tinkama drėgmė ir namai maloniai kvepės.


Oro drėkintuvo naudojimą palengvina funkcija HygroSmart, įmontuotas higrostatas, elektroninis valdymas ir distancinis pultelis. HygroSmart® funkcija užtikrina idealų drėgmės lygį patalpoje. Įjungus šią funkciją prietaisas  automatiškai palaiko optimalią drėgmę (45%-55%), įvertindamas aplinkos temperatūrą.  


Air&Me Clevair 2 tai daugiafunkcis prietaisas, kurį lengva naudoti ir kuris yra labai efektyvus. Po elegantišku juodai-sidabriniu korpusu slypi kvapų difuzorius, jonizatorius, 5L vandens talpa, naujos kartos elektronika bei keramikinis filtras.

Visi drėkintuvo elementai (dalys), tokie kaip difuzorius, ekranas, laikmatis, vandens talpa, higrostatas, sąveikauja tarpusavyje ir taupo jūsų laiką. Higrostatas užtikrina, kad būtų palaikoma jūsų nustatyta oro drėgmė patalpoje. Air&Me Clevair 2 jonizuoja orą, t.y. neutralizuoja teigiamus jonus, kuriuos skleidžia elektros prietaisai. Šią funkciją galite įjungti naudodami valdymo pultelį. Oro drėkintuvas turi tris darbo režimus, kurie dozuoja vandens garų jėgą ir greitį. Laikmačio pagalba galite nustatyti prietaiso darbo laiką (0-12h).  Oro drėkintuvas Air&Me Clevair 2 skaido vandens lašelius ultragarso pagalba ir gali gaminti šaltą arba šiltą dulksną. Šiltos dulksnos funkcija šildo vandenį iki 45 laipsnių Celsijaus, o tai padeda geriau ir greičiau sudrėkinti patalpą bei plačiau paskleistį dulksną visoje patalpoje.

Prietaiso funkcijos ir pranašumai:

  •         Šilta arba šalta dulksna
  •         Eterinių aliejų difuzorius
  •         Auto stop funkcija, kai vandens talpa yra tuščia
  •         Didelis produktyvumas
  •         HygroSmart funkcija
  •         Įmontuotas higrostatas
  •         Nuotolinio valdymo pultelis
  •         5L vandens talpa

Techniniai duomenys:

- Maksimalus patalpos dydis: 40 m2 (105 m3)

- Maitinimas: 230 V / 50 Hz

- Produktyvumas: max 300 ml/h

- Vandens talpos tūris: 5,0 l

- Triukšmingumas: <35 dB

- Maksimalus energijos suvartojimas: 110 W

- Svoris: 2,4 kg

- Matmenys: 350 x 185 x 230 mm

- Komplekte keramikinis vandens filtras ir nuotolinio valdymo pultelis 


Atsiliepimai apie prekę
Orobdrėkintuvas
 - Tikrai labai geras aparatas,mūsų šeima patenkinta,oras nėra dabar toks sausas ir yra lengviau kvėpuoti,čia buvo didžiausia problema dėl kurios jį pirkome
.
 - Puikiai veikia. Netriukšmingas, miegame įjungę ir netrukdo.
Ultragarsinis drėkintuvas.
 - Pirkiniu esu patenkintas. Drėkintuvas tyliai veikia ir gerai drėkina, paprastas naudojimas.
Puikus drėkintuvas
 - Tikrai geras, pasiteisinęs pirkinys. Kompaktiškas, efektyvus, kokybiškas, paprasta naudotis. Esame labai patenkinti pasirinkimu. Daug ieškojau, domėjausi, ilgai negalėjau apsispręsti. Kol galiausiai nusprendžiau pasirinkti šį.
Drėkintuvas
 - Pirkinys labai geras,esu labai patenkinta
Raimonda
 - Kainos ir kokybes santykis.
Oro drėkintuvas
 - Puikus! Pranoko lūkesčius.
Esame patenkinti
 - Puiku, dirba tyliai, automatiškai nusistato.
Kokybiška
 - Prekė tokia, kokios tikėtąsi.
-
 - -
10/10
 - Labai geras kvapu difuzorius. Veikia labai tyliai. Galima naudoti kaip inhaliatoriu. Didele talpa, turi nuotolinio valdymo pulteli. Dziaugiuosi isigyta preke.